>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
N 0

niedowiarek

Użytkownik
Ja czekam od 10 zero odzewu na e-maile CYRK POPROSTU pisze 1 maila na dzien ZERO ODZEWU pisac kto ma jeszcze problemy jak ja bo mnie dobija ten support :Ja czekam od 10 zero odzewu na e-maile CYRK POPROSTU pisze 1 maila na dzien ZERO ODZEWU pisac kto ma jeszcze problemy jak ja bo mnie dobija ten support :[
 
G 0

glock17

Użytkownik
na zdrapce dostalem 680 zl troche pogralem i uzbieralo sie ponad 800zl wiec wyslalem skan prawo jazdy przyslali mi maila zebym wyslal dowod albo paszport bo prawko nie wystarcza wiec wyslalem im i paszport i dowod. nastepnego dnia dostalem maila ze otrzymali. no to ja chcialem wyplacic kasa ale okazalo sie ze aby wyplacic musze wczesniej aktywowac konto przez wplate min. 55zl no wiec wplacilem z MB w ciagu kilku sekund juz bylo na koncie. poczekalem 10 dni i w piatek zlecilem wyplate na MB a we wtorek kasa juz byla! teraz przelalem to na swoje konto w mbanku i czekam kiedy bedzie kasa.

tak wiec nie wiem czemu innym nie wyplacaja ja dostalem bez zadnych problemow.

niedowiarek a moze konto w jetbull masz w innej walucie a MB w innej gdzies przeczyatlem ze to moze byc problem.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Juz za HH daja tylko 1 euro :;/:

ps. glock17 masz historie transakcji w MB wiec tam mozesz pstryknac screena.
 
K 9

ksgornikzabrze

Użytkownik
Ja czekam od 10 zero odzewu na e-maile CYRK POPROSTU pisze 1 maila na dzien ZERO ODZEWU pisac kto ma jeszcze problemy jak ja bo mnie dobija ten support :[
Ja czekam już 7 dzień. Wcześniej support odpisał mi że kasa będzie w ciągu 2-5 dni. Teraz wcale mi nie odpisuje. Już straciłem nadzieję że mi wypłacą moje 456zł.
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
I o co tu kaman? albo tak dobrze przerabiacie albo nie wiem co, dla mnie to firma &quot;cyrk na resorach&quot; i nikomu jej nie polecam ????
 
G 0

glock17

Użytkownik
Jaki mialbym w tym cel zeby komus mowic ze odebralem jesli nie odebralem...bez sensu!

niedowiarek napisz do nich po angielsku grzecznosciowy list opisz swoj problem i moze wtedy odpisza! ja jak do nich pislaem to nie mialem problemow z odpowiedzia!!
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
Mam prosbe Ci co wyplacili i im odpisuja na emaile niech sie zglosza do mnie na priv - ja podam numery transakcji &quot;pending&quot; i zapytaja sie grzecznie o te transakcje - zobaczymy jaki bedzie efekt bo mi naprawde nie odpisuja ???? A jesli cos ruszy to oczywiscie odwdziecze sie!
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
Uwaga zglosilo sie do mnie juz 3 osoby na priv ktore maja ten sam problem - po wyplacie zero reakcji oraz brak odpowiedzi na e-maile z estrony jetbulla! sprawa wyglada coraz gorzej, szkoda ze tylko ja informuje o tym jasno tutaj!
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
ja juz przegrałem całą kase więc nie mam takiego problemu,
poza tym wszystkie informacje o tym że ktos wypłacił sa troche lewe bo jak narazie widziałem może dwa screeny z wypłat i te same screeny krążą w sieci i różni uzytkownicy (na różnych forach) podają je za swoje wypłaty - więc już naprawde nie wiadomo czy ktos wypłacił czy poprostu podpuszcza innych
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
Wypłacą! tak myśle... mi przynajmniej muszą... już raz mi wypłacili... czemu nie mają wypłacić po raz drugi? W końcu wpłaciłem do nich kaske... a buk nie wygląda na takiego, który miałby się za chwilę zwinąć... Pamietacie jak to było z totosi.com? czy coś takiego? ja u nich czekałem na wypłate ponad 2 tygodnie, bo mieli takie bałagan tam... trzeba poczekać, tak myślę i mam nadzieje, że nie na darmo ????
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
BULLSHIT! To juz przesada Wchodze teraz w wyplaty to mama takie cos:


Co oznacza chyba ze mam znowu wplacic 20 zeby moc wyplacac - LINKI NIE AKTYWNE !!!(wczesniej wplacalem 15 i robilem 2 wyplaty ktore wisza 9 dni) - to chyba przesada juz... wplace 20 mam czekac kolejne 10 dni i po 14 zmienia na minimum 25 zeby znowu im wplacac LUDZIE OBUDZCIE SIE ???? i wogole sprawdzcie czy tez macie takie cyrki!
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
HH to nie skrot od Happy Hours tylko od HaHa naklikajcie 20 , 20 doplacicie chcac wyjac 40 a my na kajmany jedziemy po paru miesiacach :zoltakartka:
 
G 0

glock17

Użytkownik
niedowiarek wyslalem do nich i dzisiajcos takiego mi przyslali:

&gt; Hello
&gt; My login at jetbull.com is pasiek
&gt; Please check this withdrawal requests:
&gt;
&gt; 1 JB4695475460350 Moneybookers 2007-07-11 23:10:44 -60.00 EUR -0.00
&gt; EUR pend*
&gt; 2 JB469399C2AB034 Moneybookers 2007-07-10 16:37:54 -300.00 EUR -0.00
&gt; EUR pend*
&gt;
&gt;
&gt; I am waiting 8 days and withdrawals are still pending, please let me
&gt; know what&#39;s Your withdrawal policy.

Dear Slawomir,

We are very sorry that our system wrote you by mystake something what
was wrong.
The amount that we can payout by this time is 227 EUR.

Have a nice day a thank you for using Jetbull.com


to teraz juz nie wiem o co chodzi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom