>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
S 11

support75

Użytkownik
Bo twój komentarz jest dzwiny.
Jesli Ci zle zwaiń tyłek i idz tam gdzie nie odstawiaja takich wałków.
Skoro ewidentnie widac bład z ich strony i powtarza sie on czesto to nie graj tam!
Nikt Cie nie zmusza! Jest cos takiego jak konkurencja, możliwość wyboru!
Przeciez to nie jedyny buk w internecie...




a no tak zapomniałem w tym przeciez kase za darmo daja, przeniesiesz sie do innego jak zrobi promocje.

P.S. Forum służy do dyskusji, wiec probuje rozwiązać Twój problem, polecajac gre u konkurencji.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
promocje są dla wszystkich więc i ja korzystam,natomiast jeśli nie jest jasno napisane co należy zrobić żeby wypłacić,skoro siedzibę mają na wyspie o której 1 raz słyszę, na dodatek strona chodzi lub nie co prosty wniosek,że coś tu jest nie tak. Skorzystałem z promocji jak każdy miałem do tego prawo i stwierdzam,że nie zamierzam tu ulokować żadnych funduszy. Zajmij sie rozwiązywaniem swoich problemów moje zostaw dla mnie,bo Cię nie dotyczą.
Już sobie porozmawialiśmy.

p.s forum jest do dyskusji to właśnie wyrażam swoje zdanie na temat tego bukmachera,ale nie prosiłem Cię o wyrażanie zdania na mój temat tzn. gdzie powinienem grać, bo ten topic dotyczy jetbulla a nie mnie,wiec piszmy na temat jetbulla.
 
C 41

ciechu

Użytkownik
Ta strona ma tyle bugów, że według mnie szkoda tam grać...

Ale dostałem 5 euro i szybciutko przegrałem na ruletce ????
 
J 0

jetbull

Użytkownik
Strona ostatnio niemal niezawodna ???? minusem jest ze skonczyli juz promocje z darmowymi kuponami (jak dla kogo :p) pozostalo natomiast happy hours ???? wiec jest szansa ze wyplaca gdyz jesli chcieliby sciagnac jeszcze ludzi wiecej w te 5 dni to by jeszcze lepsza promocje zrobili np 300% od depozytu czy cos o tak narazie nikt nie wplaci az sie potwierdzi ze placa :spokodfhgfh:
 
cineklodz 0

cineklodz

Użytkownik
eh zlodzieje.

z 70 EURO zrobilem 180, postawilem VABANK na argentyne i co sie okazuje: w zakladce &#39;kupony&#39; nie ma tego zakladu i oczywiscie stan konta wynosi: 0,00 EURO eh zlodzieje.

z 70 EURO zrobilem 180, postawilem VABANK na argentyne i co sie okazuje: w zakladce &#39;kupony&#39; nie ma tego zakladu i oczywiscie stan konta wynosi: 0,00 EURO [;
 
A 0

aero

Użytkownik
Miałem tk samo, dałem wczoraj 3 single za ponad 100 zeta i nie ma ich w moich kuponach :| Napisałem do supportu, ciekawe czy odpowiedzą ???? Na domiar złego dzis rano znikło mi z konta ponad 100 zeta ???? ???? ???? Samo znikło, tak jakby zabrali ???? ???? ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
a ten poker karaibski dalej jest taki dochodowy czy juz sie skapneli i teraz latwo przegrac bo jak widze to tam ludzie najwiecej kasy robią??
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
co do oceny buka to jak widzac wizualnie strona zrobiona jest profesjonalnie (bez porownania np do segbet) muszą miec tez zatrudninych ludzi bo strona jest prowadzona w wielu językach, wiec wydaje mi sie ze ta firma chciala na powaznie zaistniec na rynku i prowadzic uczciwy biznes ale byc moze przeliczyli sie z bonusami i poprostu jak bedą chcieli to wszystko wyplacici to chyba zbankrutują
 
S 0

sciemniacz

Użytkownik
wiecie a ja miałem odwrotna sytuacje. Dzis rano staraciłem wszytską kase.. Po przerwie gdy strona nie dziaąła okazalo sie ze mam 20 euro. . MOze ktos inny tez dostał . A moze to tylko ja :jupi:
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
Oni mają dziwny support :/ wczoraj wyslalem do nich pytanie o wyplate, obroty bonusem i takie tam, a oni mi odpisali to co już wszyscy wiedzą:

&quot;the minimum amount of payout from a Jetbull account is an equivalent of
40 EUR (according to the applicable list of exchange rates). The payout
of funds can be requested at any time and the number of payouts is not
limited in any way. For the reasons of protection against money
laundering, the payout from a Jetbull account is allowed no sooner than
10 days after the deposit.&quot;

Więc może problemu z wyplatą wielkiego nie będzie, a może po prostu nic nie piszą o wymaganiach obrotu czy coś do czasu, kiedy ktoś bedzie chciał wypłacić, wtedy wszystko wyjdzie na jaw... Poczekamy zobaczymy... mam kilka euro na koncie, ale żadnych jaj nie robią z odejmowaniem kaski... w każdym razie większość zainwestowałem w żetony... tak dla ubezpieczenia.... no cóż poczekamy - zobaczymy... a jak wyplacą to macie u mnie ???? hehe ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom