>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Dziala, co wy gadacie. Sa problemy ale jakos to dziala...
jezeli ci działa to jesteś wyjatkiem , mi np. na zadnej z 3 przeglądarek nie dział mimo wielokrotnego odświerzania pokazuje się tylko biała strona :;/:
Nie działa juz kilka godzin......no tak kto wpłacił ten raczej pozbył sie kasy.Mysle ze strone jeszcze włączą zeby ktos naiwny wpłacił. :-?
Kurde, mój 1 złoty :p Dziwne to Bodi bo support pracuje, właśnie dostałem odpowiedź na maila którą napisano o 14:47 więc coś tam jeszcze robią.
 
4 0

42500

Użytkownik
Ja tam im napisałem już 3 maile, dlaczego mam 0 PLN na koncie zamiast 400 i oczywiście cisza... ???? Powiem tak... Lepiej kupić se Redbulla no i w d...e mieć Jetbulla :przeklina:
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
42500 dobry tekst. U mnie to wygląda tak.Puściłem wczroaj kupon 1 mecz kurs 1,55 za 40zł mecz mi wszedł loguje sie i ile mam 25zł haahha lol oni są jacyś popiepr***

:zoltakartka: Mimo złości, kultura obowiązuje... Czyż nie?
 
M 0

memfis23

Użytkownik
ja z 3 euro na 35 pomnozyłem i teraz chce jeszcze to 5 euro uzbierac zeby wypłacic a tu stronka sie nieładuje :przeklina: jak sobie robia jaja i mi kasa przepadnie to :zy3ou:
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
TO jest paranoja, 2 dni temu miałem około 20 ojro, przed chwilą sie loguję, patrzę, a tam stan konto 0 Euro. Brak slow, co tam sie dzieje, odpuszczam sobie tego Buka. :zy3ou: ????
 
R 0

robert-18401

Użytkownik
Wszystko to dlugo trwa ale w koncu rozliczono mi zaklady i pieniadze sa na koncie.
Mozliwe ze to problemy tymczasowe.
Strona jest swietna, czytelna i szybka zobaczymy jak bedzie dalej.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Wszystko to dlugo trwa ale w koncu rozliczono mi zaklady i pieniadze sa na koncie.
Mozliwe ze to problemy tymczasowe.
Strona jest swietna, czytelna i szybka zobaczymy jak bedzie dalej.

stary nie pomylily Ci sie buki ? bo ja np jak wejde na str i sie jeszcze zaloguje to jest sukces a co dopiero postawie cos .. wlasnie hh trwa a ja niemoge sie zalowogwac wiec powodzenia
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Wszystko to dlugo trwa ale w koncu rozliczono mi zaklady i pieniadze sa na koncie.
Mozliwe ze to problemy tymczasowe.
Strona jest swietna, czytelna i szybka zobaczymy jak bedzie dalej.

stary nie pomylily Ci sie buki ? bo ja np jak wejde na str i sie jeszcze zaloguje to jest sukces a co dopiero postawie cos .. wlasnie hh trwa a ja niemoge sie zalowogwac wiec powodzenia
Nie ma juz HH
 
G 0

gigol1977

Użytkownik
Najlepiej włazić z Firefoxa.Ja jak wchodze Avant Browser(czyli Internet Ex) to black scren,a jak za chwile liskiem to śmiga.
 
R 0

robert-18401

Użytkownik
Działa dobrze, czasami są jakieś zwiechy, chociaż kupon rozliczyli dopiero po dwoch godzinach, a juz pisalo w historii ze wyplacony... ale co tam fajna strona i jest ok. JEDNAK JEZELI PO TYGODNIU BEDZIE TO SAMO To kasy tam juz nie wplace.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
aha fajnie bo ja np używam zawsze FF 2.0.04 bo wiadome że to jedna z najbardziej bezpiecznych przeglondarek wiec nie mow że działa dobrze bo wiesza sie nonstop i myśle że wiecej niż 50% czasu strona niedziala niż dziala wiec dziwi mnie Twoje stwierdzenie &quot;czasami sa jakies zawiechy ;d&quot;
teraz np zalogowalem sie ale co z tego jak niemoge nic otwozyc bo mam komunikat
Dear customers,
This website is temporarily unavailable due to a technical maintenance. Please visit us later

tak wiem odswieżyc nalezy tylko ze juz to robie po 10 razy;]
 
S 11

support75

Użytkownik
wszystko wraca do normy.
na 10 zakrecen kolem szczecia dwa razy wpadło.
z 40 euro zostalo 20.
czyli juz skumali skad ludzie maja tyle euro ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
42500 dobry tekst. U mnie to wygląda tak.Puściłem wczroaj kupon 1 mecz kurs 1,55 za 40zł mecz mi wszedł loguje sie i ile mam 25zł haahha lol oni są jacyś popiepr***
no bo pewnie postawiłes freebeta wiec wszystko jest w normie
 
cobi 0

cobi

Użytkownik
chyba skumali o co biega i podkrecili soft ???? teraz zamiast ja miec to krupier ma lepsze karty w karaibskiego ???? teraz latwiej przegrac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom