>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
R 0

robert-18401

Użytkownik
Zdrapałem 4 euro, chcę złożyć zakład na piłkę nożną, ale niestety nie wiem czy po tym zawarciu będę mógł skorzystać z bonusu 100 % do 130 zł ?
 
cobi 0

cobi

Użytkownik
marchwiak5 tzn. dowiedziales sie cos ciekawego i czy komus juz weryfikowali konto ja im wczoraj skan puscilem powinni jutro zweryfikowac ⚽
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja nie wiem co wy tak nastawieni źle do tego buka... pamiętacie co było z ibetx? rozdawali każdemu 30E i wszystkim wypłacili... co prawda trochę to trwało, ale wypłacili.
 
cobi 0

cobi

Użytkownik
dokladnie 1900 ojro ???? dodam ze bonusu bylo tylko 4 ojro jak ktos chcesz moge przeslac scrrena a propo scrrenów jak je dodac na forum??
 
G 0

grzybas

Użytkownik
Mozna zaklad kilka kont z jednego ip ale na inne osoby?Czy sie skapna i blokuja konta?Tylko zeby zaraz ktos na mnie nie ruszyl ze jestm oszust albo cos i ze przez takich jak ja nie a promocji dla polakow
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mozna zaklad kilka kont z jednego ip ale na inne osoby?Czy sie skapna i blokuja konta?Tylko zeby zaraz ktos na mnie nie ruszyl ze jestm oszust albo cos i ze przez takich jak ja nie a promocji dla polakow
Lepiej nie kombinuj, jedno konto i git, tak zawsze najlepiej.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ten buk jest smieszny ja z 2 euro zrobilem juz 950 euro na tym pokerze karaibskim hehe


Nie sadzę żeby od niego coś ktoś wypłacił!!!!ale bądźmy dobrej myśli i wpłacajmy po 15 Euro a nóż sie nie straci tylko zyska!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom