>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
M 0

memfis23

Użytkownik
słyszałem zeby wypłacic od niego kase to trzeba najpierw dokonac depozytu poczekac 1 tydzien wysłac scan dowódu i wtedy wypłaca kase Dlamnie to zbyt ryzykowne bo moze zwinac interes Wypłacał juz ktos z was bo moze sie myle??
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
słyszałem zeby wypłacic od niego kase to trzeba najpierw dokonac depozytu poczekac 1 tydzien wysłac scan dowódu i wtedy wypłaca kase Dlamnie to zbyt ryzykowne bo moze zwinac interes Wypłacał juz ktos z was bo moze sie myle??
Po wplacie wlasnej trzeba odczekac 14 dni!!! a nie7!
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
słyszałem zeby wypłacic od niego kase to trzeba najpierw dokonac depozytu poczekac 1 tydzien wysłac scan dowódu i wtedy wypłaca kase Dlamnie to zbyt ryzykowne bo moze zwinac interes Wypłacał juz ktos z was bo moze sie myle??
Nie. nie mylisz sie, jeste 20 osobą ktora się pyta zamiast przejechać kilka stron wcześniej.

Już widze jak dzieciaki się rzucą jak buk zacznie wypłacać pierwszym osobom.


10 dni Bodi nie 14.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
słyszałem zeby wypłacic od niego kase to trzeba najpierw dokonac depozytu poczekac 1 tydzien wysłac scan dowódu i wtedy wypłaca kase Dlamnie to zbyt ryzykowne bo moze zwinac interes Wypłacał juz ktos z was bo moze sie myle??
Nie. nie mylisz sie, jeste 20 osobą ktora się pyta zamiast przejechać kilka stron wcześniej.

Już widze jak dzieciaki się rzucą jak buk zacznie wypłacać pierwszym osobom.


10 dni Bodi nie 14.

Czyli co chwilę zmieniają......mi odpisali kilka dni temu że trzeba od własnej wpłaty odczekać 14 dni...a teraz juz 10...? hmmm-czyli niestety dziwny buk.
 
M 0

memfis23

Użytkownik
a ile trzeba wpłacic Kurcze mam tam 80E ale poczekam sobie kilka miesiecy czy wogule jest wypłacalny bo niechciał bym mu oddac kasy za free
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
Ja tam ukręciłem prawie 3000 ojro, wysłałem dokumenty, zaakceptowali i mam zweryfikowane konto... dzisiaj wpłacam 15 no dla pewności 16 E i zobaczymy co się stanie za 10 dni ???? (choć czarno to widze :p )
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Teraz będą musieli wybrać, albo uciec z kasą i leżeć na plaży na Jamajce albo wypłacić uczciwie i zbankrutować ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Poprzeglądałem troche net odnośnie tej Firmy i trafiłem na anglojęzycznym Forum, że owszem mozna wypłacić, ale od momentu swojej wpłaty do nich , należy obrócic kwota zdobytą z samego bonusa plus bonus 15 razy-liczy sie bonus zdobyty do czasu 1 wpłaty do nich. Czyli zarobione 100 Euro plus 15 Euro wplata=115 E X 15 razy---obrót na wszystkich dostepnych u nich grach itp -i mozna zabierac kase. ;-)
 
J 0

jetbull

Użytkownik
KAMIKAZE: TO POWODZENIA W OBROCIE 45 000 EURO ???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Chwila narazie o niczym takim nie było mowy w regulaminie , przecież sami pisali że nie trzeba obracać przyznanym bonusem. poczekajmy az ktos wypłaci i wtedy zobaczymy jak jest naprawdę

Nie pogrubiaj postów-bez powodu.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
to są bydlaki i tyle.Po wczorajszym numerze już nawet nie wchodzę na ich strone. Puściłem kupon na 1 mecz za 35 euro. Kupon wszedł wchodzę na konto patrzę i ile dostałem 2,1 euro na moim koncie. Ciekawe dlaczego.
 
J 0

jetbull

Użytkownik
nie tymi slowami :zoltakartka:
Jesli to byl freebet to odpowiedz jest prosta - dopisywana jest sama wygrana bez stawki .
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
jetbull to powiedz szanownie dlatego jak postawiłem na 1 mecz za 38 zł mecz mi wszedł a na koncie mam 25,4 zł zamiast 70?? Powiedz nam gdzie jest twoja firma zarejestrowana w jakim kraju?? Dlaczego strona chodzi tak niestabilnie co wpływa na marną reputyację? Czy ktos kiedys widział,żeby strona bukmachera była taka chwiejna. ???? ????
O U T
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Moze ja odpowiem na kilka pytań strona działa tak ze wzgledu na nalot polaków(serwer nie wyrabia), promo juz się skończyło więc i strona powinna zacząć lepiej działać,
dziwi mnie to jak wam te kupony rozliczają, mi nawet z tego freebeta normalnie rozliczyli tzn. stawka x kurs = wygrana i to dopisali na konto :spokodfhgfh: ,
firma jetbul zarejestrowana jest w małym państewko koło Madagaskaru , jakaś wysepka na A..................
Moge powiedzieć tyle - powstrzymajmy się z oceną tego buka do czasu aż ktos wypłaci z tamtąd kasę
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
jetbull to powiedz szanownie dlatego jak postawiłem na 1 mecz za 38 zł mecz mi wszedł a na koncie mam 25,4 zł zamiast 70?? Powiedz nam gdzie jest twoja firma zarejestrowana w jakim kraju?? Dlaczego strona chodzi tak niestabilnie co wpływa na marną reputyację? Czy ktos kiedys widział,żeby strona bukmachera była taka chwiejna. ???? ????
O U T
Nie sądze żeby to był ktoś od nich. Poprostu ktos sie zarejestrował pod takim nickiem
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
Wyslalem maila, zeby dokladnie napisali jak jest z wyplatą... Przeleciałem cala ich strone i nigdzie nie ma warunków wyplaty czy coś... nawet nie jest napisane o jakichkolwiek obrotach... a jeżeli w regulaminie tego nie ma, a przecież zakładając konto, korzystając z bonusów itp. akceptujesz ich warunki, które są zawsze do wglądu dla Ciebie... nie wiem zobaczymy co z tego bedzie... ja tam ugrałem troszke, ID zweryfikowali, kaske wplacilem - zaryzykowalem... moze sie oplaci, a moze nie... moze coś wykombinują, a może wszystko pójdzie dobrze... kto wie...
 
S 11

support75

Użytkownik
jetbull to powiedz szanownie dlatego jak postawiłem na 1 mecz za 38 zł mecz mi wszedł a na koncie mam 25,4 zł zamiast 70?? Powiedz nam gdzie jest twoja firma zarejestrowana w jakim kraju?? Dlaczego strona chodzi tak niestabilnie co wpływa na marną reputyację? Czy ktos kiedys widział,żeby strona bukmachera była taka chwiejna. ???? ????
O U T
kto Ci kazde tam grac ?
nie pasuje ? zabierz tylek idz do konkurencji.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
support pytał cię ktoś o zdanie.Jak nie to po co piszesz?? ????
Jakbym chciał,żebyś skomentował moje wypowiedzi to napisałbym Ci na prv, Support wypowiedz się na dany post,ale tak nie zrobiłem więc zamilcz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom