>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zakładza 36 tys. zaliczoy a ...

zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ja miałem, ale nic nie ugrałem. Prawdę mówiąc to napisałem tam dla próby, choć wiedziałem że szanse są marne ;) Ale ja to bym dzwonił do beta co godzinę i bym ich cisnął, chciał do słuchawki kierowników, prezesów i co chwilę straszył IBAS. Na prawdę, to pomaga takie czasami niekulturalne odzywki, bo inaczej do tych baranów się nie da ????
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
miałeś taką sytuację??
Ta, pisałem na chacie lekko wkurzony, ale nie używałem wulgaryzmów, zablokowali konto natychmiast, telefon i zaczęli cytować, zmienione moje wiadomości.

A poza tym konto było na &quot;brata&quot;, także luzik i za niedługo otwieram na swoje dane.

A poza tym byłem na plusie jakieś 10-20 tyś zł(czysto), fakt z początku były wtopy, ale potem sporo winów. Nie mam takowych scrennów moich zakładów by to udowodnić, ale nie raz słyszałem historię, że z błahego powodu zamykali mu konto.

Typ się spytał o rozliczenie zakładów odkąd się zarejestrował, dostał bloka na konto, wypłacili mu pieniądze i tyle.
 
bobo120 61

bobo120

Użytkownik
Niestety nic nie osiągniesz, bo oni mają tutaj rację. Mijasz się z prawdą, bo 11 rzut rożny był w 71 minucie a nie jak podajesz w 75. Potem 12. w 80&#39;, 13. 80+2 i 14. w 80+3. Inną sprawą jest fakt, że pomylili się z kursami i powinni wziąć to na klatę, ale niestety zaczęli się czuć trochę monopolistami i poprawiają kursy jak chcą. Ja na chwilę przed rożnym wziąłem powyżej 11 po kursie 8.00 za 250 i poprawili mi to po czasie na kurs 2.00, a w innym meczu na którym też były rogi i ten sam błąd zrobili z kursu 3.00 śmieszne 1.33. Tak jak pisałeś zmiany dokonali po kilku godzinach, ogólnie nie postąpili uczciwie , ale inny fakt, że się pomylili i kursy zmienili na &quot;poprawne&quot;.
 
bobo120 61

bobo120

Użytkownik
Chciałem wrzucić Ci screena ale mam mniej niż 10 postów.
Jednym słowem, życzę Ci powodzenia, bo sam straciłem kasę na tym syfie, ale obiektywnie Twoja skarga jest mocno wątpliwa - ja tego nie zrobiłem.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Trwa obecnie mecz Słowacja vs Łotwa, wynik 0:0, 75 minuta, obecnie jest 5 rzutów rożnych, kurs na powyżej dziewięciu: 19,00
e: oni dają takie kursy, w miarę możliwości będę aktualizował
83 minuta, obecnie pięć rzutów rożnych, na powyżej ośmiu kurs: 41,00
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Trwa obecnie mecz Słowacja vs Łotwa, wynik 0:0, 75 minuta, obecnie jest 5 rzutów rożnych, kurs na powyżej dziewięciu: 19,00
e: oni dają takie kursy, w miarę możliwości będę aktualizował
jasne że takie kursy są, przecież pokazywałem kilka screenów z różnych spotkań w temacie.
bobo założyłeś specjalnie konto na FB żeby o tym napisać?? skąd masz niby takie info??
 
bobo120 61

bobo120

Użytkownik
Sprawa jest dla mnie jasna, bo sam to typowałem. Ten mecz o którym mówisz i drugi tj. Spezia U19 v Apia L Tigers U19 (Azjatyckie rzuty rożne) - w tych dwóch meczach oferowali rożne i oba mecze trochę im głupiały. W tym drugim w 70 minucie przy 3 rogach kurs na over 3.5 rogów był 3.00 - po tym jak się kapnęli, po paru godzinach zmienili na 1.363 i zabrali kasę za 3.00.
Jeśli chodzi o ten mecz o który toczysz boje, to było jak mówię z rogami i mam na to screen zrobiony na koniec meczu, bo obiektywnie te kursy były ich błędem, zawsze robię w takiej sytuacji screen, bo gdzie potem sprawdzisz ilość rogów w takim ogórkowym meczu? Mogę go tu zamieścić, ale potrzebuje jeszcze 6 postów ???? Ogólnie zakłady na rogi wycofali około 75-76 minuty, może po tym jak ich dobiłeś po kursie 21, to się pokapowali, bo jak zamykali to było nawet 51.00 a do meczu 5 minut + 3 doliczone. Także ogólnie myśląc ich tokiem kursy dali dobre po zmianie - w 70 minucie przy 10 rogach kurs na powyżej 11 był 8.00 (taki sam zagrałem), po czym zaraz w 71 minucie zrobili róg (co jest mniej istotne, ale Ty uważasz że zrobili w 75). W każdym razie zmienili to na kurs 2.00 co jest obiektywnie kursem prawidłowym, bo takie są kursy na 2 rogi w 80+. Ten drugi mecz mi zmienili z 3.00 na 1.36, a potrzebowałem 1 rożnego w 10+, więc obiektywnie nie mam się do czego doczepić.
Cała sprawa rozbija się o to, że w sumie to oni się mocno pomylili z kursami, wypłacili siano a po kilku godzinach cofnęli zakłady na nierozliczone, odjęli kasę i rozliczyli raz jeszcze. W moim przypadku miałem zaplanowaną wypłatę na określoną kwotę, ale że wygrałem na tych rogach to puściłem to dalej i wtopiłem, więc w sumie przez ich operację straciłem kasę, bo tamtą zaplanowaną wypłatę anulowano i pokryto tym to, co odjęli za rogi, które najpierw rozliczyli jako wygrane. Gdyby poprawiali takie coś od razu to jeszcze rozumiem, a tak masz zaplanowany budżet, wygrywasz, puszczasz tę kasę dalej, a potem Ci odejmują hajs i to jest fatalna praktyka, przez którą przegrałem to co miałem wypłacić i wypłaciłbym gdyby nie ta afera z rogami. Także walcz jak uważasz, ale na moje to oni mają prawo to zrobić, bo kursy były ich błędem - cała reszta to do oceny.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Sprawa jest dla mnie jasna, bo sam to typowałem. Ten mecz o którym mówisz i drugi tj. Spezia U19 v Apia L Tigers U19 (Azjatyckie rzuty rożne) - w tych dwóch meczach oferowali rożne i oba mecze trochę im głupiały. W tym drugim w 70 minucie przy 3 rogach kurs na over 3.5 rogów był 3.00 - po tym jak się kapnęli, po paru godzinach zmienili na 1.363 i zabrali kasę za 3.00.
Jeśli chodzi o ten mecz o który toczysz boje, to było jak mówię z rogami i mam na to screen zrobiony na koniec meczu, bo obiektywnie te kursy były ich błędem, zawsze robię w takiej sytuacji screen, bo gdzie potem sprawdzisz ilość rogów w takim ogórkowym meczu? Mogę go tu zamieścić, ale potrzebuje jeszcze 6 postów ???? Ogólnie zakłady na rogi wycofali około 75-76 minuty, może po tym jak ich dobiłeś po kursie 21, to się pokapowali, bo jak zamykali to było nawet 51.00 a do meczu 5 minut + 4 doliczone. Także ogólnie myśląc ich tokiem kursy dali dobre po zmianie - w 70 minucie przy 10 rogach kurs na powyżej 11 był 8.00 (taki sam zagrałem), po czym zaraz w 71 minucie zrobili róg (co jest mniej istotne, ale Ty uważasz że zrobili w 75). W każdym razie zmienili to na kurs 2.00 co jest obiektywnie kursem prawidłowym, bo takie są kursy na 2 rogi w 80+. Ten drugi mecz mi zmienili z 3.00 na 1.36, a potrzebowałem 1 rożnego w 10+, więc obiektywnie nie mam się do czego doczepić.
Cała sprawa rozbija się o to, że w sumie to oni się mocno pomylili z kursami, wypłacili siano a po kilku godzinach cofnęli zakłady na nierozliczone, odjęli kasę i rozliczyli raz jeszcze. W moim przypadku miałem zaplanowaną wypłatę na określoną kwotę, ale że wygrałem na tych rogach to puściłem to dalej i wtopiłem, więc w sumie przez ich operację straciłem kasę, bo tamtą zaplanowaną wypłatę anulowano i pokryto tym to, co odjęli za rogi, które najpierw rozliczyli jako wygrane. Gdyby poprawiali takie coś od razu to jeszcze rozumiem, a tak masz zaplanowany budżet, wygrywasz, puszczasz tę kasę dalej, a potem Ci odejmują hajs i to jest fatalna praktyka, przez którą przegrałem to co miałem wypłacić i wypłaciłbym gdyby nie ta afera z rogami. Także walcz jak uważasz, ale na moje to oni mają prawo to zrobić, bo kursy były ich błędem - cała reszta to do oceny.
w 75 minucie było 10 rzutów rożnych i kurs na powyżej 11 rzutów wynosił 4.0 a w 76 na powyżej 12 rzutów kurs był 21 a rzutów rożnych było cały czas 10, dopiero w 77 minucie wpadł 11 rzut rożny.
a zakład w rogi wycofali około 79 minuty zresztą w każdym meczu w okolicy końca meczu wycofują. Nie mogli wycofać w okolicy 75 minuty bo ja zagrałem rogi jeszcze w 76 minucie i 31 sekundzie spotkania.
 
bobo120 61

bobo120

Użytkownik
Kolatek ja nie jestem Twoim wrogiem, a Twoja wygrana w tym sporze będzie moją wygraną, więc kibicuję Ci, ale
1. Sam to obserwowałem, grałem i straciłem parę K, co mnie wkurzało przez kilka dni po
2. Zrobiłem screena z końcówki meczu o którym mówisz.
 
bobo120 61

bobo120

Użytkownik
Na pewno nie wycofali zakładów na rogi w tym meczu w 79 minucie, ale tego nie jestem w stanie udowodnić. Wycofali w okolicach 75-76 minuty, więc może zdążyłeś puścić, ale na pewno nie grałeś po na sam koniec, bo to wywalili, a pamiętam bo kurs na over w tym czasie jak to usunęli był 51.00 ????
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Na pewno nie wycofali zakładów na rogi w tym meczu w 79 minucie, ale tego nie jestem w stanie udowodnić. Wycofali w okolicach 75-76 minuty, więc może zdążyłeś puścić, ale na pewno nie grałeś po na sam koniec, bo to wywalili, a pamiętam bo kurs na over w tym czasie jak to usunęli był 51.00 ????
był kurs 51 przez chwilę ale to na powyżej 13 rzutów rożnych gdy było 10 i to gdzieś w 77-78 minucie spotkania, więc żeby typ wszedł musiało by być 4 rogi przez 3 minuty regulaminowego spotkania, więc kurs mógł taki być

a i nie wiem skąd Ty sie kolego &quot;urwałeś&quot; ale ja obserwowałem ten mecz do końca i tam 11 rożnego nie było w 70 minucie i nie po blokowali też rożnych w 76 minucie, ba nawet w 78 minucie można było grać rogi
 
bobo120 61

bobo120

Użytkownik
Kolatek dobrze, że piszesz bo nabije 3 posty i wrzucę Ci ten screen. 11 róg był w 71 minucie. Ja też jestem wkurzony z tych powodów co napisałem wyżej, a dwa, że ciekawe czy byliby tak uczynni gdyby typ nie wszedł - bo tu się zgadza że 12. 13. i 14. rożny były w 80 minucie i doliczonym czasie.
 
bobo120 61

bobo120

Użytkownik
Argument o urwaniu się zostaw dla siebie - najpierw piszesz, aby ktoś kto coś wie w tej sprawie napisał, a gdy to robię, to wrzucasz, że się urwałem.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Argument o urwaniu się zostaw dla siebie - najpierw piszesz, aby ktoś kto coś wie w tej sprawie napisał, a gdy to robię, to wrzucasz, że się urwałem.
sorry ale dla mnie to dziwne że naglę po takim czasie( temat założony 15 marca) ktoś kto nie był na forum zarejestrowany nagle wie tyle o tym spotkaniu, to wygląda jakbyś był od bet365...;)
 
bobo120 61

bobo120

Użytkownik

To co myślisz i że od nich to już jest Twój problem, podobnie jak to że kłamiesz w kwestii faktów z tego meczu. Pozdrawiam.
 
bobo120 61

bobo120

Użytkownik
Nie wiem co mam Ci więcej napisać, pokazać i w ogóle, mimo wszystko życzę Ci powodzenia, może to łykną to wtedy sam też się do nich zgłoszę, bo też nie jestem szczęśliwy z wydarzeń z tego meczu. A Ty możesz pisać odwołania, ale jak motasz się w faktach z meczu, to sensacje wzbudzi tylko tutaj, razem z tym że ja jestem z bet ????
 
Do góry Bottom