>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zakładza 36 tys. zaliczoy a ...

kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Wydaję mi się że bet365 chce tą sprawę przemilczeć , nie dzwonić nic nie pisać... Dzwoniłem do nich przed chwilą i oczywiście nikt nie wie kiedy typ zostanie ponownie sprawdzony przez ekspertów. Jak zgłaszałem problem to fachowiec powiedział mi że max do 48 godzin,wieczorem minie 72 godziny i cisza.
Jeżeli jutro nikt nie zadzwoni napisze do nich maila wieczorem z opisaną całą sytuacją, wyślę screeny, jeżeli na to też nikt nie odpiszę ani nie oddzwoni to w połowię przyszłego tygodnia zgłoszę sprawę do IBAS
( oczywiście wcześniej do nich zadzwonię i ich o tym fakcie poinformuje)
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
I jest jakiś efekt ?

wysłałem maila wczoraj rano. Dzwonie też do nich codziennie, nawet i 2 razy i każą mi się uzbroić w cierpliwość ponieważ był to zakład postawiony &quot;na żywo&quot; i muszą go dokładnie sprawdzić...denerwuje mnie ich zachowanie...
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
wysłałem maila wczoraj rano. Dzwonie też do nich codziennie, nawet i 2 razy i każą mi się uzbroić w cierpliwość ponieważ był to zakład postawiony &quot;na żywo&quot; i muszą go dokładnie sprawdzić...denerwuje mnie ich zachowanie...
Gdyby to było 200zł wygranych pieniędzy, okej szkoda, no ale to jest 36 000zł. Ta sprawa trwa już z tydzień, sprawdź gg.


8 000zł Ci wypłacili? , a przecież pisałeś, że wygrałeś 36 tys. Okej to nie moja sprawa, no ale (cytując młodzież) HELLOŁ ????
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Gdyby to było 200zł wygranych pieniędzy, okej szkoda, no ale to jest 36 000zł. Ta sprawa trwa już z tydzień, sprawdź gg.
dokładnie to mi wiszą 2 tys8 bo 8 tys mi wypłacili;)
jak wieczorem dzwoniłem to w końcu ktoś ogarnięty się zgłosił i wszystko w miarę powiedział.
Takie typy na żywo weryfikują dosyć długo tym bardziej jeżeli chodzi o taką sumę, powiedział też że dołączyli mojego maila do tej sprawy. Moje zgłoszenie mus przejść przez kilka grup weryfikujących zdarzenie, dlatego trochę to trwa ale nie ma też takiego czegoś jak &quot;przedawnienie&quot; ważności typu. Więc czekam na razie, myślę że na początku tyg. zadzwonią.
Krzysiek gg odinstalowałem bo nie chciało sie uruchomić, jakiś błąd mi wyskakiwał a nowego jeszcze nie instalowałem, w wolnej chwili ogarnę.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Wygrałem 36 tys. ale po zmienię kursu z 21 na 4,50 wypłacili niecałe 8 tys. ,więc walczę o te 28 tys. które są mi winni.
 
dominicxxx 0

dominicxxx

Użytkownik
Gratulacje typu, zawsze byłem ciekaw jak się zachowują buki przy wyższych wygranych, czy tak duże wygrane są wypłacane bez problemu. Swoją drogą najwyższa stawka jaką postawiłem to było 400 zł, ale i przeważnie zawsze robię screen kuponu,ale widzę, że jeszcze trzeba robić screen zakładów wystawionych przez buka,bo nie wiadomo kiedy się to może przydać!( a im więcej dowodów tym lepiej)Pod koniec meczów kursy są nabite, także kolego walcz skoro zaryzykowałeś ciężko i wygrałeś uczciwie!
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Walcz kolego o swoje, bo racja jest po twojej stronie. Ja kiedyś miałem podobny problem z innym bukmacherem, jednak znacznie mniejsza kwota (3500 zł) i po walce oddali mi całość.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
dzięki koledzy za wsparcie, oczywiście że walczę i będę walczył, co i jak z tej walki wyjdzie będę pisał na bieżąco , na chwilę obecną cały czas czekam na odp. od bet365...
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Maila im napisałem w piątek rano, a dzisiaj dostałem od nich wiadomośc zwrotną, więc może teraz przyspieszą i dadzą niedługo odp.
Twój email do nas otrzymał numer: 155........ - Prosimy nie usuwać.
Szanowny Panie ........
Dziękujemy za Pana e-mail.
Nadal czekamy na odpowiedź w sprawie Pana zakładów. Jeżeli uzyskamy odpowiedź w sprawie Pana zakładów. Niezwłocznie się skontaktujemy.
Nasi doradcy z Biura Obsługi Klienta są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, za pomocą czatu na żywo, emaila: [email protected] , lub pod bezpłatnym numerem telefonu +800 12 365 365 lub ewentualnie pod numerem +44 1782 684632.
Serdecznie pozdrawiamy,
Pawel O
Zespół bet365
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Bet365, krętacze jak ich mało.. Potrafią Ci zamknąć konto i wmówić, że grasz nałogowo.. Po prostu żenujący bukmacher, jeśli za dużo ugrywasz.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
kolatek, zrobiłeś coś ze swoją sprawą? bo mnie by szlag trafił jakby mnie tak bet zlewał i bym im zrobił taki najazd na telefon że by przyspieszyli sprawdzanie kuponu 10razy.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
kolatek, zrobiłeś coś ze swoją sprawą? bo mnie by szlag trafił jakby mnie tak bet zlewał i bym im zrobił taki najazd na telefon że by przyspieszyli sprawdzanie kuponu 10razy.
Dzwonie do nich codziennie i cały czas słyszę że proszę o cierpliwość, przełożeni cały czas sprawdzają a trwa to długo ponieważ chodzi o dużą sumę. i tak dalej i tak dalej....
Jeżeli do wtorku nikt nie da znać zadzwonię do nich i powiem im że jeżeli do piątku nie dostanę żadnej odpowiedzi sprawę prześlę do IBAS i tyle. Też mnie to już denerwuję no ale teraz nadchodzą Święta więc nie mam nawet czasu żeby o tym myśleć.
 
Do góry Bottom