>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zachowanie Podolskiego.

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Podolski nigdy nie bedziesz Polakiem !
Dwa dni temu pewnie krzyczałeś: Roger nigdy nie będziesz polakiem? Co? ????

Bardzo trafny i ciekawy komenntarz dziś przeczytałem i wkleję wam go tutaj choć i tak widzę, że co niektórych się przekonać nie da..

Zacznę od tego, że Łukasz tylko urodził się w Polsce. Wyjechał w wieku 2 lat. W Niemczech uczył się pisać (po niemiecku), zawierał pierwsze znajomości, poznawał pierwszych kolegów. Mimo wszystko to nie był jego wybór.
Po kilkunastu latach Podolski zaczął grac na przyzwoitym poziomie. Widział swój talent i stwierdził, że pora pomyśleć w jakiej reprezentacji zagra. Łukasz pomyślał o tym aby nosić polskie barwy. Wysłał zapytanie do PZPN. Ten jednak ciągle informował Poldiego, że jeszcze jest za młody, ale może w najbliższym czasie otrzyma powołanie. Podolski mimo to szukał innej drogi aby zagrać dla Polski. Poprosił bodajże Kłosa o pomoc. Wtedy usłyszał, że reprezentacja na dzień dzisiejszy jest dla niego zamknięta. Może za rok czy dwa.
W między czasie pojawiła się propozycja gry dla reprezentacji Niemiec. Załamany, odtrącony Łukasz stwierdził, że kariera reprezentacyjna jest mu potrzebna do prawidłowego rozwoju. Założył koszulkę naszych sąsiadów.
Po kilku latach mimo tego wszystkiego przyznaje się do Polski. Stara się mówić po Polsku. Pamiętajcie nie jest to łatwe po tylu latach na obczyźnie. Więcej strzela gola i płacze. Zresztą jakie byłoby Wasze zachowanie drodzy kibice. Pierwsze kupujecie kilkanaście biletów swojej rodzinie, Polakom na ten mecz. Później strzelacie im bramkę.
W tym momencie można mówić,że Łukasz miał wybór. Owszem miał tylko niestety wszyscy robili wszystko żeby wybrał reprezentację Niemiec, paradoksalnie tylko nie On sam. Podsumowując po pierwsze ma prawo grać dla Niemiec. Po drugie został do tego praktycznie zmuszony, przez polaków żeby było jasne. Po trzecie jestem ciekaw ilu z Was miałoby tyle samozaparcia żeby jeszcze walczyć z PZPNem. Mimo ciągłych odmów i jasnej odpowiedzi: jesteś za słaby , jesteś dla nas zerem.
Na sam koniec rodacy zdajcie sobie sprawę z tego, że gdyby nie Podolski to te bramki strzeliłby ktoś inny np. Klose. Którego nie cierpię Klose zachowuje się jak typowy polski emigrant. To nie Łukasz odprawił Polaków. Zrobiła to dobra gra Niemieckiej drużyny oraz słaba postawa Polaków.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
PS
zastanawiam sie zawsze skad sie biora wszelkiej masci skini, narodowy, skrajni prawicowcy i inni tym podobni, a, sie okazuje ze wszedzie ich pelno
I kto to pisze ?Ten kto ma taki podpis ja Ty.Spójrz wpierw na siebie.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
I kto to pisze ?Ten kto ma taki podpis ja Ty.Spójrz wpierw na siebie.
moj podpis dotyczy Rockiego i spraw klubowych, daleki jestem od szukania analogii do Podolskiego
naprawde dziwie sie ludziom, ktorzy pastwia sie nad Podolskim, pisza ze nie jest Polakiem, ze sprzedal sie Niemcom za kase... on nigdy nie powiedzial o Polsce zlego slowa, nie wypial sie na nas jak Klose, pamieta o swoich korzeniach i nie wstydzi sie mowic po polsku, a tymczasem u nas jest odsadzany od czci i wiary, bo zagral dla kraju, w ktorym sie wychowal, ktory dal prace jego rodzinie, ktory nauczyl go gry w pilke, ktory daje mu szanse walczyc o mistrzostwo Europy, czy naprawde decyzja o grze dla Niemiec jest taka dziwna? on wyjechal stad jak mial 2 lata, nie pamieta stad nic, nie ma tu kolegow, nie chodzil tu do szkoly, dziwicie mu sie? ja nie...
on podkresla ze jest Polakiem i zarzuca mu sie ze &quot;prawdziwy Polak&quot; nigdy nie zagralby dla Niemiec, moze i on troche przesadza, ale wierze mu, chcial grac w naszej kadrze, ale my nie chcielismy, mogl czekac az &quot;szanowny listek&quot; raczy sie nim zainteresowac, tymczasem Niemcy o niego zabiegali, chcieli go, powolywali do kadry... trudno wam zrozumiec jego decyzje? mnie nie...
wiekszosc krytykow Podolskiego nigdy nie byla i nie bedzie w takiej sytuacji jak on, urodzil sie w jednym kraju, a wychowal w drugim, dla niego nie jest wszystko czarne lub biale, wiekszosc Polakow nienawidzi Niemcow, ale on pewnie ma inne przekonania, wychowal sie w Niemczech, jego rodzina to Slazacy (tam tez inaczej sie patrzy na Niemcow niz w reszcie kraju) i na pewno nie ma takich pogladow jak ktos kto sie wychowal w Polsce
pozdrawiam oponentow
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Klose przynajmniej wyparl sie Polskich korzenii i chwala mu za to. Moze wkoncu komentatorzy przestatna pieprzyc o Polaku grajacym w Niemczech. Podolski moglby wziasc z niego przyklad bo sorry ale dla mnie grajac dla obcej reprezentacji i mowiac ze ma sie Polske w sercu jest niedorzeczne
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Bożeeeeeeee
Przecież to wina PZPN-u ,że Podolski nie gra dla nas.Czytałem mase wywiadów z Łukaszem i zawsze powtarza -
&quot; Przecież bym nie dzwonił do Polski ,że w Koln jest młody zawodnik z Polskim paszportem co strzela sporo bramek.Niemcy zgłosili się pierwsi skoro im na mnie zależało to się zgodziłem.Nikt z Polski się mną nie interesował.Usłyszeli o mnie dopiero jak wybiegłem w młodzieżowej kadrze Niemiec.Ale wtedy już było za póżno &quot;
Jestem pewien ,że gdyby PZPN odpowiednio wcześnie zareagował to Poldi grałby dla nas.A tak możemy sobie pluć w brode.Chodż ja bym nie pluł w brode tylko bym strzelił w brode Janasa na przykład który powiedział ,że Łukaszów Szeteli w Polsce jest tysiąc.A chłopak ma polski paszport chciał grac dla nas a teraz gra w USA i Racingu Santander tam gdzie Smolarek.
Nie rozumiem też jak można było zaprzepaścić Sebastiana Boenischa z Werderu.Za przeproszeniem kurwa tego nie rozumiem :/ Pierwszy skład w Werderze i sam powtarzał ,że chce grać dla Polski.Byśmy mieli lewego obrońce klasa europejska..
Ale to jest Polska , za naszych czasów to się nie zmieni...
 
V 256

vernix

Użytkownik
Orzechowski jest z LPR, więc wszystko jasne. Co do Podolskiego to osobiście uważam go za Polaka, nic do niego nie mam:-D
 
F 0

finito

Użytkownik
Ciekawe teraz jak PZPN zachowa się z nowym zawodnikiem który chce grać w naszej kadrze czyli chodzi o Ludovica Obraniaka który gra w francuskim Lille...
 
V 256

vernix

Użytkownik
Bożeeeeeeee

Przecież to wina PZPN-u ,że Podolski nie gra dla nas.Czytałem mase wywiadów z Łukaszem i zawsze powtarza -

&quot; Przecież bym nie dzwonił do Polski ,że w Koln jest młody zawodnik z Polskim paszportem co strzela sporo bramek.Niemcy zgłosili się pierwsi skoro im na mnie zależało to się zgodziłem.Nikt z Polski się mną nie interesował.Usłyszeli o mnie dopiero jak wybiegłem w młodzieżowej kadrze Niemiec.Ale wtedy już było za póżno &quot;

Jestem pewien ,że gdyby PZPN odpowiednio wcześnie zareagował to Poldi grałby dla nas.A tak możemy sobie pluć w brode.Chodż ja bym nie pluł w brode tylko bym strzelił w brode Janasa na przykład który powiedział ,że Łukaszów Szeteli w Polsce jest tysiąc.A chłopak ma polski paszport chciał grac dla nas a teraz gra w USA i Racingu Santander tam gdzie Smolarek.

Nie rozumiem też jak można było zaprzepaścić Sebastiana Boenischa z Werderu.Za przeproszeniem kurwa tego nie rozumiem :/ Pierwszy skład w Werderze i sam powtarzał ,że chce grać dla Polski.Byśmy mieli lewego obrońce klasa europejska..

Ale to jest Polska , za naszych czasów to się nie zmieni...
jeśli się nie zrobi wielkich zmian w PZPN, to Ci co wyemigrowali np. do Hiszpanii, Anglii czy Irlandii będą grać za 10-15 lat dla tamtych reprezentacji. Takiego bagna to nawet lidze gruzińskiej nie ma jak jest u nas:-|
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
jeśli się nie zrobi wielkich zmian w PZPN, to Ci co wyemigrowali np. do Hiszpanii, Anglii czy Irlandii będą grać za 10-15 lat dla tamtych reprezentacji. Takiego bagna to nawet lidze gruzińskiej nie ma jak jest u nas:-|
racja, obecnie mamy bardzo duzo Polakow na Wyspach Brytyjskich, ale tez w Beneluksie, Skandynawii i innych krajach UE, emigracja po otwarciu granic byla powazna i za 15-20 lat dzieci tych emigrantow beda obiecujacymi juniorami, ciekawe czy bedziemy od nich wymagac zeby kochali Polske i czekali na powolanie od jasnie panujacych lesnych dzaidkow jednoczesnie odrzucajac powolania z FA, KNVB czy DFB, czy tez sami sie nimi zajmiemy, bedziemy zapraszac na mecze, dawac powolania do juniorskich reprezentacji i przekonywac do grania dla Polski
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Granice sa teraz otwarte... jak sie nie podoba to wypier..... ????
Normalnie teraz pokazałeś klase???????? Przez takich &#39;polaków&#39; jak ty to mamy się czego wstydzić na cały świat. To, że Poldi, Szetela, Klose, Trochowski i jeszcze pewnie Obraniak i Boenisch nie grają dla Polski to tylko wina naszego suuper narodu. A te wasze wczorajsze wypowiedzi o Rogerze to za to ????. Czemu Polska jest krajem takich nieudaczników co nawet nie umieją załatwić, żeby kadre wzmocnić?
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Ja jestem przekonany ,że za 20-30 lat w kadrze Finlandii bedzie grał przykładowo Papa Bouba Diouba a w kadrze Holandii Jacek Kowalski.To jest normalne.Juz teraz tak gdzie niegdzie jest.Ale ,żeby do tego nie dopuścić musi być rozwinięta sieć skautingu.Zamiast wydawać pieniądze na zjady PZPN mogliby opłacić 50 skautów i wysłać w europe niech buszują.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Słyszałem coś, że Globisz wyszukuje talenty z polskimi korzeniami. Szkoda, ze o tym nie słychać ostatnio:/ A nie wiecie co z Benem Starostą? Na MŚ U-20 grał nieźle. Oby Leo został w Polsce po Euro, a jak nie Leo to ktoś z duetu Globisz/Michniewicz
 
Do góry Bottom