>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zachowanie Podolskiego.

S 11

support75

Użytkownik
Pozwole sobie przeniesc dyskusje do nowego watku.
Dlaczego? Uwazam, ze bedzie dosc interesujaca.
Na poczatek pare cytatów.

dla mnie to co mówi Podolski to jakies nie porozumienie.
skoro ma takie serce polskie, to po jakiego zakładał niemiecka koszulke.
odpowiedz tosterkm

bo jak byl mlodym leszczem i nie gral jeszcze tak zaje8iscie to zlotousty Listek ze swoja banda &quot;znaffcow&quot; z pzpn wypieli sie na niego, trzeba bylo dac mu szybko zagrac mecz i sp[alic go dla niemeickiej kadry, a tak to mamy najlepszego w meczu Polaka - Lukasa Podolskiego, a mogl byc Łukaszem Podoslkim, wystarczylo chciec
moja odpowiedz

był słaby to go nie powołali, nie widze w tym nic złego. W Polsce maja grac dobrzy piłkarze oraz Ci co czują się Polakami. Co to przedszkole jest ? Kto pierwszy ten lepszy, a potem wysmiewanie &quot;hahaha my zdazylismy&quot; Przypominam to jest gra w reprezentacji KRAJU, a nie okienko transferowe.
skoro ktos czuje sie tak bardzo Polakiem jak mówi to po cholere zakłada koszulke niemiecka ? tylko dlatego ze selekcjoner Polski badz działacze uwazaja ze był na dany czas za słaby ? Dla mnie to co dzisiaj widzialem to jedno wielkie gowno, albo aktorstwo (strzelony gol dla KRAJU DLA KTOREGO GRAM! i brak radosci ?)
poparcie kolegi

O widzę, że nie jedyny mam taką a nie inną opinię
tosterkm

no niby masz racje, ale sprawa nie jest taka prosta

on wyjechal do niemeic jak byl maly, tam sie uczyl grac w pilke, chodzil do szkoly, mowi po niemeicku, tam mieszka od dziecinstwa i naprawde oczernianie go dlatego ze gra dla niemeic jest nei fair, chcial grac dla polski, ale polska go nie chciala, chciala go za to jego druga ojczyzna i dla niej gra, troche przesadza z gadaniem ze czuje sie polakiem, ale nadal uwazam ze nasi zawalili, trzeba bylo mu dac zagrac 5 minut w sparingu z jakimis leszczami z albanii czy gruzji i bylby spalony, jakby byl slaby to nikt go powolywac nie musi, ale juz na 100% nie zgralby dla niemcow... jednym slowem - nasi zawalili

podolski ma rodzicow polakow, tu sie urodzil i... koniec jego polskosci, niemcy daly prace jego rodzinie, niemcy go wycowaly, niemcy go nauczyly grac w pilke, niemcy pozwalaja mu zarobic na zycie, na bardzo godne zycie, on wiele temu krajowi zawdziecza i dla niego gra, jestem w stanie to zrozumiec

nie kazdy ma ojca reprezentanta jak smolarek, jakby wlodek nie gral w naszej reprezentacji to tez watpie czy ebi by gral u nas
Chłopie ale pieprzysz...
Jaki słaby? Ja do dziś pamiętam jak czytałem w PS czy w Sporcie, że w JUNIORSKICH!! reprezentacjach gra jakiś Polak o nazwisku Podolski co strzela po 3 gole na mecz. Więc jaki słaby? Nie wiesz, a piszesz...

Łukasz zasługuję na pochwały za to co zrobił, za brak radości po golu, za wywiad po POLSKU (wcale nie musiał), za to, że założył koszulkę Lewandowskiego i za wiele innych rzeczy poza boiskiem, które robi.

Podziękujmy PZPN-owi, że ten POLAK nie gra dla naszej reprezentacji.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Ja powiem tak. Podolski rispekt dla mnie. Większy Polak niż leń i chwalipięta Żurawski. Super zachowanie po bramkach. Druga bramka stadiony świata ! Podziwiajmy
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
jeszcze cos ode mnie w temacie
bardzo ładne słówko &quot;rasizm&quot; xD
powiedz mi ty czy Reprezentacja Polski jest Reprezentacją Polski tylko z nazwy
i czy Roger jest polakiem czy tylko Polakiem z paszportu?
to jest pilka nozna a nie zawody w czystosci krwi, to jest ekipa pilkarzy, a nie zlot narodowcow, oni maja grac dla Polski, ja wiem ze najlepiej byloby jakby toi wszytko byli polacy, najlepiej ze szlacheckimi rodowodami i przodkami w stylu Sobieski czy Zolkiewski, ale swiat jest inny, jak Roger jest lepszy od Garguly i daje naszej reprezentacji wiecej to podaj mi powod (sensowny!) dlaczego mialby nie zagrac
wolisz leszczy ale czystej krwi?
 
S 11

support75

Użytkownik
wiec odniose się do ostatnich dwóch wypowiedzi. tosterkm, ok czuł sie Niemcem, założył ich koszulke, wiec teraz niech nie pieprzy jaki on to Polak jest. Wóz albo przewóz.

Assitalia - nie nam jest oceniać formę piłkarzy, tylko selekcjonerowi. Najwidoczniej nie było wtedy miejsca dla niego. Gdyby udowodnił, że jest dobry na pewno dostałby szanse w reprezentacji. Ja mam dziekowac PZPN ? człowieku głupoty gadasz. To był wybór ŁUKASZA! to on zdecydował reprezentowac Niemcy, a nie jak mówi Polske ktora mu tak bliska jest phiiii. To nie jest okno transferowe kto wezmie piłkarze ten jego. To jest reprezentacja gdzie dokonuje sie wybóru jaki kraj chce sie reprezentowac i kim sie tak na prawde czuje. NIE UWAZAM, ze PZPN zawinił. Bo to nie działa na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, tylko na WYBORZE! PODOLSKI wybral - Niemcy wiec niech skonczy pieprzyc jak on sie Polakiem czuje. Jesli się powiedziało A (chciało grac dla Niemców) to nie wyskakuje się z B (Ja jednak bliżej Polski) Jedno z drugim jest bardzo sprzeczne. Strzelam gola dla reprezentacji kraju który reprezentuje i sie nie ciesze ? no litości... Nie czuje sie Polakiem, popelnilem w zyciu bład, rezygnuje z reprezentacji.

To tak jak bym mówił mam Cię gdzieś bo jesteś głupi, ale lubie Cie bardzo.

Edit: w sprawie Rogera mam nastepujace zdanie, do jasne cholery jak moze reprezentowac nas osoba ktora nawet hymnu nie zna! Niech on gra nawet jak Ronaldo, zapewni ME dla mnie jego gra w Kadrze to nie porozumienie. Wole 11 zawodników którzy wiedza co to hymn Polski i polskie tradycje, niż 11 zawodników dobrych jak Ronaldo i znajomosci naszego hymnu na poziome Rogera.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja powiem tak. Podolski rispekt dla mnie. Większy Polak niż leń i chwalipięta Żurawski. Super zachowanie po bramkach. Druga bramka stadiony świata ! Podziwiajmy
BRAWO!!
Znakomita wypowiedź.

Po niej w zasadzie można ten temat już zamknąć bo pewnie będzie on głównie służył wyzwiskom ze strony małolatów, którzy liczyli, że Polska zostanie ME i każdy rywal im się podłoży.
 
S 11

support75

Użytkownik
Chciałbym, aby wypowiadać się nt. zachowania Podolskiego, o jego wyborze reprezentacji oraz tego co teraz mówi. Prosze nie pisac tutaj o szansach reprezentacji jej grze itp. Bo nie o tym jest temat!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
wiec odniose się do ostatnich dwóch wypowiedzi. tosterkm, ok czuł sie Niemcem, założył ich koszulke, wiec teraz niech nie pieprzy jaki on to Polak jest. Wóz albo przewóz.

Assitalia - nie nam jest oceniać formę piłkarzy, tylko selekcjonerowi. Najwidoczniej nie było wtedy miejsca dla niego. Gdyby udowodnił, że jest dobry na pewno dostałby szanse w reprezentacji. Ja mam dziekowac PZPN ? człowieku głupoty gadasz. To był wybór ŁUKASZA! to on zdecydował reprezentowac Niemcy, a nie jak mówi Polske ktora mu tak bliska jest phiiii. To nie jest okno transferowe kto wezmie piłkarze ten jego. To jest reprezentacja gdzie dokonuje sie wybóru jaki kraj chce sie reprezentowac i kim sie tak na prawde czuje. NIE UWAZAM, ze PZPN zawinił. Bo to nie działa na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, tylko na WYBORZE! PODOLSKI wybral - Niemcy wiec niech skonczy pieprzyc jak on sie Polakiem czuje. Jesli się powiedziało A (chciało grac dla Niemców) to nie wyskakuje się z B (Ja jednak bliżej Polski) Jedno z drugim jest bardzo sprzeczne. Strzelam gola dla reprezentacji kraju który reprezentuje i sie nie ciesze ? no litości... Nie czuje sie Polakiem, popelnilem w zyciu bład, rezygnuje z reprezentacji.

To tak jak bym mówił mam Cię gdzieś bo jesteś głupi, ale lubie Cie bardzo.
On był na tyle dobry, żeby grał w tej reprezentacji. Inna sprawa jakich my mieliśmy selekcjonerów to po pierwsze a po drugie od czego są osoby zajmujące się wyszukiwaniem talentów? PZPN nie zrobił nic, żeby ten zawodnik grał w naszej kadrze. Inne reprzentacje jakoś dbają o swoe interesy, my natomiast potrafimy tylko rozpaczać po fakcie.
Co on miał zrobić? Miał przyjechać do Polski, stanąc na centralnym w Warszawie, przywiesić sobie kartkę z napisem: &quot;Mam na imię Łukasz, chciałbym grać dla waszej kadry&quot; i liczyć, że ktoś go zauważy?
Krótka Piłka. CHCIALEM ale wy nie chcieliscie. NIE TO NIE. Łaski bez i tyle. Popieram jego decyzję w 100%, a zachowanie w 200% bo nie dość, że jest ono po prostu kulturalne to jeszcze naraża się on zadufanym w sobie Niemcom.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie od momentu gdy założył niemiecką koszulkę nie można go nazywac Polakiem. A to że się nie cieszył po strzelonej bramce to akurat mnie lata koło pióra
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
wazeliniarz ^^
lepiej jakby powiedzal cos w stylu Ch.j wam w d.pe zlodzieje i pijaczki, tak? wtedy dalibyscie mu spokoj? on jes Niemcem narodowosci polskiej, ma niejako dwie ojczyzny, nie wymagajcie od niego zeby sie nagle wypial na Polske, tak jak Polska wypiela sie kiedys na niego
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Co Wy gadacie ?!?!?!! Podolski i Klose pisali pisma do PZPN żeby grać dla Polskiej reprezentacji, Oni ich olali, to co mieli zrobić ? Sam bym poszedł grac dla Niemiec, taka prawda... I nie wierze że ktoś by nie szedł jak by mu zaproponowali. Samego mnie zdziwiło zachowanie Łukasza po strzelonej bramce ale widocznie pokazywał to co czuje ????
 
S 11

support75

Użytkownik
Assitalia - o kurcze... no ciekawe masz podejscie. Pozwole sobie skomentować.
Nawet jesli byl dobry, PZPN zawinił nie znalazł talentu. Mniejsza o to, skoro ktoś czuje sie Polakiem (tak powiedział) to jak jego godność Polaka pozwala mu ubrać koszulke Niemiec ?! Co miał zrobić ? Nic. Rozumie ze teraz Paweł Brożek (gdyby nie grał dla Polski) ma przyjąć obywatelstwo Andory bo tam go beda chcieli, a Leo go nie chce ?

Krótka Piłka. CHCIALEM ale wy nie chcieliscie. NIE TO NIE. Łaski bez i tyle.
widac jaki z niego Polak. Wiec nie wsadzi sobie te autorstwo w cztery litery. Jesli czuje sie Polakiem, uwaza ze w mlodosci popelnil blad ubierajac Niemiecka koszulke, dlaczego juz dawno nie zrezygnowal z gry ? przeciez reprezentacja nie jest obowiazkowa.

Powtarzam gra w reprezentacji nie jest obowiazkowa, skoro czuje sie Polakiem niech zrezgynuje reprezentowac Niemcy! On sam sobie zaprzecza. Raz jeszcze napisze, reprezentacja to nie klub piłkarski. Bo chyba niektorzy pomylili tutaj pojecia.


Podolski i Klose pisali pisma do PZPN żeby grać dla Polskiej reprezentacji
???? no to fajni sa. Jak PZPN smial nie powołac zadowników którzy sami sie upominali o gre. O jakze oni zawinili. Skoro im tak zalezalo na gre, mogli czekac. Nikt nie powoluje kogos na zawolanie badz, że on tak chce. Polska sie wypieła bo nie chciala ich powolac ? dajcie spokoj. Jesli czuje sie Polakiem (a tak czuje sie Podolski) w zyciu nie ubrałbym koszulke innego kraju i go reprezentował. Reprezentacja to nie druzyna piłkarska.
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
PZPN sam sobie jest winny, ze stracil i będzie tracil kolejnych zawodników.
PZPN nie chciał Podolskiego i Klose, i wielu innych ... więc sami sobie są winni ????

Bardziej szanuje Podolskiego, bo nie wypiera się tego ze jest Polakiem.
NIe to co Klose... ???????? ze wstydzi się mówić po polsku ...????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
o kurcze... no ciekawe masz podejscie. Pozwole sobie skomentować.
Nawet jesli byl dobry, PZPN zawinił nie znalazł talentu. Mniejsza o to, skoro ktoś czuje sie Polakiem (tak powiedział) to jak jego godność Polaka pozwala mu ubrać koszulke Niemiec ?! Co miał zrobić ? Nic. Rozumie ze teraz Paweł Brożek (gdyby nie grał dla Polski) ma przyjąć obywatelstwo Andory bo tam go beda chcieli, a Leo go nie chce ?

widac jaki z niego Polak. Wiec nie wsadzi sobie te autorstwo w cztery litery. Jesli czuje sie Polakiem, uwaza ze w mlodosci popelnil blad ubierajac Niemiecka koszulke, dlaczego juz dawno nie zrezygnowal z gry ? przeciez reprezentacja nie jest obowiazkowa.
Powtarzam gra w reprezentacji nie jest obowiazkowa, skoro czuje sie Polakiem niech zrezgynuje reprezentowac Niemcy! On sam sobie zaprzecza. Raz jeszcze napisze, reprezentacja to nie klub piłkarski. Bo chyba niektorzy pomylili tutaj pojecia.


???? no to fajni sa. Jak PZPN smial nie powołac zadowników którzy sami sie upominali o gre. O jakze oni zawinili. Skoro im tak zalezalo na gre, mogli czekac. Nikt nie powoluje kogos na zawolanie badz, że on tak chce. Polska sie wypieła bo nie chciala ich powolac ? dajcie spokoj. Jesli czuje sie Polakiem (a tak czuje sie Podolski) w zyciu nie ubrałbym koszulke innego kraju i go reprezentował. Reprezentacja to nie druzyna piłkarska.
w jego przypadku sytacja nei jest prosta, nie wszystko jest czarne czy biale, mial wybor miedzy odcieniami szarosci i wybral tak jak wybral
moje zdanie na ten temat:
&quot;on wyjechal do niemeic jak byl maly, tam sie uczyl grac w pilke, chodzil do szkoly, mowi po niemeicku, tam mieszka od dziecinstwa i naprawde oczernianie go dlatego ze gra dla niemeic jest nei fair, chcial grac dla polski, ale polska go nie chciala, chciala go za to jego druga ojczyzna i dla niej gra, troche przesadza z gadaniem ze czuje sie polakiem, ale nadal uwazam ze nasi zawalili, trzeba bylo mu dac zagrac 5 minut w sparingu z jakimis leszczami z albanii czy gruzji i bylby spalony, jakby byl slaby to nikt go powolywac nie musi, ale juz na 100% nie zgralby dla niemcow... jednym slowem - nasi zawalili
podolski ma rodzicow polakow, tu sie urodzil i... koniec jego polskosci, niemcy daly prace jego rodzinie, niemcy go wycowaly, niemcy go nauczyly grac w pilke, niemcy pozwalaja mu zarobic na zycie, na bardzo godne zycie, on wiele temu krajowi zawdziecza i dla niego gra, jestem w stanie to zrozumiec&quot;
poza tym on jest slazakiem, a wiadomo jak tam jest... niemcy sa im bardzo bliskie
 
S 11

support75

Użytkownik
tosterkm - woz albo przewoz. Wybrałem gre dla Niemiec, ciesze sie ze strzelam bramki, nie mowie jakim to jestem Polakiem. Decyduje sie mówi jaki to ja Polak, to robie to konsekwentnie i rezygnuje grac dla Niemców. Dla mnie jest falszywym człowiekiem. Nie wie co to patriotyzm ba sam sobie zaprzecza. Jak mozna reprezentowac Niemcy i mówić czuję się Polakiem. totalne dno.

P.S. Za błedy, zle odmiany przepraszam. Czy po pijaku czy na trzezwo zdanie na jego temat bede mial takie samo.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Ja sie support nie rozumiem. Poldi i Klose od zawsze chcieli grać dla Polski. Wszystko to wina PZPN i tyle! Tylko w takim kraju jak Polska traci się takich graczy jak Klose, Podolski, Trochowski na rzecz Szwabów lub Szetele dla USA. Co do zachowania Poldiego to jestem zadowolony. Pokazał klase. On ma prawo czuć sie polakiem i tyle. Wszstkiemu winny PZPN&gt;
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jesli czuje sie Polakiem (a tak czuje sie Podolski) w zyciu nie ubrałbym koszulke innego kraju i go reprezentował. Reprezentacja to nie druzyna piłkarska.
Popieram w 100% ;) W szczególności, że gra teraz w reprezentacji Niemiec ???? A jako, że czuje się Polakiem to chyba zna historię Naszych narodów...
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
A zapomniałem. Co do Rogera to powinniśmy się cieszyć, że on gra dla Polski. Był najlepszy na boisku i tyle. Oby grał nie tylko w tym Euro dla nas
 
Do góry Bottom