>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Brink/ Reckermann vs Rogers/ Dalhausser
No to czas na wielki rewanż za mistrzostwa świata kiedy to Brinki pokonały Rogersów 2:1 w setach po pasjonującym TB. Amerykanie rozkręcają sie w tym turnieju z meczu na mecz, w drugiej rundzie zniszczyli czołową parę świata Herrera/Gavira wygrywając do -13 oraz -15 i widać, że z kostką Dalhaussera też już jest coraz lepiej, a jak on jest zdrowy to ciężko znaleźć parę, która może z nimi powalczyć.
Rogers/ Dalhausser @1.52 8/10 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Maxime Authom v Pierre-Hugues Herbert
Kwalifikacje do challengera w Scheveninge. Maxime ostatnio świetna forma. W samym miesiącu czerwcu wygrał jeden turniej rangi ITF rozgrywany na mączce, a w innym dotarł do finału. Ogólnie ten sezon jest świetny w jego wykonaniu, bo wygrał już dwa ITF-ki, a w trzech innych był w finałach. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyćz młodym Francuzem, który póki co jest bez większych osiągnięć. Warto odnotować, że podczas tegorocznego French Open urwał seta Capdevili, ale to raczej wypadek przy pracy tego drugiego, bo Francuz nie jest jakimś wybitnym grajkiem. Często dostaje lanie od dużo słabszych zawodników niż jego dzisiejszy przeciwnik, który imponuje formą w ostatnich dniach.
Maxime Authom @1.72 6/10 Bet365 ⛔
przegrany wygrany mecz :-/
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Czech Republic W - France W 2 @1.44 ✅
Russia W - Turkey W 1 @1.22 ✅
AKO: 1.76 10/10 Unibet ✅
Tutaj krótko, bo sytuacja jest jasna. Francja i Rosja to dla mnie dwie najlepsze ekipy tych mistrzostw i powinny mierzyć się w finale, no ale w sporcie różnie bywa tym bardziej w kobiecych rozgrywkach i mamy takie mecze jakie mamy. Co do Francuzek to mają silny, równy skład pełen gwiazd z rodzimej ligi. Przed mistrzostwami sparowały z Czeszkami i bez problemu je ogrywały, tym razem nie powinno być inaczej.
Lepszych przeciwniczek w finale Rosjanki nie mogły sobie wymarzyć. Turcja to czarny koń tej imprezy, ale jakoś mimo wszystko nie przekonują mnie te zwycięstwa, bo na dobrą sprawę to trafiły słabsze dzień drużyny z Czarnogóry w ćwierćfinale, później wygrana po dogrywce z Francuzkami, ale tego meczu nie widziałem więc się wypowiadał nie będę. Przed mistrzostwami chyba nikt nie wierzył, że Turczynki dojdą chociaż do 1/2, a tu taki psikus. Ale w finale Rosjanki pokażą już im gdzie ich miejsce. Koszykarki zza naszej wschodniej granicy rozkręcają się z meczu na mecz i kolejne mecze wygrywają w cuglach. Górują nad rywalkami warunkami fizycznymi i grą w strefach podkoszowych. Nie widzę szans dla Turczynek. Myślę nawet, że Rosjanki spokojnie pokryją handi 8.5 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Greg Ouellette v Scott Lipsky
Pojedynek deblisty Scotta Lipskiego z leszczem Gregiem Ouellette. Może i Scott grywa rzadko w singlu, ale grać w tenisa przecież potrafi i to na najwyższym poziomie, bo jest czołowym deblistą świata. Jego deblowe umiejętności przydadzą się na trawie w Newport, bo jest to szybka nawierzchnia, a więc mocny serwis oraz częste wypady przy siatce są jak najbardziej porządane więc Scott powinien czuć się tutaj świetnie tym bardziej, że za przeciwnika nie ma nikogo szczególnego, bo zawodnika grywającego głównie w challengerach i turniejach ITF i to z miernym skutkiem, bo jego bilans z ostatnich 4 lat jeśli liczyć challengery i kwale to turniejów ATP wynosi 8-29, a więc szału nie ma. Częściej mu coś tam wychodzi w ITF-kach, ale w ostatnich tygodniach dostaje wszędzie baty.
Scott Lipsky @1.83 7/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Germany U17 - England U17
Mistrzostwa świata do lat 17 w piłeczkę. Niemiaszków miałem okazję oglądać podczas niedawnych mistrzostw Europy kiedy to zajęli drugie miejsce i grali tam naprawde co najwyżej średnio jak na ich możliwości. Ale to co już prezentują w Meksyku na MŚ to jest coś niesamowitego, całkiem inna drużyna niż ta z ME. Widać, że forma była budowana docelowo na turniej w Meksyku i to się opłaciło, bo demolują kolejnych rywali i porywają swoją grą. Praktycznie każdy zawodnik może pociągnąć grę, a i rezerwowi jeśli wchodzą to nie osłabiają zespołu tylko go najczęściej jeszcze nakręcają. Z przodu rządzi i dzieli Yesil i to jego Anglicy powinni się najbardziej obawiać. Z drużyn, które widziałem dotychczas, a widziałem wszystkie mocniejsze to właśnie Niemcy są dla mnie głównym faworytem do tytułu więc nie widzę szans dla Anglików.
Germany U17 @1.50 8/10 Ladbrokes✅
Germany U17 -1.25 Asian handicap @2.22 5/10 188Bet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Brazylia - Kobiety vs Holandia - Kobiety
Puchar Jelcyna w siatkówce rozgrywany w Rosji. Brazylijki przywiozły tutaj kadrę B, bo kilka dziewczyn z kadry A gra na Panamerykańskich Mistrzostwach w Meskyku. Holenderki w mocnym składzie z Flier na czele.
Holandia - Kobiety @1.50 8/10 Bet365 ⛔
Holandia - Kobiety -1.5 sets @1.90 4/10 Betsson ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Rutledge/ Hochevar vs Nystrom/ Nystrom
Kwale do wielkiego szlema w Szwajcarii. Kursy mocno przesadzone. Amerykanki to nie byle jaka para. Już dwa razy w ciągu ostatnich dwóch tygodni ograły Akers/Branagh, nawet miałem okazję je oglądać i całkiem niezły poziom prezentowały. Hochevar to ta bardziej znana z pary i to ona ciągnie tą parę. Ostatnio grywała nawet z Walsh pod nieobecność May. Siostry Nystrom póki co sezon bez szału, często odpadają we wczesnych fazach turnieju i tutaj też są jak najbardziej do ogrania.

Rutledge/ Hochevar @3.75 6/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Niemcy - Kobiety vs Francja - Kobiety
Sporo szumu przed tym mecze, bo to pierwszy poważny sprawdzian Niemek na tym turnieju. Póki co grały bez szału więc może czas aby w końcu pokazały na co je naprawdę stać. Spora mobilizacja w obozie niemieckim na ten mecz, a trener Francuzek już w wywiadach zabezpieczał się w razie porażki mówiąc, że ten mecz nie jest aż tak ważny dla jego podopiecznych więc nic się nie stanie jeśli przegrają, ale chcą jeszcze w tym miesiącu wygrać z Niemkami czyt. w finale ;) Dla mnie pewna wygrana Niemek, bo na każdej praktycznie pozycji mają lepszą zawodniczkę. Mecz będzie na live na Bet365.
Niemcy - Kobiety @1.50 7/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Kuba - Kobiety vs Dominikana - Kobiety
Panamerykańskie mistrzostwa w siatkówce kobiet. Mecz o pierwsze miejsce w grupie A, które gwarantuje bezpośredni awans do półfinału bez konieczności grania w ćwierćfinale. Oba zespoły idą do tej pory jak burza. Dominikanki 4 mecze wygrały bez straty seta demolując kolejne rywalki, a Kubanki natomiast straciły tylko jeden set. Kursy jak dla mnie trochę przesadzone tym bardziej, że Kuba gra tutaj średnio, sporo przestojów mają w swojej grze i można na nich sporo punktów zdobyć zagrywką. Dominikana ze swoimi największymi gwiazdami Milagros Cabral oraz Bethania de la Cruz i to one ciągną grą zespołu zdobywają sporo punktów. Obie ekipy nie tak dawno spotykały się na turnieju towarzyskim w Chinach i wtedy Dominikanki były lepsze w stosunku 3:1. Dominikana - Kobiety @2.60 6/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Holtwick/ Semmler vs Arvaniti/ Tsiartsiani
Wielki szlem w plażówce w Szwajcarii. Dużo wyżej cenię sobie parę niemiecką, bo błysnęła ona już formą w tym sezonie dochodząc do finału wielkiego szlema w Chinach. Potrafią walczyć i wygrywać z najlepszymi parami na świecie o czym świadczy chociażby zeszło tygodniowa wygrana z Larissą i Julianą po niezłym meczu. Co do Greczynek to widać, że forma rośnie i jest coraz lepiej, ale to wciąż za mało na czołowe pary na świecie. Do tego h2h 4:1 na korzyść Niemek. Ostatni pojedynek stoczyły 3 tygodnie temu w Chinach i wtedy Niemki bez problemu wygrały 2:0 w setach.
Holtwick/ Semmler @1.74 7/10 Pinnacle (1.65 Betclick) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Poland - Bulgaria
Wszyscy dzisiaj szturmem biorą wygraną Polaków więc trzeb grać odwrotnie. Nie wiem skąd ten hura optymizm przed tym meczem i takie kursy. Zapewne sporo o tym meczu można poczytać w dziale siatkówki, dlatego też nie będę się tutaj rozpisywał. Wydaję mi się, że Bułgarzy mają skład na tyle mocny, że mogą nas pogonić. Sokolov z Matejem Kaziyskim powinni trochę punktów nastukać. Do tego dochodzi fakt, że trenerem reprezentacji Bułgarii jest pierwszy trener Trentino, w którym gra nasz podstawowy rozgrywający Żygadło, a więc sposób gry naszego zawodnika nie powinien być niespodzianką dla bułgarskich zawodników, a na bloku to oni potrafią postraszyć.
Bulgaria @2.80 6/10 Betsafe ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Uruguay U17 - Brazil U17
Tutaj krótko, bo oglądam mecz Polaków w siatkę. Brazylijczycy mimo swoich notorycznych problemów w defensywie to maja taką moc w ataku, że spokojnie wygrywają swoje mecze. Co do Urugwaju to powinien on już odpaść z Kongo dwie rundy temu, ale trochę szczęścia w grze i w drabince i doszli do półfinału, mimo, że były tutaj sporo lepsze ekipy. Teraz czas już zakończyć ich przygodę z turniejem.
Brazil U17 - Awans @1.50 10/10 doxxbet ????
Brazil U17 @2.01 6/10 12Bet ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Germany U17 - Mexico U17
W drugim półfinale mam jeszcze klarowniejszego faworyta, jest to drużyna niemiecka. Już od fazy grupowej twierdzę, że Niemiaszki to główni faworyci do tytułu, bo to co prezentują na tym turnieju to naprawdę robi wrażenie. Rozjeżdżają kolejnych rywali z dziecinną łatwością i nie widać zbytnio nikogo kto mógłby ich zatrzymać, a napewno nie jest to ekipa gospodarzy. Stawki są dość wysokie, ale jestem mocno przekonany do tych typów.
Germany U17 - Awans @1.60 10/10 doxxbet ????
Germany U17 @2.11 8/10 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Holtwick/ Semmler vs Schwaiger/ Schwaiger
1 runda wielkiego szlema w Szwajcarii. Niemki ostatnio w niezłej formie. Wygrały dwa mecze grupowe, a w trzecim poległy z najlepszą parą świata Larissą i Julianą po bardzo zaciętym TB, a tydzien temu w Stavanger nawet wygrały z Brazylijkami, a więc stać je na walkę z najlepszymi. Co do sióstr Schwaiger to po niezłym początku sezonu kiedy to zajmowały wysokie miejsca, teraz grają jakby słabiej i przegrywają ze sporo słabszymi parami jak chociażby mecz grupowy z Candelas/Garcia. Pary spotkały się 3 tygodnie temu w wielkim szlemie w Chinach i górą wtedy były Niemki w stosunku 2:0.
Holtwick/ Semmler @2.0 7/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Heuscher/ Bellaguarda vs Fuerbringer/ Lucena
Krótko, bo mecz niedługo. Szwajcarów oglądałem w pierwszym ich meczu grupowym i wygrali trochę fartownie, szczególnie ten drugi set wyciągnelim ich gra nie porywała, momentami grali słabo. Pary te zmierzył się tydzień temu w Stavanger, wtedy górą byli Szwajcarzy po 3 setach mimo, że pierwszego seta przegrali, ale tamten mecz to bardziej Amerykanie przegrali na własne życzenie. Jakoś wyżej cenię sobie Amerykanów i to w nich widzę faworyta tego meczu i po takich kursie warto zaryzykować.
Fuerbringer/ Lucena @2.25 6/10 Nordicbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Herrera/ Gavira vs Benes/ Kubala
Obie pary w odmiennych nastrojach, bo Hiszpanie wygrali swój pierwszy mecz grupowy z Gruzinami, a Czesi przegrali z mocnymi Chińczykami. Hiszpanie wygrywając ten mecz mogą już sobie zapewnić awans do kolejnej rundy, a mając w perspektywie jeszcze mecz z mocną parą chińską zapewne będą chcieli wygrać i mieć spokojne głowy. Czesi i tak zapewne wyjdą z grupy, bo w ostatnim meczu pewnie wygrają z Gruzinami i awansują z 3 miejsca więc nie mają się co martwić. Jeśli idzie o formę i umiejętności to wyżej cenię sobie znacznie Hiszpanów, bo to jedna z nielicznych par, która toczy wyrównane boje z czołowymi parami amerykańskimi czy też brazylijskimi. Czesi to jednak już nie te lata, obydwaj wysocy, mocno zbudowani i mają spore problemy z grą w obronie. H2h 5:2 na korzyść Hiszpanów.
Herrera/ Gavira @1.60 8/10 Betclick ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Gianluca Naso v Adrian Ungur
Challenger w San Benedetto. Ungura miałem okazję oglądać w poprzedniej rundzie z Volandrim i mimo iż ten mecz Volandri miał w sumie wygrany to Ungur też zaskakiwał pozytywnie swoją grą, a jeśli już przeszedł Filipo to niech gra dalej, bo szkoda by było, żeby teraz odpadł z takim dziadem jak Naso. Całkiem przyzwoicie funkcjonował jego serwis oraz jednoręczny bh. Imponował mi swoją grą szczególnie przy BP kiedy to grał mnóstwo drop shotów tuż za siatkę jak i bh po linii, na które Volandri nie miał odpowiedzi. Dla mnie pewna wygrana Adriana, bo aktualnie prezentuje dużo wyższą formę i jest dla mnie lepszym tenisistą.
Adrian Ungur @1.57 7/10 Betway ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
przypominam o dwóch typach na dzisiaj z wysokimi stawkami, które podałem już wczoraj, ale wobec natłoku informacji w temacie mogły zostać niezauważone, chodzi o typy w postach 572 oraz 573 ... ;)
Polska vs Włochy
Włosi wczoraj sromotnie polegli z Argentyńczykami 3:1, ale dzisiaj jest nowy dzień i przeciwnik jest inny, bardziej odpowiadający Włochom. Wczoraj makaroniarze kompletnie nie radzili sobie z bardzo szybką, kombinacyjną grą Argentyńczyków i stąd taka porażka. Dzisiaj powinno być dużo łatwiej, bo Polacy grają dużo prostszą siatkówkę opartą głównie na Bartoszu Kurku i czasem ktoś mu tam pomaga, chociaż wobec wczorajszej kontuzji Bartmana nie za bardzo widać kogoś kto mógłby wspomóc Bartosza. Ponadto Kurek ma w nogach wczorajsze 3 godziny grania kiedy to wykonał mnóstwo ataków więc dzisiaj może być trochę podmęczony. Włosi powinni dzisiaj trochę bardziej niż wczoraj pograć na bloku oraz wybloku, bo Argentyńczycy swoją szybką grą wczoraj im to poprostu uniemożliwiali i często był pojedynczy blok. Jeśli dołożą do tego swoją bardzo mocną zagrywkę to Polacy mogą mieć duże problemy. O tym, że Włosi zagrają dzisiaj lepiej niż wczoraj to jestem absolutnie przekonany, bo widziałem tą drużynę nie raz w fazie grupowej Ligi światowej i naprawdę porywali swoją grą kiedy to gromili Kubańczyków czy też Francuzów, wczoraj po prostu trafił im się słabszy dzień oraz świetnie dysponowany rywal.
Włochy @1.70 8/10 Gamebookers ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Benes/ Kubala vs Geor/ Gia
Mecz o trzecie miejsce w grupie i awans dalej. O tym, że Czesi są faworytem tego pojedynku pisałem już wczoraj i zdania nie zmieniam i myślę, że spokojnie odprawią gruzińskich brazylijczyków, bo w ostatnim czasie znacznie przewyższają ich formą.
Benes/ Kubala @1.54 8/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Klemperer/ Koreng vs Heyer/ Chevallier
Szwajcarzy grają przed własną publiczności, na korcie nr 1 gdzie są zawsze licznie wspierani przez swoich rodaków. Jest to mecz o 1 miejsce w grupie i bezpośredni awans do drugiej rundy, a więc nie ma mowy o odpuszczaniu. Obie pary widziałem w akcji i lepsze wrażenie zrobili na mnie Ci drudzy. Jak zwykle lideruje tej parze Heyer, który rządzi i dzieli na siatce i czasem stanowi dla rywali zaporę nie do przejścia. Niemcy to jeszcze nie ta forma sprzed roku. Po takim kursie napewno warto spróbować Szwajcarów.
Heyer/ Chevallier @2.40 6/10 Bet365 ⛔
mecz przegrany z wyniku 14:11 w 3 secie ... :zoltakartka:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom