>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Petra Kvitova v Tsvetana Pironkova
Tsvetana gra tutaj bez wątpienia turniej życia. Ma już na swoim rozkładzie drugą rakietę świata Zvonareva oraz fenomenalnie grającą w przeszłości na trawie, wielokrotną zwyciężczynię Wimbledonu Venus Wimliams. No więc czemu teraz miałaby się obawiać Petry? Obie posiadają mocny serwis, pierwszy dochodzi nawet do 180km/h a drugi około 140km/h, a więc mają czym trzepnąć. Obie grają szybko i płasko z tym, że Pironkova jest dla mnie zawodniczką regularniejszą. Gra mocno i kątowo i z taką grą Petra będzie miała sporo problemów, bo jej poruszanie się po korcie pozostawia wiele do życzenia. Wobec takiego kursy na Bułgarkę nie mogę przejść obojętnie i z pocałowaniem ręki biorę handicap setowy. Ponadto Petra w 4 dotychczas rozegranych meczach pozwoliła rywalkom tylko raz odebrać swój serwis, natomiast Tsvetana dwa razy traciła podanie, a więc widzę tutaj bardzo prawdopodobny Tie Break, bo obie też nie są jakimiś mistrzyniami returnu.
Tsvetana Pironkova @3.59 3/10 Pinnacle
Tsvetana Pironkova +1.5 sets @2.17 7/10 Nordicbet ✅
Tie Break w meczu - TAK @3.75 4/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Tamira Paszek v Victoria Azarenka
Nie widzę tutaj żadnych szans dla Tamiry. Azarence powinien pasować taki styl gry jaki preferuje Tamira Paszek. Austriaczka gra strasznie nierówno, w swoich dwóch ostatnich pojedynkach popełniła 74 niewymuszone błędy, dla porównania Victoria zrobiła ich około 20. Tamira może być też już zmęczona tym turniejem, bo grała tutaj bardzo długie mecze, a przed Wimbledonem również się nie oszczędzała. Białorusinka nie powinna mieć tutaj większych problemów z przełamywaniem rywalki, bo nie dysponuje ona jakimś nadzwyczajnym serwisem, średnio 150km/h pierwszego, poza tym daje rywalkom mnóstwo szans na przełamanie. widzę tutaj pewne zwycięstwo Azarenki.
Victoria Azarenka 2:0 @1.44 8/10 Bet365 ✅
Victoria Azarenka -5.5 gema @1.85 5/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Brazil U17 - Kobiet vs Ekwador U17 - Kobiety
Mistrzostwa Ameryki Południowej w koszykówce kobiet do lat 17. Ekwador został wczoraj zniszczony przez Argentynki różnicą 65 pkt i dzisiaj nie będzie lepiej. Brać bo handi urośnie.
Brazil U17 - Kobiet -32.5 pkt @1.85 8/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Fendrick/ Hanson vs Nystrom/ Nystrom
Amerykanki przegrały niespodziewanie pierwszy mecz grupowy i teraz stoją już pod ścianą. W Norwegii bardzo ciężkie warunki pogodowe stąd tak wiele niespodzianek. W całkiem odmiennych nastrojach do tego meczu podchodzą Finki, które w pierwszym meczu wygrały z gospodyniami. Mam nadzieję, że pierwszy mecz Fendrick i Hanson to był wypadek przy pracy, bo jako czołowa para na świecie to powinny przynajmniej wyjść z grupy tym bardziej, że przeciwniczki nie są zbytnio wymagające. Na MŚ prezentowały ostatnio przyzwoitą formę więc nie możliwe aby przez tydzień coś się pozmieniało także każdy inny wynik niż wygrana Amerykanek będzie dla mnie sporą niespodzianką.
Fendrick/ Hanson @1.50 7/10 Pinnacle ✅
------------------------------------------------------------------ Fendrick/ Hanson vs Nystrom/ Nystrom 1 @1.42 ✅
Brazil - Kobiety vs Australia - Kobiet 1 -1.5 @1.975 ⛔
AKO: 2.80 5/10 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Poland - Brazil
Nie ma co dłużej czekać z tym typem, bo i tak pewnie już wyższych kursów nie będzie co najwyżej może będą spadać. A o typie nie ma zbytnio co pisać. Turniej finałowy Ligi Światowej coraz bliżej, a wiec i forma Brazylijczyków będzie coraz wyższa i nie ma mowy o odpuszczaniu, bo to ostatnie mecze przed turnieje finałowym. Co do Polaków to mam wrażenie, że lepiej grają na wyjazdach niż u siebie, może presja gry przed rodakami ich przytłacza. Jeśli Brazylijczycy zagrają cały mecz równo, bez przestojów to może być 3:0.
Brazil @1.47 8/10 Pinnacle ✅
Brazil -1.5 sets @1.97 5/10 Pinnacle ✅
Brazil -2.5 sets @3.20 3/10 Betsafe ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie tematu od początku kwietnia, stawkując 1j-10j przy założeniu, że 1j = 100 PLN.

Czerwiec: ✅ 129,16j = ✅ 12 916 PLN

Temat: ✅ 296,34j = ✅ 29 634 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Congo U17 - Uruguay U17
Już w meczu grupowym z Rwandą Urugwajczycy pokazali, że nie radzą sobie z silnymi, fizycznie grającymi Afrykanami i tutaj nie będzie inaczej, bo Kongo to jeszcze lepsza ekipa. Dotychczas rozegrane finały MŚ u17 pokazują, że drużyny afrykańskie radzą sobie tam świetnie, bo górują swoją fizycznością nad resztą oraz przygotowanie kondycyjnym. Na 10 dotychczas rozegranych finałów, aż 7 razy w finale była ekipa z czarnego lądu. Kongo wygrało do tej pory z Holandia i zremisowało z Koreą i są to niezłe wyniki. Urugwaj nie gra niczego szczególnego na tym turnieju i nie rozumiem tych kursów.
Congo U17 Awans @3.0 6/10 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Semenov/ Koshkarev vs Redmann/ Saxton
Rosjanie w pierwszym meczu grupowym wygrali z Gibbem i Rosenthalem i mają sporą szansę wyjść z tej grupy z 1-2 miejsca nawet jeśli pozostałe mecze dobrze się ułożą, a wiadomo, że im wyższe miejsce w grupie tym później teoretycznie łatwiejsza drabinka. Mierzą się teraz z najsłabszą drużyną z tej grupy więc powinni ten mecz spokojnie wygrać tym bardziej, że już raz w tym sezonie pokonali Kanadyjczyków.
Semenov/ Koshkarev @1.40 8/10 Nordicbet ✅
------------------------------------------------------------ Semenov/ Koshkarev vs Redmann/ Saxton 1 @1.40 ✅
Rogers/ Dalhausser vs Nummerdor/ Schuil 1 @1.22 ????
AKO: 1.71 6/10 Nordicbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Cicolari/ Menegatti vs Kongshavn/ Aas
Włoszki po dwóch pewnych wygranych po 2:0 są już pewne pierwszego miejsca w grupie więc mogą trochę odpuścić ten mecz. Natomiast Norweżki wciąż mają szansę na 3 miejsce gdyby ten mecz wygrały. Rozumiem gdyby tu grała Larissa i Juliana zamiast Włoszek to można byłoby się spodziewać pogromu, ale w takiej sytuacji to nie widzę aż takiej dużej dysproporcji pomiędzy tymi parami jak pokazują to bukmacherzy oferując kursy na ten mecz. W Norwegii bardzo trudne warunki, często pada, mokry ciężki pach i naprawdę trudno na nim grać. Norweżki przyzwyczajone są napewno trochę do takich warunków, bo zdarza im się trenować w takich warunków więc to też może być mały handicap dla nich. Inwestuję tutaj w over punktowy.
Pwyżej 70.5 pkt @1.85 6/10 Bet365 ✅
Kongshavn/ Aas +1.5 sets @4.75 2/10 Nordicbet ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Keizer Sanne/Van Iersel Marleen - Schwaiger Doris/Schwaiger Stefanie
Widzę tutaj value po stronie sióstr Schwaiger. Pary prezentują zbliżony poziom, a nawet Austraiczki wyglądają dla mnie ostatnio lepiej, bo Holenderki jakby zgubiły tą świetną formę, którą prezentowały podczas turniejów azjatyckich.
Schwaiger Doris/Schwaiger Stefanie @2.30 5/10 Expekt ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Xue Chen/Zhang Xi - Goller Sara/Ludwig Laura
Miałem już dzisiaj nic nie ruszać z plażówki, ale jednak skusiłem się na ostatni mecz, pozatym koniec miesiąca więc trzeba nabić bilans xD Jest to mecz o pierwsze miejsce w grupie pomiędzy Chinkami, a Niemkami i w tej konfrontacji skłaniam się ku tym pierwszym. Są ostatnio w świetnej formie, zajęły 3 miejsce na MŚ i tutaj też grają nieźle i nic nie odpuszczają. Do tego ostatnio regularnie radziły sobie z Niemrami. Warto wyjść z pierwszego miejsca w grupie, bo jest teoretycznie łatwiejsza drabinka.
Xue Chen/Zhang Xi @1.63 7/10 Gamebookers ⛔
Xue Chen/Zhang Xi 2:0 @2.40 4/10 Nordicbet ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Polska v Brazylia
O tym meczu nie ma zbytnio co pisać, bo tu wszystko wiadomo, obie ekipy pewny awans i to już tylko ostatnie przetarcia przed finałem Ligi Światowej. Brazylijczycy wczoraj zagrali dość słabo według mnie szczególnie 1 i 2 set były bez szału, ale dzisiaj powinno być lepiej. Murillo wciąż cieniuje, ale z meczu na mecz powinno być coraz lepiej. Spodziewam się dzisiaj podobnego wyniku jak wczoraj, albo 3:0, bo Brazylia to jednak Brazylia z nią wygrywać nie potrafimy ;)
Brazylia @1.44 8/10 Pinnacle ✅
Brazylia -1.5 sets @1.88 5/10 Pinnacle ✅
Brazylia -2.5 sets @2.95 2/10 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Ogólnie ten turniej w Skandynawii jest grany w tragicznych warunkach. Jak już wiatr nawet linie przesuwa to to mówi samo za siebie. Co do jednego z Twoich dzisiejszych typów czyli mam na myśli parę Kongshavn/Aas to oglądając je w akcji zastanawiałem się jak one w ogóle nie mają wstydu tam grać :p . Każdy ich atak to praktycznie lob. Siatka czysta, a te plasują. Paranoja. Fakt że kilka zbędnych gramów miały i pewnie ciężko im było skakać ale gdyby tylko Włoszkom bardziej zależało to by z 12 nie powychodziły ???? . Ogólnie nie wiem czy Henryku widziałeś inną Włoską parę czyli Momoli/Giorgia. Ale też grają tutaj rewelacyjnie. Obie świetnie zagrywają z wyskoku i widać że mimo ciężkich warunków czują się tutaj świetnie także na te 2 pary trzeba tutaj zwrócić uwagę.
Jeśli idzie o parę Holenderską to nie wiem ale swego czasu przy okazji jakichś zawodów widziałem wywiad z Keizer, która narzekała wówczas na upał i kiedy realizator spytał zatem przy jakiej pogodzie najlepiej grać w siatkówkę plażową jak nie w upał odparła, że przy &quot;lekkim&quot; wietrze ???? . Lubią jak wieje tak jak u nich w Holandii także nie zdziwię się jak tutaj też coś ugrają mimo słabej postawy ostatnio.
Moje kupony to śmiech w porównaniu z Twoimi ale jak już Ci kiedyś pisałem zajmuję się teraz czysto tradingiem ale od czasu do czasu Twój temat mnie zainspiruje i sam puszczę coś za symboliczną zł ???? .
http://imageshack.us/photo/my-images/829/momoli.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/838/keizer.jpg/

PS. Na wieczór przyjrzyj się CHILE u17 - 32.5. Może skład mają najmłodszy obok Kolumbii ale grają całkiem całkiem patrząc na wyniki, a Peru obok URU to najsłabsza ekipa ???? . Pozdro i trzymaj się dobrze.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Germany U17 - USA U17
Ostatni już typ w tym miesiącu. Niemcy chyba zaprezentowali się póki co najlepiej ze wszystkich ekip. Niszczą kolejnych rywali. W ataku bryluje Yesil, który potrafi zakręcić obrońcami. Skład Niemców to głównie turecki zaciąg, ale spisuje się on tutaj bez zarzutu. Amerykanie w tym turnieju poza mecze z Czechami to grają słabiutko. Wciąż mam przed oczami ich bezradność w meczu z Uzbekistanem kiedy to przegrali 2:1. Powinni im Niemcy trochę nastrzelać, bo obronę Amerykanie też mają niepewną.
Germany U17 @1.31 8/10 Bwin ✅
Germany U17 -1.5 @1.83 5/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
co do warunków to tak, są tragiczne, dlatego chyba odpuszcze grubsze typowanie tego turnieju, bo niespodzianek tam co nie miara.
a co do gry norwezek to faktycznie graly bez szalu, pamietam je z duzo lepszych wystepow, ale jakos udalo im sie pokryc linie overa. a co do mocnych atakow to w plazowce czasem madry, technicznie dobrze wykonany plas jest grozniejsza bronia od poteznego hukniecia
co do linii handicapowej to ciezko wyczuc co tu bedzie. chile wczoraj swietny mecz z kolumbijkami kiedy to przegraly tylko 3 pkt i moga byc troche podmeczone, Brazylijki i Argentynki pokonaly Peru roznica 36 i 45 pkt, a są to ekipy sporo lepsze od Chile ...
a co do kuponow to zacne ;) gratulacje
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzow
Jako &#39;prawie&#39; zielonogórzanin sercem jestem za Falubazem, ale mam jakieś dziwne przeczucie, że Golob z Pedersenem tak się zepną na ten mecz, że poprowadzą Stal do wygranej. Kurs zacny ;) Typ grany głównie po to aby mecz się ciekawiej oglądało ;)
Caelum Stal Gorzow @5.0 3/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie tematu od początku kwietnia, stawkując 1j-10j przy założeniu, że 1j = 100 PLN.


Kwiecień: ✅ 71,93j = 7 193 PLN
Maj: ✅ 95,25j = 9 525 PLN
Czerwiec: ✅ 121,91j = 12 191 PLN

Temat: ✅ 289,09j = 28 909 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Czech Republic W - Russia W
No to czas zainaugurować typowanie w lipcu. Półfinał mistrzostw Europy w kobiecym baskecie. Wszyscy narzekają tutaj na Rosjanki, jakie to one słabe, nieporadne i źle przygotowane do turnieju, ale jak widać do półfinały dotarły mimo wszystko bez problemu. Jest to ekipa o ogromnym potencjale, która góruje swoimi warunkami fizycznymi, szczególnie w formacjach podkoszowych nad resztą zespołów. Z Czeszkami Rosjanki już raz się spotkały w drugiej fazie i wygrały wtedy różnicą 14-tu punktów więc dlaczego teraz miałoby być inaczej?
Russia W @1.62 7/10 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Keizer/ Van Iersel vs Larissa/ Juliana
Krótko, bo mam trochę problemów z netem. Czas na finałowe rostrzygnięcia w Stavanger. Niespodzianką jest, że w finale nie ma ani Larisy i Juliany ani May/Walsh. Brazylijką przyjdzie mierzyć się o trzecie miejsce z Holenderkami, z którymi regularnie wygrywają. Ich h2h to 5:1 i tylko dwa stracone sety. Jeśli Brazylijki dochodzą już do finału lub grają o trzecie miejsce to rzadko takie mecze przegrywają i myślę, że tu będzie podobnie, bo na mecze o stawkę mobilizują się podwójnie co udowodniły ostatnio w finale mistrzostw świata w Rzymie
Larissa/ Juliana @1.50 7/10 Betclick ✅
Larissa/ Juliana 2:0 @2.10 4/10 12Bet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Kessy/ Ross vs Goller/ Ludwig
No to czas na finał imprezy. Niemki w półfinale pokonały Larisse i Julianę, ale jakoś nie przeceniałbym tej wygranej, bo Brazylijkom przydarzył się po prostu słabszy mecz. W finale Niemry mierzą się z parą, która im kompletnie nie leży. H2h 9:2 na korzyść Amerykanek, które grają tutaj świetnie i nie straciły nawet jeszcze seta. Widać, że trudne norweskie plaże odpowiadają im w zupełności, bo niszczą kolejne pary bez większych problemów.
Kessy/ Ross @1.65 7/10 Betclick ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom