>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie tematu od początku kwietnia, stawkując 1j-10j przy założeniu, że 1j = 100 PLN.

Czerwiec: ✅ 51,90j = ✅ 5190 PLN

Temat: ✅ 219,08j = ✅ 21 908 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Andy Roddick v Andy Murray
Staram się nie grać takich popularnych zdarzeń, ale tym razem zrobię wyjątek, bo widzę tutaj trochę value. Andy Roddick to prawdziwy król Queens Clubu, wygrywał tutaj bodajże pięciokrotnie. Świetnie czuje się na tej londyńskiej trawie, bo promuje ona ofensorów, a takim bez wątpienia jest Andy. Jego potężny serwis, do tego sporo slajsowanych uderzeń z głębi kortu oraz świetna gra przy siatce sprawiają, że rywale są bez szans. Murraya to chyba wszyscy znają oraz charakterystykę jego gry. On też potrafi świetnie grać na trawie, bo jak nie patrzeć to uczył się gry na tych kortach jednak więcej atutów widzę po stronie &#39;Amerykańca&#39;. Jeśli dodamy do tego jakieś notoryczne problemy ze zdrowiem Murraya, jak chociażby podkręcenie stawu skokowego na RG kiedy to grał na całej masie środków przeciwbólowych to widzę wyraźne faworyta w osobie A-Roda. Ponadto ciekawym typem wydaje granie na Tie Break w meczu po kursie 1.72 ;)
Andy Roddick @2.53 7/10 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Serbia - Kobiety vs Francja - Kobiety
Serbki to chyba najmocniejsza ekipa Lidze Europejskiej Kobiet w siatkówce. Do tej pory wygrały 4 mecze po 3:0 i wczoraj straciły dopiero 2 pierwsze sety z Francuzkami wygrywając 3:2. Ja bym to uznał za zlekceważenie rywalek i stąd taki wynik. Na każdej pozycji praktycznie Serbki mają dużo lepszą zawodniczkę, jedynie Bauer jest jeszcze w stanie nawiązać walkę z Serbkami i to ona w dużej mierze ciągnie grę trójkolorowych zdobywają po kilkadziesiąt punktów na mecz. Serbki wczoraj popełniły sporo błędów własnych i miały średnie przyjęcie, ale jeśli dzisiaj poprawią te elementy to powinno się skończyć 3:0, bo znacznie górują umiejętnościami nad rywalkami.
Serbia - Kobiety -1.5 sets @1.51 9/10 Betgun ✅
Serbia - Kobiety 3:0 5/10 @2.40 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Hiszpania U21 v Anglia U21
Mistrzostwa Europy do lat 21. Hiszpanie znani są z bardzo mocnych reprezentacji młodzieżowych. Tutaj także przywieźli bardzo silny skład z Krkicem, Matą czy Capelem na czele i są głównym faworytem do tytułu. Tą drużynę spokojnie można by nazwać seniorską reprezentacją B Hiszpanii, bo jest tam wielu znanych zawodników, którzy grają regularnie w świetnych klubach.
Hiszpania U21 @2.00 5/10 Pinnacle ⛔
Hiszpania U21 DNB @1.50 9/10 Nordicbet ✅ zwrot
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
El Salvador v Kuba
Gold Cup. 3 ostatni mecz grupowy decydujący o tym kto wyjdzie z grupy, a Salvador wciąż taką szansę posiada. Pomiędzy drużynami przepaść. Niech jako takim wykładnikiem różnicy pomiędzy ekipami będzie fakt, że Salvador jest mniej więcej na poziomie Kostaryki, a ta rozgromiła Kubę 5:0.
El Salvador -1.5 Asian Handicap @1.63 8/10 Bet365 ✅
El Salvador -2 Asian Handicap @2.00 5/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Thor Akureyri - FH Hafnarfjordur
Krótko, bo mecz niedługo. Druyżyna FH co roku jest uznawana za jednego z głównych faworytów do wygrania ligi islandzkiej i nie inaczej jest w tym roku tylko póki co trochę zawodzą. Brakuje szczęścia w meczach, bo okazji do strzelenia goli jest mnóstwo. Jeśli myślą o mistrzostwie to muszą zacząć gonić lidera, bo ten ucieka, a na kim mają się przełamać jeśli nie na zespole Thor. FH dysponuje o klasę lepszym zespołem niż gospodarze i mam nadzieję, że dzisiaj to udowodnią.
FH Hafnarfjordur @1.60 8/10 Bet365 ⛔
FH Hafnarfjordur -1 Asian Handicap @2.11 5/10 188Bet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 18:00 Brink/Reckermann vs Rogers / Dalhausser
W ostatnich dniach choroba mnie zmogła, ale już jestem z powrótem. Mecz przeze mnie wybrany jest według mnie dziś pojedynkiem dnia. Aktualni mistrzowie świata Niemcy mierzą się z hegemonami plażowej siatkówki ostatnich lat Rogersem i Dalhausserem. Pary te są nawet do siebie można powiedzieć podobne, bo zarówno Reckermann jak i Dalhausser są wysokimi, szczupłymi zawodnikami świetnie grającymi na bloku z racji wzrostu i warunków skocznościowych czy też dysponują potężną zagrywką z wyskoku. Natomiast zarówno Brink jak i Rogers są graczami trochę niższymi od swoich kolegów, ale za to cuda wyprawiają w obronie. Wszystko w tym meczu byłoby klarowne i skłaniałbym się ku zwycięstwu Amerykanów gdyby nie kontuzja najlepszego siatkarza plażowe świata ostatnich lat, Dalhaussera. Phil ma kontuzję stawu skokowego przez co poddali turniej w Chinach w zeszłym tygodniu. Zresztą gdy widzi się go wykonującego zagrywkę stacjonarną czy też wyskakującego do bloku na pół gwizdka to od razu widać, że coś jest nie tak. Sam mówi, ze już jest coraz lepiej, ale przez tą kontuzję jest sprawny na około 80%. Kontuzja ta też napewno utrudnia sprawną grę w obronie, bo czasem potrzeba jest szybka reakcja, a gdy nie można w 100% zaufać kostce to są problemy, tym bardziej, że to dzisiaj będzie już drugi mecz dla Amerykanów. Co do Niemców to przywieźli oni tutaj wysoką formę, którą zademonstrowali już na wielkim szlemie w Chinach gdzie przegrali dopiero w finale z Alisonem i Emanuelem. Wobec kontuzji Philla jestem przekonany, że Niemców napewno stać na ugranie seta, bo jest to para z najwyższej światowej półki, a może nawet pokuszą się o wygraną?
Brink/Reckermann +1.5 sets @1.95 8/10 Gamebookers (1.85 Nordicbet) ✅ Brink/Reckermann @2.95 5/10 Nordicbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 15:00 Liliana/Baquerizo vs Fendrick/Hanson
Krótko, bo mecz niedługo, ale zapewne będzie na live na Bet365. Amerykanki w tym sezonie grają o niebo lepiej. Jest to aktualnie 3 amerykańska para. Rozgrywki grupowe przeszły bez problemu, a w poprzedniej rundzie pokonały mocne Brazylijki. Teraz przeciwniczki trochę słabsze więc nie ma opcji aby sobie nie poradziły. Liliana z koleżanką wygrały w grupie tylko jeden mecz z mega słabą parą z Mauritiusu i dzięki temu wyszły z grupy. Dla mnie pewna wygrana Amerykanek.
Fendrick/Hanson @1.43 7/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 19:00 Martino/Nicolai vs Herrera / Gavira
Włochów widziałem w fazie grupowej i chłopaki grają co najwyżej średnio. Obaj są młodzi bo coś koło 22 lat i widać, że są jeszcze niedoświadczeni i dość łatwo można ich złamać psychicznie tak jak stało się to w meczu z Czechami Kubalą i Benesem kiedy to w TB Włosi tracąc 2-3 pkt z rzędu kompletnie się załamali i oddali mecz. Widać, że brakuje im jeszcze ogrania na najwyższym światowym poziomie i doświadczenia. Z pary tej wyróżnia się wysoki Martino, który straszy blokiem na siatce, ale po drugiej stronie jest nie gorzej, a nawet powiedziałbym znacznie lepiej, bo Herrera to do niedawna najlepszy blokujący tego turnieju. Hiszpańska para to absolutnie najwyższa światowa czołówka i nie powinni mieć problemów z ograniem pary gospodarzy.
Herrera / Gavira @1.40 8/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 21:00 May-Treanor/Walsh vs Kessy/Ross
Jeśli May i Walsh są zdrowe to tak naprawdę tylko Larissa i Juliana mogą z nimi powalczyć. Bet365 przesadził z kursami więc trzeba korzystać. Pary grały ze sobą przed tygodniem i wygrały te pierwsze 2:1 w setach. H2h 20:3 :p
May-Treanor/Walsh @1.52 8/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie tematu od początku kwietnia, stawkując 1j-10j przy założeniu, że 1j = 100 PLN.

Czerwiec: ✅ 76,25j = ✅ 7625 PLN

Temat: ✅ 243,43j = ✅ 24 343 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
USA vs Polska
Tutaj pewnie Ameryki nie odkryję jak powiem, że &#39;hamburgeiros&#39; mają mocniejszy skład i grają u siebie, no ale fakty są faktami więc trzeba grać jeśli jest okazja.
USA -1.5 sets @1.75 7/10 Bet365 ⛔
no to powieźli nas rodacy ... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 13:00 Herrera/Gavira vs Marcio Araujo/Ricardo
Miałem okazję oglądać tutaj obie pary i muszę powiedzieć, że dużo lepsze wrażenie na mnie zrobili Hiszpanie. Brazylijczycy męczą się w swojej grze niemiłosiernie, o ile Ricardo jeszcze trzyma poziom i szaleje na bloku to Marcio Araujo czasami kompletnie zawodzi w ataku popełniając proste błędy. Para ta trafiła do bardzo łatwej grupy gdzie nie mieli żadnych wymagających przeciwników, a mimo to wszystkie mecze wygrywali na styku przy czym jeden po TB 20:18. W kolejnej rundzie trafili na Kądziołę i Szałankiewicza i gdyby trochę więcej doświadczenia Polaków to mogliby urwać Brazylijczykom drugiego seta, a tak zabijali się o blok Ricardo i nie mieli pomysłu na grę. W kolejnej rundzie Canarinhos trafili na przeciętnych Niemców Dollingera i Windsheifa, a mimo to ledwo wygrali, bo po TB granym na przewagi do stanu 23:21. Myślę, że limit szczęsścia Brazylijczycy już wyczerpli, bo dzisiaj trafili parę z innej półki niż te z którymi do tej pory grali. Hiszpanie to para absolutnie ze światowej czołówki i jest w stanie wygrywać ze wszystkimi, a już napewno są w stanie pokonać Ricardo i kolegę tym bardziej, że Ci formą nie błyszczą. Wszystkie mecze jak do tej pory Herrera i Gavira wygrywają pewnie imponując grą w bloku oraz w ataku. Widać, że z formą trafili na te mistrzostwa i nie zdziwię się jeśli zameldują się w finale.
Herrera/Gavira @1.86 7/10 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
19:00 Plavins/Smedins (LAT) - Ricardo/Marcio Araujo (BRA)

Skoro już Brazylijczycy pokonali Herrera i Gavire to głupio by było aby odpadli z Łotyszami, bo jest to para sporo słabsza i nie wykorzystali okazji aby walczyć o złoto. Hiszpanie trochę na własne życzenie przegrali ćwierćfinał, bo w 1 secie prowadząc 18:16 przegrali 18:21, a w drugim secie świetne akcje przeplatali banalnymi błędami czy atakami w pół siatki. Ale trzeba dodać, że Ricardo świetnie grał w tamtym spotkaniu jak i w całym turnieju na bloku i potrafi sam seriami zdobywać punkty. Łotysze to jednak para sporo słabsza od utytułowanych i doświadczonych Brazylijczyków i jestem przekonany, że Ci nie zmarnują takiej okazji i jutro zobaczymy ich w walce o kolejny tytuł mistrzów świata, bo trafili na najsłabszą parę z tych będących w półfinałach.

Ricardo/Marcio Araujo (BRA) @1.45 9/10 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
20:00 Brink J./Reckermann J. - Rego E./Cerutti A.
Jedno jest pewne, obojętnie kto z tej pary wejdzie do finału to raczej zdobywa tytuł mistrza świata, bo drugi półfinał słabszy. Mam wrażenie, żę Alison z Emanuelem grali w ostatnich tygodniach jakby słabiej niż na początku sezonu. Wygląda to tak jakby im bliżej mistrzostw świata tym ich forma niższa zamiast na odwrót. Oglądałem ich tutaj też kilka spotkań i nie grali niczego specjalnego, popełniali sporo błędów w szczególności Alison, który potrafił wysyłać ataki daleko w aut czy też nie radził sobie w przyjęciu, ale za to nadrabiał potężnym blokiem. Co do Niemców to bronią oni tutaj tytułu, zawsze świetnie przygotowywują się na mistrzostwa świata i nie inaczej było tym razem, bo im bliżej turnieju rzymskiego tym ich forma była wyższa. Grają tutaj naprawdę fajnie i równo. Pokonali tutaj Rogersa i Dalhaussera po świetnym meczu więc i Brazylijczycy są w ich zasięgu tym bardziej, że Ci nie grają tutaj nadzwyczajnie tak jak to miało miejsce na początku sezonu.
Brink J./Reckermann J. @2.25 6/10 Bet365 ⛔ Brink J./Reckermann J. +1.5 sets @1.50 9/10 Nordicbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
USA - Poland
Jako, że nic dwa razy się nie zdarza więc i Polacy tak świetnie jak wczoraj nie zagrają, a Amerykanie tak słabo. Kurs jest piękny więc trzeba korzystać, bo &#39;hamburgeiros&#39; pewnie się dzisiaj ogarną i pokażą naszym chłopaczkom miejsce w szerergu.
USA @1.65 9/10 Sportingbet ✅
USA -1.5 sets @2.30 6/10 Sportingbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Plavins M./Smedins J. - Brink J./Reckermann J. 2 @1.35 ✅
Araujo M./Santos R. - Rego E./Cerutti A. 2 @1.44 ✅
Łotysze to najsłabsza ekipa z tej czwórki co już wczoraj im pokazali Ricardo z Marcio Araujo. Niemcy natomiast przegrali wczoraj w przedwczesnym finale według mnie, ale mam nadzieję, że dzisiaj się ogarną i zdobędą trzecie miejsce na świecie, bo lepszych przeciwników nie mogli sobie wymarzyć.
Co do finału to mega faworytami są Emanuel z Alisonem i raczej nie wierzę aby przegrali, bo Ricardo z Marcio jednak odstają trochę poziomem od kolegów. Awansowali do finału dzięki słabszej drabince i raczej nie mają argumentów aby zaskoczyć rodaków.
AKO: 1.94 9/10 Expekt ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
May-Treanor M./Walsh K. - Franca L./Silva J. F.
Amerykanki są stworzone do wygrywania największych imprez i czuję, że nie inaczej będzie tym razem. Mecz napewno będzie zacięty, bo obie pary są fenomenalne, ale May z Walsh momentami prezentują kapitalną grę, ich mecze ogląda się z prawdziwą przyjemnością, bo grają iście po profesorsku i jestem przekonany, że zdobędą dzisiaj kolejny tytuł w swej niezwykle bogatej karierze.
May-Treanor M./Walsh K. @1.93 6/10 Pinnacle ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie tematu od początku kwietnia, stawkując 1j-10j przy założeniu, że 1j = 100 PLN.

Czerwiec: ✅ 67,41j = ✅ 6741 PLN

Temat: ✅ 234,59j = ✅ 23 459 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom