>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 12:00 Mesa R./Lario I. - Nummerdor R./Schuil R.
Początek dnia zniechęcający, ale bawimy się dalej. Po tej porażce Brazyliczyków, którzy grali jakby im się wogóle nie chciało jakoś straciłem wenę do pisania wybujanych analiz więc będzie krótko, ale typ przemyślany. Holendrzy to dla mnie półka wyżej niż Hiszpanie. Jeśli dodać do tego fakt, że Hiszpanie dopiero wchodzą w sezon, a Nummerdor z kolegą grają już 3 turniej to kolejny aspekt przemawiający za Holendrami. W pierwszej rundzie chłopaki pokonali już mocny duet Łotewski bez straty seta, aby później zaliczyć wypadek przy pracy ze Szwajcarami, ale teraz już są podstawieni pod ścianą i muszą wygrać, a okazja ku temu jest przednia, bo rywale nic specjalnego póki co nie prezentują. H2h 2:1 na koszyść Holendrów.
Nummerdor R./Schuil R. @1.53 7/10 Gamebookers ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 14:00 Rogers / Dalhausser vs Heyer/Chevallier
Heyer i kolega to naprawdę słabiutka para, na sporym farcie przechodzą kolejne rundy. Cunho z Pedro wyraźnie ich zlekceważyli, albo woleli grać o awans w grupie przegranych stąd ich porażka, cieżko zgadnąć, ale mecz wyglądał tak, że gdy tylko Brazylijczycy przycisneli to szły od razu serie punktów dla nich. Rogers z Dalhausser to klasa sama w sobie powinien być szybciutki mecz dla Americanos.
Poniżej 79.5 @1.85 8/10 Bet365 ✅
Rogers / Dalhausser @1.15 10/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie od postu #248, od którego prowadzone są statystyki, przy założeniu, że 1j = 100 PLN.

Maj: ✅ 65,85j = ✅ 6585 PLN

Temat: ✅ 137,31j = ✅ 13 731 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 12:30 Plavins/Smedins vs Heyer/Chevallier
Czas coś zapodać na dzisiaj. O Szwajcarach pisałem już przy okazji poprzednich typów i zdania nie zmieniam, jak dla mnie to za słaba para na tą fazę rozgrywkową. Fartem wyszli z kwalifikacji wygrywając przegrany mecz z Kądziołą i Szałankiewiczem. Widziałem ich już dwa razy tutaj i kompletnie mnie nie przekonują. Po drugiej stronie bardzo mocni Łotysze, jedna z lepszych par na świecie. W poprzedniej rundzie pokonali świetnie tutaj dysponowanych Hiszpanów Herrera i Gavire w dwóch seta i Szwajcarów też powinni zmieść, bo są o klasę lepsi.
Plavins/Smedins @1.72 7/10 Unibet ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 15:00 Alison/Emanuel vs Heyer/Chevallier
Podtrzymuję to co pisałem wcześniej o Szwajcarach. Jest to para, która doszła tutaj stanowczo za daleko, w swoich meczach maja niebywałą ilość szczęścia, a do tego łatwa drabinka no i mamy ich w półfinale :-/ Kursy na Bet365 na ten mecz to prezent. Ktoś może uznać, że to szaleństwo grać tyle jednostek na jedno spotkanie, ale pomiędzy obiema parami jest przepaść ... i jeśli nie zlekceważą ich w żadnym z setów to będzie szybki mecz dla Canarinhos.
Alison/Emanuel @1.30 10/10 Bet365 ✅
Poniżej 81.5 @1.85 9/10 Bet365 ✅
Alison/Emanuel 2:0 @1.66 5/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
16:00 Rogers T./Dalhausser P. - Cunha P./Salgado P.
Kolejna peffka. &#39;Hamburgeiros&#39; nie przegrali od ponad 40 meczów jeśli nie więcej i teraz też nie ma opcji aby przegrali, a Betclick przesadził z kursem ????
Rogers T./Dalhausser P. @1.30 10/10 Betclick ✅ Rogers T./Dalhausser P. 2:0 @1.60 5/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 16.30 Niemcy - Juniorzy vs Grecja - Juniorzy 1 @1.30 ✅ :siata: 18.30 Chorwacja - Juniorki vs Czech Rep Jnr Women 2 @1.30
AKO: 1.69 8/10 Bet365 ✅
Obie ekipy znacznie mocniejsze od rywali i nie mogą sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie od postu #248, od którego prowadzone są statystyki, stawkując 1j-10j przy założeniu, że 1j = 100 PLN.

Maj: ✅ 81,02j = ✅ 8102 PLN

Temat: ✅ 152,48j = ✅ 15 248 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
13:05 Cicolari/Menegatti (ITA) - Keizer/Van Iersel (NED) 2 @1.60 6/10 Betclick ✅
Obiecałem dopisać parę słów o typach więc wypadałoby coś naskrobać. Para włoska na dobrą sprawę to już powinna odpaść z tego turnieju z Talitą i Antonelli, bo przegrywały w TB 13:10, żeby jakimś cudem wygrać 15:13 ... Holenderki w świetnej formie już od Szanghaju kiedy to wygrały tamtejszy turniej i tutaj mają okazję na drugi triumf z rzędu. Pary te spotkały się już w tym turnieju i górą były Włoszki, ale można to uznać za wypadek przy pracy Holenderek, bo później demolowały po kolei znacznie mocniejsze pary niż włoska. Dla mnie pewna wygrana Keizer i Van Iersel

13:00 Cunha/Salgado Pedro (BRA) - Heyer/Chevallier (SUI) 1 @1.62 9/10 Betclick ⛔
Pary spotkały się już raz na tym turnieju i górą byli Szwajcarzy, ale Brazylijczycy w tym meczu grali beznadziejnie, jakby nie chcieli go wygrać. Teraz jest mecz o trzecie miejsce więc nie ma opcji aby ktoś odpuszczał. Szwajcarzy to para na 1-2 rundę turnieju, ale nie na mecz o trzecie miejsce ... Parę tą ciągnie 39-letni Heyer, bo kolega znacznie odstaje od niego poziomem gry. W meczu półfinałowych widać, że szwajcarski weteran odczuwa już trudy tego turnieju, bo miał naprawdę dość i stąd tak wysokie baty z Alisonem i Emanuelem. Brazylijczycy zdobywają dzisiaj 3 miejsce, bo są o klasę lepszą parą.
14:00 Rogers/Dalhausser (USA) - Emanuel/Alison (BRA) 1 @1.45 8/10 Betclick ⛔
Tutaj krótko, by sytuacja jasna. Finał turnieju. Mierzą się dwie najlepsze pary na świecie aktualnie tzn. Amerykanie są najlepsi, a Brazylijczycy trochę za nimi. H2h 8:1 na korzyść tych pierwszych.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
???? 15:00 Evgeniya Rodina v Iryna Bremond
Iryna po poślubieniu swojego francuskiego męża-trenera dostała francuskie obywatelstwo i teraz mieszka i trenuje w Paryżu. W tym roku głównie grywała w turniejach rangi ITF, ale za to z jakim skutkiem. Od początku roku wygrała już 3 turnieje w grze pojedynczej tej rangi, a swojej karierze łącznie 11 w singlu i 11 w deblu. Jest aktualnie najlepszą zawodniczką grającą na tym poziomie niżej od rozgrywek WTA. W pierwszej rundzie RG trafiła jej się Rosjanka 22-letnia Evgeniya Rodina. &#39;Gienia&#39; jest ostatnio w bardzo słabej dyspozycji przegrywa z takimi &#39;potęgami&#39; jak Giorgi, Camerin, Garcia-Vidagany. Ogólnie ten rok ma strasznie nie udany, bo póki co zaliczyła tylko półfinał w Memphis a tak to głównie porażki w pierwszych rundach turnieju. Wobec dyspozycji obu pań to Bremond jest dla mnie faworytką tego spotkania i myślę, że powinna to spotkanie wygrać.
Iryna Bremond @2.12 6/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: Novara - Kobiety vs Bergamo - Kobiety
Półfinały w kobiecym &#39;vollejbalu&#39; we Włoszech. Po dwóch łatwych zwycięstwach u siebie po 3:0 drużyna Bergamo pojechała do Novarry i tam poległy 3:1 w pierwszym meczu. Jednak oglądając ten mecz miałem wrażenie, że nie za bardzo im się chciało grać, może to trochę zlekceważenie rywalek, a może rozluźnienie po dwóch łatwych wygranych u siebie ? Czasami to wyglądało tak, że tracą kolejne punkty czy też popełniają błędy z uśmiechem na ustach. Dały się wyszumieć miejscowym i myślę, że dzisiaj się już sprężą i skończą rywalizację w tym meczu, bo po co robić nerwówkę w piątym meczu u siebie. Personalnie są znacznie mocniejsze, na większości pozycji mają lepsze zawodniczki co już udowodniły w meczach u siebie kiedy to Asystel Novara nie istniał na parkiecie dzisiaj liczę na podobny przebieg meczu i max co ugrają gospodynie to set.
Bergamo - Kobiety @1.51 9/10 Pinnacle ✅
Bergamo - Kobiety -1.5 sets @2.0 6/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie od postu #248, od którego prowadzone są statystyki, przy założeniu, że 1j = 100 PLN.

Maj: ✅ 85,29j = ✅ 8529 PLN

Temat: ✅ 156,39j = ✅ 15 639 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
???? 11:00 Lucie Safarova v Julia Goerges
Myślałem nawet o grze na wygraną Czeszki, ale ostatecznie skusiłem się na handicap setowy w stronę Safarovej. Parę słów o typie napiszę może rano.
Lucie Safarova +1.5 sets @1.62 8/10 Expekt ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
???? 11:00 Shuai Peng v Francesca Schiavone 2 @1.56 9/10 ✅ zwrot
Suchy typ, bo mam problemy z netem i mecz zaraz startuje.
Pozdrawiam
^^
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
???? 18:30 Juan Martin Del Potro v Novak Djokovic
Problemów z internetem ciąg dalszy stąd taka &#39;posucha&#39; w temacie i tym razem też będzie krótko. Kto chociaż troszkę interesuje się tenisem ten powinien świetnie znać obu zawodników więc o ich technice czy stylach gry nie będę się rozpisywał. Novak jeszcze nie przegrał w tym roku, ale chyba cały rok wygrywał nie będzie. Juan jest to zawodnik, który bez wątpienia może wygrywać z najlepszymi i pewnie lada moment po raz drugi w swojej karierze zamelduje się w czołowej dziesiątce, bo tam jest jego miejsce. Chłopak ma czym uderzyć, gra płasko oraz szybko i świetnie zamiata jednoręcznym FH i napewno Novak sobie dzisiaj trochę pobiega od narożnika do narożnika. Jestem przekonany, że Argentyńczyka napewno stać na ugranie seta, a może coś więcej ?
Juan Martin Del Potro +2.5 sets @1.80 8/10 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie od postu #248, od którego prowadzone są statystyki, przy założeniu, że 1j = 100 PLN.

Maj: ✅ 96,65j = ✅ 9665 PLN

Temat: ✅ 167,75j = ✅ 16 775 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
???? 14:00 Andrea Petkovic v Jarmila Gajdosova
Obie zawodniczki preferują szybką ofensywną grę i kursy na ten mecz według mnie powinny być bardziej zbliżone, bo nie ma aż takiej dysproporcji między nimi. Biorę handicap setowy na Jarmile. Mecz na live na Bet365 i pewnie wielu innych bukmacherach.
Jarmila Gajdosova +1.5 sets @1.80 7/10 BAH ✅
Jarmila Gajdosova @3.17 2/10 Nordicbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
???? 15:00 Marion Bartoli v Gisela Dulko
Dulko i tak zaszła tutaj już za daleko jak na swoją formę. W poprzedniej rundzie niby pokonała Samanthe Stosur, ale tak naprawdę to Australijka ten mecz bardziej przegrała niż Gisela go wygrała. Samantha trafiła wtedy na jeden z tych dni kiedy kompletnie nic nie wychodzi, a jeśli jej nie idzie to bardzo często możemy obserwować piłki posyłane daleko daleko w aut. Co do Bartoli to gra tutaj całkiem nieźle jak na siebie, pozatym gra u siebie i gorąca francuska publiczność będzie ją wspierać. H2h 4;0 na korzyść Marion i to w jej osobie widzę dzisiaj zwyciężczynię tego meczu, bo aktualnie jest w znacznie wyższej formie.
Marion Bartoli @1.50 8/10 Nordicbet ✅ zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom