>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Latvia U20 W - Turkey U20 W
Czas wznowić typowanie po chorobie jaką przebyłem w ostatnich dniach. O meczu pisał zbytnio nie będę, bo nie mam teraz czasu, a chciałem podać ten typ. Turczynki znacznie mocniejsze według mnie. Ich gra lepiej wygląda na tym turnieju. Łotwa rozczarowała, liderki nie spisują się tak jak od nich oczekiwano.
Turkey U20 W @1.66 7/10 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Cicolari G./Menegatti M. - May-Treanor M./Walsh K.
Plażówka. Rano może zdołam napisać parę słów.
May-Treanor M./Walsh K. @1.55 9/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
prosze o usuniecie posta #603
Xue C./Zhang X. - Cicolari G./Menegatti M.
Mecz o 3 miejsce na wielkim szlemie w Moskwie gdzie Chinki przed rokiem zwyciężyły, a więc widać, że bardzo lubią te plaże. Pary może w ostatnim czasie prezentują zbliżoną formę, ale ja dużo wyżej cenię sobie Chinki. Jest to dla mnie aktualnie 3 para świata po tych, które grają w finale. Z turnieju na turniej dziewczyny zza wielkiego muru prezentują się coraz lepiej i jeśli z kimś przegrywają ostatnio to jest to tylko Larissa i Juliana i myślę, że z młodymi Włoszkami sobie poradzą.
Xue C./Zhang X. @1.85 6/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Russia U20 - Poland U20
Półfinał ME w koszykówce kobiet do lat 20. Polki walczące o mistrzostwo ? Nie, jakoś sobie tego nie wyobrażam, są za słabe. Rosjanki mają dużo większy potencjał i przewagę wzrostu oraz fizyczności. Już raz mierzyliśmy się z Rosjankami na tym turnieju tylko tamten mecz był praktycznie o nic i Polką udało się wygrać. Dziś maksymalnie zmobilizowane Rosjanki powinni wziąć rewanż na naszych dziewczynach, bo trafiły na najsłabszą ekipę z półfinałów i grzechem byłoby tego nie wykorzystać.
Russia U20 @1.50 7/10 Ladbrokes ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Serbia U20 W - Spain U20 W
Kolejny półfinał. Hiszpanki niszczą tutaj wszystkich i Serbki też zniszczą. Świetnie grają w defensywie, a grę zespołu ciągnie utalentowana Rodriguez i powinno być minimum dziesięcioma jeśli Hiszpankom będzie się chciało grać cały mecz na maksa.
Spain U20 W -7.5 pkt @1.75 7/10 Betclick ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Argentina - Uruguay
Wiadomo Argentyna u siebie, a po ostatniej wygranej wydaje mi się, że zejdzie już z nich presja i zaczną grać tak jak potrafią co pokazali w ostatnim meczu w drugiej połowie kiedy to czarowali swoją grą. Urugwaj gra bez rewelacji tutaj, sporo dziur w obronie co będzie wodą na młyn dla Argentynioli.
Argentina @1.63 9/10 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Polska U20 - Serbia U20
Serbki są tutaj bardzo mocne, miały pecha, że trafiły na Hiszpanki w półfinale, bo mogłyby spokojnie grać w finale. Grają przy swoich trybunach więc będą gryźć parkiet aby zdobyć to trzecie miejsce, a są dużo lepsze od Polek i dzisiaj im to udowodnią, a Sara Krnjic jedna z lepszych zawodniczek na tym turnieju napewno napsuje nam sporo krwi.
Serbia U20 @1.52 9/10 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
18.45 Quentin Robinot v Philipp Kuimov
Finał juniorskich mistrzostw Europy w tenisie stołowym. Pierwsza rakieta Europy wśród juniorów Francuz Robinot kontra pierwsza rakieta Rosjan. Francuz miał kontuzję przed mistrzostwami i nie jest w najwyższej formie, co pokazują tutaj niektóre mecze, bo przegrywa z niżej notowanymi rywalami. Rosjanie grają u siebie. Kuimov w wysokiej formie. W półfinale poprowadził kolegów do niespodziewanej wygranej nad Anglikami wygrywając z Pitchofordem i Evansem. Forma jest wysoka i może powalczyć z każdym, a tym bardziej w będącym w średniej formie Robinotem, który sam w wywiadach mówi, że jest mocno zdenerwowany przed pojedynkiem z Rosjanami. Mecz będzie na live na Bet365 i na Bwin.
Philipp Kuimov @3.20 5/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Estonia U20 - Denmark U20
Koszykówka, mistrzostwa Europy U20. Duńczycy wyszli ze słabiutkiej grupy i teraz nastąpi weryfikacja ich dotychczasowych osiągnięć. Mają kiepski skład, z którego wyróżnia się 2-3 lepszych zawodników Bergstedt, Laerke, a reszta im asystuje. Estończycy to inna półka. Powinni pokazać Duńczykom gdzie ich miejsce. Sory, że tak późno podane, ale brak czasu wcześniej. Mecz na live na Bet365 od 16.15.
Estonia U20 @1.45 9/10 Bet365 ✅
Estonia U20 -4.5 pkt @1.85 5/10 Bwin ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Kelly/Kleverlaan v Sara/Andrea
Kwale do turnieju plażówki w Kanadzie. Obie pary dość anonimowe. Ja tutaj skłaniam sie ku Australijkom, które grywają głównie na swoim kontynencie i tam ogrywają się z innymi parami australijskimi z całkiem niezłymi rezultatami. Za przeciwniczki mają Kolumbijki. Kolumbia nigdy mocno nie stała w plażówce więc i tutaj nie spodziewam się fajerwerków. Andrea czasem grywa gdzieś tam w turniejach Cev, ale jej koleżanka to już bardziej anonimowa zawodniczka.
Kelly/Kleverlaan @2.0 4/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Dugrip/Salvetti v Marcos/Garcia
Jakby ktoś chciał do jakiegoś dubla dołożyć to jak znalazł, bo mecz raczej peffka. Francuzi potrafili rywalizować z najlepszymi ostatnio w Stavanger więc forma niezła, a Hiszpanie to 3 liga europejska. Mecz na live na Bet365.
Dugrip/Salvetti @1.22 10/10 Bet365 ✅
Dugrip/Salvetti 2:0 7/10 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Great Britain U20 - Israel U20
Czas coś odrobić w końcu. Koszykówka, ME U20. Brytyjczycy według mnie są dużo mocniejszą ekipą. Odpadli z niezłej grupy czego nie można powiedzieć o Izrealczykach. Ekipa Izreala opiera się głównie na chłopakach z rocznika 92. Wygrali tutaj po mękach z Islandią oraz z Białorusią co jakimś tam wyczynem nie jest, bo są to mega słabe ekipy. Brytyjczycy mają wysoki zespół, sporo chłopaków ma ponad 2 metry. Wyróżnia się center Richards mierzący 210 cm, który jest również najlepiej punktującym zawodnikiem Brytyjczyków, a więc pod koszem będą mieli sporą przewagę, bo środkowi Izraela nie są jacyś wybitni. Po nieznacznych porażkach z ekipami Portugalii i Finlandii Brytyjczycy zanotowali 3 kolejne triumfy i dzisiaj zanosi się na kolejny.
Great Britain U20 @1.70 8/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Korea Południowa - Wojsko v Brazylia - Wojsko
Wojskowe Igrzyska w Rio, siatkówka. W obydwu ekipach są zawodnicy, którzy zawodowo grają w volleyballa. Ekipa brazylijska ma w swoim składzie nawet mistrza świata Rodriguesa Andersona. Jest kilku zawodników z mocnego brazylijskiego klubu Cimed czy też innych brazylijskich klubów. Koreańce też przywieźli tutaj niezłą ekipę, którą dowodzi reprezentant kraju Ha Hyun Jong. Brazylijczycy dysponują znacznie lepszymi warunkami fizycznymi i bez wątpienia będą rządzić na siatce oby tylko przełożyło się to na wynik. Jak narazie obie ekipy bez porażki i obie męczyły się trochę z niezłym Katarem. Brazylijczycy póki co grają trochę poniżej oczekiwań, bo te co do ekipy Canarinhos są zawsze najwyższe, ale myślę, że w końcu pokażą na co ich stać i wpierani przez żywiołową brazylijską publiczność rozsypią dzisiaj Koreańców w Maracanazinho.
Brazylia - Wojsko @1.45 8/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Brazylia Kobiety - Wojsko v Chiny Kobiety - Wojsko
Spotykają się dzisiaj dwie najsilniejsze ekipy na tym turnieju, w których składach są zawodniczki, które zawodowo grają w siatkówkę. W składzie Brazylijek są nawet zawodniczki znane z pierwszej kadry Brazylii jak chociażby Valeska. Obie ekipy kroczą z kompletem zwycięstw oraz bez straty seta, ale to Brazylijki bardziej zdecydowanie niszczą swoje rywalki, pozatym grają przed własną publicznością no i mimo wszystko dysponują dużo lepszym składem.
Brazylia Kobiety - Wojsko @1.50 9/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Kanada Kobiety - Wojsko v Włochy Kobiety - Wojsko
Włoszki walczą tutaj o czwartą lokatę i możliwość gry o miejsca 3-4 więc nie będzie mowy o odpuszczaniu, a za przeciwniczki mają outsaiderki tego turnieju. Kanadyjki są słabiutkie, póki co ugrany jeden set w czterech meczach i ogólnie srogie baty dostawały. Włoszki przywiozły tutaj kilka zawodniczek, które zawodowo gdzieś tam grywały bądź grywają we włoskich ligach, a więc doświadczenie i umiejętności jakie wnoszą te zawodniczki są niebagatelne. Ogólnie skład Włoszek jest sporo lepszy, widać to chociażby po wynikach jakie osiągają na tle Kanadyjek, bo odniosły nawet jedno zwycięstwo po TB z Amerykankami. Widzi mi się pewna wygrana zmobilizowanych Włoszek. Do gry również handi -1.5 seta na live.
Włochy Kobiety - Wojsko @1.45 8/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Brazil U19 v Spain U19
Mistrzostwa świata w koszykówce kobiet do lat 19. Na początek mamy pojedynek na najwyższym światowym poziomie. Obie ekipy będą tutaj liczyły się w walce o końcowy triumf. Ja póki co bardziej skłaniam się ku Brazilijkom, bo wypadały one świetnie podczas sparingów rozgrywanych przed mistrzostwami. Gromiły kolejno Chinki, Francuzki czy też Kanadyjki, a więc bardzo mocne ekipy. Formą błyszczała Damiris do Amaral, która zdobyła nawet tytuł MVP podczas jednego z turniejów towarzyskich przed mistrzostwami. Dzielnie wspierała ja Tassia Carcavalli i to są główne gwiazdy brazylijskiej drużyny, rzucające mnóstwo pkt. Ostatnio otrzymały nawet powołanie do seniorskiej reprezentacji Brazylii. Co do Hiszpanek to przed mistrzostwami wypadały średnio w sparingach. Przegrywały chociażby z Belgią U18 czy też Francuzkami. Bronią one tutaj drugiego miejsca, ale myślę, że mają słabszą drużynę niż na poprzednich mistrzostwach i udowodnią już im to dzisiaj Brazylijki.
Brazil U19 @2.40 7/10 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Russia U19 - USA U19
Mistrzostwa świata w koszykówce kobiet do lat 19. Krótko, bo remontuje chatę i kompletny brak czasu za dnia. Amerykanki są tutaj nadmiernie faworyzowane przez buków, a nie przywiozły tutaj wcale takie mocnego składu. Jest sporo dziewczyn poniżej rocznika 1992 i kilka absencji podstawowych gwiazdeczek. Rosjanki jak zawsze solidne i mocne fizycznie. Wczoraj rozbiły Argentynki i dzisiaj zapewne mocno postawią się Amerykankom i nie sądzę, aby te drugie były w stanie pokryć wysokie handi jakie zaoferowali bukmacherzy.
Russia U19 +17.5 pkt @1.83 7/10 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Russia U20 - Turkey U20
Mistrzostwa Europy w kosza do lat 20. Ja nie wiem skąd te kursy na Turków, ale oni są słabiuscy. Ostatnio wygrali z Niemcami i może stąd taki optymizm przed ich kolejnym meczem, ale tamten mecz Niemcy trochę odpuścili. Rosjanie wyszli z drugiego miejsca z grupy ustępując jedynie mocnym Francuzom i dzisiaj nie powinni mieć problemów z Turkami, bo mają dużo większy potencjał i umiejętności.
Russia U20 @1.50 8/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom