>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
08.30 Cunha P./Salgado P. - Xu L./Wu P.
Ostatni już typ na dzisiaj, ale za to peffka. Chińczycy zaliczyli wypadek przy pracy w poprzedniej rundzie kiedy to przegrali wygrany mecz z Amerykanami. Teraz muszą okrężną drogą przebijać się do dalszej fazy. Przyjdzie im się zmierzyć z Brazylijczykami, których dwa tygodnie temu roznieśli w Brazylii bez straty seta, więc skoro dokonali tego tam to i bez problemu wygrają w domu. Oglądałem obie drużyny w tym turnieju i Chińczycy mimo porażki w ostatniej rundzie prezentowali się o niebo lepiej.
Xu L./Wu P. @1.50 10/10 Party ✅
Xu L./Wu P. 2:0 @2.50 5/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie od postu #248, od którego prowadzone są statystyki:

Maj: ✅ 45,41j = ✅ 4541 PLN

Temat:
✅ 117.34j = ✅ 11 734 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Heuscher P./Bellaguarda J. - Brink J./Reckermann J.
Miałem już dzisiaj nic nie grać, ale jak tu nie grać jak takie fajne kursy :p Brink z Reckermannem nie grają wcale źle w tym turnieju, a nawet powiedziałbym, ze bardzo dobrze, tylko szcześcia nie mieli w poprzednich meczach. Szczególnie mam na myśli przegrany mecz z Amerykanami kiedy Ci wybraniali przypadkowo mnóstwo jakiś dziwnych piłek czy też kończyli ataki niemożliwe do skończenia, ale ogólnie mecz był na bardzo wysokim poziomie. Teraz Niemcy mają przeciwnika dużo słabszego, która poza wyrównanym meczem z Rogersem i Dallhauserem to nic nie pokazuje. Nie widzę tutaj innej możliwości jak tylko zwycięstwo utytułowanych Germańców, bo są o klasę lepsi
Brink J./Reckermann J. @1.66 8/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Erdmann/ Matysik vs Alison / Emanuel
No i jeszcze taka peffka. Erdmann i Matysik i tak zaszli za daleko w tym turnieju. O Alisonie i Emanuelu pisałem troszkę wyżej i mimo ich porażki w poprzedniej rundzie to wciąż jest dla mnie druga para tego sezonu póki co. Erdman z Matysikiem to taka druga liga europejska i w starciu z utytułowanymi Braziliano nie mają szans. A pinnacle znowu daje prezenty ;)
Alison / Emanuel @1.32 10/10 Pinnacle ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Krótko, bo zaraz wyjeżdzam i wrócę wieczorem, ale podaje już teraz z uwagi na możliwe spadki. Gram mocno, ale i mecze są pewne.
02.30 Erdmann J./Matysik K. - Brink J./Reckermann J.
Czas skończyć tą przygodę Erdmanna i Matysika z tym turniejem,bo patrząc na ich umiejętności to i tak za daleko doszli. W poprzedniej rundzie wyeliminowali z turnieju Alisona i Emanuela, ale nie przeceniałbym tej wygranej, bo Brazylijczycy totalnie sobie olali ten mecz, nie wiem czy to kiepska dyspozycja dnia czy zlekceważenie rywali. Brink z Reckermannem to jednak o klasę lepsza para od swoich mniej znanych rodaków. Grają tutaj naprawdę fajnie, szczególnie wyróżnia się Reckermann, który straszy zagrywką oraz na bloku. Pary te znają się bardzo dobrze, bo wiadomo jedna reprezentacja i nie raz ze sobą sparowały więc taka klasowa para jak B/R napewno nie da się zaskoczyć i pewnie odprawią mniej utytułowanych rodaków.
Brink J./Reckermann J. @1.56 8/10 Pinnacle ✅
---------------------------------------------------
02.30 Rogers T./Dalhausser P. - Fuerbringer M./Lucena N.
Rogers z Dalhausserem mierzą tutaj w drugi w tym sezonie tytuł i po odpadnięciu Alisona i Emanuela zbytnio nie widać nikogo kto mógłby im zaszkodzić, a już napewno nie jest to para Fuerbringer/Lucena. Para ta nie gra nic specjalnego, ale jakoś prześlizgują się przez kolejne rundy, chociaż tak naprawdę byli bliscy odpadnięcia już w kwalach. H2h 3:0 na korzyść R/D i nie ma innej opcji jak ich kolejna wygrana, bo są aktualnie w mega formie, szczególnie Dalhausser, który na bloku jest jak prawdziwa ściana.
Rogers T./Dalhausser P. @1.25 9/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
03.30 Kadijk R./Mooren M. - Kessy J./Ross A.

I jeszcze jedna peffka z kobiecego turnieju. Stawki są wysokie, ale typy są naprawdę pewne, a kursy warte gry. Kadijk R./Mooren M. jest to najsłabsza para z jaką przyjdzie się mierzyć do tej pory Kessy nad Ross w tym turnieju. Są to kwalifikantki z Holandnii, które w poprzedniej rundzie pokonały jakąś anonimową parę z Chin, a w pierwszej rundzie dostały baty od Bawden/Palmer, a jeśli Kessy and Ross są o poziom wyżej póki co od Australijek to powinien być łatwy mecz dla Amerykanek. Po słabszym turnieju w Sanyi przyjechały one tutaj mocno zmotywowane aby znowu stanąć na pudle jak w Brazylii i napewno są w stanie to osiągnąć, bo formę mają niezłą. Podsumowują widzę tutaj pewne zwycięstwo Kessy and Ross, bo takie pary jak ta holenderska to one biorą na śniadanie. Jak zwykle Pinnacle wyróżnił się z kursem ????

Kessy J./Ross A. @1.31 9/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Sałata wrzucił typy i od razu spadki poszły w kilka minut ????
Brink/Reckermann 1.56 &gt; 1.39
Rogers/Dallehausser 1.25 &gt; 1.22
Kessy/Ross 1.31 &gt; 1.26
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
03.30 Kadijk R./Mooren M. - Kessy J./Ross A.

I jeszcze jedna peffka z kobiecego turnieju. Stawki są wysokie, ale typy są naprawdę pewne, a kursy warte gry. Kadijk R./Mooren M. jest to najsłabsza para z jaką przyjdzie się mierzyć do tej pory Kessy nad Ross w tym turnieju. Są to kwalifikantki z Holandnii, które w poprzedniej rundzie pokonały jakąś anonimową parę z Chin, a w pierwszej rundzie dostały baty od Bawden/Palmer, a jeśli Kessy and Ross są o poziom wyżej póki co od Australijek to powinien być łatwy mecz dla Amerykanek. Po słabszym turnieju w Sanyi przyjechały one tutaj mocno zmotywowane aby znowu stanąć na pudle jak w Brazylii i napewno są w stanie to osiągnąć, bo formę mają niezłą. Podsumowują widzę tutaj pewne zwycięstwo Kessy and Ross, bo takie pary jak ta holenderska to one biorą na śniadanie. Jak zwykle Pinnacle wyróżnił się z kursem ????

Kessy J./Ross A. @1.31 9/10 Pinnacle
Witam. Gratuluje obeznania w siatkówce plazowej. Tylko mam jedno pytanie jakim sposobem grasz w pinnacle spotkania za stawki 900, 1000 itp na mecze które maja z góry narzucony limit na poziomie 132 zł ? Coś tu chyba jest nie tak... Przynajmniej wszystkie Twoje dzisiejsze mecze które zagrałeś mają limit na poziomie 132 zł.... a co za tym idzie nie da się ich zagrać za np 900...
 
M 5

maysl

Użytkownik
co do korzystania z typow to srednio to widze bo Henryk podaje typy o 3 w nocy. Moim zdaniem ten temat wlasnie z powodu tego nie powinien byc w vipach bo sluzy on glownie autorowi do prowadzenia statystyk a nie jest kierowany do forumowiczow. Nalezaloby brac przyklad np z Filipa, ktory podaje typy dzien wczesniej lub kilka godzin przed zdarzeniem.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Tylko mam jedno pytanie jakim sposobem grasz w Pinnacle spotkania za stawki 900, 1000 itp na mecze które maja z góry narzucony limit na poziomie 132 zł ?
Chciałem zadać to samo pytanie autorowi tematu, nie ze złośliwości, ale próbowałem zagrać &quot;jego&quot; stawkami i po prostu się nie da.. Może dostaniemy odpowiedź tutaj.
Kolejne zbędny posty będą karane kartkami.
Uprzedzając kartkę, ten post raczej nie jest zbędny, nie jest też bezsensowną dyskusją nie na temat ani zaśmiecaniem ;)

//kukla
Nie, to nie jest zbędny post.
Kolejne osoby proszone są jednak o nie powielanie pytań czy opinii o grze.
Poczekajcie na odpowiedź samego zainsteresowanego
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
tak wiec ja wiekszosc spotkan gram w Bet365, bo tam mam wiekszosc budzetu i nie mam tam problemu z limitami, ale czasem podaje kurs z Pinnacle, bo ten dosc szybko wystawia oferte z plazowki czasem sporo szybciej przed innymi bukami, a nie zawsze mam czas czy dostep do komputera aby oczekiwac kursow z bet365 wiec podaje czesto kursy z Pinna
jesli to komus przeszkadza, to aby temat byl wiarygodniejszy moge prowadzic statystyki liczac tylko jednostki bez przeliczania ich na zlotowki
co do podawania typow o 3 w nocy to sprawa wyglada tak, ze pierwsze mecze graja okolo 2-3 i z tego jest najczesciej oferta juz w dzien i staram sie cos wybrac jak dzisiaj. po zakonczeniu tej rundy druzyny zwycieskie okolo dwie godziny pozniej graja swoj kolejny mecz, a wiec buki podaja kursy na biezaco najszczesciej z godzine przed samym spotkaniem, nie wczesniej, tak wiec jak mecz graja o 4 to kursy pojawiaja sie okolo 3
a jak tylko pojawiaja sie kursy na kolejne spotkania to staram sie podawac typy warte gry. przykladowo dzisiaj niektore druzyny graly po 3 mecze nawet, bo byly 3 rundy i zeby pojawily sie kursy na trzecią runde trzeba bylo czekac na rozstrzygniecia dwoch poprzednich rund i przykladowo kursy na 3 runde turnieju pojawily sie dopiero okolo 6 rano stad te moje nocne typy i nijak nie da sie tego ani przewidziec ani podac wczesniej, wiec jesli ktos chce grac ze mna to musi siedziec i czekac
a jesli juz wszystko jasne to prosze o zrobienie porzadku tutaj
dzieki
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
tak wiec ja wiekszosc spotkan gram w Bet365, bo tam mam wiekszosc budzetu i nie mam tam problemu z limitami, ale czasem podaje kurs z Pinnacle, bo ten dosc szybko wystawia oferte z plazowki czasem sporo szybciej przed innymi bukami, a nie zawsze mam czas czy dostep do komputera aby oczekiwac kursow z bet365 wiec podaje czesto kursy z Pinna
jesli to komus przeszkadza, to aby temat byl wiarygodniejszy moge prowadzic statystyki liczac tylko jednostki bez przeliczania ich na zlotowki
Z tego co napisałeś wynika że za każdym razem kiedy podajesz typ z siatkówki plażowej z kursem z pinnacle oszukujesz nabijając bilans wyższym kursem.
Po drugie jeżeli nie masz czasu dostępu do kompa to podając typ z kursem z pinnacle to wychodzi na to że nie masz możliwości zagrania tego typu pózniej w bet365 i wszystko co grasz jest grą wirtualną o czym chyba nie napisałeś itp... itd...
Można by jeszcze trochę napisać ale ogólnie to nie trzyma się kupy...
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Widze ze kolega szuka dziury w calym i na sile chce sie czegos przyczepic ;)
A chyba najwazniejsze jest tutaj, aby byly rzetelne analizy oraz skuteczne typy czy tak?
Jesli tak Cie to interesuje to prywatnie typy tutaj podawane gram za jeszcze wieksze pieniadze, ale w Bet365, ale to nie wazne. Na forum postanowilem stawkowac od 1 do 10 przy czym zalozylem, ze 1j=100zl aby zobrazowac forumowiczom jaki mozna mniej wiecej zysk osiagnac grajac owe typy za podobne kwoty. Do tego staram sie podawac najwieksze mozliwe kursy do zlapania aby oszczedzic forumowiczom szukania i dac mozliwosc jak najwiekszego zarobku.
Jesli juz sobie wyjasnilismy to prosze o zrobienie tutaj porzadku i zajmijmy sie podawaniem typow. Pozdro Filip.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Widze ze kolega szuka dziury w calym i na sile chce sie czegos przyczepic ;)
A chyba najwazniejsze jest tutaj, aby byly rzetelne analizy oraz skuteczne typy czy tak?
Jesli tak Cie to interesuje to prywatnie typy tutaj podawane gram za jeszcze wieksze pieniadze, ale w Bet365, ale to nie wazne. Na forum postanowilem stawkowac od 1 do 10 przy czym zalozylem, ze 1j=100zl aby zobrazowac forumowiczom jaki mozna mniej wiecej zysk osiagnac grajac owe typy za podobne kwoty. Do tego staram sie podawac najwieksze mozliwe kursy do zlapania aby oszczedzic forumowiczom szukania i dac mozliwosc jak najwiekszego zarobku.
Jesli juz sobie wyjasnilismy to prosze o zrobienie tutaj porzadku i zajmijmy sie podawaniem typow. Pozdro Filip.
Dziury w całym nie szukam ale skoro piszesz że żyjesz z bukmacherki to dziwne jest to co przedstawiasz w temacie bo sposób w jaki to robisz jest nie rzetelny i mało wiarygodny. Typy są ważne racja ale sposób ich podawania przekazywania wiele mówi o graczu a to jak to robiłeś do tej pory już chyba wiesz sam. A złapanie największego kursu jak to napisałeś w przypadku podania go z pinnacle jest najbardziej opłacalne ale nie da największego zysku bo rynki na siatkówkę plażowa w pinnie zamykają się na granicy 260 zł o czym powinieneś doskonale wiedzieć. Ale nie sensu brnąc w to dalej a tak na marginesie nie interesują mnie prywatne typy grane za większe stawki tylko zainteresowało mnie to co napisałeś w temacie. Pozdro
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Dziury w całym nie szukam ale skoro piszesz że żyjesz z bukmacherki to dziwne jest to co przedstawiasz w temacie bo sposób w jaki to robisz jest nie rzetelny i mało wiarygodny. Typy są ważne racja ale sposób ich podawania przekazywania wiele mówi o graczu a to jak to robiłeś do tej pory już chyba wiesz sam. A złapanie największego kursu jak to napisałeś w przypadku podania go z pinnacle jest najbardziej opłacalne ale nie da największego zysku bo rynki na siatkówkę plażowa w pinnie zamykają się na granicy 260 zł o czym powinieneś doskonale wiedzieć. Ale nie sensu brnąc w to dalej a tak na marginesie nie interesują mnie prywatne typy grane za większe stawki tylko zainteresowało mnie to co napisałeś w temacie. Pozdro
Więc musze zaznaczyć, że w temacie tym nie przedstawiam dokładnie tego co gram naprawdę prywatnie i za ile, tak jak to ma miejsce w Twoim przypadku. Temat ten prowadze oraz piszę analizy, bo sprawia mi to przyjemność oraz pragnę podzielić się z ludźmi korzystającymi z forum swoja wiedza nt. dyscypliny, którą typuje. Aczkolwiek bez wątpienia wszystkie typy tu podawane są gruntownie przemyślane i nie ma nic z przypadku. Na statystykach ani bilansach mi nie zależy, ale aby zobrazować jakie w przybliżeniu zyski można osiągać na typach podawanych w tym temacie, przyjąłem sobie 1j=100zl i nie jest to chyba zbyt wygórowana skala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 0

znc

Użytkownik
Witam.
Heniu tak czy owak, wielki respect dla Ciebie.
Jestem tu od kilku dni i widzę, że na Twoje nocne typy można polegać.
Mam nadzieję, że nie zaprzestaniesz prowadzenia tego tematu w takiej samej formie
(i oczwyście z taką celnością ???? )
Pozdrawiam.
Moderatora proszę o usunięcie postu.

EDIT:
Henryk, Nie orientujesz się, czy są na jakimkolwiek kanale na żywo idzie te mecze plażówki znaleźć? ;)
Bo na tym ich małym podglądzie to idzie cholery dostać jak się dłużej ogląda.
Nie mogę PW pisać, dlatego pytam tutaj.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
03.30 Xu L./Wu P. - Klemperer D./Koreng E.

Klemperer i Koreng to para absolutnie z najwyższej światowej czołówki i w tym sezonie będą się liczyć w walce o triumfy w najważniejszych imprezach, ale jeszcze nie teraz. Dla Niemców jest to pierwszy turniej w tym roku i jeszcze chłopaki łapią formę po obozie przygotowawczym pod Rzymem, męczą się jeszcze z dużo słabszymi parami, ale z turnieju na turniej napewno będzie to wyglądało coraz lepiej. Co do Chińczyków to pisałem już o nich wcześniej, poza jedną wtopą tutaj kiedy to przegrali wygrany mecz to prezentują się naprawdę świetnie, ich grę ogląda się z podziwem, bo chłopaki są w bardzo wysokiej formie i obok pary Rogers/Dallhausser to są według mnie głównymi faworytami do końcowego triumfu. Swoją wysoką formę potwierdzili potwierdzili dwa tygodnie temu w Brazylii kiedy to zajęli 3 miejsce przegrywając tylko półfinał z Alisonem i Emanuelem, a po drodze odprawiając wiele utytułowanych par. Jako, że uwielbiam grać na chińskie pary grające w domu, bo są wtedy podwójnie groźne oraz fakt, że forma przemawia zdecydowanie za Chińczykami sprawiają, że to im powierzam swoje pieniądze.

Xu L./Wu P. @1.63 6/10 PartyBets ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie od postu #248, od którego prowadzone są statystyki, przy założeniu, że 1j = 100 PLN.

Maj: ✅ 53,99j = ✅ 5399 PLN

Temat:
✅ 125.95j = ✅ 12 595 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
03.00 Rogers T./Dalhausser P. - Herrera P./Collado A. G.
Aktualnie w męskich rozgrywkach wygląda to tak, że jest Rogers z Dalhausser, później długo, długo nic, a następnie są pozostałe pary z Brazylijczykami na czele. Amerykanie prezentują ostatnio świetną formę i nie widzę pary, która mogłaby im póki co zagrozić. Świetna gra Dalhaussera na bloku oraz w ataku, a to tego uwijający się w obronie Rogers sprawiają, że nie ma mocnych na tą parę póki co i tutaj pewnie zdobędą drugi tytuł w tym roku. Za przeciwników mają najsłabszą parę ze wszystkich półfinalistów. Hiszpanie póki co grają przeciętnie, turniej w Brazylii kompletnie im nie wyszedł, tutaj też sporo wymęczonych pojedynków, jeszcze nie mają optymalnej formy, ale większość par szykuje formę dopiero na MŚ w Rzymie będące w połowie czerwca. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Americanos będzie dla mnie dużego kalibru niespodzianką.
Rogers T./Dalhausser P. @1.30 10/10 Gamebookers ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom