>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Alison Riske v Melinda Czink
Krótko, bo muszę wyjść, wrócę pod wieczór, dlatego już teraz podaję. Czink jest w świetnej formie, demoluje tutaj kolejne rywalki. Z taką formą może już z powodzeniem próbować swoich sił w turniejach WTA, bo widać, że wraca forma z sezonu 2009 kiedy to zajmowała 39 miejsce w światowym rankingu. Świetnie czuje się na tej bardzo szybkiej zielonej amerykańskiej mączce, bo rywalki nie mogą nawiązać z nią walki. Bardzo dobry serwis z lewej ręki, do tego głęboka gra kątowo i rywalki nie mają co szukać. Czink na tą chwilę jest o klasę lepsza od młodej Riske.
Melinda Czink @1.50 7/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie od postu #248, od którego prowadzone są statystyki, przy założeniu, że 1j = 100 PLN.

Maj: ✅ 65,74j = ✅ 6574 PLN

Temat:
✅ 137,70 = ✅ 13 770 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Netherlands U17 - Czech Republic U17
Przeczuwam w tym meczu jakiś spisek. Sytuacja w grupie jest taka, że Holendrzy zajmują pierwsze miejsce w z 6 pkt i już niżej spaść nie mogą, na drugim miejscu są Czesi z dwoma punktami, a na trzecim Niemcy, główny faworyt tych mistrzostw przed turniejem, narazie z 1 pkt. Jeśli Czesi wygrają to spotkanie to zajmują drugie miejsce i razem z Holendrami, które mają pewne miejsce awansują do półfinałów eliminując Niemców. Oglądałem mecze Niemców i w obydwu poprzednich meczach tym przegranym z Holendrami i zremisowanym z Czechami byli drużyną znacznie lepszą tylko mieli mega pecha. Myślę, że Holendrzy są świadomi tego, że jeśli Niemcy awansują dalej to mogą się rozkręcić w dalszej fazie i będą dla Oranje dużo niebezpieczniejsi niż przeciętni Czesi. Dlatego też wydaję mi się, że pewni pierwszego miejsca w grupie Holendrzy oddadzaa wygraną Czechom, którzy pewnie będą gryźć murawę, aby awansować.
Czech Republic U17 @3.40 3/10 Unibet ⛔
Czech Republic U17 DNB @2.50 6/10 Bet365 ZWROT
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Denmark U17 - France U17
Trzeba grać szybciutko, bo spadki spadki spadki i pewnie będą jeszcze spadki :p Duńczycy pierwsze miejsce w grupie, dzisiaj grają w połowie rezerwowym składem, bo wielu zawodników jest zagrożonych żółtymi kartkami, a co za tym idzie absencją w następnym meczu czyli półfinale. Francuzi przywieźli tutaj naprawdę mocną ekipę i są jednym z faworytów do końcowego triumfu. Póki co zaliczyli dwa remisy i aby awansować muszą wygrać. Powinni spokojnie poradzić sobie z rezerwowym składem Duńczyków, bo mobilizacja w drużynie jest spora. Nawet gdyby Duńczycy grali w pełnym składzie to mogliby nie dać rady Fracuzom :p
France U17 @2.0 7/10 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
19.45 Aruna/Olatunde vs Matsumoto/Silva
No to próbujemy &#39;ping-ponga&#39; :p Pojedynek brazylijsko-nigerysjski w mixcie. Brazylijczycy tutaj w niezłej formie. Swoje kwale w grach singlowych przeszli jak burze. Aruna wygrał swoje mecze 4:0 i 4:1, natomiast Silva rozniosła rywali 4:0, 4:0. Para ta co jakiś czas startuje ze sobą na większych imprezach w grze mieszanej. Za przeciwników mają kwalifikantów z Nigerii, którzy w kwalach w grze pojedynczej spisali się połowicznie dobrze, bo o ile Aruna wyszedł ze swojej grupy, to Olatunde dostała solidne baty i wogóle jest to bardzo mało znana zawodniczka. Typuję zwycięstwo &#39;canarinhos&#39; bo widać po kwalach, że są w niezłej formie i ograni już ze sobą w grze mieszanej. Mecz na live na Bet365.
Matsumoto/Silva @1.85 3/10 Bet365 ✅
/ależ można było kursy na live złapać, bo buki szalały ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Flavia Pennetta v Bethanie Mattek-Sands
Pierwsza runda turnieju rzymskiego rozgrywanego na nawierzchni ceglanej. Mattek-Sands zaliczyła ostatnio niezły turniej w Madrycie gdzie zaliczyła ćwierćfinał, teraz czas na turniej w Rzymie, ale tutaj może być dużo trudniej niż w Hiszpanii. Bethanie to ofensywnie usposobiona zawodniczka preferująca szybkie nawierzchnie, a ta w Rzymie jest typową wolną &#39;antiuką&#39;. Do tego na przeciwko siebie ma zawodniczkę świetnie grającą w defensywie, której jej styl leży idealnie o czym świadczy bilans 5:1 na korzystaść Flavii. Gra Bethanie będzie wodą na młyn dla Flavii, bo gdy Amerykanka będzie będzie strzelać swoimi ofensnywnymi fh to Włoszka będzie przerzucać i cierpliwie czekać na błąd rywalki, a tych Mattek popełnia co mecz mnóstwo, w samym ostatnim meczu z Na Li popełniła &#39;tylko&#39; około 50 niewymuszonych błędów. Flavia również potrafi zaatakować, ale robi to dużo rozważniej niż Amerykanka i dużo lepiej wybiera moment do ataku nie starając się atakować co drugą piłkę tak jak ma to miejsce czasem w przypadku Amerykanki. Każdy zawodnik Włoski na swoich śmieciach jest niebywale groźny, bo wszyscy Włosi specjalnie mobilizują się na turniej Rzymski, bo to największa impreza w ich kraju i tak samo jest z Penettą do tego gra z zawodniczką, którą regularnie ogrywa i jest dla mnie mimo wszystko o klasę lepszą zawodniczką więc po takim kursie warto spróbować.
Flavia Pennetta @1.60 8/10 Pinnacle ⛔ Flavia Pennetta 2:0 @2.50 4/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Alexey Smirnov vs Carlos Machado
Alexey to absolutnie światowa czołówka, on jako jeden z niewielu Europejczyków mogą nawiązać walkę z Azjatami na tych mistrzostwach i ogólnie w Turze. Teraz sklasyfikowany na 24 miejscu w rankingu światowym. W pierwszej rundzie tutaj przejechał się po zawodniku z Białorusi pokonując go 4:1. Za przeciwnika teraz ma Hiszpana Machado sklasyfikowanego około 7 dziesiątki rankingu. Do tej pory Smirnov regularnie ogrywał Hiszpana i tym razem powinno być podobnie, bo na MŚ z takimi zawodnikami nie zwykł przegrywać.
Alexey Smirnov @1.33 8/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Patrick Baum vs Zoran Primora
Utytułowany 42-letni Chorwat wydaje się mieć już najlepsze lata za sobą kiedy to zdobywał wicemistrzostwo olimpijskie na Olimpiadzie w Seulu. Teraz gra już dużo słabiej, zdarza mu się odpadać z dużo słabszymi zawodnikami i już bardziej dorabia do emerytury. W tym roku błysnął na Polish Open gdzie dotarł do 1/16, ale miał słabiutkich przeciwników po drodze. Za przeciwnika dzisiaj ma 21 rakietę świata młodego Patricka Bauma. Jest to mistrz europy juniorów z 2005 roku, a z 2010 roku wicemistrz Europy seniorów, a więc nie byle kto. Baum prezentuje ostatnio dużo lepszą formę i myślę, że młodość będzie górą w tym pojedynku.
Patrick Baum @1.50 8/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Ning Gao vs Adrien Mattenet
Bet365 trochę przesadził z kursem więc trzeba korzystać. 15 rakieta świata mierzy się z 31. Obydwaj zawodnicy grają w lidze w francuskiej gdzie Gao zdobył wicemistrzostwo, a Adrien bodajże 6 miejsce nie chce mi się teraz sprawdzać, ale dość daleko. Ich pojedynki ligowe zawsze były zacięte. W ostatnich dniach lepszą formę pokazuję Ning, który zdobył ze swoim klubem drugie miejsce w ETTU Cup ustępując tylko aktualnemu mistrzowi Francji drużynie Levallois. Adrien to młody zawodnik bo 23-letni , a zawody mistrzostw świata jest to impreza dla starych doświadczonych wyjadaczy. Zaglądałem na różne fora francuskie i nawet sami Francuzi zbytnio nie wierzą, że ich rodak może przejść Gao, bo ma on problemy z psychiką na tak dużych imprezach, co pokazał w 1 rundzie gdzie już był bliski odpadnięcia z jakimś Australijczykiem. Jednak mecze ligowe to co innego, a takie wielkie imprezy też co innego, a za Ningiem przemawia doświadczenie jak i forma w ostatnich dniach.
Ning Gao @1.60 6/10 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
przestańcie mi tu śmiecić i wylewać żale ...
Platonov/Samsonov vs Gardos/Habesohn
Samsonov gra w deblu od święta w tym roku to bodajże jego 1 turniej albo drugi, a z Platonovem to też chyba nie ma okazji zbyt często pograć, bo nie znalazłem ich wspólnych wyników, pewnie dobrali się razem na potrzeby mistrzostw świata. Ich austriaccy przeciwnicy to całkiem nieźli debliści, w tym roku startują razem w deblu na wszystkich większych turniejach i w Katarze zaliczyli nawet finał. Element zgrania oraz niezłe umiejętności deblowe przemawiają za Austriakami i to im powierzam swoje pieniądze.
Gardos/Habesohn @1.95 5/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Hiroko Fujii vs Jie Li

Mecz za kilka minut więc krótko. Jie Li gra u siebie, bo jest Holenderką ???? a więc publika za nią. Jest sporo wyżej w rankingu od rywalki. Tutaj gra póki co niezły turniej. W dwóch dotychczasowych rundach straciła tylko 1 seta. W deblu też nieźle jej szło widać, że forma jest więc kurs wydaje mi się przesadzony, bo według mnie powinny być zgoła odwrotne. Mecz na live na Bet365 i na Bwin.
Jie Li @2.10 3/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Denmark U17 - Germany U17
No to czas na półfinały mistrzostw europy do lat 17. Duńczycy to bez wątpienia największa niespodzianka tego turnieju. Wyszli z bardzo mocnej grupy w tyle zostawiając obrońców tytułu Anglików, mocnych Francuzów czy też gospodarzy Serbów. Co więcej zainkasowali komplet 3 zwycięstw i był to wygrane w naprawdę niezłym stylu. Chłopaki imponują swoją grą, zgraniem, zespołowością, a szczególnie grą do przodu gdzie bryluje ich najlepszy strzelec Fischer oraz jakaś tam rodzina Didiera Drogby czyli Zohore. Obydwaj przewyższają swoich rówieśników umiejętnościami i mogą robić różnicę. Co do Niemców to przed turniej były huczne zapowiedzi, że wobec nieobecności Hiszpanów przyjeżdżają tutaj zdobyć tytuł, ale póki co to na zapowiedziach się skończyło, bo Niemcy grają bardzo słabo. Weszli do półfinału w ostatniej chwili i mogą tylko dziękować Holendrom, że Ci zagrali fair i nie oddali meczu Czechom, bo inaczej Niemców nie byłoby w tej fazie turnieju. Jest to drużyna złożona w dużej mierze z chłopaczków pochodzenia Tureckiego, jak chociażby ich najlepszy strzelec Yesil. Chłopak ma niemałe umiejętności, ale brakuje mu wykończenia akcji. Gdy grałem na Niemców w poprzedniej rundzie to gość mnie strasznie irytował, bo widać, że ma umiejętności i potencjał, ale starał się przedryblować pół boiska zamiast kończyć akcję w mniej finezyjny sposób, ale bardziej skuteczny. Ale z tego co wyczytałem to chłopak dzisiaj właśnie nie pogra, bo pauzuje za kartki więc duńscy obrońcy mogą odetchnąć z ulgą. Ponadto oprócz niego pauzować będą podstawowy obrońcy Weiser i Perrey oraz pomocnik Schnellhardt. Wobec osłabień Niemców oraz lepszej i ciekawszej gry Duńczyków na tych mistrzostwach to im powierzam swoje pieniądze.
Denmark U17 @2.50 4/10 Paddy ⛔
Denmark U17 DNB @1.73 6/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Ning Ding vs Shiwen Liu
Czas na mecze półfinałowe mistrzostw świata w tenisie stołowym. Obydwie zawodniczki idą tutaj jak burza. Ning Ding straciła tutaj w 4 rundach tylko jednego seta, a Shiwen Liu wygrał wszystkie dotychczasowe mecze do zera demolując rywalki. Liu mimo młodego wieku, bo ma dopiero 20 lat, to w 2010 roku była już numerem jeden światowego rankingu. Dziewczyny znają się jak łyse konie, grywają często razem w deblu, ale lepszą z tej pary jest ta młodsza. Ma ona jakiś patent na starsza koleżankę, bo regularnie ją ogrywa. W tym roku wygrała z nią już dwa razy m.in. w finale w Katarze i wogóle wygrała z nią ostatnie 4 pojedynki. Obydwie preferują ofensywny styl gry, ale to Shiwen czuje się lepiej grając przeciwnko innej ofensorce i prezentują się w tym turnieju znakomicie i dla mnie jest pewną kandydatką do finału.
Shiwen Liu @1.50 8/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Xiaoxia Li vs Yue Guo
Drugi półfinał ma jeszcze klarowniejszą faworytkę. Grają ze sobą koleżanki z gry deblowej, które również tutaj grają razem ze sobą w parze. Xiaoxia to bezapelacyjnie najlepsza Chinka w tym roku. Regularnie radzi sobie z koleżanką. W tym roku w Niemczech zdemolowała ją 4:0, a miesiąc wcześniej na innym turneju wygrała 4:2. Tym razem powinien być podobny wynik, bo Xiaoxia rewelacyjnie się tutaj spisuje i czekam aż Bet365 wystawi opcję handicapową na ten mecz, bo set lub dwa to max na co stać Yue Guo. Stawki są wysokie, ale mecze są pewne dla mnie.
Xiaoxia Li @1.33 9/10 Bet365 ✅ Xiaoxia Li -1.5 sets @1.72 6/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
czas najwyższy ruszyć z miejsca i coś wygrać :p

Itxako W - Larvik W

Finał Ligi Mistrzyń w piłce ręcznej. O ile Larvik od zawsze jest zaliczany do głównych faworytów do końcowego zwycięstwa, natomiast udziału w tym finale drużyny Itxako chyba nikt sie nie spodziewał. Larvik to drużyna złożona z reprezentantek Norwegii. Dziewczyny te grają ze sobą od wielu sezonów i ogrywają się pod kątem reprezentacji, a o sile norweskiego handballa w wykonaniu kobiet chyba nie trzeba nikogo przekonywać. W poprzedniej rundzie drużyna z Norwegii odprawiła bez problemuBuducnost Pogorica z Marika Popovic najlepszą piłkarką ręczą ostatnich lat na czele i dla mnie to był przedwczesny finał. Co do hiszpanskiej ekipy to jej skład stanowią Hiszpanki wspomagane przez gwiazdy reprezentacji Rosji Turey oraz Kurbanovą. Pierwszy mecz wygrała drużyna Larviku 23:21, a więc przewagę mają minimalną i nie ma mowy o odpuszczaniu i myślę, że dzisiaj pokażą, że są najlepszą ekipą tej edycji Ligi Mistrzyń i wygrają ten mecz.
A do dubla dokładam dzisiaj Muszyniankę.

Larvik W @1.75 ⛔
Muszynianka @1.50 ✅

AKO: 2.625 5/10 Bwin

cały mecz prowadziły nawet 5-cioma bamkami aby oddać dwie minuty przed końcem ...
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Vilsbiburg W - SC Schweriner W
Krótko, bo mecz niedługo. Mistrzynie Niemiec podstawione pod ścianą, bo pierwszy mecz przegrały 3:1 na wyjeździe. Jednak własna hala to inna bajka. Dziewczyny są strasznie zmobilizowane na ten mecz, zapowiadają walkę do upadłego, do tego ma je wspierać kilkutysięczna gorąca bawarska publiczność. Siatkarki przyjezde mają za sobą dziesięciogodzinną podróż autokarem i dopiero wczoraj późnym wieczorem dotarły na miejsce. W obu drużynach bez większych osłabień, ale to gospodynie mają lepszy i bardziej wyrównany skład. Hala mistrzyń Niemiec to gorący teren i myślę, że miejscowe odniosą tutaj zwycięstwo. Mecz na live na Bet365.
Vilsbiburg W @1.57 6/10 Bwin ⛔ Vilsbiburg W -1.5 sets @2.15 3/10 Sportingbet ⛔
co za passa :-:)-:)-(
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Hao Wang vs Long Ma
Czas na półfinały mistrzostw świata rozgrywanych w Roterdamie. Umiejętności graczy pozostałych w turnieju są tak zbliżone, że naprawdę trudno wskazać jakiegoś klarownego faworyta, jednak ja mam swoich cichych faworytów. Kieruję się głównie dyspozycją poszczególnych graczy w tym turnieju jak i h2h oraz po części intuicją. Młodszy z tej pary Ma Long idzie w turnieju jak burza, widać, że trafił z formą na MŚ. Wang Hao trochę się męczył w kilku meczach np. z Koreańczykiem Ryu Seng Minem wygrywając po zaciętym boju 4:3. 7 ostatnich meczów to 6 na korzyść młodszego Ma Longa, a więc widać, że wielki mistrz Wang Hao ma jakiś kompleks młodszego kolegi i tym razem może być podobnie.
Long Ma @1.80 4/10 Bet365 ✅
-----------------------------------------------
Jike Zhang vs Timo Boll
Z całym szacunkiem dla Bolla, ale jakoś nie widzę go w finale mistrzostw świata. Zdarzy mu się tam czasem ogrywać Chińczyków, ale na mistrzostwach świata nigdy mu nie szło. Mistrzostwo świata od wielu lat dzielą między sobą Chińczycy. Dodatkowo rafił na objawienie ostatniego sezonu 23-letniego Jike Zhanga. Chłopak pojawił się stosunkowo niedawno, a już jest 3 rankingu światowym i robi ogromne postępy. Oboje spotkali się parę tygodni temu podczas Volswagen Cup w Niemczech i wtedy górą był Zhang i tym razem liczę na podobny rezultat.
Jike Zhang @1.90 3/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Rafael Nadal v Novak Djokovic
Nie pamiętam kiedy ostatnio były takie kursy na Nadala gdy grał na cegle więc trzeba korzystać. Mimo porażki przed tygodniem z Nole to Rafa wciąż jest i będzie dla mnie królem cegły. Dzisiaj czas na rewanż. Myślę, że im bliżej RG tym forma Rafy będzie coraz wyższa. Okazja aby pokonać dzisiaj Novaka jest niebywała, bo ten grał wczoraj do późnego wieczora ponad 3 godzinny mecz z Murrayem i na dobrą sprawę gdyby Brytyjczyk miał chłodniejszą głowę to już Djokovia nie byłoby w turnieju. Taka dawka wysiłku napewno odbije się na dzisiejszej dyspozycji Serba tym bardziej, że pod koniec mecz zdradzał jakieś problemy zdrowotne co róż krzywiąc się z bólu po niektórych zagraniach. Mączka w Rzymie jest trochę wolniejsza niż ta w Madrycie, a do tego mega podrażniony Nadal faktem, że ktoś wygrał z nim w jego ziemniaczanym królestwie i jak dla mnie dzisiaj będzie koniec wspaniałej passy Serba. Dodatkowo mogę dodać, że na 6 występów w Rzymie Nadala to 5 raz odnosił on tam zwycięstwo więc jak widać świetnie się tam czuje ;)
Rafael Nadal @1.49 10/10 Pinnacle ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Guo/Li vs Ding/Guo
Finał gry podwójnej kobiet. Wszystkie 4 dziewczyny znają się znakomicie, bo często grają ze sobą debla w różnych zestawieniach. Jednak od początku tego roku Yue Gue z Li postanowiły pograć razem na dłużej i grały ze sobą w trzech turniejach i wszystkie te turnieje wygrały, a mierzyły się ze wszystkimi najlepszymi parami na świecie, m.in. raz pokonując Ding i Yan Guo wynikiem 4:1, więc czemu tym razem nie miałoby być inaczej. Jak widać dziewczyny dogadują się znakomicie, a że forma jest to pokazały już w grze pojedynczej.
Guo/Li @1.826 6/10 Pinnacle ✅
-------------------------------------------------
Hao Wang vs Jike Zhang
Nie tylko ja, ale też eksperci Eurosportu zauważyli, że przedwczesny finał tych zawodów odbył się już w półfinale kiedy to Wang Hao wyeliminował Ma Longa po znakomitym meczu. Wydaje się, że obaj grają w tym turnieju tenis stołowy nie osiągalny dla reszty. Mecz stał na znakomitym poziomie i jeśli Wang Hao przeniesie tą dyspozycję z półfinału na finał to nie widzę szans dla młodszego z Chińczyków. Wang Hao może cały turniej nie grał rewelacyjnie, ale widać, że na mecze najwyższej stawki mobilizuje się podwójnie, a wtedy rywale nie mają szans. Dla mnie finał to pewna wygrana Wang Hao, który ma ogromny apetyt na końcowe zwycięstwo tutaj i zapewnienie sobie kwalifikacji olimpijskiej.
Hao Wang @1.55 10/10 Bet365 ????
Hao Wang -1.5 sets @2.0 5/10 Bet365 ⛔
------------------------------------------------- i jeszcze taki dubel :wink: Hao Wang @1.55
Rafael Nadal @1.44
AKO: 2.23 8/10 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom