>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

z 50 zl do 100.000 zl co o tym sadzicie?

Status
Zamknięty.
sylar 87

sylar

Użytkownik
Na jakim buku gracie że nie będzie remisu? Bo nie mogę znaleźć... Znaczy się w bwinie widzę dogrywki w zakładach specjalnych ale to nie NBA tylko inne ligi europejskie... chodzi mi o NBA ????
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Jeśli już grać takie coś to najlepiej na bet365 albo na bwin tam oferty dość szerokie z LIVE. Bet-at-home słabiutko. Tylko nie wiem czy na bet365 na LIVE by limitu nie nałożyli jak by się skapli, że tak gramy, jeśli nie to mamy duże pole do popisu.
 
M 0

mwojtas

Użytkownik
Spróbuje zagrać sobie tym systemem z czystej ciekawości... najlepiej by było grać na tenisa przy stanie wysokiego prowadzenia w 2 secie ( pierwszy rzecz jasna wygrany) jeśli nagle by zaczęło się drastycznie zmieniać zawsze można skontrować przy wysokim kursie.... Jeśli ktoś ma cierpliwość i mnóstwo czasu odpada rodzina, wypady na piwko najlepiej aby był na bezrobociu z doświadczeniem u buków,,,, dość dużym szczęściem to może i coś z tego wyciągnie ( jeśli wcześniej nie dostanie limitu ???? ???? ) ale i to można obejść
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Oj z tymi dogrywkami panowie w koszu możecie się łatwo przejechać...W poprzedniej kolejce ekstraklasy koszykarzy w Polsce 2 dogrywki...A wcześniej po4 kolejkach ani jednej. Poza tym te kursy szybko giną z dogrywką...
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Pobawic sie w to mozna, do takiej gry polecam Betfair. Oczywiscie trzeba grac zdarzenia naprawde wygladajace pewnie. Przyklad z wczoraj: na 40 sek przed koncem meczu Kazan w kosza prowadzil chyba 14 czy 15 pkt, a kurs na handi -2.5 byl 1.02, poprostu to nie moglo nie wejsc. Dobry dobor zdarzen i mozna cos z tego zrobic, choc fakt faktem ciezko ustrzelic taka serie ????
 
M 0

mwojtas

Użytkownik
Zgadzam się z tobą ale jesli udalo Ci się dojść do takie kwoty pomyslisz sobie że no udało mi sie więcwplace 50zł jeszcze raz i znowu ugram tyle ale teraz bede mondrzejszy i wplaace 50zł na poczet nastepnej gry. Bywa też tak ze nie ugrasz nawet tych 50zł więc jestes mysla przy tych 600zł ze kiedys tam ci sie udało wiec wplacasz 50zł i juz jestes 100zł w plecy +50 u buka. Wlasnie na tym polega hazard
W takim przypadku może lepiej byłoby cofnąć sie o 100zł do tyłu ???? wówczas nawet w przypadku wtopy jesteś do przodu a te parę progów w tę czy w 2 stronę ;)
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Oj z tymi dogrywkami panowie w koszu możecie się łatwo przejechać...W poprzedniej kolejce ekstraklasy koszykarzy w Polsce 2 dogrywki...A wcześniej po4 kolejkach ani jednej. Poza tym te kursy szybko giną z dogrywką...
Dlatego najlepiej obstawiać drużyny które miały we wcześniejszej kolejce dogrywkę i w których jest ewidentny faworyt, a kurs na bah zawsze jest 1,02 to zmniejsza ilość progów i czasem znajdzie się pary meczy.
Ale gdybać można ciągle, lepiej sprawdzić i wiedzieć.
 
M 0

mwojtas

Użytkownik
Jeśli gramy na maleńkie kusy zawsze dobrze grac takie zdarzenie które damy rade skontrować jeśli na nasz jest kurs 1.02 lub 1.01 na kontrę musi być co najmniej 15-25 więc jeśli nasz wielki faworyt zawodzi a gramy za 100 aby wygrać 1 zł lepiej dać kontrę za za 6 - 10 zł i ewentualnie tyle przegrać do tego trzeba mieć czas i siedzieć na kompie wyczuwać momenty i jazda panowie....
Przez ostatnie 2 godziny dla próby zagrałem kilka kuponów kursy między 1.01- 1.05
niestety tylko za 10 złotych każdy 50 trafionych bez pudła
 
T 0

tymekslu

Użytkownik
Ja z powodzeniem jestem na 49 stopniu, aczkolwiek obstawiłem przed chwilą, że padnie chodź jedna bramka w Portugalia - Hiszpania na kursie 1,22
Mam aktualnie 161zł z groszami....
Szczerze mówiąc nie wiem czy wierzyć, czy zdołam bezbłędnie dotrwać do 10tys, lecz jestem dobrej nadziei. Pozdrawiam ????
 
M 0

mwojtas

Użytkownik
Ja grałem dla zabawy tzn 10zł na każdy kupon zakład chciałem zobaczyć kiedy sie pomylę hehe i przy 121 grze byłaby wtopa 76 min że Pogoń nie przegra 3-1 skończyło się 3-4
w zasadze mogłem to jeszcze zblokować 2 złote na gks pod koniec i byłbym i tak na plusie ale nie zdarzyłem
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja grałem dla zabawy tzn 10zł na każdy kupon zakład chciałem zobaczyć kiedy sie pomylę hehe i przy 121 grze byłaby wtopa 76 min że Pogoń nie przegra 3-1 skończyło się 3-4
w zasadze mogłem to jeszcze zblokować 2 złote na gks pod koniec i byłbym i tak na plusie ale nie zdarzyłem
Takich meczów, w dodatku z takiej ligi się nie wybiera dlatego wtopiłeś :razz:
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Takich meczów, w dodatku z takiej ligi się nie wybiera dlatego wtopiłeś :razz:
Dlaczego? Ile razy w drugiej lidze polskiej zdarzają się takie sytuacje? Zapewne nie częściej niż w Premieship czy Bundeslidze. To jest wada systemu, a nie ligi.

Wolfsburg vs. Mainz 05 3:4
1:0 (24.) E.Dzeko,
2:0 (27.) E.Dzeko,
3:0 (30.) Diego,
3:1 (39.) M.Rasmussen,
3:2 (48.) E.Soto,
3:3 (58.) A.Schurrle,
3:4 (86.) A.Szalai
Jeszcze bardziej spektakularnie.

Wolfsburg vs. Leverkusen 2:3
1:0 (9.) Diego,
2:0 (68.) Grafite,
2:1 (72.) S.Rolfes,
2:2 (75.) A.Vidal (pen),
2:3 (82.) S.Rolfes
Kaiserslautern vs. Stuttgart 3:3
0:1 (19.) A.Boka,
0:2 (32.) Cacau,
0:3 (50.) C.Gentner (pen),
1:3 (58.) I.Micanski,
2:3 (76.) I.Ilicevic,
3:3 (78.) M.Abel
Nie przegrali, ale stracili 3 bramki przewagi. W 57 min. kurs na K&#39;lautern na pewno nie był wyższy od 1.03.

Everton vs. Man Utd 3:3
1:0 (39.) S.Pienaar,
1:1 (42.) D.Fletcher,
1:2 (46.) N.Vidic,
1:3 (66.) D.Berbatov,
2:3 (90.) T.Cahill,
3:3 (90.) M.Arteta
Doliczony czas gry i dwa gole.

Man Utd vs. West Bromwich 2:2
1:0 (5.) J.Hernandez,
2:0 (25.) Nani,
2:1 (50.) P.Evra (og),
2:2 (55.) S.Tchoyi
Do tego kilka meczy gdzie drużyna prowadziła do 70-75 min. 2:0 i kończyło się 2:2.

Takie rzeczy po prostu się zdarzają. Dobrze byłoby oglądać mecz i widzieć czy drużyna przegrywająca ma jeszcze ochotę do walki czy są rozbici. Jednak buki też oglądają mecze i zawsze mogą blokować zdarzenia. Bez szczęścia daleko się nie zajedzie, bo nawet grając lay DW 4:4 można się przejechać.
 
C 22

caciavita

Użytkownik
albo takie coś, które wczoraj było..Pogoń Szczecin-GKS Katowice
85min ............ 3-1 dla Pogoni
koniec meczu... 3-4 dla GKS-u
Połasiłem się na kurs 1.01 i się zemściło
Cuda się zdarzają ,trzeba mieć szczęście aby na takie&quot;cudo&quot; przypadkiem nie natrafić
 
C 0

craig

Użytkownik
myśle że najlepszym przykładem w tej kwestii jest mecz mali angola. do 80 minuty było 4-0 dla angoli i zremisowali ten mecz po dwóch golach w doliczony czasie ????
 
M 0

mwojtas

Użytkownik
myśle że najlepszym przykładem w tej kwestii jest mecz mali angola. do 80 minuty było 4-0 dla angoli i zremisowali ten mecz po dwóch golach w doliczony czasie ????
Owszem tylko jak często zdarza się taki mecz raz na 500- 1000 ciekawe ????
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Z nieba do piekła... tak się zdarza w każdej lidze i wcale nie dzieje się to częściej w niższych ligach niż w tych mocniejszych...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
albo takie coś, które wczoraj było..Pogoń Szczecin-GKS Katowice

85min ............ 3-1 dla Pogoni
koniec meczu... 3-4 dla GKS-u

Połasiłem się na kurs 1.01 i się zemściło

Cuda się zdarzają ,trzeba mieć szczęście aby na takie&quot;cudo&quot; przypadkiem nie natrafić
Tyle, że Ty postawiłeś to przed 85 min., więc musiałeś liczyć się z tym, że GKS będzie miał więcej czasu na odrobienie strat. To, że oni zaczęli odrabiać w 85. to już &#39;kosmetyka&#39; (niewiele zmienia to w Twoim kuponie w której minucie wpadły bramki). Jestem szczerze zdziwiony, że takie cudo stało się w naszej drugiej lidze, ale to tylko potwierdza, że grając tym sposobem nie znasz dnia, ani godziny.

Na pewno da się przez długi czas omijać bomby, ale nic nie trwa wiecznie.

zaczynalem od 50zl teraz jestem prawie przy 600zl i wiem ze jak wtopie to wtopie tylko 50 zl, bo tej reszty nigdy w rece nie mialem.
Pieniędzy leżących na koncie w banku, funduszach, lokatach też nikt nie miał w ręku, a mimo to ludzie są do nich mocno przywiązani :p.

Droga z konta u bukmachera do konta bankowego i z konta bankowego do ręki jest bardzo krótka. Nie życzę nikomu źle, ale takie stwierdzenie w bukmacherce skazuje człowieka na porażkę. Swój budżet TRZEBA szanować, inaczej nic z tego nie będzie.

Autorowi tego zdania nie życzę źle, ale po wtopie wcale nie będzie łatwo pomyśleć &#39;straciłem tylko 50 zł&#39;, zwłaszcza jeśli dojdziesz do pięknej sumki.
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Też byłem kiedyś w podobnej sytuacji gdy na ruletce zrobiłem coś koło 400 euro z.... 2 euro które mi zostało na koncie w kasynie w którym nie grałem kilka miesięcy ale sobie nagle o nim przypomniałem... jak zrobiłem 400 to dlaczego miałbym nie zrobić 1000?
Hmmm...? Bo to byłoby za łatwe... nie zrobiłem 1000, nawet początkowe 2 euro mi z 400 nie zostało... i wcale nie było łatwo się pogodzić z tym mówiąc: I tak tego w ręku nigdy nie miałem...
W takiej grze proponuje dochodzić do pewnego racjonalnego stopnia i realizować profit a następnie zaczynać grę od nowa.
 
andre_nbh 1

andre_nbh

Użytkownik
Zaciekawił mnie aspekt remisów w koszykówce ????

Ktoś napisał, że remis zdarza się co ~15 spotkań - skąd wziąłeś takie statystyki?

Postanowiłem sprawdzić jakie buki wystawiają kursy na dogrywkę lub jej brak, znalazłem 2:

- BAH - na każde spotkanie wystawia kurs 1,02 na brak dogrywki
- BetSafe - gdy w spotkaniu nie ma wyraźnego faworyta kurs wynosi 1,02, ale gdy mamy już zdecydowanego faworyta to spada do 1,01

Czy znacie jeszcze inne buki, które wystawiają taki rodzaj zakładów?


Wracając do analizy, wierzę na słowo, że remis zdarza się co 15 spotkań, ale nachodzi ciekawe pytanie jak często zdarza się remis w przypadku murowanego faworyta?

Mam nadzieję, że rozpocznę ciekawą dyskusję na ten temat :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom