>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

z 50 zl do 100.000 zl co o tym sadzicie?

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja gram na kosza 4-5 typów brak OT kurs na 1 typ 1,02
Moim zdaniem prędzej czy później padniesz na tym...Ja w ciągu tygodnia trafiłem 2 dogrywki na 2 spotkania w naszej polskiej lidze...Co prawda nie na live, tylko zwykłe kupony, ale jednak...
Z mojego doświadczenia do over 0,5 polecam Betfair
Póki co gram w BetClicu i niestety nie ma over 0,5...W ogóle rzadko gdzie to jest...W Bahu nie widziałem, w Ladbrokes też nie ma...W Ladbrokes to w ogóle rzadko można jakis over znaleźć...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Moim zdaniem prędzej czy później padniesz na tym...Ja w ciągu tygodnia trafiłem 2 dogrywki na 2 spotkania w naszej polskiej lidze...Co prawda nie na live, tylko zwykłe kupony, ale jednak...Póki co gram w BetClicu i niestety nie ma over 0,5...W ogóle rzadko gdzie to jest...W Bahu nie widziałem, w Ladbrokes też nie ma...W Ladbrokes to w ogóle rzadko można jakis over znaleźć...
W BAH są ale tylko w weekendy w lepszych ligach (Angielska, Hiszpańska, Włoska itd)
 
H 0

hans1410

Użytkownik
Dawno nic tu nie pisałem, chociaż cały czas obserwuję forum bukmacherskie. Autorowi tego tematu życzę powodzenia i ciekaw jestem dokąd dojdzie. Ja zacząłem grę systemem 12.03.2010 od 50 PLN i założyłem sobie że będę z każdym zakładem miał kurs od 1,50 do 2,00 grając na kuponie max 3 zdarzenia i po trzech takich kuponach będę odkładał 1/3. W rzeczywistości wyszło mi to trochę inaczej. Do 20.04.2010 miałem 10 kuponów w które zainwestowałem w sumie 1750 PLN a wygrałem 3367 PLN.
Skończyłem i wypłaciłem jak za jedenastym razem postawiłem 500 PLN i uwalił mnie R. Federer z E.Gulbisem za 1,12. Patrząc na ten temat może znowu zacznę.
 
D 1

dantalion

Użytkownik
no to, panowie, aktualny stan konta 799,13. Prawda jest taka ze coraz trudniej cos upolowac, moze sie na mnie uwzieli ale jestem cierpliwy wczoraj bylo 7 dzisiaj 0 zakladow, 0 tzn nie znalazlem zadnego godnego zalkadu, jak juz wczesniej pisalem, nie ma tego na co poluje, nie stawiam. W Londynie nie ma na co stawiac, tu wszystko jest mozliwe, w koncu turniej mistrzow.
 
elowam 7

elowam

Użytkownik
Co sądzicie o graniu tym sposobem w bwin ? tam sa punkty lojalnościowe za które można wymienić na kase i mamy wiekszy zarobek ???? ja osobiscie wplacilem tam 100zl i jak narazie mam 50 poziomów za soba i spora sumke punktow ktore w razie wtopy moge wymienic na kase... takie zabezpieczenie :razz:
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Moim zdaniem prędzej czy później padniesz na tym...Ja w ciągu tygodnia trafiłem 2 dogrywki na 2 spotkania w naszej polskiej lidze...Co prawda nie na live, tylko zwykłe kupony, ale jednak...Póki co gram w BetClicu i niestety nie ma over 0,5...W ogóle rzadko gdzie to jest...W Bahu nie widziałem, w Ladbrokes też nie ma...W Ladbrokes to w ogóle rzadko można jakis over znaleźć...
Czy obstawiasz na pałe jak leci?
Ja osobiscie nie polecam polskiej ligi wgl. nic z polskich lig nie stawiam
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy obstawiasz na pałe jak leci? Ja osobiscie nie polecam polskiej ligi wgl. nic z polskich lig nie stawiam
Nie zbyt Cię rozumiem...Napisałem Ci, że grałem normalne kupony i na jednych z nich był 1 mecz z PLK i na 2gim inny mecz też z PLK tydzien po tygodniu. W obydwóch trafiłem dogrywki. Statystycznie nie wiem na ile jest to możliwe...Więc naprawdę różnie to bywa z tymi dogrywkami...Wejdzie 199 meczów bez dogrywki 200 nie wejedzie i lipa...Ale jak grasz tylko dogrywkami i wygrywasz to mi tam nic do tego - kontynuuj :]
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Nie zbyt Cię rozumiem...Napisałem Ci, że grałem normalne kupony i na jednych z nich był 1 mecz z PLK i na 2gim inny mecz też z PLK tydzien po tygodniu. W obydwóch trafiłem dogrywki. Statystycznie nie wiem na ile jest to możliwe...Więc naprawdę różnie to bywa z tymi dogrywkami...Wejdzie 199 meczów bez dogrywki 200 nie wejedzie i lipa...Ale jak grasz tylko dogrywkami i wygrywasz to mi tam nic do tego - kontynuuj :]
Sory źle przeczytałem, chyba zbyt późna pora i nie czytałem ze zrozumieniem.
Heheh 2razy z rzędu to się idzie zdenerwować bo statystycznie to mało prawdopodobne.
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Witam Was i autora tematu. Tak się składa, że ja również gram tego typu systemem tzn. długo okresowy Va bank. W sumie od 3 miesięcy gram regularnie kursy 1.01 , Średnio 3-4 zakłady na dzień, ale są i takie dni, że nie postawię ani jednego zakładu. Moje zasady co do tego systemu są proste :
1. Nie grać na siłę ( tzn. szukać naprawdę zakład pewny na 100 % - uwierzcie mi, że takie się zdarzają )
2. Nie grać zakładów kto wygra/przegra nawet z Handicap mowa np. o jakiś potęgach PN np. Real podejmowałby u siebie jakiegoś przeciętniaka i stawiamy handi 2:0 Real -- Takie zakłady odpadają !!
3. Nie patrzeć na kwotę jaką mamy tylko cały czas konsekwentnie stawiać.
4. W moim przypadku stawiam zawsze wysokie undery w których mam 3-4 bramki rezerwy.
5. Nie stawiam nigdy na inne dyscypliny sportu niż PN ( nie stawiam również na zakłady typu czy będzie czerwona kartka/rzut karny ani na Overy.

A wracając co skuteczności tego systemu to jestem absolutnie pewny, że grając konsekwentnie i NIE NA SIŁĘ to naprawdę zysk mamy pewny.
Ja swoją przygodę zacząłem od kwoty 100 zł ( na samym początku miałem 1 zł na wygranym kuponie ) a obecnie po ponad 250 wygranych zakładach z rzędu mam na koncie 1200 zł
Tak więc reasumując gra tym Va bankiem jest moim zdaniem absolutnie pewna.
 
G 0

ginga10

Użytkownik
Czytam temat z zaciekawieniem i muszę przyznać ze spodobał mi się... sam jestem zwolennikiem gry za all (choć ja nie tykam 1,01 min. 1.05) ale chcialbym sprobowac &quot;dodatkowo&quot; wlasnie ta metoda... przy okazji czy mogłby ktos mi powiedziec ile musze zagrac zakladow 1,01 przemnozonych przez siebie by otrzymac kurs 10 ?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Czytam temat z zaciekawieniem i muszę przyznać ze spodobał mi się... sam jestem zwolennikiem gry za all (choć ja nie tykam 1,01 min. 1.05) ale chcialbym sprobowac &quot;dodatkowo&quot; wlasnie ta metoda... przy okazji czy mogłby ktos mi powiedziec ile musze zagrac zakladow 1,01 przemnozonych przez siebie by otrzymac kurs 10 ?
Kalkulatora w domu nie masz :razz:. Przy 232 potędze będziesz miał 10,05.
 
G 30

gareth

Użytkownik
Widać panowie że temat sie rozkręcił :p
Prawda prawda.
Dla wszystkich w tym temacie niech przestrogą będzie dzisiejszy mecz Cracovii. W 85 minucie już nawet za 1.01 ciężko było obstawić a tu proszę. Doskonały przykład, że opisany sposób/system nie jest gwarancją powodzenia. Nie mówię NIE, ale....bądźcie ostrożni nawet na małych kursach.
 
C 0

craig

Użytkownik
a nie myśleliście aby grać np. po kursie 1,01 na to ze nie bedzie hat tricka? w lidze polskiej padają dwa trzy kat tricki na sezon albo i mniej i nie robia ich drużyny z dolnej polówki tabeli ..
 
M 0

macioras

Użytkownik
A co sądzicie o ofertach bwin, expekt czy np. unibet.
Bwin ma w ofercie zakłady czy dana drużyna wygra różnicą dokładnie 3 goli. Przy dobrym dobraniu zaciętych spotkań z drużynami o słabej ofensywie jest to ciekawa propozycja.
Expekt i unibet mają w ofercie zakłady czy dany zawodnik zdobędzie conajmniej 2 gole. Np. dziś mecz Newcastle - Chelsea, jest zakład na to czy Caroll strzeli klubowi z Londynu 2 bramki. Caroll wprawdzie jest najlepszym strzelcem &quot;srok&quot; ale kiedy Chelsea straciła ostatnio 2 bramki ? Po ostatniej przegranej dziś podejrzewam nie straci żadnej. Kurs 1.01. Albo czy Silva, który w tym sezonie strzelił dopiero 1 bramke dziś zdobędzie ich 2 przeciwko Stoke.
Kursy na takie zakłady wahają się od 1.01 do 1.04.
Myślę, że jest to troszkę pewniejsze od dogrywek w koszykówce ;-)
Mile widziane komentarze.
[+]
Mecz CFC oczywiście jutro, dziś gra City, 60min nie zanosi się na to by Silva strzelił 2 bramki ;-)
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Jak już niektórzy pisali, całkiem sympatycznie wygląda oferta Bwin. Szczególnie jeśli chodzi o ofertę live. Praktycznie każdego dnia coś ciekawego można tam znaleźć. Z drugiej strony w Betfair także jest kilka interesujących zakładów, typu under 6.5 bramki, hattrick w meczu.
Za jakiś czas zacznę się w to bawić, i głównie zastanawiam się nad tymi dwoma firmami. Pozdro.
 
M 0

michal92-64487

Użytkownik
Wydaje się to strasznie śmieszne ale nie jest to głupi pomysł zwłaszcza w przypadku betfair gdzie mamy walutę w euro, a w 60 min można jeszcza zagrać na under 5.5 podczas gdy jest 1:1 (przykład meczu Porto). Wydaję mi się, że najlepsze są do tego undery + liga włoska ????
 
R 23

rutra

Użytkownik
witam, 2 miesiace temu wpadlem na pomysl aby grac tylko i wylacznie zaklady 1,01 wpalcilem 40 zl, ulozylem kalukalacje w exel&#39;u ktora powiedziala mi ze potrzebuje 704 zalkady aby dojsci do 100.000 zl. wiadome jest to ze nie wyciagam z tego ani grosza, co wygrywam to zakladam. Do dzisiaj wygralem 170 zalkadow, kwota trafnosci 100%. Zakladajac ze mozna, a mozna, znalezc 3 takie zaklady dziennie z 40 zl robi sie 100.000 w 8 miesiecy. Co sadzicie o tym systemie?
Gratulacje nikt nigdy wcześniej takiego &quot;systemu&quot; nie wymyślił i jesteś pierwszy na forum gratuluje.

PS. Grasz cały czas va banque, nie lepiej z tych 170 wygranych odłożyć sobie z 40,01zł zejść kilka poziomów w dół w razie gdyby ktośtam nie wygrał, żeby być na plusie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom