>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

X kolejka oraz zaległy mecz VI kolejki PGE Ekstraligi.

Status
Zamknięty.
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Dziwny kurs. Tym bardziej że nie pojedzie Pieszczek a według mnie słabszy Musialak. Jak dziwny kurs to raczej zagram gkm bo dziś w żużlu liczą się starty co zabija ten sport a na ten moment gkm ma lepszych startowcow
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
ja dzisiaj ide za sercem ale i przeczuciem... GKm - potrafi sie u siebie postawic najlepszym...licze tez na obnizke formy liderow zielonki chociaz potrafią u nas jezdzic. Kurs warty Grania na GKm po cichu licze na zaskoczenie ze jesli Buczek pojedzie to odpali i bedzie bohaterem drugoplanowy. w drugim meczu ide w Janowskiego over
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
M 203

__macieq__

Użytkownik
MrGarden GKM Grudziądz - RM Solar Falubaz Zielona Góra
Ekipa gospodarzy to 3 filary i w zasadzie potem dziura. Bez wsparcia pozostałych nie da się wygrać meczu.
W Falubazie, może nie będzie tylu indywidualnych zwycięstw biegowych - ale pewnie sporo mniej "sliwek". W statystykach to też jedne z najczęściej remisujących biegowo drużyn.
Nie jestem jednak skłonny zainwestować w drużynę opierającą się na 3 zawodnikach. Wolę zaufać dużo równiejszej ekipie, z dobrymi juniorami no i Antonio, któremu tu się jeździło dobrze więc kiedy ma trochę zarobić jak nie teraz? Wczorajsze zawody pokazały, że w czołówce jest ciasno i nawet Dudek może powalczyć z Artiomem. Wiadomo - teraz swój własny tor, ważny mecz..ale w Grudziądzu żadne pole nie jest jakoś zdecydowanie najlepsze i można wygrać z każdej pozycji startowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
typy na dziś:
1# GKM Grudziądz kurs 2
2# Pedersen - Bjere typ 1 1.75
3#Czogunow - Lingren 1 kurs 1.85

@mrrybka nie ten dział...
 
Ostatnio zmieniony przez Gucci Mane:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
W tym momencie trzeba tez brac poprawke na fakt , ze wprowadzili ta zasade o "torze do wyprzedzania". Przyklad mozna zobaczyc w meczu piatkowym ,gdzie Gorzow mial rozjechac Rybnik. Wozniak pare dni wczesniej w meczu z Czestochowa przewiozl 9 pkt bo startowal i pozniej blokowal tylko przy krawezniku gosci. Z rybnikiem juz sie to nie dalo i go objezdzali po calej dlugosci toru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
P. Dudek powyżej 8,5 -1,80
J.Doyle powyżej 7,5 -1,70

Oba typy z Fortuna

Jak dla mnie linie ciut za niskie. Dudek może nie jest w swojej najwyższej dyspozycji ale też nie przesadzajmy że wozi ogony. Na występ w okolicach 10pkt spokojnie go stać. Wczoraj na zawodach w w Toruniu pokazał się z fajnej strony.
Co do Doyla to on u "siebie " w Częstochowie jeździ niemrawo i słabo natomiast na wyjazdach wygląda to o wiele lepiej. Dzisiaj rywal mocny ale też bez przesady. Jest Magic i Woffinden reszta spokojnie do złapania. Linia niska jak na klasę tego zawodnika. I wczoraj też wyglądał bardzo dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
F. Lindgren poniżej/powyżej 7.5 punktów (liczy się pierwszych 5 startów)
Poniżej 7.5 punktów # 1,83 betfan 9 pkt no i się obudziła menda

Fredka w ostatnich meczach zdecydowanie obniżył loty i myślę, że dzisiaj też przywiezie padlinę. Trochę zaskakująca jest jego metamorfoza, bo po 13 pkt w Rybniku i 13 pkt u siebie z Falubazem na słabym Gorzowie zrobił tylko 6 oczek, a w ostatniej potyczce z Lesznem to już w ogóle nie zabierał się ze startu i urwał ledwie 1 pkt w 3 startach. Wczorajsze zawody PGE IMME tylko potwierdziły słabszy okres Szweda - 4 pkt i przedostatnie miejsce. Poza tym tor we Wrocławiu nie jest jego ulubionym - rok temu 5 pkt w 6 startach, a dwa sezony wcześniej 7 oczek w 5 biegach, więc ogólna słabizna. Jak dzisiaj Czewa cokolwiek powalczy, to jedynie za sprawą Madsena i Doyla, który wydaje się wracać do formy.
 
Ostatnia edycja:
N 192

nikodem331

Użytkownik
F. Lindgren poniżej/powyżej 7.5 punktów (liczy się pierwszych 5 startów)
Poniżej 7.5 punktów # 1,83 betfan

Fredka w ostatnich meczach zdecydowanie obniżył loty i myślę, że dzisiaj też przywiezie padlinę. Trochę zaskakująca jest jego metamorfoza, bo po 13 pkt w Rybniku i 13 pkt u siebie z Falubazem na słabym Gorzowie zrobił tylko 6 oczek, a w ostatniej potyczce z Lesznem to już w ogóle nie zabierał się ze startu i urwał ledwie 1 pkt w 3 startach. Wczorajsze zawody PGE IMME tylko potwierdziły słabszy okres Szweda - 4 pkt i przedostatnie miejsce. Poza tym tor we Wrocławiu nie jest jego ulubionym - rok temu 5 pkt w 6 startach, a dwa sezony wcześniej 7 oczek w 5 biegach, więc ogólna słabizna. Jak dzisiaj Czewa cokolwiek powalczy, to jedynie za sprawą Madsena i Doyla, który wydaje się wracać do formy.
W forbecie kurs 1,92 też to pogram ;) coś jeszcze szukam do duuubla
Post automatycznie złączony:

Musielak under 4,5 @1,60 forbet

Musielak przyjeżdża jako gość, ratować GKM, ale czy uratuje ? wątpię patrząc na jego biegi. Kurde w pierwszym pojedzie z Vaculikiem, Łagutą i Dudkiem, czyli samymi rakietami. Później Bjerre Protas i Jepsen, noo może na Jepsenie zrobi 1 pkt. Następny bieg to Dudek, Bjerre, Krakowiak - znowu 1 pkt. Czwarty bieg to Protas, Lindbaeck i Pedersen - jeden albo śliwka. Nie widzę tu szans na 5 pkt, i coś mi sie wydaje że w pierwszym będzie śliwka i wskoczy za niego Lachbaum.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
power30 18K

power30

Forum VIP
Sądzę, iż warto iść w stronę Wrocławia. Oba zespoły bez braci Holderów, ale to gospodarze bardziej tracą, bo Jack był jednym z liderów gospodarzy. Thomsen i Zmarzlik powinni pojechać swoje. Kasprzak bez formy od początku sezonu. Gdy wydawało się, że coś "zatrybiło" u Woźniaka, to ostatni mecz z Rybnikiem kompletnie mu nie wyszedł. Wytyczne odnośnie przygotowania toru sprawiły, iż same dobre starty i jazda przy krawężniku nie wystarczą na pewne punkty. Karczmarz również jedzie 1-2 biegi, a potem gaśnie. Nawet przy Z/Z za Iversena (co jest sporym wzmocnieniem) to i tak Gorzowianie mają za dużo dziur. Z Częstochową to wypaliło, bo czterech seniorów pojechało na dobrym poziomie. Wrocław ponownie sięgnie po Berzntona. W razie czego mają w obwodzie Czugunowa z rezerwy. Goście mają bardziej wyrównany skład w stosunku do Gorzowian. Sądzę, iż warto pograć na Wrocław po takim kursie

Wrocław @ 1,75 sts

Edit:

Pojawienie się Klindta nieco komplikuje ten typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
poniedziałek (17.08), godz. 20:30, transmisja nSport+

[MOJE BERMUDY STAL:] 9. Szymon Woźniak, 10. Bartosz Zmarzlik, 11. Nicolai Klindt, 12. Anders Thomsen, 13. Niels Kristian Iversen, 14. Wiktor Jasiński, 15. Rafał Karczmarz. [Trener:] Stanisław Chomski.

[BETARD SPARTA:] 1. Maciej Janowski, 2. Maksym Drabik, 3. Oliver Berntzon, 4. Max Fricke, 5. Tai Woffinden, 6. Gleb Czugunow, 7. Michał Curzytek. [Trener:] Dariusz Śledź.

[Sędziuje:] Artur Kuśmierz (Częstochowa).

Żeby uniknąć typów w stylu KejKej zrobi tyle to a tyle :)

Jedyne co Krzysio dzis zrobi to ......




ale uczciwie to napiszę , zobaczcie wyniki Krzysia w czasach jego mefedronowego szaleńśtwa ... wtedy naprawde cos jeździł - a dziś odłożył mewkę , odłożył metaam'fe ......i przestał robić wyniki , więc coś z jego najlepszych czasów :)



za PUKa z/z czyli Bartek, Klindt, Thomsen i Szymek po 6 startów w przypadków słabszych wystepów za Oliviera i Maxa może jeżdzić Gleb... czekajmy na linie może znów ktos nie zakuma, że Bartek minimalnie 6 razy i podobnie jak tydz temu wystawi 12,5 lub 8,5 na Thomsena się pojawi :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77 Nie zamieszczaj na publicznym forum ludzi pod wpływem środków psychoaktywnych:)

Dziś idę w kierunku Wrocławia. Prywatnie z wysokim handicapem tu na forum daję czyste zwycięstwo. Wyrównany skład i mega silny junior. Czy Klindt coś zmieni? Jak dla mnie nie i jest to błąd KSSG. Nico to zawodnik na 1 ligę o tym jaka przepaść jest przekonał się wczoraj Musielak, który według mnie skompromitował się w PGEE. To samo dziś czeka Klindta. Wrocław spokojnie mecz będzie kontrolował. Skąd taka pewność? Proszę sobie odjąć punkity Jacka Holdera w ostatnich meczach. Zaryzykluję stwierdzeniem ze ich dorobek duzych punktów wynosiłby 0 lub 3 punkty ( wtedy z Rybnikiem byłby styk) teraz zawodnika na 10+ czyli Holdera zamieniają na osobę która takiego wyniku nie gwarantuje. Myślę ze dziś lepiej bo już 2 raz pojedzie Oli Bertzon. Bartek z Thomsenem dotoczą Stal do 40 punktów

Stal - WTS
Typ 2
Kurs 1.85
Buk STS
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Przed rokiem Fricke 1, 0, 0 w Gorzowie a Gleb 2,1,1,0

Na czym opieracie przypuszczenia , ze akurat dzisiaj pojadą lepiej ?
Max wczoraj dno a Gleb dupy nie urywał a przecież jechali u siebie

Bartek ostatnie 3 mecze i Toruń kosmiczny , więc mozna z góry założyć , że z 6 biegów z jego udziałem w 5 Gorzów minimalnie 3-3, Anders u siebie bardzo mocny - mozna zakładac, ze 4 kolejne to minimum 3-3 .

Zostaje Tajski, Janos i Max . Tajski powinien zakręcic się w okolicach 12, podobnie Maciek
Czy Klindt bedzie przegrywał z Bertzonem i Glebem....dlaczego ?

Gleb ostatnie wyjazdy to średnia przecież w okolicy 1pkt/1bieg

srednie z 1 ligi :

Jack 2,66 Nikolaj 2,11
Chris 2,5 Oli 1,94

Atutem ma być to , że Oli pojedzie 2 razy a potem 3 razy Gleb za niego ? co za róznica kto przywiezie 1,1,2,1,0 ?

Gorzów to nie Lublin - zgadza się - ale też Wrocław u siebie to nie Wrocław na wyjazdach :)

Fricke ostatnie wyjazdy to bodaj 0,0,3,1,0

Polecam taki mecz grać tylko live - wczoraj szło trafić potęzne kursy , w dwóch spotkaniach 3x10 szło trafić luzem (MJJ w 2-gim swoim starcie, remis Czewy na 10 biegów do końca i potem na 3 przed końcem ) . Żeby nie być gołosłownym :
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +74
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Gorzów (+4,5) 1,70 pewniaczek dnia [/ICONPLUS]Fortuna

Jak dla mnie dobra opcja. Mecz na styku się zapowiada. Zmarzlik, Thomsen pojadą 6 a być może 7x. Do tego jest Woźniak który nie Ma co liczyć że zrobi jakiś szał ale gdyby przywiózł z 6pky to będzie ok. Najważniejsza będzie ilość pkt zdobytych przez gościa a więc Klindta który w 1 lidze wygląda bardzo dobrze. Uważam go za lepszego od Berntzona. Fricke to też tykajaca bomba i Darbik podobnie. Na wyjazdach jeżdżą miernie.
Mecz na styku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
N 192

nikodem331

Użytkownik
Przed rokiem Fricke 1, 0, 0 w Gorzowie a Gleb 2,1,1,0

Na czym opieracie przypuszczenia , ze akurat dzisiaj pojadą lepiej ?
Max wczoraj dno a Gleb dupy nie urywał a przecież jechali u siebie

Bartek ostatnie 3 mecze i Toruń kosmiczny , więc mozna z góry założyć , że z 6 biegów z jego udziałem w 5 Gorzów minimalnie 3-3, Anders u siebie bardzo mocny - mozna zakładac, ze 4 kolejne to minimum 3-3 .

Zostaje Tajski, Janos i Max . Tajski powinien zakręcic się w okolicach 12, podobnie Maciek
Czy Klindt bedzie przegrywał z Bertzonem i Glebem....dlaczego ?

Gleb ostatnie wyjazdy to średnia przecież w okolicy 1pkt/1bieg

srednie z 1 ligi :

Jack 2,66 Nikolaj 2,11
Chris 2,5 Oli 1,94

Atutem ma być to , że Oli pojedzie 2 razy a potem 3 razy Gleb za niego ? co za róznica kto przywiezie 1,1,2,1,0 ?

Gorzów to nie Lublin - zgadza się - ale też Wrocław u siebie to nie Wrocław na wyjazdach :)

Fricke ostatnie wyjazdy to bodaj 0,0,3,1,0

Polecam taki mecz grać tylko live - wczoraj szło trafić potęzne kursy , w dwóch spotkaniach 3x10 szło trafić luzem (MJJ w 2-gim swoim starcie, remis Czewy na 10 biegów do końca i potem na 3 przed końcem ) . Żeby nie być gołosłownym :
Te piękne kupony to na wygrane konkretnego zawodnika w danym biegu ?:)
 
M 203

__macieq__

Użytkownik
Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Brak braci Holderów i w najlepszej lidze świata mamy sytuację, że kluby nie są w stanie zestawić składu na poziomie ekstraligi. Mam nadzieję, że Ci goście znikną w kolejnym sezonie. Podobnie jak przerywanie biegów przez sędziów a potem analiza czy zawodnik sie ruszał czy nie...po paru latach mojej rozłąki z żużlem raczej nie jestem zbytnio ukontentowany z takich zmian.
Wracając do meczu to tak samo jak w przypadku Zielonęj Góry - w kolejnym meczu zaufam drużynie skłądającej sie z więcej niż 2 zawodników. U gospodarzy w zasadzie Anders i Bartosz...dalej długo długo nic. Ciężko będzie wygrywać biegi bo druga linia i juniorka to jednak ze wskazaniem na gości.
Zakładam, że Janowski który ostatnio bardzo fajnie i mądrze jeździ posciga się z Thomsenem. Tai tez nie jest na straconej pozycji.
Klindt i Berntzon to zakładam, że pojadą tak samo słabo i nie będą tutaj wsparciem tylko statystami - goście mają tę przewagę, że mogą liczyć na Czugunowa jak komuś nie pójdzie. Gospodarze muszą przyjąc wyniki Klindta czy Kasprzaka z dobrodziejstwem inwentarza bo Karczmarz czy Jasiński w biegach z seniorami czy Czugunowek nie powinni stanowić zagrożenia.
 
G 127

gruchagruchsonn

Użytkownik
Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Brak braci Holderów i w najlepszej lidze świata mamy sytuację, że kluby nie są w stanie zestawić składu na poziomie ekstraligi. Mam nadzieję, że Ci goście znikną w kolejnym sezonie. Podobnie jak przerywanie biegów przez sędziów a potem analiza czy zawodnik sie ruszał czy nie...po paru latach mojej rozłąki z żużlem raczej nie jestem zbytnio ukontentowany z takich zmian.
Wracając do meczu to tak samo jak w przypadku Zielonęj Góry - w kolejnym meczu zaufam drużynie skłądającej sie z więcej niż 2 zawodników. U gospodarzy w zasadzie Anders i Bartosz...dalej długo długo nic. Ciężko będzie wygrywać biegi bo druga linia i juniorka to jednak ze wskazaniem na gości.
Zakładam, że Janowski który ostatnio bardzo fajnie i mądrze jeździ posciga się z Thomsenem. Tai tez nie jest na straconej pozycji.
Klindt i Berntzon to zakładam, że pojadą tak samo słabo i nie będą tutaj wsparciem tylko statystami - goście mają tę przewagę, że mogą liczyć na Czugunowa jak komuś nie pójdzie. Gospodarze muszą przyjąc wyniki Klindta czy Kasprzaka z dobrodziejstwem inwentarza bo Karczmarz czy Jasiński w biegach z seniorami czy Czugunowek nie powinni stanowić zagrożenia.
Za Kasprzaka jedzie Klindt a za Iversena Z/Z
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Składy potwierdzone. W ekipie gospodarzy za Krzysztofa Kasprzaka jako "gość" pojedzie debiutujący w barwach Stali Nicolai Klindt. Za Nielsa K. Iversena stosowane będzie Z/Z, a z nr 16 pojedzie Kamil Pytlewski. Wśród gości za Wiktorię Garbowską wskoczył Oliver Berntzon.

Prosze niech nikt już nie pisze ile punktów zrobi Krzysio - od rana wiadomo, że nie pojedzie - wrzucamy te składy a potem 2 posty niżej i tak pojawiają sie "analizy" z jadącym Kejkejem :(
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Brak braci Holderów i w najlepszej lidze świata mamy sytuację, że kluby nie są w stanie zestawić składu na poziomie ekstraligi. Mam nadzieję, że Ci goście znikną w kolejnym sezonie. Podobnie jak przerywanie biegów przez sędziów a potem analiza czy zawodnik sie ruszał czy nie...po paru latach mojej rozłąki z żużlem raczej nie jestem zbytnio ukontentowany z takich zmian.
Wracając do meczu to tak samo jak w przypadku Zielonęj Góry - w kolejnym meczu zaufam drużynie skłądającej sie z więcej niż 2 zawodników. U gospodarzy w zasadzie Anders i Bartosz...dalej długo długo nic. Ciężko będzie wygrywać biegi bo druga linia i juniorka to jednak ze wskazaniem na gości.
Zakładam, że Janowski który ostatnio bardzo fajnie i mądrze jeździ posciga się z Thomsenem. Tai tez nie jest na straconej pozycji.
Klindt i Berntzon to zakładam, że pojadą tak samo słabo i nie będą tutaj wsparciem tylko statystami - goście mają tę przewagę, że mogą liczyć na Czugunowa jak komuś nie pójdzie. Gospodarze muszą przyjąc wyniki Klindta czy Kasprzaka z dobrodziejstwem inwentarza bo Karczmarz czy Jasiński w biegach z seniorami czy Czugunowek nie powinni stanowić zagrożenia.
Wczoraj na stadionie we Wroclawiu ogladalem mecz z Czestochowa i niestety wygladalo to naprawde slabo. Ja tam mysle, ze Wozniak dzis moze przywiezc z 6-8 pkt. Sparta w zasadzie to Janowski + Tai, ale oni nie sa takimi maszynkami jak Laguta, czy Vaculik. Wedlug mnie wczorajszy remis oddany w prezencie dla Czestochowy podcielo juz skutecznie skrzydla w Sparcie i nie ma za duzej wiary w top4.
Fricke + Drabik to jest rownia pochyla. Gleb wczoraj tez bardzo przecietny. Gdyby wczoraj nie pojechal dobrego meczu Holder to byloby po Sparcie juz przed biegami nominowanymi.
Mysle, ze dzis Stal wygra ten mecz.

Stal Gorzow @ etoto 2,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Nole skłaniam sie do podobnych wniosków jak Ty - nawet w jakimś konkursie zuzlowym na jakimś super portalu dałem dziś Gorzów 47-43 bodaj. Ale to jest zuzel i złotówki pre nie postawię.

Każdy normalny człowiek dzisiaj na próbę toru wysłałby Klindta oraz Bertzona i co .....

Bartek łazi z Nikolajem przez godzinę po torze - tłumaczy mu kąty itd po czym .....

Punktualnie o 20 rozpoczęła się próba toru. Ze strony gospodarzy wyjechali Bartosz Zmarzlik i Szymon Woźniak.

No dobra Gorzów jest gdzie jest - przecież Wrocław chce chyba żeby Bertzon zrobił coś więcej niż 0,1i ława ....

20:02
Na torze pojawili się Maciej Janowski i Tai Woffinden.


Ręce opadają - ale czemu ja się dziwię , w końcu wszyscy startujący menagerowie naszych lig są daleko nawet za mną w konkursie typerów żuzlowych :)

Komentujący to pan Tomasz także , więc super komentarza także się nie spodziewam :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom