>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

X kolejka oraz zaległy mecz VI kolejki PGE Ekstraligi.

Status
Zamknięty.
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Nie wylapalem dlaczego w drodze do busa? Cos nie tak z nim?
Nie Nole po prostu miał 0,0,0 - pogadał chwilę z Darkiem i szedł się juz pakować - to było w przerwie po 10 biegu - było widać - choc nawet komentatorzy nie zauważyli tego ....

Klindt przed rokiem w Gorzowie :
Klindt 11+1 (3, 3, 1*, 2, 2, d)

dziś identycznie :)

Gorzów moze skorzystać z dwóch "gości" w następnym spotkaniu ?

J.Holder
Bartek
Klindt
Thomsen
z/z
Karczmarz
Jasiński .....
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
A mi się wydaje, że nie może. Na początku sezonu było mówione, że może jechać tylko 1 gość (dwóch może być podpisanych). Przede wszystkim jednak w w/w składzie jest tylko 1 Polak, bo z/z jest przecież za Iversena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
A mi się wydaje, że nie może. Na początku sezonu było mówione, że może jechać tylko 1 gość (dwóch może być podpisanych). Przede wszystkim jednak w w/w składzie jest tylko 1 Polak, bo z/z jest przecież za Iversena.
Faktycznie to tez racja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Stal juz nie moze stosowac z/z za Iversena wiec jada z jednym gosciem w najblizszym meczu i bez zz.
Bartek,
Thomsen
Wozniak
Holder
Kasprzak/Iversen
Karczmarz
Jasinski

Juz w piatek ich wielkie nadzieje na PO zostana wybite z glowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
power30 18K

power30

Forum VIP
Stal juz nie moze stosowac z/z za Iversena wiec jada z jednym gosciem w najblizszym meczu i bez zz.
Bartek,
Thomsen
Wozniak
Holder
Kasprzak/Iversen
Karczmarz
Jasinski

Juz w piatek ich wielkie nadzieje na PO zostana wybite z glowy
Jest to pewna informacja, iż Z/Z za PUK'a nie będzie? Ogólnie Ekstraliga wydawała komunikaty odnośnie zawodników zastępowanych, a na razie takowych nie ma.

Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel po co ta szydera, po informacji o Klindtcie napisałem iż będzie ciężej :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
Czewa za 3 pkt w piątek innego wyjścia nie ma jak nie wygrają z bonusem to będzie ciężko utrzymać 4 miejsce chyba ze wrocław przegra w grudziądzu .
czekam na linie hendi na ten mecz z niecierpliwością , pierwsze o czym myślę to jakies - 8,5 pkt / - 10,5 pkt i zobaczymy jaką linię dadzą na Zmarzlika bo pewnie 6 razy pojedzie więc myśle takie buki ktore daja zakłady na wszytskie starty w meczu ok 14.5 pkt powinno byc no zobaczymy jak się cos pojawi będę pisał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Sory , moj blad. Nie pomyslalem nawet , ze Iversen notujacy tak smieszne wyniki w tych kilku meczach moze byc w trojce najlepszych zawodnikow stali i kwalifikowac sie do ZZ :D. To pokazuje jakie jaja sie dzieja w tym sezonie
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Sory , moj blad. Nie pomyslalem nawet , ze Iversen notujacy tak smieszne wyniki w tych kilku meczach moze byc w trojce najlepszych zawodnikow stali i kwalifikowac sie do ZZ :D. To pokazuje jakie jaja sie dzieja w tym sezonie
Najlepiej poczekać na komunikat Ekstraligii. Wczoraj jakby każdy zespół objechał pełną rundę. Iversen nie jest klasyfikowany, tak więc dziwne by było gdyby mogło być za niego Z/Z. Jednak w tym sezonie już mnie nic nie zdziwi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 243

_danonek_

Użytkownik
Wiele tutaj nieprawdziwych informacji, więc się wypowiem. Stal może stosować Z/Z za Iversena do końca rundy zasadniczej( w ew. play-off będzie nowa rozpiska), bo miał średnią biegową wyższą od Kasprzaka oraz Woźniaka, a Holder był nieklasyfikowany kiedy Ekstraliga publikowała wszystkich zawodników Z/Z (10.08). Iversenowi jednak niedługo chyba się kończy l4. W meczu może startować tylko jeden gość, dwóch gości może startować tylko w przypadku koronawirusa u jednego z podstawowych żużlowców. Zespół może zakontraktować dowolną ilość gości(nie dwóch jak ktoś wyżej wspomniał), ale w meczu może być tylko 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
power30 18K

power30

Forum VIP
Wiele tutaj nieprawdziwych informacji, więc się wypowiem. Stal może stosować Z/Z za Iversena do końca rundy zasadniczej( w ew. play-off będzie nowa rozpiska), bo miał średnią biegową wyższą od Kasprzaka oraz Woźniaka, a Holder był nieklasyfikowany kiedy Ekstraliga publikowała wszystkich zawodników Z/Z (10.08). Iversenowi jednak niedługo chyba się kończy l4. W meczu może startować tylko jeden gość, dwóch gości może startować tylko w przypadku koronawirusa u jednego z podstawowych żużlowców. Zespół może zakontraktować dowolną ilość gości(nie dwóch jak ktoś wyżej wspomniał), ale w meczu może być tylko 1.
A mógłbyś podać linka do tej decyzji? Bo widzę jedynie z czerwca bieżącego roku odnośnie Z/Z. Na stronie Ekstraligii pod 10 sierpnia nie widzę żadnego komunikatu.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Nie ma problemu. W ogóle widzę też wasze typy na mecz Stal-Wrocław. Ja jestem z Gorzowa i bardziej się orientuje co się dzieje w klubie i od razu po meczu z Rybnikiem było wiadomo , że Kasprzak nie pojedzie z Wrocławiem. Prezes chciał ściągnąć Tungate , ale Łódź postawiła bardzo wysokie wymagania, więc z niego zrezygnowano. Gorzów ma bardzo dobre kontakty ze Staszewskim trenerem Ostrowa, który jest z Gorzowa i jest też do niego przymierzany najpierw jako trener młodzieżowy i on bardzo polecał Klindta, który w rozgrywkach 1 ligowych cechuje się świetnym startem co na nasz tor jest bardzo przydatne. Gorzów w tydzień miał 4 mecze u siebie przez co idealnie się spasowali, Thomsen i Zmarzlik są piekielnie szybcy, Z/Z dużo więcej daje niż Iversen, a Klindt było wiadomo, że coś tam pojedzie. Gorzów przed tym meczem ograł dużo silniejsze zespoły na wyjazdach od Wrocławia czyli Częstochowę i Lublin , więc nawet bez Holdera wydawało mi się, że spokojnie sobie poradzą, bo Wrocław jeśli się nie mylę nie przekroczył w tym sezonie z nikim 40 punktów na wyjeździe (Leszno 53-37 Wrocław, Czewa 53-37 Wrocław, Lublin 51-39 Wrocław, no i teraz Stal 55-35 Wrocław) Jest to zupełnie inna drużyna u siebie jak i na wyjazdach..Na Pewno to 52-38 Gorzowa z Rybnikiem mogło trochę zmylić, ale w tym meczu Gorzów odpuścił i pojechał bez Z/Z, a z Kasprzakiem i Woźniakiem co sprawiło , że straciliśmy 4-5 punktów. Generalnie polecałbym stawiać żużel trochę przed meczem jak wiadomo w jakich składach są drużyny, bo Gorzów jeśli miałby jeździć bez Z/Z i z Kasprzakiem i Woźniakiem to również nie postawiłbym na nich. Żeby nie było , że się wymądrzam po meczu to w załączniku wysyłam również mój kupon z tego meczu.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +92
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom