>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

X kolejka oraz zaległy mecz VI kolejki PGE Ekstraligi.

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
10. kolejka oraz zaległy mecz VI kolejki - 14, 16 i 17 sierpnia
  • Moje Bermudy Stal Gorzów - PGG ROW Rybnik 14.08, godz. 18.00
  • Motor Lublin - Fogo Unia Leszno 14.08, godz. 20.30
  • MrGarden GKM Grudziądz - RM Solar Falubaz Zielona Góra 16.08, godz. 16.30
  • Betard Sparta Wrocław - Eltrox Włókniarz Częstochowa 16.08, godz. 19.15
  • Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 17.08, godz 20.30

Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, a jak pojawi się oferta również typami i analizami. Nie wrzucamy jednak "suchych" typów.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Mecz o utrzymanie w Gorzowie. W mojej ocenie czeka nas jednostronne widowisko i pogrom gości z Rybnika. Stal rozpędzona po dwóch domowych zwycięstwach i żądna rewanżu za niespodziewaną porażkę w Rybniku.
W ROWie całkowita mizeria. Już nikt tam nie wie i nie panuje nad składem, nie wiadomo kto pojedzie i po co. Rotacje i gość Miedziński nie wypaliły. Ostał się jeden Lambert, który jednak po zdobyciu tytułu IME trochę przysiadł.
Ciężki, mocno gospodarski tor gorzowski, zwyżkująca forma Zmarzlika, powrót do składu w dobrym stylu Woźniaka, waleczni Holder i Thomsen, juniorska para - każda lepsza od rybnickiej (nawet kiepska gorzowska powinna przywieźć u siebie 5-1).
Ja tu widzę pogrom, czekam na linie wystawione przez buka. Mój typ 57-33.

Uważam również, że po tych wszystkich gongach, jakie zbiera Włókniarz, jeszcze Sparta im poprawi. W Częstochowie sromota, liderzy zawodzą, czasem wyskoczy Madsen. Doyle i Lindgren w kratkę, ale przeważnie dużo poniżej oczekiwań. Krajowi seniorzy średnio, juniorzy nieco spoczęli na laurach po dobrym początku sezonu.
Pojedynek bezpośrednich rywali do 4 miejsca. Prawdopodobnie dla którejś z drużyn zabraknie miejsca w playoff (gdzie pojedzie moim zdaniem Leszno, Lublin, Zielona).
Wrocław odżył po wygranej z mistrzem. Tor jest dużym atutem, nawet Fricke się obudził. U siebie nie widzę w Sparcie słabych punktów. Mogą być baty na pupę chwiejącego się przeciwnika. Mój typ 55-35.
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Wybitnym ekspertem tego sportu sie nie czuje, jak powtarzam, ale w okresie pandemii to trzeba bylo znalezc cos do ogladania, a ze kiedys chodzilo sie na zuzel w mlodosci to jakby troche to zainteresowanie znowu odzylo. W kazdym razie prosze sie nie napinac za to jesli cos napisze tutaj nie tak.
Myslalem ze linia Zmarzlik over 12,5 to promocja nawet po niskim kursie w graniach 1,4, ale pozniej tak mysle co jesli pojedzie 4 biegi, bo jednak wyjazdowe mecze Rybnika to sa mecze do jednej bramki i nominowany bieg odpusci dla juniora...

Sajfutdinov over 10,5 @1.62

To mi sie wydaje dobry typ. Caly czas wysoki poziom, we Wroclawiu jeden bieg slabszy, ale pozniej juz nieuchwytny. Mysle, ze to nieduza linia, a mecz nie znowuz taki latwy dla Leszna.

Wozniak over 8,5 @1.7

I jeszcze taki typ mi sie widzi. Bardzo dobrze zaprezentowal sie w meczu z Czestochowa. Na Rybniku to powinien nabic punktow, powinni dac mu pojezdzic, by budowac morale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
O 232

oli2424

Użytkownik
Ale będzie chyba ZZ za Iversena więc Zmarzlik 5 biegów ma minimum. Pytanie czy będzie 6.

EDIT: Teraz przeczytałem, że ZZ może być tylko w meczach 1 rundy. W takim razie co będzie za Iversena?
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
typy ktore dzisiaj rozwazam do zagrania cos z tego puszcze:


Motor Lublin - Unia Leszno Gracze, match-ups, handicapy Dominik Kubera/Bartosz Smektala Handicap 1 (0) 1.66

Motor Lublin - Unia Leszno Gracze, match-ups, handicapy Grigorij Laguta/Emil Saifutdinov - Handicap 2 (0.5) 2

Stal Gorzów - ROW Rybnik Handicap Handicap 2 26.5 1.55

Stal Gorzów - ROW Rybnik Gracze, match-ups, handicapy Szymon Woźniak/Krzysztof Kasprzak Handicap 1 (0) 1.66

Motor Lublin - Unia Leszno Handicap Handicap 2 -2.5 1.67

Motor Lublin - Unia Leszno Handicap Handicap 2 -4.5 2.01

do tego dubel WIn Leszna i awans Bayern 9/10
 
P 4

pro8lem

Użytkownik
typy ktore dzisiaj rozwazam do zagrania cos z tego puszcze:


Motor Lublin - Unia Leszno Gracze, match-ups, handicapy Dominik Kubera/Bartosz Smektala Handicap 1 (0) 1.66

Motor Lublin - Unia Leszno Gracze, match-ups, handicapy Grigorij Laguta/Emil Saifutdinov - Handicap 2 (0.5) 2

Stal Gorzów - ROW Rybnik Handicap Handicap 2 26.5 1.55

Stal Gorzów - ROW Rybnik Gracze, match-ups, handicapy Szymon Woźniak/Krzysztof Kasprzak Handicap 1 (0) 1.66

Motor Lublin - Unia Leszno Handicap Handicap 2 -2.5 1.67

Motor Lublin - Unia Leszno Handicap Handicap 2 -4.5 2.01

do tego dubel WIn Leszna i awans Bayern 9/10
Na jakim buku takie kursy?Co do Motor Lublin - Unia Leszno Handicap Handicap 2 -2.5 1.67 polecam w sts 1,67 na czysta wygrana leszna w superofercie

PS. czy do wyniku punktowego gracza np. w zakladach H2H liczą się punkty bonusowe?
 
Ostatnia edycja:
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Na jakim buku takie kursy?Co do Motor Lublin - Unia Leszno Handicap Handicap 2 -2.5 1.67 polecam w sts 1,67 na czysta wygrana leszna w superofercie

PS. czy do wyniku punktowego gracza np. w zakladach H2H liczą się punkty bonusowe?
rusek bez podatku licza sie wszystkie biegi
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Stal Gorzów - ROW Rybnik 1 (-20,5 pkt) @1,80 ewinner

Rybnik będzie dzisiaj mieć problem żeby wyjść w Gorzowie z 30 pkt. Od początku sezonu w ROWie wyniki trzymał praktycznie tylko Lambert, ale od wygranej w SEC widać u niego wyraźną tendencję spadkową, jakby tytuł mistrza europy zaspokoił jego sportowe ambicje na ten sezon, nie śmiga już tak jak na początku a bez niego ta drużyna praktycznie nie istnieje. Woryna zaliczył brutalne zderzenie z Ekstraligą jako senior, w jego przypadku najlepiej widać jak duża jest różnica między klasami rozgrywkowymi w Polsce. Szczepaniak, Batchalor, Łogaczew czy Milik to z kolei zawodnicy na poziomie I ligi więc nie ma się co dziwić, że na poziomie ekstraligi punktują jak punktują, czyli prawie wcale. Juniorzy = dramat, chociaż trzeba uczciwie przyznać, że Nowacki miał ostatnio przebłysk z Grudziądzem, ale według mnie to dzisiaj się już nie powtórzy. W Rybniku leży wszystko, nie ma klasowych zawodników, atmosfery, apodyktyczny, wprowadzający wyłącznie chaos i zamieszanie w parku maszyn prezes, to nie mogło się udać, chociaż trzeba przyznać, że ROW w tym sezonie i tak wygląda lepiej niż większość zakładało.
Z drugiej strony napędzona Stal, z mistrzem Zmarzlikiem, który dzisiaj pewnie znowu zakręci się koło kompletu. Poza tym Thomsen z Holderem stanowiący wartościowe wsparcie dla swojego lidera, spokojnie mogą zrobić dzisiaj 10+ punktów każdy. Największa niewiadomą jest tutaj występ Kasprzaka, rywal i okoliczności są jednak dzisiaj dla niego idealne na odbicie się i wreszcie porządne zapunktowanie. Poza tym swoje do wyniku dołożą pewnie jeszcze Woźniak z Karczmarzem i z Rybnika nie będzie co zbierać.
Coś czuję, że po tym meczu dopiero szambo w Rybniku wybije i prezes Mrozek, po stracie realnych szans na utrzymanie, nie będzie oszczędzał swoich zawodników i w drużynie dojdzie do trzęsienia ziemi.
Myślę, że do grania są też wyższe linie, -22,5 a nawet -24,5 pkt :)
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Punkty bonusowe na bank się nie liczą.

Co do dzisiejszych meczy to w jednym zapowiada się sromotne lanie (Gorzów- Rybnik) a w drugim meczu będzie się kręciło wszystko koło remisu w mojej ocenie.

Szymon Woźniak +7,5 -1,60 tragedia Forbet

Szymon dzisiaj ma okazję na pokazanie wlodarza klubu że warto na niego stawiać w przyszłości. Co musi zrobić? Solidnie zapunktowac. Ostatni mecz wyglądał już dobrze i dzisiaj należy się spodziewać jeszcze większej zdobyczy punktowej. Trochę może martwić fakt że w parze pojedzie x2 ze Zmarzlikiem i raz z Holderem którzy mogą pozbierać pkt ale i tak linia spokojnie do ogarnięcia.

Co do Zmarzlika i +/-13,5pkt nie tykam. Wystarczy że pojedzie 4x i dupa. A niech pusci gdzieś kolegę z pary i też może braknac pkt. Lepiej sobie odpuścić.

Z drugiego meczu wydaje się że obowiązkowo należy zagrać
Sajfutdinow +10,5 - 1,60 Fortuna

Emil w tym sezonie lata wszędzie. Rywal dzisiaj mocny i wymagający ale rosyjska rakieta gdzie nie pojedzie tam się kręci blisko kompletów. Kolejny raz na niego liczę.
 
Ostatnia edycja:
N 192

nikodem331

Użytkownik
Milik under 5,5 @1,70 STS
Zagar under 9,5 @2,13 STS

Co do Milika. Można powiedzieć, że mecz najgorszych drużyn, ale jednak Gorzów ostatnio powalczył i dzisiaj musi udowodnić kto zostaje w ekstralidze i myślę, że będą walczyć o jak najlepszy wynik. Rybnik na wyjazdach totalnie nie istnieje, już nawet nie ma co o tym pisać bo każdy wie jak jest ;) Co do samego Milika, to ten sezon na pewno nie jest dla niego udany. Nie ma też dzisiaj łatwych biegów...w pierwszym Woryna, Woźniak i Kasprzak (ciekawe co z KK) ale tutaj widzę u Milika 0. Drugi bieg to KK, Holder, Łogaczow tutaj max 1 pkt. Trzeci bieg to Thomsen, Łogaczow Jasiński, tutaj max 2 pkt, chociaż pewnie będzie zmiana za Łogaczowa i Jasińskiego i również dobrze może przywieźć śliwkę. W czwartym biegu ma Zmarzlika, Thomsena i Lamberta i tu też szans nie daję Milikowi. Jak widać zdobycie 6 pkt graniczy z cudem.

Zagar ... hmm... długo myślałem nad tym typem ale kurs mnie przekonał. Ostatnio Lublin przegrał ze słabym, (odrodzonym??) Gorzowem.
Dzisiaj przyjeżdża przyszły i obecny mistrz Polski. Zagar w Gorzowie zdobył 9 pkt, a nie miał wcale jakiś mega ciężkich biegów. Dzisiaj w pierwszym pojedzie z chyba obecnie najlepszym zawodnikiem Sajfutdinowem, Jamrogiem i Smykiem. Hmm powinien tu zrobić 2 pkt, ale to w najlepszym przypadku. Drugi bieg to Smyk, Hampel i Lidsey, tu w zasadzie może zdarzyć się wszystko...może być 3 a może być 0. Trzeci bieg to Kubera, Pawlicki, Hampel, myslę że znowu może stać się wszystko ale bardziej skłaniałbym się w okolice 1 pkt. Czwary bieg to Koldi, Trofimow i Pewnie Kubera za Szymona, podobnie 1-2 pkt. Tak to widzę. Ciężko Matejowi będzie uzbierać 10 pkt z bardzo silną Unią.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Gorzów - Rybnik

Gorzów (-22,5) @ 1,7
Woźniak over 7,5 @ 1,6
J.Holder+Thomsen - Lambert+Woryna 1 @ 1,6

Lublin - Leszno

Leszno (-2) @ 1,6
G.Łaguta+Michelsen - Sajfutdinov+Pi. Pawlicki 1 @ 1,75
Lampart over 3,5 @ 1,6
 
M 203

__macieq__

Użytkownik
Stal Gorzów (-22,5) - ROW Rybnik
Linie wystawione bardzo dobrze jak dla mnie. Gorzów z Holderem, Kasprzakiem i bez juniorów do mnie dalej nie przemawia. Mimo wszystko skuszę się zagrać na gospodarzy bo goście są...tragiczni. Wygrali 16 biegów łącznie w tym sezonie w tym 4 na wyjeździe - 1 wygrany bieg na mecz.
Ponoć nie będzie ZZ'ki co będzie na niekorzyść wyniku - ale dobra okazja, żeby rozruszać trochę Kasprzaka. Juniorzy jak już zostało wspomniane po obu stronach raczej mizerni i nie spodziewałbym się ich wpływu na wynik. Rybniccy juniorzy na wyjeździe przegrali z podobną sobie parą Grudziądzką 2-4. W Lublinie, Zielonej i Wrocławiu 1-5.
Patrząc na zawodników 1-5 to ciężko mi sobie wyobrazić po stronie przyjezdnych jakieś trójki - Lambert też nie będzie miał łatwych startów bo pewnie 3 razy z Bartkiem pojedzie (7,13,15).
Woryna na wyjazdach fatalnie - średnia 1 punkt na bieg. Logaczow identyczny wynik.
Paradoksalnie lepsze średnie notuje Szczepaniak i Milik ale za o obaj w tym sezonie wygrali łącznie 3 biegi...no nie ma kto wygrywać. Nawet taktyczne nie pomogą zbytnio.
Gorzów głodny krwi i kibice oczekują jakiegoś pogromu.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Rybnik @22 ewinner
Lublin +2,5 @1,95 betclic
Pawlicki poniżej 9,5 @1,85 betclic

Brawo Lublin

Ciężkie mecze do stawiania dziś. Rybnik gram za drobne, bo nie lubię Gorzowa i liczę, że goście im utrą nosa. Nie ma tutaj żadnych argumentów przemawiających za Rybnikiem, po prostu liczę na niespodziankę.

W Lublinie wychodzi mi, że będzie to się kręciło koło remisu. Grałbym +4,5, ale nie zadowala mnie kurs. Motor u siebie mocny, Leszno ma swoje problemy, przede wszystkim jeśli chodzi o Pawlickiego i Kołodzieja. Grisza szybki, Zagar szybki, Hampel w Lublinie jeździ sporo lepiej i ma coś do udowodnienia. Nie zdziwię się, jeśli Motor to wygra.

Pawlicki dwa ostatnie mecze słabe, chyba jakiś mały kryzys, liczę że dziś będzie podobnie i pojedzie maks 4 biegi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom