>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

S 42

szuwi1

Użytkownik
Dziękujemy za skontaktowanie się z biurem obsługi klienta Moneybookers.
Pragniemy Pana poinformować, że w związku z problemami technicznymi, których doświadczyliśmy zarówno wypłaty jak i wpłaty na polskie konta bankowe podległy opoźnieniom.
Zarówno nasz dział techniczny jak i finansowy pracuje nad rozwiązaniem problemu i z informacji, które zostały nam udostępnione wynika, że status quo będzie przywrócony do końca tego tygodnia.
 
rafalo 13

rafalo

Użytkownik
Nie wiem czemu u was takie kłopoty z tym MB, u mnie wszystko w porządku i na wielki ✅ dla nich. Wczoraj kasę wypłacałem i dziś jest już na koncie:grin:, a poza tym karta MB to całkiem przyjemna rzecz:cool:
 
dpi 0

dpi

Użytkownik
zleciłem wypłatę 2 dni temu ok 13 godziny dziś już jest na koncie w PKO. czyli normalnie jak zawsze :grin:
 
C 0

chudy87

Użytkownik
Witam!
Probuje wypłacić pieniądze z Moneybookers.com na moje konto w BZWBK. Chcąc dodać moje konto bankwe prosi mnie o Numer rozliczeniowy banku a ja nigdzie nie moge tego znaleźć.
Proszę o pomoc
Z góry dziekuje!
Pozdrawiam
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Gdy zrobią już pożądek z automatycznym systemem powinno być lepiej z wypłatami niż wcześniej.
Z BRE banku pieniądze wychodzą tylko o 8:00 i 11:30. Jak testowałem wypłaty z MB na konto bankowe i nie zleciłem jej do 10 kasa najwcześniej na mbank dochodziła po 18:00 następnego dnia. Ogólnie żadko kiedy dochodziła tego samego dnia nawet jak zlecałem o 6:00.
W PEKAO S.A. pieniądze wychodzą o 8:30, 12:30 i 15:00 więc wypłaty zlecone i zatwierdzone przed 11 powinny dochodzić jeszcze tego samego dnia.
Tyle jeśli chodzi o mechanizmy bankowe. Dodam jeszcze że w Polsce piątki, soboty i niedziele żądzą się swoimi prawami tj. banki wolą przerzucać na poniedziałek księgowanie piątkowych transakcji.
 
Do góry Bottom