>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wygraj 100 tys PLN w gotówce na Nowy Rok z Betsson!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wygraj 100 tys PLN w gotówce na Nowy Rok
Z Betssonem Nowy Rok będzie niezapomniany!

Za każde 50 PLN które zdeponujesz i zagrasz
otrzymujesz jeden los w loterii, gdzie nagrodą jest 100 tys PLN!
Co trzeba zrobić?
1. Zarejestruj się na Betsson.com
2. Wpisz poniżej swój email Betsson
3. Zdeponuj 50 PLN i zagraj

http://kampania.betsson.com/
Noworoczna premia nie podlega warunkom obrotu, tak więc można ją od razu wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel!
Warunki i Zasady

  • Gracz dokonujący depozytu w dniach pomiędzy 1.12 a 31.12 bierze udział w losowaniu 100 tys. PLN!
  • Jeden depozyt to jeden los w naszej loterii.
  • Za każdym razem kiedy dokonujesz depozytu, podaj swój adres e-mail Betsson w polu na samej górze strony.
  • Minimalny depozyt to 50 PLN
  • Zwycięzca jest losowany tylko wśród polskojęzycznych graczy i zostanie ogłoszony 6 stycznia.
  • Pod adresem email [email protected] w przeciągu paru godzin odpowiadamy na Twoje pytania.
  • Święta w tym roku dopisały! Wchodzimy grubo w Nowy Rok!
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
&quot;Jeden depozyt to jeden los w naszej loterii.&quot;
100pln=1 los a więc logika wskazuje że należy wpłacić 2x50.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A ja się wczoraj wkurzyłem, wpłaciłem z przelewy24 51zł (wpisuję tam PLN). A jako że mam walutę usd, to na betsson ta kwota się pojawia w USD. I pojawiło się 14,99 usd. A w regulaminie jest minimum 15 usd jeden bilet. Dodatkowo z nerwów głupio wszystko przepuściłem na tych &quot;klasykach&quot; betssona...
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Josef39 a pewny jesteś ?? też coś dziwnie mi się zdaje że namieszali z opisem
Ale co jest namieszane bo nie rozumiem.1 depo = 1los,minimalne depo 50pln.Przed każdym depozytem należy dodać maila.Nie można wpłacić np.500pln bo to bedzie tylko jeden los(oczywiście jeśli ktoś wpłaca tylko aby wygrać 100kola ???? ).Trudno o mniej skomplikowane warunki.Oczywiście o tym że należy każde depo obrócić przed wypłatą to nie wspominam bo to jest przecież normalne.

A klasyki Betssona to porażka
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
powinno być, że depozyt 500pln daje nam 10 losów
Czemu taki jesteś uparty skoro w warunkach jest napisane że jeden depozyt to jeden los?Nie jest nigdzie napisane że jeden los kosztuje 50pln tylko że to jest minimalne depo żeby ten los otrzymać.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
A ktos sie orientuje, oczywiscie mniej wiecej ile osob bierze udzial w takich promocjach? Pamietam, ze przy nagrodach dziennych jak tablety/komnsole dziennie bylo zgloszen 60-100, a jak w przypadku takiej sporej nagrody?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No wszyscy polscy klienci betsson. Teraz może jest większe zainteresowanie, bo gramy o 100 000zł. Ale mimo wszystko szkoda, że jest tylko 1 nagroda. Lepsze było by 10 nagród po 10 000zł, albo nawet 20 po 5000zł. Zawsze to więcej osób by się cieszyło. A tak to &quot;zgłupieje&quot; tylko 1 osoba :) Myślę, że +/- może być koło 2000 graczy. I pamiętajmy, że nie wszyscy mają teraz równe szanse. Im więcej wpłacamy i gramy, tym większe szanse. Wielu graczy pewnie przez to przepuści majątek. Sprytne ze strony betsson, już oni na tym nie stracą :)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
I powiedziałem że może to być 2000 graczy, ale równie dobrze może być 3000-4000. W sumie nie mam pojęcia ilu może być polskich graczy w betsson. W każdym razie szansa na wygranie jest dużo większa niż nawet 5 w mini lotto :). Jednak nadal musimy mieć mega fart.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A ktos sie orientuje, oczywiscie mniej wiecej ile osob bierze udzial w takich promocjach? Pamietam, ze przy nagrodach dziennych jak tablety/komnsole dziennie bylo zgloszen 60-100, a jak w przypadku takiej sporej nagrody?
Przy konsoli PS4 liczba zgłoszeń wahała się od 35 do 85. Sam brałem udział i zgłaszałem się w kilku dniach.
Moim zdaniem w tym losowaniu nie weźmie udziału więcej aniżeli 500 osób.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Bardzo optymistyczne wyliczenie. Według mnie zbyt optymistyczne i co najmniej 2000 osób będzie. Taka kasa przyciągnie wielu nowych graczy. Tak czy inaczej nadal trzeba mieć spory fart aby wygrać :) Szkoda że rzeczywiście nie dali 10 nagród po 10 000 zł.
 
Do góry Bottom