>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Wygraj 100 tys PLN w gotówce na Nowy Rok z Betsson!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin-Odra a nie wiesz ilu graczy zgłosiło się do tej promocji?
Wiem, ale takich info nie mogę napisać na forum.
Jest to liczba między moimi i Twoimi szacowaniami z pierwszej strony tematu.
Marcinie - te 24h na odpowiedz to gdzies bylo w regulaminie, czy Ty tak piszesz po rozmowie z nimi?
Po rozmowie z managerem.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
A niby czemu? Na forum i tak jesteśmy anonimowi. Co bmoran szkoda ci będzie 3k pln jak wygrasz 100 000? I tak pewnie nie wygramy, ale jak by się komuś z nas przyfarciło to i inni będą się cieszyć.
niekoniecznie jestes anonimowy na forum to wszystko zalezy
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Cytat: Napisał bmoran -&gt; Marcinie - te 24h na odpowiedz to gdzies bylo w regulaminie, czy Ty tak piszesz po rozmowie z nimi? Po rozmowie z managerem.
A menager podpiera sie jakims regulaminem w tej kwestii? Z jednej strony trzymam kciuki za pomownym losowaniem, a z drugiej przy tylu niewiadomych odnosnie tego konkursu troche dziwne podejscie te 24h - bo to czas nie jest zbyt dlugi w okresie wyjazdow na narty (choc to w sumie nie sprawa buka gdzie kto jest). Moim zdaniem buk powinien napisac konkretnie kto wygral i dac 3-5 dni na kontakt, jak ta osoba sie nie zglosi to wygrywa ktos z listy rezerwowych i tak do skutku.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dostał 3 dni. 6-go go wylosowali. Ma czas do dzisiaj. Ale co ty tu pierniczysz o jakimś urlopie? Wiedzieliśmy o konkursie, i każdy uczciwy gracz na pewno 6-go był pod telefonem. Betsson przy takich wygranych dzwoni do zwycięzcy. A na urlopie też można odebrać telefon.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Jak ktos wplacil 5 dych czy tam stowe na poczatku grudnia i jakos nie przykladal wagi do tego konkursu to mogl nie pamietac - co roku ktos 6 w totka nie odbiera mimo, ze zaplacil za losowanie, a jak ktos mial i tak grac i zapisal sie &quot;przy okazji&quot; to ja sie nie dziwie, ze mogl nawet zapomniec o losowaniu. Ktos kto wlozyl pare tys jako depozyt to juz raczej pilnuje tego losowania ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Myślę że nawet ci co po kilka losów nabili, to pilnowali już losowania. A nawet jak gracz o nim zapomniał, to betsson dzwoni do wygranego. Lewe numery telefonów najczęściej podają multikontowcy/ wyłudzacze bonusów.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Ale macie rozkmine. Juz to widze jak betsson da komus 100 tysi. posciemniaja ze nikt nie odbiera i umieszcza potem na stronie ze jakis Janusz wygral daja jakis pseudo wywiad dla sciemy. jak by to bylo dla ogolu to by juz ten hajs jakis Norweg zgarnal
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja też u nich wcześniej wygrałem tablet, także raczej wierzę w ich uczciwość. To duży bukmacher, stać ich na wypłacenie komuś 100 000zł. Wiadomo tablecik, to nie
duża kasa. Ale raczej wierzę w ich uczciwość. A Norweg tego nie zgarnie, bo to konkurs tylko dla Polaków. Jak jest dla wszystkich, to właśnie Norwegowie i Szwedzi najwięcej wygrywają. Ale to chyba z tej przyczyny, że oni najwięcej grają :)
 
B 482

bmoran

Użytkownik
I oczywiscie standardowy wpis &quot;wystarczyło zagrać za 50 PLN, aby mieć możliwość otrzymania potężnego zastrzyku gotówki.&quot; - hehehehe no troche kpina. Obejrzyjcie sobie kiedys wrozbite Macieja i pytania do osob, ktore sie dodzwaniaja &quot;za ktorym razem sie Pani dodzwonila? Za pierwszym! A wie Pani dlaczego? Bo dzwonilam w trakcie porady&quot; buahahahahahhaha
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Marcin-Odra ale to ten gość się odezwał, z którym nie było kontaktu? Czy dzisiaj powtórzono losowanie?
I to o jednym depozycie też mnie rozbawiło, jest to możliwe. Ale jakie gość musiał mieć mega szczęście. A my tu się niepotrzebnie męczyliśmy uzyskać jak najwięcej losów :) Oby tylko ten wygrany był realny, a nie że wymyślili go sobie. Pewności żadnej nie ma. Trzeba im wierzyć...
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Marcin, skoro jest już po herbacie, zdradzisz nam ile osób brało udział w loterii/ile losów zostało rozdanych?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Powiedział że pomiędzy jego szacunkiem 500 osób, a moim ja stawiałem na 2000 osób. Inna sprawa ile było losów w loterii, jak wiadomo teoretycznie im więcej tym lepiej. A faktycznie wygranemu wystarczył 1 depozyt. O ile to prawdziwy gość, i realnie wypłacona gotówka. Miejmy nadzieję że tak :)
Mnie interesuje czy był to ten sam gość co wcześniej się nie odzywał, czy było 2-gie losowanie. Ale chyba ten 1-szy bo miał czas do dzisiaj. Marcin odpowiedz jak wiesz coś więcej.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie i Panie nie chce Was martwić, ale codziennie słucham zetki (Radio Zet) w radiu, a tam dzień w dzień powtarzają 1000 500 100 900 razy o konkursie sms pod 7223 gdzie można wygrać, tysiące, dziesiątki tysięcy i samochody. Codziennie ktoś wygrywa.
Najlepsze w tym jest to, że tam później w środku dnia jest audycja muzyczna, gdzie ktoś ma uwaga do wygrania... Płytę, książkę, ewentualnie jakieś gierki, ale jest jeszcze warunek, że musi odpowiedzieć na kilka pytań. ????
Sami sobie odpowiedzcie ile prawy jest w takich konkursach. Tak samo myślę, że i z Betssonem było. Te konsole PS4, Ipady itd. są jeszcze dla bukmachera do przełknięcia, ale jak już wkracza do gry poważna gotówka to robią się cyrki.
Jedyny prawdziwy konkurs to ten chyba z Bet-at-home który trwa od 1 marca 2008 roku ???? . Betcup do wygrania Porsche 911, pozostało jeszcze tylko ponad 80 osób. Ciekawe czy skończą w ogóle przed 2020 rokiem.
 
G 621

gruby_czarny

Użytkownik
Panowie i Panie nie chce Was martwić, ale codziennie słucham zetki (Radio Zet) w radiu, a tam dzień w dzień powtarzają 1000 500 100 900 razy o konkursie sms pod 7223 gdzie można wygrać, tysiące, dziesiątki tysięcy i samochody. Codziennie ktoś wygrywa.
Najlepsze w tym jest to, że tam później w środku dnia jest audycja muzyczna, gdzie ktoś ma uwaga do wygrania... Płytę, książkę, ewentualnie jakieś gierki, ale jest jeszcze warunek, że musi odpowiedzieć na kilka pytań. ????
Co ma piernik do wiatraka?
Nie słucham radia i opieram się na tylko na tym co napisałeś. Pierwszy konkurs opiera się na zasadach czysto finansowych. Ludzie wysyłają płatne SMS-y i widocznie wysyłają ich na tyle że wystarcza na to żeby było na nagrody plus pewnie jakaś marża dla radia. Drugi jest typowo rozrywkowy i tutaj nagrody są stricte od radia bądź od jakiegoś sponsora,tutaj mamy do czynienia tylko i wyłącznie z czynnikiem marketingowym. A to że łatwiej wysłać SMSa niż odpowiedzieć na kilka pytań nie ma nic do rzeczy.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Widać, że nie macie pojęciu o finansach tych firm ???? Ile zarabiają i jakie kwoty są przeznaczane na promocje itd. Jak zwykle teorie spiskowe ????
100k = 25 tys eur w Polsce to może i gigantyczne pieniądze, a poza nią standardowe zarobki pracowników niskiego szczebla. Może to pomoże komuś pomyśleć jaka to jest kwota dla firm zarabiających na czysto dziesiątki milionów eur. Na czysto to znaczy między innymi po odjęciu kosztów śmiesznych promocji.
Jedyne co może nie być prawdą to &quot;jeden depozyt&quot;, ale tego się nie dowiemy. Historia zna setki przypadków gdzie ludzią udało się coś wygrać za 1 razem...
 
Do góry Bottom