>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Wygraj 100 tys PLN w gotówce na Nowy Rok z Betsson!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pany, nie wiem po co te nerwy. Generalnie powinniście być raczej zadowoleni, że wylosowany nie odpowiada na e-maile oraz smsy (info potwierdzone).
Jak się nie zgłosi, nie da żadnego znaku to zostanie przeprowadzone nowe losowanie i wówczas macie po raz kolejny szansę na wygranie.
Zgadzam się z Amigo007 co do teorii dlaczego nie odpowiada na maila i sms`y. Prawdopodobnie to &quot;lewe&quot; konto.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Oby się nie zgłosił. Miejmy nadzieję :) Była by kolejna szansa na wygraną :) Swoją drogą, dziwie się że ktoś może w ogóle myśleć o zapisywaniu się do konkursu na lewym koncie. Może gość/ gościówka rozpaczliwie próbuję teraz zdobyć jakieś dokumenty, do potwierdzenia wiarygodności konta. Lub jak facet założył konto na kobietę, to może ją instruuję co ma mówić :) Na pewno jeśli już wygrany się zgłosi, betsson powinien gruntownie takie konto zweryfikować. Powinien też być jakiś limit czasu na zgłoszenie się zwycięzcy. Marcin-Odra daj nam znać jak będziesz coś więcej wiedział.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Trochę bez sensu, bo po co się rejestrował do promocji? Żeby potem w razie wygranej nie odbierać telefonu? O ile przy gadżetach nie uważam, że nie powinno być jakiegoś oficjalnego losowania to przy takiej kwocie losowanie przynajmniej nagrane powinno być zamieszczone na blogu. Zwiększyłoby to uczciwość i atrakcyjność samej loterii.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Pietaszek89 też uważam, że powinni tak zrobić. A z wygranym może tak być, że był to jeden depozyt przy &quot;wyłudzaniu bonusa&quot;. I gość/gościówka dla picu się zapisał. Bonus wyciągnął, a o koncie zapomniał. Marcin-Odra a nie wiesz ile dni betsson daje potencjalnemu zwycięzcy na zgłoszenie się?
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
tak na pewno ktos z naszego forum wygra. zejdzcie na ziemie jak nie zarobisz czy nie ograsz buka to on Ci da wygrac w konkursie. jasneee..
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin-Odra a nie wiesz ile dni Betsson daje potencjalnemu zwycięzcy na zgłoszenie się?
24h.
Trochę bez sensu, bo po co się rejestrował do promocji?
Do promocji &quot;przy okazji&#39;. Dla samej loterii trochę bez sensu, ale jak już masz możliwość podwoić depozyt do 120PLN + zakład bez ryzyka 200PLN to przy okazji można wysłać zgłoszenie do loterii.
&quot;Nasza&quot; podwójna promocja zawsze przyciągała oszustów, którzy gdy coś ugrali próbowali różnych sposobów aby oszukać bukmachera. Już po samych zgłoszeniach można było się zorientować, że to lewe konto. Gdy udało się obrócić to niestety trochę brakowało umiejętności pracy w paincie i weryfikacja kończyła się niepowodzeniem. Każdy ma jakieś pasje ????
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Chyba co poniektórzy zbyt na serio biorą takie loterie. Są konkursy w których można coś wygrać swoją wiedzą. Tego typu konkurs to typowa loteria w której bierze udział sporo osób. Bo wymagania były prawie żadne. Więc trzeba by mieć masę szczęścia, żeby wygrać. I z pewnością 10 losów nie starczy. Bo promocja trwała na tyle długo, że sądzę, że stali bywalcy Betsson czy też Ci skuszeni czy to tymi 100 tysiącami czy promocjami z kalendarza nazbierali tych losów co najmniej kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i nabrać więcej dystansu do tego typu zabaw.
Do promocji &quot;przy okazji&#39;. Dla samej loterii trochę bez sensu, ale jak już masz możliwość podwoić depozyt do 120PLN + zakład bez ryzyka 200PLN to przy okazji można wysłać zgłoszenie do loterii.
&quot;Nasza&quot; podwójna promocja zawsze przyciągała oszustów, którzy gdy coś ugrali próbowali różnych sposobów aby oszukać bukmachera. Już po samych zgłoszeniach można było się zorientować, że to lewe konto. Gdy udało się obrócić to niestety trochę brakowało umiejętności pracy w paincie i weryfikacja kończyła się niepowodzeniem. Każdy ma jakieś pasje :smile:
&quot;Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma...&quot; ;) Ty wiesz najlepiej jak sprawa wygląda od środka. A potem wielkie żale, że weryfikacja nie taka, że obrót tak duży. Ale to plaga nieuleczalna, będąca zarazom polskich graczy od wielu, wielu lat ????
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Wyjechac na dlugi weekend na narty, caly dzien byc na stoku, wieczorem popic i jutro przeczytac, ze mialo sie wygrac... ale za pozno sie zorientowalo - wyjazd zycia ktos moze miec hehe. Co do lewego konta to wydaje mi sie watpliwe - ktos kto by takie cos robil od rana by siedzial z telefonem w reku i patrzyl, czy nie wygral. Marcinie - te 24h na odpowiedz to gdzies bylo w regulaminie, czy Ty tak piszesz po rozmowie z nimi?
 
E 293

emarco

Użytkownik
Konieczność zgłoszenia do promocji wyeliminowała raczej multi-kulti. Myślę, że prędzej jakiś przypadek losowy. No ale niech losują jeszcze raz, nie mam nic przeciwko :)
Już po samych zgłoszeniach można było się zorientować, że to lewe konto.
Pewnie oszuści piszą specjalną czcionką :cool:
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Bmoran lewe konto jest właśnie najbardziej prawdopodobne. Ktoś kto uzyskał kilkanaście/kilkadziesiąt losów, z emocjami czekał na wynik losowania :) I nawet jakby jednego dnia nie mógł odebrać telefonu, na pewno na 100% uczciwy gracz zgłosił by się nazajutrz. W końcu to mega kasa. Najpewniej ten z lewego konta nic nie wie że wygrał. Jak nie zgłosi się w ciągu 24h, jak kiedyś sprawdzi pocztę/ odbierze sms. To pewnie padnie na zawał :) Taka kasa trafia się raz w życiu. Oj mocno się multikontowiec zdziwi. Ale jeszcze nie zapeszajmy, gość ma 24h na zgłoszenie się.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
ja watpie, bo po co ktos mialby sie zglaszac na nie swoim koncie do tej promocji? Czy ktos wie od ktorej godziny jest liczone te 24h? Czy oni: pisza maila/dzwonia/pisza sms? Niby Marcin pisal, ze i mail i SMS, ale upewnic sie moznaby, bo moze jutro mnie wylosuja jak sie nikt nie zglosi ???? ???? ???? ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Chciałbyś :) Jeśli wygrany się nie zgłosi, i tak mamy małe szanse. Lepiej nie nastawiać się zbytnio na tą wygraną. Fajnie by było, ale trzeba mieć mega szczęście. Zejdźmy na ziemię :) Marcin-Odra a nie wiesz ilu graczy zgłosiło się do tej promocji?
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
każdy by chcial wygrać w końcu to pozadna kasa na którą trzeba by robic wiekami a wygranie zdarzy się raz na X czas.. Wg. Mnie jak to nie ściema to powinni juz cos napisać albo losować drugi raz chyba ze będą chu.... to napiszą ze ten wygral a wcale tak nie bedzie
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Pewnie czekają do końca jutrzejszego dnia. Jak się nie zgłosi to pojutrze pewnie losują kolejną osobę. Fajnie jakby ktoś z forum wygrał. A może umówimy się tak, że jak któryś z nas z tego tematu wygra to odpali każdemu po 500pln? Co wy na to? O ile obecny wygrany się do jutra nie zgłosi, i tak mamy małe szanse. Piszecie się na to? Jak będzie ponowne losowanie, to wygrany odpala na pocieszenie każdemu tutaj po 500pln. Jeden z nas by oszalał z radości, a inni na pocieszenie dostają po 500pln. Czyli też fajnie :)
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Jesli ktos wygra to nie wyplaci tego pewnie od razu, zeby czases GIF sie nie czepial, po drugie, jak ktos wygra... to na forum raczej sie nie pochwali;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A niby czemu? Na forum i tak jesteśmy anonimowi. Co bmoran szkoda ci będzie 3k pln jak wygrasz 100 000? I tak pewnie nie wygramy, ale jak by się komuś z nas przyfarciło to i inni będą się cieszyć.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
a widziales temat o ustawie hazadrowej i panice wiekszosci osob? Wiec watpie, zeby ktos sam z siebie przypucowal sie wieksza kwota;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Miałem na myśli niby dlaczego tu się nie pochwalić... O ustawie wiem. Ale wypłaty po 5k pln, na nikim nie zrobią wrażenia. I po tyle wygrany spokojnie może wypłacać. Na pewno co 2 tygodnie (10k miesięcznie). Ja jestem za tym, że jak wygram to odpalam każdemu tutaj po 500zł. Też w to wchodzicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom