>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witamy na forum ;)
Takie sumy możesz bez obaw wypłacać...
Polecam przeczytać w wolnej chwili cały ten temat to wtedy będziesz wiedział więcej.
 
H 1

heineken1986

Użytkownik
Ale macie problem. Mój znajomy wygrał na internetowym bukmacherze okolo 25 tyś zł. Zeby nie było podejrzanie to przelał na 12 kont bankowych po około 2 tyś złotych. Do mnie również. Po prostu masz zaufaną rodzinę , wytłumacz im o co caman i problem z głowy. Każdemu stówkę odpal i tyle.
A jak chcesz być już feer wobec fiskusa. To idz do urzędu i spytaj się ich że masz pytanie pewne, co zrobić jak wygrasz przez internet pewną sumę pieniędzy i chciałbyś je przelać do siebie na konto ale chcesz by wszystko było legalne i odprowadzić normalnie podatek od wzbogacenia. Nie wiem czy to jest 10% czy 20%.
Przy wygranej np. 20 tyś złotych zapłacisz max 2tyś. a jesteś wtedy czysty. I bank może ci skoczyć.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Mam pytanie, czy z betclic mogę wypłacać bezpiecznie? Nie mówię tu o dziesiątkach tysięcy tylko co najwyżej maksymalnie od 60 do 200 zł. To jest mój pierwszy post na tym forum więc chciałbym was gorąco przywitać ????
Witaj , z Betclicka nie raz wypłacałem 10 razy większe sumy niż podałeś i żadnych problemów nie było. W razie wygrania porządnej kaski typu Jackpot czy coś to radzę wypłacać małymi kwotami , i to na różne konta bankowe ????
Ale tak to możesz spać spokojnie.
 
U 3

usmiechprezesa

Użytkownik
A jak chcesz być już feer wobec fiskusa. To idz do urzędu i spytaj się ich że masz pytanie pewne, co zrobić jak wygrasz przez internet pewną sumę pieniędzy i chciałbyś je przelać do siebie na konto ale chcesz by wszystko było legalne i odprowadzić normalnie podatek od wzbogacenia. Nie wiem czy to jest 10% czy 20%.
Przy wygranej np. 20 tyś złotych zapłacisz max 2tyś. a jesteś wtedy czysty. I bank może ci skoczyć.
Taki sposób to prosta droga do wdepnięcia w ... kłopoty. Urzędy mają to do siebie, że jak o niczym nie wiedzą to jest OK, bo jak już coś wiedzą to drążą temat. Nie można opodatkować dochodu z nielegalnego źródła. To taka sama sytuacja jakbyś się zgłosił do US i powiedział, że chcesz zapłacić podatek od dochodu z np. handlu narkotykami. Od razu biorą cię za du.ę.
 
geneeric 0

geneeric

Użytkownik
Ogólnie rzecz biorąc Fiskusowi bardziej &quot;opłaca się&quot; nie wiedzieć skąd masz tą kasę, ponieważ od dochodu z niewiadmego obowiązuje w naszej kochanej RP piękny podateczek 75%. No ale na piwo może zostanie ;)
 
george-carlin 1

george-carlin

Użytkownik
Poproszę o źródło prawne, w krórym zawarty jest zapis, że obywatel RP ma obowiązek udokumentować Urzędowi Skarbowemu źródło i legalność dochodu PRZED uzyskaniem przez w/w urząd dowodów o jego nielegalności.
 
G 46

ghs

Użytkownik
George Carlin, nie chodzi tutaj o nielegalność, lecz o nieujawnienie. Podatek 75% dotyczy dochodów z nieujawnionych źródeł, więc w momencie, kiedy Urząd Skarbowy stwierdza przychód, o którym nic nie wie, to taki przychód staje podstawą do podatku.
Art. 30. 1. Dochodów (przychodów) uzyskanych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej z następujących źródeł przychodów nie łączy się z dochodami (przychodami) z innych źródeł i pobiera się od nich podatek w formie ryczałtu:
(...)
7) od dochodów z nie ujawnionych źródeł przychodów lub nie znajdujących pokrycia w ujawnionych źródłach - w wysokości 75% dochodu (...)
Jak więc widzisz w ustawie nie ma słowa o legalności.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Panowie rzuciłem okiem na temat i wszystko ok rozumiem ,że nie można za jeednym razem wypłacac całej dużej wygranej.Ale prosił bym aby ktoś mi określił ile by dało rade aby wypłacic bez problemów bez tego aby bank się do czegoś przyczepił? Do 1k myślę ,że można? Powinni się przyczepic? Naturalna zwyczajna kwota nawet nie równa pensji przeciętnej osoby w naszym kraju.Myślę ,że do tej sumy można wypłacac?Bede wdzięczny jak ktoś i udzieli odpowiedzi na moje pytanie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Bank miałby za dużo roboty gdyby dokładnie sprawdzał takie niskie kwoty. Mogą mieć tylko wątpliwości przy wpłatach naprawdę dużych kwot z rzędu 20-30 tyś.
 
R 0

roman_

Użytkownik
Witam. Mam pytanie czy bank może wzywać i wzywa do wyjaśniania przelewów od bukmacherów nawet przy niskich kwotach? do 100 zł? Miał ktoś taki problem czy jestem odosobnionym przypadkiem?
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
No nawet nie żartuj sobie w ten sposób bo nie wypada... 100zł..
troszkę spuść z tonu - bo facet nie wie i się kulturalnie pyta.
robiłem wypłaty tak po 500 złotych, ale na przykład 6 takich wypłat co trzy dni i nigdy nie miałem żadnego problemu.
 
Do góry Bottom