>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

R 0

rzeznikkkkk

Użytkownik
Ta dyskusja sie przerodzila juz nie w to co zrobic jak bank wezwie tylko jak wyplkacac bezpiecznie kase ;p
Porpsrostu zamieszkac na Malcie !
Co za problem jak w gre wchodzaq wyplaty kilkunasto albo kilkudziesiecio tysieczne ?
Samolotem do Polski do mamy na obiad tylko 2 godziny ????
 
L 20

lehane

Użytkownik
Dobra, to teraz pytanie do osób, które miały styczność z wypłacaniem dużych kwot, konkretnie bet365. Łącznie mam do wypłacenia sporą kwotę, pomyślałem, że najlepiej wypłacać po 10-20 tysięcy, ale mam wątpliwość, czy ktoś może się doczepić. Jeden z użytkowników forum już mi pomógł, ale chciałbym poznać opinie innych osób. Teoretycznie mamy umowę z Maltą i UK o braku podwójnego opodatkowania, ale jak to wygląda w praktyce? Z drugiej strony podobno można zaskarżyć nasz US do któregoś z organów UE i słyszałem, że od wielu lat żadna z takich spraw nie zakończyła się wyrokiem niekorzystnym dla pozwanego. Co o tym myślicie?
Pozdrawiam.
 
L 20

lehane

Użytkownik
Dzięki za odzew. Nom, tak planowałem, w sumie chciałem tak, aby było najlepiej, tylko bet365 trochę popsuł mi plany, inna sprawa, że sam dałem ciała, bo puściłem 10 kafli, a zaraz potem 20, przelewy odrzuciło, bo miałem złe konto w szybkim przelewie, chociaż prosiłem ich o zmianę numeru konta i teraz połączyli to wszystko w jedną wypłatę w wysokości 30 tysięcy. Boję się, że mogę mieć przez to problemy.
Co do reszty kwoty, to mogę to wypłacać co miesiąc, co dwa, w końcu te 30 tysięcy na razie mi starczy, nie zamierzam robić większych zakupów.
Będzie problem z tym 30? Dodam, że studiuję, więc raczej nie trzymałem do tej pory takich kwot na koncie. Inna sprawa, że trzy tygodnie temu wypłaciłem 14 tysięcy i na razie nikt się nie odezwał. Jeśli nikt nie zwrócił uwagi w ciągu trzech tygodni, to powinno być OK?
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Nikogo specjalnie nie obchodzi ile trzymasz na koncie. Banki muszą obowiązkowo rejestrować przelewy powyżej 15 tys. euro.
Można też spróbować założyć konto w innym banku i tam wypłacić druga część kwoty po wcześniejszym zgłoszeniu do bet365, że zmieniłeś bank na inny i że następną wypłatę chcesz przeprowadzić na rachunek w innym banku. Przecież mnóstwo ludzi ma konta w kilku bankach, albo w jednym banku rachunek otwiera a w innym zamyka.
 
D 0

domel1991

Użytkownik
ja nie rozumiem w czym wy macie problem z tymi wyplatami nie prosciej wyplacac po nawet 100 -1000 zl dziennie i sie nie martwic o nic niz wyplacac gruba kase na raz od razu? przeciez nikt wam jej nie ukradnie chyba a prowizji i tak nie ma zadnej przy wyplacie wiec w czym problem?
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
w bet 365 jest prowizja przy wypłacie na konto bankowe. Przynajmniej była jeszcze niecały rok temu. Wypłacałem 400zł i prowizji było 30zł.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Będzie problem z tym 30? Dodam, że studiuję, więc raczej nie trzymałem do tej pory takich kwot na koncie. Inna sprawa, że trzy tygodnie temu wypłaciłem 14 tysięcy i na razie nikt się nie odezwał. Jeśli nikt nie zwrócił uwagi w ciągu trzech tygodni, to powinno być OK?

Ostatnio w TV było głośno o tym, że bank udzielał danych swoich klientów US i to jest niezgodne z prawem i muszą zaniechać takiej praktyki.Wnioskuję z tego, że ewentualnie nie mogą zgłosić sprawy do US dotyczących Twoich przychodów.

Taka krótka opinia ode mnie.Pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
I co, wiadomo co zrobili tom 31, jakąś kare dostał czy co?
User na początku podał zbyt dużo szczegółów swojej sprawy. Nie chciał aby można było go &quot;zidentyfikować&quot; z konkretnym miastem itp.
Dlatego zaprzestał pisania...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
User na początku podał zbyt dużo szczegółów swojej sprawy. Nie chciał aby można było go &quot;zidentyfikować&quot; z konkretnym miastem itp.
Dlatego zaprzestał pisania...
A niby po co miałby go ktoś identyfikować?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A niby po co miałby go ktoś identyfikować?
Dość prosta sprawa... Sporo jest osób życzliwych na świecie. Tutaj pośrednio lub bezpośrednio padły szczegóły całej sprawy. User poprosił mnie aby usunąć niektóre informacje.
Nie wiem czy wiesz jak działają organy kontroli skarbowej. Mają podobne uprawnienia do prokuratora.
W przypadku &quot;donosu&quot; kogoś życzliwego kolega mógłby mieć większy problem...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dość prosta sprawa... Sporo jest osób życzliwych na świecie. Tutaj pośrednio lub bezpośrednio padły szczegóły całej sprawy. User poprosił mnie aby usunąć niektóre informacje.
Nie wiem czy wiesz jak działają organy kontroli skarbowej. Mają podobne uprawnienia do prokuratora.
W przypadku &quot;donosu&quot; kogoś życzliwego kolega mógłby mieć większy problem...
Ahh.
Umknął mi ten kawałek o tym, że podał jakieś szczegółowe informacje.
W takim razie wszystko jasne.
Pozdr.
 
K 0

kosa001111

Użytkownik
Panowie udało mi sie ugrac troche kasy w kasynie. Została ona przelana na MB. Jest to kwota koło 13000zł. W tej chwili zrobiłem wypłate na karte visa 2000 i zostało 11000. Czy gdybym chciał zlecic całosc na konto bankowe te 11000 to czy moga byc problemy? A naprzykład gdybym zlecił po 5 ty powiedzmy w odstepach po 2 tygodnie to czy tez były by problemy? jak to teraz jest? chce to zrobic przed 1 stycznia bo pozniej ta ustawa i juz wogole moga byc problemy
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Banki maja obowiazek sprawdzac przelewy chyba powyzej 10.000 euro, ale i tak tego nie robia.
Kazdy klient wymaga od banku poufnosci i wszelkie kontrole sa nie na reke bankom, powoduja tylko ze klient traci zaufanie.
Dlatego te jednorazowe 11tys bank nie zauwazy, tymbardziej jesli ów konto masz w banku juz jakis czas.
 
G 0

grzegor9

Użytkownik
Mam pytanie, czy z betclic mogę wypłacać bezpiecznie? Nie mówię tu o dziesiątkach tysięcy tylko co najwyżej maksymalnie od 60 do 200 zł. To jest mój pierwszy post na tym forum więc chciałbym was gorąco przywitać ????
 
Do góry Bottom