>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
Duda w poprzedniej debacie był słabszy, zdenerwowany, agresywnie patrzył na Komora i ciągle mówił &quot;panie prezydencie&quot;. dziś wypadł znacznie lepiej, ale nie powiem że wygrał
1 debata komor
2 debata remis
kursy na komora spadają,
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Obstawianie który kandydat wygra zaczyna powoli być wróżeniem z fusów.
Mainstreamowe media zaraz obwołają zwycięzcą debaty Brąka ale wydaję się, że taka narracja trafi tylko do jego żelaznego elektoratu.
Jedno jest pewne zaczyna iskrzyć, dzisiaj wychodząc ze sprawy w sądzie widziałem kłótnie dwóch kolegów mecenasów o to kto powinien być Prezydentem. Dlaczego o tym wspominam, a no dlatego, że ludzie żyją tymi wyborami więc frekwencja na poziomie II tury sprzed 5 lat (był coś koło 53%) bardzo realna.
Pograne grubo powyżej 48,5 i 49,5.
A kto wygra? Korwin powiedział kiedyś że 80% społeczeństwa to debile którymi media żonglują jak bezmyślną masą...więc chyba Komorowski
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
LUDZIE!
Przypominam że w tym temacie są dyskusje wyłącznie na tematy bukmacherskie więc wasze WYPOCINY na kogo byście nie głosowali możecie sobie wsadzić w D**E...
Ciekawostką jest:
Unibet
Przed debatą:
Duda 1.75 po debacie - 1.65
Komorowski 1.9 po debacie - 2.1
 
william-hill 27

william-hill

Użytkownik
Aktualne kursy po debacie na WilliamHill :
Duda - 1.50
Komorowski - 2.50
Tylko single, maksymalna stawka na zakład 500 funtów (prosimy o kontakt z Supportem w przypadku wyższej stawki).
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Obstawianie który kandydat wygra zaczyna powoli być wróżeniem z fusów.
Jedno jest pewne zaczyna iskrzyć, dzisiaj wychodząc ze sprawy w sądzie widziałem kłótnie dwóch kolegów mecenasów o to kto powinien być Prezydentem. Dlaczego o tym wspominam, a no dlatego, że ludzie żyją tymi wyborami więc frekwencja na poziomie II tury sprzed 5 lat (był coś koło 53%) bardzo realna.
Pograne grubo powyżej 48,5 i 49,5.
W pełni zgadzam się z całością wypowiedzi. Ja pograłem grubo nawet na ponad 50,5% i ponad 51,5% dodatkowo w STS, bo Totolotek już zdjął wszystko. Osobiście przewiduję, że będzie ok 60%. Co do CBOSu to oni oceniają na 72%, nawet jeśli ktoś tu pisze, że nie można mieć rozumu żeby im wierzyć bo są niewiarygodni, odejmijmy im 10%, co tam 15% a i tak zakłady wchodzą. Można być niewiarygodnym, ale żeby zrobić badanie gdzie 20% jest nieprawidłowe to w zasadzie niewykonalne. Tego, że frekwencja będzie wyższa niż 52,5% jestem bardziej pewien niż to, że Sevilla wygra LE, a tego jestem bardzo pewien ????
Co do tematu kto wygra: tylko to może wiedzieć jasnowidz ????
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Osobiście wątpię w mobilizację elektoratu Komorowskiego, natomiast Kukizowcy dostali już wystarczającą ilość wskazówek od Kukiza by nie głosować na Komorowskiego. Moim zdaniem wynik jest rozstrzygnięty, obstawiałbym 55:45 na korzyść Dudy.
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
...Dużo zależy od wyborców Kukiza i powiedzmy JKM (choć akurat ja głosowałem na JKM w I turze, a teraz głosuję na Komora), ale tu może być mimo wszystko różnie natomiast wszyscy co nie poszli na Komora w I turze + całe SLD i cały PSL zagłosuje na Komora, nie wspominając o Palikocie, a PSL w samorządowych miał świetny wynik. ...
Ten świetny wynik PSL-u to S-F. Widać to choćby po obecnych wyborach, gdzie ich kandydat nawet nie zdobył 2%. Owszem słaby, ale po 24% na jesieni powinien zdobyć chociaż z 8-10%. Nie bez powodu powstał otwarty list profesorów na łamach prorządowej Rzepy odnośnie weryfikacji jesiennych wyników http://www4.rp.pl/artykul/1186637-Skandal-wyborczy.html .
Dzisiejsza debata na stronach RMF-u jest oceniana na teraz 67-33 dla Dudy (głosów: 29187).
http://www.rmf24.pl/wyniki-ankiety-kto-twoim-zdaniem-wypadl-lepiej-podczas-drugiej-prezydenckie,qId,66481
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Ten świetny wynik PSL-u to S-F. Widać to choćby po obecnych wyborach, gdzie ich kandydat nawet nie zdobył 2%. Owszem słaby, ale po 24% na jesieni powinien zdobyć chociaż z 8-10%. Nie bez powodu powstał otwarty list profesorów na łamach prorządowej Rzepy odnośnie weryfikacji jesiennych wyników http://www4.rp.pl/artykul/1186637-Skandal-wyborczy.html .
Dzisiejsza debata na stronach RMF-u jest oceniana na teraz 67-33 dla Dudy (głosów: 29187).
http://www.rmf24.pl/wyniki-ankiety-kto-twoim-zdaniem-wypadl-lepiej-podczas-drugiej-prezydenckie,qId,66481
Człowieku, ogarnij się. Przeciętny użytkownik tego forum, wie, że większość ludzi głosujących na PSL w kontekście wyborów samorządowych (mimo,że głosowało się nie na partię tylko osobę) głosowało za UTRZYMANIEM swojej posady. I powiedz jak można takie akcje porównywać do wyborów prezydenckich, gdzie nie ma szans, by prezydent zachował ich posady????? Rozumiesz czy jesteś przegrańcem życiowym? Poza tym kim jest Jarubas żeby on w wyborach prezydenckich miał 10%? ????????????????????????
Poza tym pokazujecie swoją dysfunkcję. WIĘKSZOŚĆ TV PODAŁO, ŻE TE WYBORY WYGRAŁ PIS MIMO, TEGO,ŻE GOŁOSOWAŁO SIĘ NA OSBĘ NIE NA PARTIĘ. Beka z dałnów. UNIKACIE SONDAżY ALE JE ŁYKACIE JAK MŁODE PELIKANY. KOREWKI.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
To też prawda ale ta składka też wpływa w pewnym stopniu na podwyżkę opłat.
Podwyżka opłat jest spowodowane PRZEDE WSZYSTKIM tym o czym napisałem.

Eeeee chyba nie, jakby tak było to ludzie nie robili by tam zakupów. Ja często kupuje w Carrefour i jest taniej niż w sklepie osiedlowym.
Ja napisałem o tesco, proszę sobie tam sprawdzić ceny i porównać z innymi.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
70% frekwencji to jakieś S-F,ze 20% uprawnionych jest za granicą i większość z nich nie pobrała żadnego kwitka,60% też nie brzmi zbyt realnie,nie oglądam tych debat i nie zagłębiam się w te dyskusje,ale czy naprawdę to aż tak rozgrzewa ludzi?
U mnie w pierwszej rundzie było 37%,a wiem,że sporo osób głosujących wówczas na Kukiza nie będzie głosować bo miedzy tymi dwoma &quot;nie widzi żadnej różnicy&quot;.
Osobiście zdziwiłem,się ,że jest przewidywana wyższa frekwencja niż 2 tygodnie temu,pogoda może zrobić swoje (wówczas padało),ale ona się może zmienić w przeciągu kilku godzin więc to trudno wyrokować.
Ogólnie media nakręcają na wysoką frekwencję jak zawsze,ale no w moim mniemaniu to mobilizuje głównie emerytów i &quot;dyżurnych działaczy&quot;.
 
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
Frekwencja.. elektorat Dudy w 1 turze mysle że obecny w większości. Szoguny na pewno spora część zostala w domu. Najważniejsze pytanie ile elektoratu Kukiza pójdzie na 2 ture? Ja glosujacy na Kukiza nie mam zamiaru wybierac pomiędzy zlodziejami a sekta nawiedzonych. Bardzo duzo mlodych również. Skoro głosowało sie na kandydata antysystemowego to jaki sens jest isc na 2 ture i glosowac na system? Co 5 osoba glosujaca w 1 turze stanie przed podobnym pytaniem. Ilu z nich pójdzie?
 
K 15

kamil82

Użytkownik
Frekwencja.. elektorat Dudy w 1 turze mysle że obecny w większości. Szoguny na pewno spora część zostala w domu. Najważniejsze pytanie ile elektoratu Kukiza pójdzie na 2 ture? Ja glosujacy na Kukiza nie mam zamiaru wybierac pomiędzy zlodziejami a sekta nawiedzonych. Bardzo duzo mlodych również. Skoro głosowało sie na kandydata antysystemowego to jaki sens jest isc na 2 ture i glosowac na system? Co 5 osoba glosujaca w 1 turze stanie przed podobnym pytaniem. Ilu z nich pójdzie?
Brawo, świetna wypowiedź ????
Czyli nie ma różnicy w takim zestawieniu ? :
Komorowski: emerytura 67, 21 podatków do góry, kradzież Polakom 150mld zł z ofe, do niszczarki wszelkie podpisy społeczeństwa w ważnych kwestiach i wiele wiele innych szkodliwych dla przeciętnego obywatela Z UŚMIECHEM PODPISANYCH USTAW
Duda: Kaczyński, Macierewicz
W życiu nie sądziłem (ale takie życie), że podeprę się słowami Legierskiego, niech Macierewicz wyskakuje z telewizora. To na moje życie nie wpływa tak jak szkodliwa polityka Komorowskiego i PO.
To ja w trosce o swój portfel, zdrowie, zmęczenie pracą w wieku 65lat, wykształcenie i pracę dzieci jednak pójdę i WYBIORĘ ZMIANĘ bo nie jestem zaślepiony oraz nie uczestniczę w chocholim tańcu.
Wydaje się, że Duda dobrze rozegrał II debatę i znów wydaje się, że ma większą szansę na prezydenturę. Stawiam w jego kierunku.
 
K 66

kanarek

Użytkownik
Skoro głosowało sie na kandydata antysystemowego to jaki sens jest isc na 2 ture i glosowac na system? Co 5 osoba glosujaca w 1 turze stanie przed podobnym pytaniem.
A taki sens, że system przez cały ostatni tydzień próbował na wszystkie możliwe sposoby zniszczyć Dudę. Atakując jego, jego córkę i rodzinę. Wszystko na podstawie sfabrykowanych &quot;dowodów&quot;. Kukiz chyba się zorientował, że nie można Dudy i Komora stawiać na równi jako przedstawicieli tego samego systemu. Zrozumiał, że dziś chcą zniszczyć Dudę, a na jesieni cały reżim medialny zaatakuje jego. Ja też to zrozumiałem i temu poprę Dudę.
 
minolta 7

minolta

Użytkownik
No i mamy w ónibet kurs na Komorowskiego 1,75 a Duda 1,95 Pięknie :cool: Komorowski Brawo wszyscy idziemy głosować na Komorowskiego :grin:
 
K 15

kamil82

Użytkownik
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Warzecha-Nie-ma-powodu-by-glosowac-na-Komorowskiego,wid,17558027,wiadomosc.html
Proponuję przeczytać bardzo dobry artykuł Pana Warzechy. Obiektywny.
To nie Żakowski , który uprawia agitację polityczną.
Tak , Minolta już lecę głosować na Komorowskiego. Miotłę pożyczysz ?
Świetny artykuł, potwierdzający się ostatnimi wyczynami &quot;gwiazd&quot; naszego podwórka. Dodatkowo rozmowy przy carpaccio z żubra Pani Bieńkowskiej i Wojtunika wpisują się w opinie Komorowskiego i władzy o społeczeństwie.
 
D 23

dybu

Użytkownik
A taki sens, że system przez cały ostatni tydzień próbował na wszystkie możliwe sposoby zniszczyć Dudę. Atakując jego, jego córkę i rodzinę. Wszystko na podstawie sfabrykowanych &quot;dowodów&quot;. Kukiz chyba się zorientował, że nie można Dudy i Komora stawiać na równi jako przedstawicieli tego samego systemu. Zrozumiał, że dziś chcą zniszczyć Dudę, a na jesieni cały reżim medialny zaatakuje jego. Ja też to zrozumiałem i temu poprę Dudę.
Taa, a świstak siedzi i zawija w re sreberka :. Obawiam się, że kolega mie zdążył na obchody 10 kwietnia.????
 
Do góry Bottom