>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

J 127

jester72

Użytkownik
@ kurekq
Tak, masz rację. Stawianie na dudusia po to, aby &quot;sprzedać&quot; kurs w drugiej turze oczywiście ma sens. I jeszcze jedno - oczywiście kurs wzrośnie na chrabjego bula do co najmniej 1,4. Moja kolejna pomyłka, którą niniejszym prostuję.
I pytanie - jest tu ktoś kto ma przemyślenia na temat frekwencji w pierwszej turze?
 
K 326

kurekq

Użytkownik
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 (betano i betsafe)
647. Będzie druga tura 1,05
648. Kukiz powyżej 5.5 1,08
649. Kukiz lepszy od Korwina 1,23
650. Komorowski poniżej 44.5 1,27
651. Duda wygra 5,25
652. Jarubas lepszy od Palikota 1,38
653. Komorowski powyżej 36% 1.87
654. Duda powyżej 29% 1,87
655. Kukiz poniżej 14% 1,87
656. Kukiz - Komorowski, różnica więcej niż 22% 1,87
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 (betano i betsafe)
647. Będzie druga tura 1,05
648. Kukiz powyżej 5.5 1,08
649. Kukiz lepszy od Korwina 1,23
650. Komorowski poniżej 44.5 1,27
651. Duda wygra 5,25
652. Jarubas lepszy od Palikota 1,38
653. Komorowski powyżej 36% 1.87
654. Duda powyżej 29% 1,87
655. Kukiz poniżej 14% 1,87
656. Kukiz - Komorowski, różnica więcej niż 22% 1,87
skąd ty wziąłeś kukiza under 14? na betano jest linia 12... chyba, że zmienili ????

#topic
ehh ja korwina już wcześniej widziałem over 5.5 po kursie 2.25, ale zanim się zdecydowałem to kurs spadł na 1.75, teraz już kurs 1.60.

a grubiej zagrałem komorowski vs korwin (+38.50%) po kursie 1.87, przed debatą. teraz linia jest +30 po takim samym kursie i teraz raczej nie ma value w tym.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Z resztą też nie wiem po co wklejać kilkanaście typów bez żadnego uzasadnienia...
@down: @5,25 widziałem w betsyfie
 
F 72

filip11

Użytkownik
Ja złapałem po 6 i za stówkę zagrałem. Na tą chwilę masz na Betsafe 5.25. Uni i Sts już obniżył do ok 3-4. Korci mnie w to grubo wejść, na razie tak z braku pomysłu zagrałem. Coś czuję, że na Bronka w II turze pójdzie po 1.3-1.4 skontrować, a na to, że będzie II tura jest realnie patrząc 95% szans. Czyli Bronek wygrywa przy takim założeniu wychodzę na zero, wygrywa Duda to kilka stówek do przodu - wygląda to fajnie pytanie, czy dobrze myślę. ;)
PS. Pograłem Korwin powyżej 5.5% po 1.85 bo zaczyna kurs spadać.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Z resztą też nie wiem po co wklejać kilkanaście typów bez żadnego uzasadnienia...

@down: @5,25 widziałem w betsyfie
Bo są bardzo dobre, a uzasadnienie moje można znaleźć kilka postów wyżej. ????

Kursy zmieniają się dynamicznie, linia na Kukiza 14 była zdecydowanie za wysoka. Linia na Dudę 29 jest za niska, bo kandydat Pis powinien przekroczyć 30, może nie znacznie, ale jednak.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Tylko na Kukiza max linie masz 12 tak dla ścisłości ;) Pograłbym jeszcze Kowalskiego over 0.5%, ale nie ma takiego zakładu.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Mi już coraz trudniej to ocenić, myślałem że po debacie jak już poleci na Kukiza kurs. Czy to przez Korwina i gadkę o JOWach? Ta linia 14 to już przesada, Kukiza powinien mieć koło 10 %, ale trudno mi ocenić czy mniej, czy więcej.
 
R 3

robbob

Użytkownik
Druga tura będzie na bank, a wtedy Duda może przejąć głosy wszystkich antysystemowych kandydatów, czyli np. kukia i korwina, a komor ewentualntie dostanie poparcie od ogórek i palikota, wiec bedzie ciekawie i nic nie wiadomo
 
M 0

model36

Użytkownik
Była linia 14.00 na Kukiza. Myślałem nad underem, ale to wcale nie wydaje się jakimś babolem. W ostatnich sondażach ma po 12-14% i jest na fali wzrostowej, więc te 14 będzie raczej złamane. Dużo antysystemowców, którzy się wahali między Korwin-Kukiz przechodzą na stronę tego drugiego widząc, że to on ma szansę na 2 turę a nie Krul. Korwin swoją drogą może jeszcze zrezygnować, pewnie tego nie zrobi, ale wg mnie nie przeskoczy 5% i under 6.0 w betano jest niezłe. Gdyby nie wystrzał Kukiza móglby liczyć na te 7-8% antysystemowców, ale teraz max 5 a może nawet poniżej....Gdyby tak dodać 14+6=20% mobilizacja i jest mała, ale jest szansa na 2 turę. Mało kto z Was pamięta z jakiem poparciem startował Tymiński i jak skończył, tu może być podobnie.
Kukiz next prezydent po @100 w bah jest na teraz niezłe. W 2 turze kontra po 1.5 spokojna.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Druga tura będzie na bank, a wtedy Duda może przejąć głosy wszystkich antysystemowych kandydatów, czyli np. kukia i korwina, a komor ewentualntie dostanie poparcie od ogórek i palikota, wiec bedzie ciekawie i nic nie wiadomo
Moim zdaniem jedyną osobą, która może poprzeć Komora w drugiej turze to Palikot. Reszta albo poprze Dudę albo zachowa neutralność. Co do Ogórek to wątpię żeby poparła kogokolwiek. Jestem niemal pewien, że zachowa się podobnie jak Napieralski 5 lat temu.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Zdążyłem jeszcze dzisiaj pobrać w Betsafe kurs na Dudę 5,25 a przed chwilą kurs poleciał na 4,00. Oglądałem przed chwilą debatę z Dudą w TVN24 i wg mnie wypadł w niej świetnie. Dlatego polecam pobieranie tego typu, bo nie wyobrażam sobie żeby:
a) zdecydowana większość wyborców Korwina i Kukiza nie zagłosowała na Dudę ( ci, którzy się pofatygują na II turę),
b) Duda nie zmiażdżył debaty z Komorowskim przed II turą,
Poza tym na bank kurs na Komorowskiego wzrośnie na tyle, że będzie można świetnie kontrować. Po 4,00 zdecydowanie można to jeszcze zagrać.
Edit: dodam tylko, że wypowiadam się z pozycji wyborcy Korwin-Mikkego.
 
J 127

jester72

Użytkownik
Więcej ostrożności w ferowaniu kto kogo poprze, a co najważniejsze - kto na kogo zagłosuje w drugiej turze:
Bronisław Komorowski po części wygrał dzięki poparciu elektoratu Grzegorza Napieralskiego - głosowało na niego 69,1 proc. tych. którzy w pierwszej truze wybrali lidera SLD. Komorowskiego poparło też 56,9 proc. wyborców Janusza Korwin-Mikkego oraz 74,2 proc. wyborców Andrzeja Olechowskiego. Na Kaczyńskiego głosowali chętniej za to wyborcy Waldemara Pawlaka - 51,6 proc. oraz Andrzeja Leppera - 59,5 proc.
http://polska.newsweek.pl/kto-wybral-komorowskiego--mlodzi--wyksztalceni--z-wielkich-miast---,61429,1,1.html
http://www.fakt.pl/Wyborcy-Korwin-Mikkego-zaglosowali-na-,artykuly,76379,1.html#miniPoll
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W 2010 roku wyniki po 1 turze wyglądały następująco:
- Komorowski 41,54%
- Kaczyński 36,46%
- Pozostali kandydaci 22%
Druga tura:

Osobiście nawet się nie zdziwię jak prezydentem zostanie Andrzej Duda. Przypominam, że wybory samorządowe rok temu wygrał PiS.
Niechęć do Bronisława Komorowskiego jest moim zdaniem o wiele większa niż 5 lat temu. Do tego uważam, że Andrzej Duda jest o wiele bardziej reprezentatywny niż Jarosław Kaczyński (choć ten był bardziej znany).
W drugiej turze jak sami widzimy, 5 lat temu dzieliło kandydatów tylko niecałe 6%, w tym roku wszyscy anty systemowi mogą zagłosować na Dudę.
Dlatego kurs 4-5 na Andrzeja wygląda bardzo atrakcyjnie. Istnieje jeszcze możliwość skontrowania w II turze i byciem zarobionym obojętnie kto wygra, bo kursy na Comorrę na pewno wzrosną. :cool:
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Korwin &gt; Ogórek
Palikot u2,5%
Ogórek u5,5%
@2.03

Przeglądałem temat, bety i pytanko czy warto pograć takiego tripelka?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
nie idzie czytac tych bredni tutaj, Korwin jak i Kukiz nie sa przeciwko PO ale przeciwko POPISOWI !!! Korwin beke cisnie z Dudy(ale jelopy od Korwina pojda glosowac przeciwko Bronkowi hehe), Kukiz sam nie wie czy popierac czy nie. Czy Bronek czy Duda to niewiele sie zmieni i kazdy to wie a juz lepszy stary Bronek(marionetka) niz nowa marionetka.
podsumowujac niezla beka z wczutych typkow na forum argumentujacych swoje przekonania jak i coraz wieksza beka z tego kraju.
 
Do góry Bottom