>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015) - dyskusja polityczna

loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Widzę że uznaliście mnie z góry za zwolennika PO, ale czy wiecie że kandydat PIS i cały jego sztab ludzi uważa że był to zamach!
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Nie mam na ten temat zdania, ale uwazam po prostu ze trzeba przeprowadzic bezstronicze sledztwo i sprawic by wrak wrocil do Polski, poniewaz to Polska jest jego wlascicielem a nie Rosja i tyle. A to czy byl zamach czy nie trzeba dokladnie sprawdzic i tyle.
a co Ty myślisz ze to takie proste powiedzieć! Putin oddawać nam śledztwo to nasze zabawki się rozwlily, nie na naszej ziemi!

Ty chyba nie wiesz kim my jesteśmy wobec Rosji
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
a jam mam tylko jedno pytanie dla tych co głosują na Dude:
-czy uważacie że w Smoleńsku był zamach?czy nieszczęśliwy wypadek? Proszę o odpowiedzi jednoznaczne bez jakiejkolwiek analiz.
z góry napisze ze nie jestem zwolennikiem Komorowskiego by uniknąć jakiejkolwiek spiny. Oddaje głos nieważny!
Nie da się jednoznacznie powiedzieć. Nie wykluczam zamachu.
a co Ty myślisz ze to takie proste powiedzieć! Putin oddawać nam śledztwo to nasze zabawki się rozwlily, nie na naszej ziemi!
Ty chyba nie wiesz kim my jesteśmy wobec Rosji
Przecież chcieliśmy międzynarodowego śledztwa, to PO to zablokowało.
PS: To temat o wyborach nie o Smoleńsku.
Ogladales konwencje ? Jak dla mnie to bylo przemowienie godne PREZYDENTA RP. Pelna godzinka bez zadnych bzdet tylko waznych faktow i dobre zakonczenie przez zone Andrzeja no i do tego ten cynizm Dudy w oparciu o te obietnice tutaj krotki filmik : https://twitter.com/michal_kania/status/601015457018150912
Pierwsze co wróciłem z pracy to obejrzałem. Genialne przemówienie. ????
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Nie da się jednoznacznie powiedzieć. Nie wykluczam zamachu.



Przecież chcieliśmy międzynarodowego śledztwa, to PO to zablokowało.

PS: To temat o wyborach nie o Smoleńsku.



Pierwsze co wróciłem z pracy to obejrzałem. Genialne przemówienie. ????
odpowiedziales jak polityk ???? a chodziło mi na odp. &quot;tak&quot; &quot;nie&quot;

a jeśli chodzi o to ze chcieliśmy śledztwo w Polsce to każdy to chciał! ale chcieć a móc to rożne rzeczy!

Jeśli myślisz że my Polacy możemy cos Putinowi nakazać to jesteś w błędzie( no chyba ze chcesz skończyć jak Ukraina)
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
odpowiedziales jak polityk ???? a chodziło mi na odp. &quot;tak&quot; &quot;nie&quot;
a jeśli chodzi o to ze chcieliśmy śledztwo w Polsce to każdy to chciał! ale chcieć a móc to rożne rzeczy!
Jeśli myślisz że my Polacy możemy cos Putinowi nakazać to jesteś w błędzie( no chyba ze chcesz skończyć jak Ukraina)
Potęga USA się boi coś im nakazać, a Ty wymagasz od nas byśmy dyktowali warunki!
przepraszam miałem edytować swój post o go cytowalem ????
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
a jam mam tylko jedno pytanie dla tych co głosują na Dude: -czy uważacie że w Smoleńsku był zamach?czy nieszczęśliwy wypadek? Proszę o odpowiedzi jednoznaczne bez jakiejkolwiek analiz.
Powiem tak: moim zdaniem prawdopodobieństwo tego, że to był zamach jest takie samo jak to, że był to nieszczęśliwy wypadek. A czy był czy nie? Skąd mam to wiedzieć na pewno? Przecież mnie tam nie było. Natomiast ja tutaj uderzę w inną kwestię. Cała ta katastrofa pokazała jak słabe jest Państwo Polskie. Jak dla mnie jest to niepojęte, że wrak nadal jest w Rosji, że władze RP nie potrafiły na tyle przeciwstawić się Putinowi, by wywrzeć na nim jakąkolwiek presję. A najbardziej rozbawił mnie Klich i spółka, który swego czasu powtarzał, że współpraca ze stroną rosyjską przebiega wręcz modelowo.
Inną opcją jest to, że PO celowo nie chce sprowadzić tego wraku do Polski, bo wiedzą, że Macierewicz i część PiS będzie nadal szczekać, a społeczeństwo będzie miało ich za oszołomów i nie odda na nich głosów w wyborach.
ale czy wiecie że kandydat PIS i cały jego sztab ludzi uważa że był to zamach!
Konkretny cytat. Tylko nie z Newsweeka ani GW, ani tym bardziej z jakiegoś fejkowego konta Dudy na TT.
 
mateo239 102

mateo239

Użytkownik
Potęga USA się boi coś im nakazać, a Ty wymagasz od nas byśmy dyktowali warunki!
Wiesz ,że istnieją umowy międzynarodowe dotyczące takich katastrof ? Akurat Polska zawarła taką umowę dwustronną z Rosją dotyczącą katastrof samolotów wojskowych która nakazuje oddanie wraku i śledztwa państwu do którego należy wrak samolotu. A Polska w osobie Donalda Tuska powołała się nie wiedzieć czemu na konwencje chicagowską która reguluje katastrofy statków cywilnych.No i po ptokach tak Tusk załatwił.

Jakoś Holandia szybko odzyskała wrak mimo ,że ten teren był pod ostrzałem separatystów.
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Tak ta umowa jest w konstytucji europejskiej od 2012 roku! a powiedz mi kiedy była katastrofa Smoleńska?
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Powiem tak: moim zdaniem prawdopodobieństwo tego, że to był zamach jest takie samo jak to, że był to nieszczęśliwy wypadek. A czy był czy nie? Skąd mam to wiedzieć na pewno? Przecież mnie tam nie było. Natomiast ja tutaj uderzę w inną kwestię. Cała ta katastrofa pokazała jak słabe jest Państwo Polskie. Jak dla mnie jest to niepojęte, że wrak nadal jest w Rosji, że władze RP nie potrafiły na tyle przeciwstawić się Putinowi, by wywrzeć na nim jakąkolwiek presję. A najbardziej rozbawił mnie Klich i spółka, który swego czasu powtarzał, że współpraca ze stroną rosyjską przebiega wręcz modelowo.
Inną opcją jest to, że PO celowo nie chce sprowadzić tego wraku do Polski, bo wiedzą, że Macierewicz i część PiS będzie nadal szczekać, a społeczeństwo będzie miało ich za oszołomów i nie odda na nich głosów w wyborach.



Konkretny cytat. Tylko nie z Newsweeka ani GW, ani tym bardziej z jakiegoś fejkowego konta Dudy na TT.
Twój wpis świadczy o tym jaki z Ciebie dyplomata.Widzę że jesteś za wojną między Rosją o Unią Europejską!Myslisz że polityka jest fair play! że powiesz swoje racje(co 70% polaków się zgadza) to załatwi sprawę?
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Twój wpis świadczy o tym jaki z Ciebie dyplomata.Widzę że jesteś za wojną między Rosją o Unią Europejską!Myslisz że polityka jest fair play! że powiesz swoje racje(co 70% polaków się zgadza) to załatwi sprawę?
Nie wiem do czego zmierza w sumie Twój wpis, bo jak Ci kazałem przytoczyć jakikolwiek cytat Dudy na temat Smoleńska z wiarygodnego źródła to wyraźnie wymiękłeś, inteligentnie zmieniając temat, odpowiadając pytaniem. I kto tu jest dyplomatą?
Co do wojny z Rosją to fakty są takie:
- tak złych stosunków z Rosją jak za rządów PO, nie mieliśmy chyba od 1943 r. Pytanie kto do tego doprowadził? Pewnie Kaczyński.
- nie wiem dlaczego piszesz o UE, a nie o Polsce,
- Rosja w sprawie Smoleńska czy Katynia pluje Polsce w twarz, a rząd polski udaje, że to deszcz pada,
- i na koniec najważniejsze - nie da się utrzymać pokoju na wszelką cenę. Jeśli ktoś dąży do konfrontacji, to prędzej czy później do niej dojdzie. Ja osobiście nie wierzę w konflikt w Europie, ale to co się dzieje na Ukrainie, daje do myślenia na przyszłość. Także jestem za obowiązkiem służby wojskowej i to nawet dla studentów, bo sam jak widzę ludzi w moim wieku, nierzadko maminsynków, na granicy pedalstwa to krew mnie zalewa. Poza tym w razie jakiegokolwiek konfliktu, rzuci się nas na front bez praktycznie żadnego przeszkolenia, niczym mięso armatnie.
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Nie wiem do czego zmierza w sumie Twój wpis, bo jak Ci kazałem przytoczyć jakikolwiek cytat Dudy na temat Smoleńska z wiarygodnego źródła to wyraźnie wymiękłeś, inteligentnie zmieniając temat, odpowiadając pytaniem. I kto tu jest dyplomatą?
Co do wojny z Rosją to fakty są takie:
- tak złych stosunków z Rosją jak za rządów PO, nie mieliśmy chyba od 1943 r. Pytanie kto do tego doprowadził? Pewnie Kaczyński.
- nie wiem dlaczego piszesz o UE, a nie o Polsce,
- Rosja w sprawie Smoleńska czy Katynia pluje Polsce w twarz, a rząd polski udaje, że to deszcz pada,
- i na koniec najważniejsze - nie da się utrzymać pokoju na wszelką cenę. Jeśli ktoś dąży do konfrontacji, to prędzej czy później do niej dojdzie. Ja osobiście nie wierzę w konflikt w Europie, ale to co się dzieje na Ukrainie, daje do myślenia na przyszłość. Także jestem za obowiązkiem służby wojskowej i to nawet dla studentów, bo sam jak widzę ludzi w moim wieku, nierzadko maminsynków, na granicy pedalstwa to krew mnie zalewa. Poza tym w razie jakiegokolwiek konfliktu, rzuci się nas na front bez praktycznie żadnego przeszkolenia, niczym mięso armatnie.
A powiedz mi kto ma teraz dobre stosunki z Rosją?Ty myślisz ze z polityką Putina można dyskutować? Widzę ze dalej nie rozumiesz polityki Rosyjskiej!Ty chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy jeśli my bez poparcia NATO i Uni Europejskiej robili byśmy coś na własną rękę! to skończyło by się to że Rosja by nas gwalcila jak Ukrainę!
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
A powiedz mi kto ma teraz dobre stosunki z Rosją? Widzę ze dalej nie rozumiesz polityki Rosyjskiej!Ty chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy jeśli my bez poparcia NATO i Uni Europejskiej robili byśmy coś na własną rękę to skończyło by to Rosja by nas gwalcila jak Ukrainę!
Nadal nie widzę cytatu Dudy na temat Smoleńska.
A co do reszty Twojego wpisu to odpowiedź jest prosta. Różnica między Polską a Ukrainą jest taka, że my jesteśmy w NATO i UE, a oni nie więc jak można w ogóle porównywać te państwa pod tym samym kątem?
Poza tym my się domagamy czegoś co do nas należy, więc ciekawe jaki argument musiałyby znaleźc te organizacje, żeby sprzeciwić się Polsce? Problem polega właśnie na tym, że Państwo Polskie nie robi nic, żeby tą sprawę rozwiązać. I to jest prawdziwy dramat!
I jeszcze jedno! Samolot nie każdego państwa rozbija się w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach na terenie Rosji, w którym ginie pierwsza osoba w państwie i wiele innych ważnych postaci.
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Nadal nie widzę cytatu Dudy na temat Smoleńska.

A co do reszty Twojego wpisu to odpowiedź jest prosta. Różnica między Polską a Ukrainą jest taka, że my jesteśmy w NATO i UE, a oni nie więc jak można w ogóle porównywać te państwa pod tym samym kątem?

Poza tym my się domagamy czegoś co do nas należy, więc ciekawe jaki argument musiałyby znaleźc te organizacje, żeby sprzeciwić się Polsce? Problem polega właśnie na tym, że Państwo Polskie nie robi nic, żeby tą sprawę rozwiązać. I to jest prawdziwy dramat!

I jeszcze jedno! Samolot nie każdego państwa rozbija się w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach na terenie Rosji, w którym ginie pierwsza osoba w państwie i wiele innych ważnych postaci.
To że Duda się nie wypowiada na temat Smoleńska to chwyt sztabu! (genialny!)

sam widzisz ze jednym pytaniem!
ja prosty człowiek(nie polityk!) potrafiłem rozruszać ten temat związany &quot;Smoleńsk&quot; a co dopiero polityk u władzy zrobi!

podkreślając że nie jestem za Komoroskim!
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
To że Duda się nie wypowiada na temat Smoleńska to chwyt sztabu! (genialny!)
podkreślając że nie jestem za Komoroskim!
Mam Cię! Jesteś niczym inny forumowy celebryta Adamo80 - który po aferze z córką Dudy, napisał na tym forum, że &quot;nie zdziwiłbym się jak by Pan Duda rzeczywiście tak myślał - z tym Oscarem.&quot; Rozumiem, że oboje czytacie w myślach kandydatowi PiS.
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Mam Cię! Jesteś niczym inny forumowy celebryta Adamo80 - który po aferze z córką Dudy, napisał na tym forum, że &quot;nie zdziwiłbym się jak by Pan Duda rzeczywiście tak myślał - z tym Oscarem.&quot; Rozumiem, że oboje czytacie w myślach kandydatowi PiS.
czemu mnie obrażasz? akurat córkę pana Dudy szanuje i podziwiam bo utożsamia się z Tym co robi jego ojciec! popiera go oficjalnie co nie każdy potrafi!( tutaj chodzi o rodzinę Komorowskich) a to co zrobił Lis i Karolak to brak profesjonalizmu! ale to temat na inna historie!
widzę że wrzuciłes mnie do jednego worka ???? anty Duda! bez jakiej kolejek argumentacji ????
 
mateo239 102

mateo239

Użytkownik
czemu mnie obrażasz? akurat córkę pana Dudy szanuje i podziwiam bo utożsamia się z Tym co robi jego ojciec! popiera go oficjalnie co nie każdy potrafi!( tutaj chodzi o rodzinę Komorowskich) a to co zrobił Lis i Karolak to brak profesjonalizmu! ale to temat na inna historie!

widzę że wrzuciłes mnie do jednego worka ???? anty Duda! bez jakiej kolejek argumentacji ????
Lis i Karolak to chamstwo i manipulacja reżimowych mediów.Zawiesili program Pośpieszalskiego, który jako jedyny poruszył temat WSI odnośnie Komorowskiego i co? Zawiesić bo jak można coś złego o prezydencie mówić. Natomiast Lis dostaje ordery od Komorowskiego a posługuję się kłamstwem na wizji.To ma być ta zgoda i 25 lat demokracji? Max Kolonko świetnie to pokazał w ostatnim swoim odcinku.
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Lis i Karolak to chamstwo i manipulacja reżimowych mediów.Zawiesili program Pośpieszalskiego, który jako jedyny poruszył temat WSI odnośnie Komorowskiego i co? Zawiesić bo jak można coś złego o prezydencie mówić. Natomiast Lis dostaje ordery od Komorowskiego a posługuję się kłamstwem na wizji.To ma być ta zgoda i 25 lat demokracji? Max Kolonko świetnie to pokazał w ostatnim swoim odcinku.
ale ja o Tym wiem ze obecne media są za obecna władzą! wiec nie wiem po co to piszesz! chyba każdy kto ogląda i ma swój rozmum zdaje z tego sobie sprawę!
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
czemu mnie obrażasz? akurat córkę pana Dudy szanuje i podziwiam bo utożsamia się z Tym co robi jego ojciec! popiera go oficjalnie co nie każdy potrafi!( tutaj chodzi o rodzinę Komorowskich) a to co zrobił Lis i Karolak to brak profesjonalizmu! ale to temat na inna historie! widzę że wrzuciłes mnie do jednego worka anty Duda! bez jakiej kolejek argumentacji
Powiedz mi w którym momencie Cię obraziłem? Napisałem tylko, że powołujesz się na domysły a nie jakiekolwiek źródła. Przytoczyłem tu przykład Adamo z afery córki Dudy, który również opierał się na domysłach. Nie napisałem przecież nigdzie, że masz w tej sprawie takie samo zdanie jak on.

Śmiech mnie zbiera, jak główny ściek na siłę próbuje oczernić Dudę. Dzisiaj w Radiu Zet - największej rozgłośni reżimowej w Polsce, w wiadomościach o 8 rano podano, że Duda złamał prawo bo bez konsultacji z UJ podjął pracę na jakiejś poznańskiej uczelni. To już nawet nie jest zabawne. To już wzbudza politowanie. Ta kampania po prostu obnażyła jakość, wiarygodność i bezstronność informacji podawanych w polskich mediach. Ciekawe jakie jeszcze brudy i bzdury wyciągną dziennikarze aby tylko wygrał Bronx.
 
Do góry Bottom