>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wybory prezydenckie 2020

Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jak ktos ma problem z roznica to najlatwiej zrobic to w ten sposob. roznica ma byc 1,5 wiec dzielisz 1,5 na pol i odejmujesz, badz dodajesz do 50 procent. 50,75 albo 49,25. przy roznicy 3,5 odejmujesz, badz dodajesz 1,75 do 50 itd.

forbet wystawil wiecej linii na frekwencje jakby kogos to interesowalo.

Ten tak, ale był o 22 w niedzielę już po wynikach II tury i było to samo. Różnica 0,7%
wyniki sondazu byly w niedziele sondaz byl przed pierwsza tura.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
wyniki sondazu byly w niedziele sondaz byl przed pierwsza tura.
Nie wiem czy mówimy o tym samym, ale ten Kantar dla TVN, TVN24 podany o 22 jak mówili prowadzący był zrobiony kiedy były znane wyniki exit poll z godz 21... Podkreślali to kilka razy, że respondenci znali wyniki I tury...

Za chwilę będą kolejne sondaże... Zobaczymy czy się to potwierdzi.
Post automatycznie złączony:

Najnowsze sondaż

53-47 Duda - piękny odjazd

Frekwencja 64%
Jeśli masz na myśli ten sondaż robiony dla TVPiS to nie brałbym go kompletnie pod uwagę... Ale nawet jak w nim jest 5% różnicy to nie jest źle.... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 197

chemik95

Użytkownik
Nie wiem czy mówimy o tym samym, ale ten Kantar dla TVN, TVN24 podany o 22 jak mówili prowadzący był zrobiony kiedy były znane wyniki exit poll z godz 21... Podkreślali to kilka razy, że respondenci znali wyniki I tury...

Za chwilę będą kolejne sondaże... Zobaczymy czy się to potwierdzi.
Post automatycznie złączony:



Jeśli masz na myśli ten sondaż robiony dla TVPiS to nie brałbym go kompletnie pod uwagę... Ale nawet jak w nim jest 5% różnicy to nie jest źle.... ;)
Tylko że ta sama sondażowania dawała Dudzie przed wyborami 40%. I przestać już pisać te głupoty i się wymądrzać anty-PiSowcu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tylko że ta sama sondażowania dawała Dudzie przed wyborami 40%. I przestać już pisać te głupoty i się wymądrzać anty-PiSowcu.
Ale bez obrażania proszę... Temat polityczny i wojnę polsko-polską zostawmy w innym temacie o polityce...

Jeśli kantar ma być nieobiektywny i ten dla TVPiS nieobiektywny to podzielmy wszystko przez 2 - od tamtego odejmijmy 2,5%, tu dodajmy 0,35 więc wciąż mamy 2,85% różnicy co już jest bardzo blisko postawionych betów...

Panowie zobaczycie, że Trzaskowski wygra te wybory
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Najnowsze sondaż

53-47 Duda - piękny odjazd

Frekwencja 64%

Jeśli dla Ciebie rzetelnym źródłem informacji jest tvpis to już wiem czemu jesteś zwolennikiem tych *****
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dla mnie rzetelnym źródłem jest TVN24 gdzie właścicielem jest trzech rosyjskich agentów.

Tralalala

Andrzej Duda Prezydent 2020
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
sondaz jest dla wpolityce.pl organizowany przez social changes na zdecydowanych wyborcach. debata/debaty moga wiele zmienic w tej kwestii zwlaszcza, ze jest wokol nich zamieszanie. w pierwszej turze nie bylo tylu emocji na forum co teraz, wiec frekwencja powinna byc wysoka, bo to jedyny wniosek jaki mozna wyciagnac z niektorych postow w tym temacie :LOL:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo, Trzaskowski po prawie 2,7 , ile stawiasz?
Podałem już typy... Wystarczy poczytać temat....

A jak masz coś ciekawego do powiedzenia na temat "wspaniałej" prezydentury Dudy i jeszcze "wspanialszych" rządów PiS od 5 lat, bo pamiętam jak mnie hejtowałeś w 2015 roku; to zapraszam do dyskusji w hydeparku w temacie poświęconym wyborom prezydenckim
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dla mnie rzetelnym źródłem jest TVN24 gdzie właścicielem jest trzech rosyjskich agentów.

Tralalala

Andrzej Duda Prezydent 2020
Konfederacja to tez sami ruscy agenci dlatego teraz po bardzo dlugim okresie szkalowania Duda robi fikolki i probuje przeciagnac na swoja strone tych wyborcow. Wiadomo, ze srodowisko Konfederacji to ludzie, ktorzy sa przeciwni kolejnym socjalom i przede wszystkim podnoszenia podatkow. Co robi PiS wiedzac to? "Morawiecki: Prezydent Andrzej Duda jest gwarantem tego, że podatki nie będą podnoszone". HAHAHAH.

1593614911420.png

82515473_3958351807570434_7467974695269088668_o.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
D 0

damiansport3

Użytkownik
Z tego co wiem ten sondaż dla wPolityce 53-47 był robiony w piątek i dopiero teraz opublikowany więc nie ma co sobie zajmować nim głowy.

Dzisiaj ciężki dzień dla Dudy. Nagonka za ułaskawienie pedofila, niechęć uczestnicwa w debacie, spotkanie Trzaskowskiego i Hołowni. hasthagi #obroncapedofili i #cykorduda królowały w social media.

Podobno TVN mimo nieobecności Dudy zrobi jutro debatę o 19.25. Ma być ona pokazywana w większości mediów oprócz TVP i Polsatu. M.in Onet, WP, Radio Zet no i obie stacje TVN. Widok pustego krzesełka na pewno nie będzie korzystny dla Dudy, chyba, że jednak odważy się przyjść.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
hehe w sumie jest nawet w tytule 'sondaz przed druga tura' xd co do holowni to rozpoczela sie jego akcja na namawianie do glosowania na trzaskowskiego. czyli start aby byc drugim kukizem i rozegrac druga ture. ciekawe jak im to wyjdzie.
Post automatycznie złączony:

debata w tvn odwolana


edit;

https://www.rp.pl/Wybory-prezydenck...osci-Duda-wygra-roznica-ponad-2-pkt-proc.html

51,14-48,86 dla dudy, przeprowadzono 30 czerwca - 1 lipca
 
Ostatnia edycja:
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Wyborcy pisu, czy na pewno chcecie takiego Prezydenta który nie potrafi przyjąć wyzwania i boi się przyjść na debatę? Jak Duda ma walczyć o pieniądze, korzystane umowy itd. dla Polski w Europie i świecie, skoro boi się przyjść w własnym kraju na debatę...

Trzaskowski 2020 pełna mobilizacja!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wyborcy pisu, czy na pewno chcecie takiego Prezydenta który nie potrafi przyjąć wyzwania i boi się przyjść na debatę? Jak Duda ma walczyć o pieniądze, korzystane umowy itd. dla Polski w Europie i świecie, skoro boi się przyjść w własnym kraju na debatę...

Trzaskowski 2020 pełna mobilizacja!
Zgadzam się z tobą, ale nie zaśmiecajmy tematu do typowania. Tu masz link do tematu w hydeparku odnośnie polityki:

 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ladnie leca kursy na undery. ciekawe jak mocno ludzie to zbija jeszcze . gram over 64,5 w forbecie po 2,11 netto i w ebetx po 2,156 netto.
w pierwszej turze wiele osob nie glosuje, bo nie ma po co przy duzym prawdopodobienstwu wystapienia drugiej tury. silna polaryzacja w drugiej turze, ostra kampania, poczucie waznosci glosu przy minimalnej roznicy powoduje, ze ludzie maja wieksza chec pojsc na wybory. ludzie od holowni nie ida na wybory i od bosaka tez... a co wybory tak jest a frekwencja w drugiej turze rosnie...

edit; pierwszy sondaz pokazuje 66 procent frekwencji a zakladam, ze inne pokaza podobnie a w miare zblizania sie terminu wyborow deklarowana frekwencja wzrosnie.

edit; wydaje mi sie tez, ze bukmacherzy nieprawidlowo wystawili kursy na linie 64,5 patrzac na to, ze na 65,5 jest 2,7 a na 63,5 1,9, ale tego nie jestem pewien po prostu cos chyba tu jest nie tak.
 
Do góry Bottom