>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory Prezydenckie 2020 (z możliwą inną datą)

Status
Zamknięty.
M 65,5K

marok

Użytkownik
Panowie, przecież w Polsce prezydent nic nie może sam, taka konstytucja. To, że w kampanii wyborczej mówi czego to on nie zrobi to takie sobie chciejstwo.
Duda trzeci raz prezydentem nie będzie, może się postawi Jarkowi za upokorzenia w I kadencji :) ?
Trzaskowski, nie mam wyrobionego zdania, uważałem, że to większy niewypał niż Pani K.Błońska, dziwiłem się, że mu tak rośnie poparcie.
Teraz to szanse oceniam na 50:50, ci co Trzaskowskiego wynieśli na 2 turę mogą go zrobić prezydentem!
A co z Polską? Nie ma już patriotów w polskiej polityce współczesnej, tylko gierki polityczne, a w przypadku Jarosława to gierki tylko o satysfakcję, bo jemu na kasie nie zależy. Zdemolowali sądownictwo łamiąc konstytucję. Wiem, że sądy za PRL-u i potem nie były niezawisłe, sędziowie to kasta która wymaga reformy ale nie w ten sposób, teraz to za daleko poszło. Podważono autorytet jedynej w demokracji władzy do której możnaby się odwołać, z definicji apolitycznej. Teraz mało kto uwierzy w sprawiedliwość wyroku sądowego. Na czym ma się opierać wiarygodność tego Państwa? Jarosław? Ja osobiście nic do niego nie mam, nienawidzę komuny (Kwaśniewski, Miller). Kaczyński komunistą nie jest, ale inspirowane przez niego działania sprawiają inne wrażenie. Powszechne rozdawnictwo, szczególnie tym co ze zrozumieniem nie potrafią przeczytać artykułu w gazecie (podobno 50%). Do tego nachalna propaganda. To wypisz wymaluj bolszewizm. Zaoszczędzono nam na razie terroru bo to drugi, poza propagandą, czynnik niezbędny aby komuna zwyciężyła :) Na jak długo? :):(
Zmierzam do tego, że dyskusje o polityce to dla hobbistów, żadne wybory nic nie zmienią, bo cytując Pana Michalkiewicza: "Stalin, ojciec demokracji mawiał, że wyborcy należy dać alternatywę i wtedy nieważe na kogo zagłosują, wybory zawsze będą wygrane"!
Duda czy Trzaskowski? jeden .....uj :)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja dodam jeszcze, że model zarządzania państwem prezentowany przez PiS to model rodem z PRLu.. Do władzy dopuszczają miernych, ale wiernych na których najlepiej mieć haki... To wschodni model zarządzania państwem o czym mówiła prof. Staniszkis... A te wszystkie pochwały dawane samemu sobie jak premier Szydło o nagrodach - "one nam się po prostu należały".... Ja jak bym był zwolennikiem Konfederacji pewno wcale bym nie wziął udziału w wyborach, ale jak już bym głosował to na Rafała - bo jak pisałem wcześniej, żadnych "obyczajowych" spraw z którymi się nie zgadzają wyborcy Konfederacji nie jest w stanie wprowadzić, ale podwyższenie podatków czy dalsze niszczenie praworządności może zablokować... Jesteście jak mówi Bosak - najinteligentniejszym elektoratem więc pomyślcie czy wolicie przedłużenie socjalizmu czy jednak kogoś kto to będzie mógł zahamować.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co ten "niemiecki" portal wp.pl wyprawia ??? Dają reklamę sztabu Dudy ??? Po prostu nie do wiary !!!
Przechwytywanie.JPG

Jednak niemieckie media nie chcą wpływać na wynik wyborów w Polsce... :unsure: A może jednak... tylko w 2 stronę.... :p
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ostatni dzień kampanii więc napiszę dlaczego powinniśmy zagłosować na Rafała Trzaskowskiego

1. Bo jakby znowu sejm chciał dać 2 mld zł na chore na raka dzieci zamiast na propagandową telewizję rządową to Trzask by tego nie podpisał
2. Bo Chołownia powiedział, że to mogą być ostatnie wolne wybory
3. Bo Trzask nie ma możliwości jako Prezydent zabrania 500+ bo PiS przecież nie wyśle do niego takiej ustawy
4. Bo Trzask nie będzie miał możliwości jako Prezydent wprowadzenia ustawy o związkach partnerskich czy adopcji dzieci przez homosiów bo PiS tego mu nie wyśle
5. Bo zawetuje ustawy podnoszące podatki
6. Bo na pewno nie ułaskawi żadnego pedofila
7. Bo będzie patrzył na ręce rządowi żeby nie ograniczał naszych swobód obywatelskich
8. Bo WARTO ŻEBY CAŁA WŁADZA NIE BYŁA W JEDNYM RĘKU - JAK W CZASACH KOMUNIZMU

Głosujcie na Trzaskowskiego czy jesteście z Konfederacji czy z innego środowiska... Jest to w interesie nas wszystkich !
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Nie ma szans Trzaskowski nie ma kompletnie nic do zaproponowania poza tym ze nie jest pisem. Chce tylko krasc zostal jak jego platforma odstawiony od korytka i teskni
Dopoki wszystkie stare buzki nie zostana wywalone na margines platforma nie ma czego szukac nikt juz nie uwierzy w ich bajki
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie ma szans Trzaskowski nie ma kompletnie nic do zaproponowania poza tym ze nie jest pisem. Chce tylko krasc zostal jak jego platforma odstawiony od korytka i teskni
Dopoki wszystkie stare buzki nie zostana wywalone na margines platforma nie ma czego szukac nikt juz nie uwierzy w ich bajki
A co zmieniły ci się poglądy przez 2 miesiące... ? Jak pamiętam nie byłeś za PiS... Co by nie mówić PiS jest bardziej socjalistyczny niż PO
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
nie zmienily.
Nie ma znaczeniea kto bedzie kradna jedni i drudzy, ci drudzy z kosciolem, ci pierwsi robia orala zagranicy

Jakos nieslychac zeby ktoras ze stron chciala zlikwidowac te skandaliczna ustawe antyhazardowa na przyklad wiec po co sie wysilac

Dziwia mnie tylko te wyrownane sondaze, pewnie platforma je oplaca i sponsoruje.

Moim zdaniem trzaskowski nie ma najmniejszych szans przewaga wyjdzie z 7-10% na korzysc Dudy

A jak wygra to tyko beda jaja ale malo wazna jest roznica kto nas bedzie okradal i sie tuczyl na panstwowym bo to tylko o to chodzi, ale bez roznicy
 
K 107

kanarek-111

Użytkownik
Ostatni dzień kampanii więc napiszę dlaczego powinniśmy zagłosować na Rafała Trzaskowskiego

1. Bo jakby znowu sejm chciał dać 2 mld zł na chore na raka dzieci zamiast na propagandową telewizję rządową to Trzask by tego nie podpisał
2. Bo Chołownia powiedział, że to mogą być ostatnie wolne wybory
3. Bo Trzask nie ma możliwości jako Prezydent zabrania 500+ bo PiS przecież nie wyśle do niego takiej ustawy
4. Bo Trzask nie będzie miał możliwości jako Prezydent wprowadzenia ustawy o związkach partnerskich czy adopcji dzieci przez homosiów bo PiS tego mu nie wyśle
5. Bo zawetuje ustawy podnoszące podatki
6. Bo na pewno nie ułaskawi żadnego pedofila
7. Bo będzie patrzył na ręce rządowi żeby nie ograniczał naszych swobód obywatelskich
8. Bo WARTO ŻEBY CAŁA WŁADZA NIE BYŁA W JEDNYM RĘKU - JAK W CZASACH KOMUNIZMU

Głosujcie na Trzaskowskiego czy jesteście z Konfederacji czy z innego środowiska... Jest to w interesie nas wszystkich !
Post automatycznie złączony:

nie rób ludziom z mózgu wody!!! ten adolfek bedzie miał prawo veta i nastąpi paraliż panstwa jeżeli tego nie dostrzegasz to /w co nie wierzę/ krecisz tu niezłe lody!
 
T 0

tylko_under

Użytkownik
Ostatni dzień kampanii więc napiszę dlaczego powinniśmy zagłosować na Rafała Trzaskowskiego

1. Bo jakby znowu sejm chciał dać 2 mld zł na chore na raka dzieci zamiast na propagandową telewizję rządową to Trzask by tego nie podpisał
2. Bo Chołownia powiedział, że to mogą być ostatnie wolne wybory
3. Bo Trzask nie ma możliwości jako Prezydent zabrania 500+ bo PiS przecież nie wyśle do niego takiej ustawy
4. Bo Trzask nie będzie miał możliwości jako Prezydent wprowadzenia ustawy o związkach partnerskich czy adopcji dzieci przez homosiów bo PiS tego mu nie wyśle
5. Bo zawetuje ustawy podnoszące podatki
6. Bo na pewno nie ułaskawi żadnego pedofila
7. Bo będzie patrzył na ręce rządowi żeby nie ograniczał naszych swobód obywatelskich
8. Bo WARTO ŻEBY CAŁA WŁADZA NIE BYŁA W JEDNYM RĘKU - JAK W CZASACH KOMUNIZMU

Głosujcie na Trzaskowskiego czy jesteście z Konfederacji czy z innego środowiska... Jest to w interesie nas wszystkich !
Ładnie Cie telewizja spod znaku niebieskiej kropki wyprała. Tylko pozazdrościć.
Wygrana Trzaska spowoduje blokadę ustawodawczą państwa i to w najmniej potrzebnym nam momencie bo wszyscy wiemy ile spustoszenia narobiła pandemia, rząd musi z prezydentem współpracować. A jeśli wierzysz, że to będzie prezydent bezpartyjny to bardzo mało wiesz o polityce. Jedynym jego celem będzie osłabianie pozycji PiS przed kolejnymi wyborami bez względu na koszty takiego działania bo te odczują zwykli ludzie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Post automatycznie złączony:

nie rób ludziom z mózgu wody!!! ten adolfek bedzie miał prawo veta i nastąpi paraliż panstwa jeżeli tego nie dostrzegasz to /w co nie wierzę/ krecisz tu niezłe lody!
No gratuluję kolego... Konto od 2016 r i DZISIAJ NADSZEDŁ ten moment, że się wypowiedziałeś w hydepraku na parę godzin przed końcem ciszy wyborczej... BRAWO ! :rolleyes: 2 JEDYNE POSTY OD 4 LAT I JEDNO ZDANIE ŚWIADCZĄCE O TWOJEJ POTĘDZE UMYSŁU... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :unsure: ;) :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Choćby dlatego nie będzie wetował potrzebnych ustaw bo ludzie wszystko widzą, a PO raczej będzie chciała wygrać kolejne wybory więc żadnej ustawy wspierającej ludzi w walce z pandemią NIE ZAWETUJE, ale zawetuje jak PiS zamiast dla chorych dzieci przeznaczy 2 mld zł na propagandową telewizję...
 
Z 21

zet

Użytkownik
Tak czytam Twe posty i Ty naprawdę wierzysz, iż RT będzie dla ludzi. Zrozum, że świnie oderwane od koryta zrobią wszystko by do niego wrócić, nawet kosztem ludu. strasznie zaślepiony jesteś.
 
K 107

kanarek-111

Użytkownik
o jakim planie o anarchizacji zycia w polsce - pan koperta+ RT
Post automatycznie złączony:

a teraz trochę o bukmacherce! postawiłem że Duda wygra w 10,9 lub w 8 wojewodztwach jak myslicie jestem zarobiony?
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Jak to ktos podsumowal

koleś z przypadku bez programu opowiada pierdoły przed miesiąc i prawie wygrał

No ale pewnie jakby wystawili jakiegos konia czy kota to tez by zakrecili sie w okolicach 49% bo przeciez to nie o to chodzi
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak czytam Twe posty i Ty naprawdę wierzysz, iż RT będzie dla ludzi. Zrozum, że świnie oderwane od koryta zrobią wszystko by do niego wrócić, nawet kosztem ludu. strasznie zaślepiony jesteś.
Była cisza wyborcza więc nie mogłem odpowiedzieć... Od 5 lat rządzi PiS i zawłaszczył totalnie wszystkie spółki skarbu państwa... w niektórych nawet wymienili sprzątaczki... Nie mówię, że i PO/PSL tak nie robiła bo nie jestem fanatykiem... Ale to co robi PiS przechodzi ludzkie pojęcie więc ja mogę powiedzieć w Twoim stylu, że świnie zrobią wszystko by zostać przy korycie - choć ja takich słów nie używam...

Ponieważ nie chcę żeby mnie uważano na tym forum za jakiegoś zaślepionego fanatyka PO to napiszę, że doceniam gest Dudy, że zaprosił Rafała do Pałacu żeby podać sobie ręce... Naprawdę chciałbym to zobaczyć... Bardzo miło mi było słyszeć słowa Kingi Dudy, która powiedziała, że każdemu należy się szacunek bez względu na to jak głosował, jakie ma poglądy, jaki ma kolor skóry lub kogo kocha... To samo powtórzył potem Prezydent, który powiedział, ze myśli dokładnie tak samo jak córka...

Patrzcie - mój awatar i pamiętajcie, że będę wielokrotnie cytował Pana Prezydenta i jego córkę jak będą obrażani wyborcy PO/PSL/Lewicy czy Konfederacji lub osoby innej orientacji seksualnej czy koloru skóry czy wyznania... Choć podobno jak dzisiaj powiedział na antenie TVN24 prawicowy (!) publicysta "Do Rzeczy" na pasku TVP pojawił się napis: "Wyborcy Trzaskowskiego niszczą Polskę" co zdumiało tegoż publicystę i przecierał oczy z wrażenia czy to nie pomyłka... A mówimy o osobie ostro sympatyzującej z PiS ! Okazuje się więc, że i w Zjednoczonej Prawicy są bardzo różne poglądy od tych skrajnych odmawiających prawa do patriotyzmu czy polskości wszystkim tylko nie im po takich polityków jak Gowin, którego bardzo lubię i jako polityka i jako człowieka i z całego tego obozu jestem w stanie jego naprawdę wysłuchać...

Wiem, że to banał, ale Polska jest jedna i lepiej żeby zamiast się kłócić to ją wspólnie budować bo bez względu na to kto za kim jest, codziennie musi iść do pracy, zapłacić podatki i nakarmić dzieci jak je ma, lub zapłacić raty kredytów czy opłaty za mieszkanie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom