>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory Prezydenckie 2020 (z możliwą inną datą)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Już chyba jest wszystko jasne. Różnica 0,8% dawała jeszcze szanse na zmianę wyniku, ale teraz late poll pokazuje, że jest już 1,6% co już raczej gwarantuje zwycięstwo obecnemu prezydentowi.
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Była cisza wyborcza więc nie mogłem odpowiedzieć... Od 5 lat rządzi PiS i zawłaszczył totalnie wszystkie spółki skarbu państwa... w niektórych nawet wymienili sprzątaczki... Nie mówię, że i PO/PSL tak nie robiła bo nie jestem fanatykiem... Ale to co robi PiS przechodzi ludzkie pojęcie więc ja mogę powiedzieć w Twoim stylu, że świnie zrobią wszystko by zostać przy korycie - choć ja takich słów nie używam...

Ponieważ nie chcę żeby mnie uważano na tym forum za jakiegoś zaślepionego fanatyka PO to napiszę, że doceniam gest Dudy, że zaprosił Rafała do Pałacu żeby podać sobie ręce... Naprawdę chciałbym to zobaczyć... Bardzo miło mi było słyszeć słowa Kingi Dudy, która powiedziała, że każdemu należy się szacunek bez względu na to jak głosował, jakie ma poglądy, jaki ma kolor skóry lub kogo kocha... To samo powtórzył potem Prezydent, który powiedział, ze myśli dokładnie tak samo jak córka...

Patrzcie - mój awatar i pamiętajcie, że będę wielokrotnie cytował Pana Prezydenta i jego córkę jak będą obrażani wyborcy PO/PSL/Lewicy czy Konfederacji lub osoby innej orientacji seksualnej czy koloru skóry czy wyznania... Choć podobno jak dzisiaj powiedział na antenie TVN24 prawicowy (!) publicysta "Do Rzeczy" na pasku TVP pojawił się napis: "Wyborcy Trzaskowskiego niszczą Polskę" co zdumiało tegoż publicystę i przecierał oczy z wrażenia czy to nie pomyłka... A mówimy o osobie ostro sympatyzującej z PiS ! Okazuje się więc, że i w Zjednoczonej Prawicy są bardzo różne poglądy od tych skrajnych odmawiających prawa do patriotyzmu czy polskości wszystkim tylko nie im po takich polityków jak Gowin, którego bardzo lubię i jako polityka i jako człowieka i z całego tego obozu jestem w stanie jego naprawdę wysłuchać...

Wiem, że to banał, ale Polska jest jedna i lepiej żeby zamiast się kłócić to ją wspólnie budować bo bez względu na to kto za kim jest, codziennie musi iść do pracy, zapłacić podatki i nakarmić dzieci jak je ma, lub zapłacić raty kredytów czy opłaty za mieszkanie...
Co Ty za bzdury piszesz, Polska dawno nie istnieje a wybory to przedstawienie dla ciemnogrodu...

O czym Ty w ogóle piszesz, PIS, PO itp, przecież to nie oni prywatyzowali ten kraj

W ogóle wiesz kto dał Polsce demokrację, dług publiczny, inflację i wciągnął całą gospodarkę w jednym kawałku....

?
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Na dlug jest prosty sposob. Jedna ustawa mozna z dnia na dzien zmienic walute i po problemie.
Wierzyciele zostaja z reka w nocniku z makulatura.
Oczywiscie mozna zostawic druga walute tylko ze w praktyce ona nic nie bedzie warta
Polski dlug publiczny to w wiekszosci jest zaciagniety w formie obligacji NBP a nie jakies zobowiazana miedzynarodowe w innych walutach.
Mysle ze to kwestia czasu dojscie do wladzy takich rzadow ktore zmienia waluty i w ten sposob pozbeda sie zadluzenia.
Generalnie pod plaszczykiem pseudopandemii wszystko wraca do walut narodowych, mafijne rzady MFW sa ograniczane, kraje zajmuja sie wlasna waluta i robia z nia o chca, czyli dodrukowuja, zadnych pozyczek z MFW i bardzo dobrze.
Po co jacys pasozyci ktorzy robia dokladnie to samo co rzady, a jeszcze pasa sie na innych.
Jak to mowia pozyczyles tysiac to ty masz problem, pozyczyles bilion, to bank ma problem
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Na dlug jest prosty sposob. Jedna ustawa mozna z dnia na dzien zmienic walute i po problemie.
Wierzyciele zostaja z reka w nocniku z makulatura.
Oczywiscie mozna zostawic druga walute tylko ze w praktyce ona nic nie bedzie warta
Polski dlug publiczny to w wiekszosci jest zaciagniety w formie obligacji NBP a nie jakies zobowiazana miedzynarodowe w innych walutach.
Mysle ze to kwestia czasu dojscie do wladzy takich rzadow ktore zmienia waluty i w ten sposob pozbeda sie zadluzenia.
Generalnie pod plaszczykiem pseudopandemii wszystko wraca do walut narodowych, mafijne rzady MFW sa ograniczane, kraje zajmuja sie wlasna waluta i robia z nia o chca, czyli dodrukowuja, zadnych pozyczek z MFW i bardzo dobrze.
Po co jacys pasozyci ktorzy robia dokladnie to samo co rzady, a jeszcze pasa sie na innych.
Jak to mowia pozyczyles tysiac to ty masz problem, pozyczyles bilion, to bank ma problem
O czym Ty ku... gadasz. Przecież wszystko jest niekonstytucyjne i nikt przypadkowy nie jest w Sejmie... O czym Ty ku... gadasz....

Nawet bunt 20-30 mln ludzi nic nie zmieni....

Cały system finansowy na świecie i wszystkie gospodarki należą do jednego układu, służby, wojska, cały przemysł. O czym Ty ku.. gadasz....

Nie widzisz tego co masz przed sobą?!
Post automatycznie złączony:

Post automatycznie złączony:

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom