>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

szslon 182

szslon

Użytkownik
PO under 24% - 2.20 (1.93)
Nowoczesna under 5.5% - 1.55 (1.36)
KORWiN over 5% - 2.05 (1.80)
Razem under 1.1% - 1.57 (1.38)
PSL + ZL under 16.5 - 1.70 (1.49)
Frekwencja ogólnopolska over 43,5% - 1.70 (1.49)

@sts

Garść betów ode mnie, bez analiz, w razie wu zapraszam na prv
 
R 0

riva

Użytkownik
Przedwyborcze gadanie to jedno, rzeczywistość to drugie. Wierzysz w to, że jeżeli KORWiN osiągnie wynik na poziomie 8-9%, nie pokuszą się choćby o jedno stanowisko ministra, np. dla Wiplera? Im nie zależy na stanowiskach, tylko na spełnianiu postulatów, ale zawsze można się wykręcić tym, że żeby spełnić postulaty, niezbędne jest stanowisko ;)
Nie żartuj proszę. Przy wyniku 8-9% jedno ministerstwo objęte byłoby debilizmem i Korwin na to nigdy nie pójdzie (chyba, że go obalą swoi). Dla mnie to do rządu mogą wejść tylko przy mega sukcesie.
 
P 5

phyrz

Użytkownik
Frekwencja na przestrzeni lat:
93&#39; 52,13%
97&#39; 47,93%
01&#39; 49,29%
05&#39; 40,57%
07&#39; 53,88%
11&#39; 48,92%
Średnia: 48,78%
Jak widać wybory zawsze przykuwały uwagę Polaków w mojej opinii tegoroczne głosowanie nie będzie wyjątkiem, widać to po polaryzacji nastrojów w społeczeństwie i chęci zmian. PIS ma niesamowitą szansę wygrać więc jego elektorat licznie ruszy do urn, klika związana z PSL to samo, dla nich to być albo nie być, elektorat KORWINa też jest zmobilizowany jak nigdy, inne ugrupowania też swoje dołożą, nawet taki plankton jak Razem i Stonoga.
Bety od STS:
Frekwencja ogólnopolska 43,5% + 1.7
Frekwencja ogólnopolska 45,5% + 1.9
PSL(-2,5%) vs KORWIN 2 1.8
Średnia ostatnich 4 sondaży:
KORWIN 4.4%
PSL 5.5 %
KORWIN jest na fali wznoszącej dzięki m.in. jasnemu stanowisku dot. imigrantów(zgodnego ze stanowiskiem większości Polaków), ma silne struktury, niezmienny program i z każdym dniem grono jego wyborców powiększa się o świeżo upieczonych 18-latków. Wyniki ugrupowań Korwina zawsze były niedoszacowane w sondażach. PSL też jest troszeczkę niedoszacowany, jego wynik będzie się kręcił ok. 6 %.
Kukiz vs KORWIN 2 (już tylko) 1.8
Tutaj krótko, o KORWIN tak jak pisałem wyżej natomiast Kukiz od końca kampanii prezydenckiej pikuje, jest niedoświadczony, brak programu, spolaryzowane kandydatury, niejasne stanowisko dot. imigrantów, BRAK KASY na kampanie itd. Jeśli wejdzie do sejmu uznam to za niespodziankę.
Dotychczas pograne typy:
PIS vs PO 1
SLD vs Nowoczesna 1
SLD 5,5% +
KORWIN 3,0% +
Nowoczesna 5,0% -
Kukiz vs KORWIN 2
PSL(-2,5%) vs KORWIN 2
Frekwencja 45,5% +
PO 28% -
RAZEM 0,7% -
PSL vs SLD 2

Zobaczymy jak będzie dalej ????
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Sam śledzę kursy od pewnego czasu i poleciłem krewnemu zagrać w sierpniu under 10,5% Kukiz&#39;15 po 1.80 z czego jest on zadowolony. Natomiast pamiętajcie Panowie, że to jest polityka ;) Tutaj może wszystko się zmienić w przeciągu dnia. Jakaś afera, wycieki, nadużycia itd. ???? Jednak życzę Wam i sobie owocnych wygranych ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Polecam wszystkim zagrać poniżej 10% Zjednoczona Lewica w unibet kurs wynosi aż 1.85
Do tej pory nie widziałem żadnych sondaży aby lewica osiągnęła 10%.
Według mnie szczyt ich możliwości to góra 8.5%.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
PSL [5%] / Over / 1.85 / Uni.bet
W polskich bukach jest linia ~7.5%, a tutaj mamy tylko 5%, czyli de facto wejście do Sejmu, więc spore value. Nie wyobrażam sobie, by PSL nie dostał się do Parlamentu. W sondażach jak zwykle 5-6 %, a i tak zawsze jest to zaniżone dla tej partii, bo w wyborach będzie więcej. Elektorat zwarty i gotowy i za miesiąc zrobi to co trzeba.
 
P 30

puciaq

Użytkownik
PSL [5%] / Over / 1.85 / Uni.bet

W polskich bukach jest linia ~7.5%, a tutaj mamy tylko 5%, czyli de facto wejście do Sejmu, więc spore value. Nie wyobrażam sobie, by PSL nie dostał się do Parlamentu. W sondażach jak zwykle 5-6 %, a i tak zawsze jest to zaniżone dla tej partii, bo w wyborach będzie więcej. Elektorat zwarty i gotowy i za miesiąc zrobi to co trzeba.
Na Ónibecie? Chyba już zdjęli, bo są tylko PO, PiS, KORWiN i ZL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Najnowszy sondaż CBOS:
PiS - 36%
PO - 30%
Nowoczesna - 6%
ZL i PSL po 5%
KORWIN - 4%
No to słabo dla naszych typów underowych na PO i Nowoczesną...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 127

jester72

Użytkownik
Przecież to jest CBOS, człowieku ogarnij się...
Sondaż na próbie 8 tysięcznej:
Wyniki sondażu na poziomie ogólnopolskim:
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 39,2
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - 25,7
Komitet Wyborczy Wyborców &quot;Kukiz&#39;15&quot; - 9,8
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica - 8,1
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - 5,8
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru - 5,5
Komitet Wyborczy KORWiN - 4,7
Komitet Wyborczy Partia Razem - 1,2
Petru co prawda wciąż nad kreską ale do wyborów poleci. Zaskakuje Kukiz.
http://bit.ly/1MtxBKq
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Najnowszy sondaż CBOS:

PiS - 36%
PO - 30%
Nowoczesna - 6%
ZL i PSL po 5%
KORWIN - 4%

No to słabo dla naszych typów underowych na PO i Nowoczesną...
CBOs i wszystko jasne . To ci co przed referendum zapowiadali 40 % i wygrana Komorowskieo 63 do 19 :p

Tutaj inny sondaz :
IPSOS: 243 mandaty dla PiS, Nowoczesna trwale nad progiem, Lewica poza Sejmem

PiS – 38% (+3), PO – 26% (+2) – tak prezentują się wyniki badania IPSOS, przeprowadzonego na zlecenie TVP.

Na trzecim miejscu Ruch Pawła Kukiza z 7% poparciem (-2). Dalej Nowoczesna – 6% (+2) i PSL – także 6% (+1) oraz Zjednoczona Lewica – 5% (-1).

Do Sejmu nie weszliby KORWiN – 3% (-1) oraz Partia Razem – 1%. Na „inną partię” wskazało 1% ankietowanych, a 7% odpowiedziało „trudno powiedzieć” (-4).

W przeliczeniu na mandaty, PiS wprowadziłoby 243 posłów, PO – 154, Kukiz – 29, PSL – 18, a Nowoczesna – 15.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Bo kierujemy sie zdrowym rozsadkiem, faktami i logika.
A nie badziewnymi sondazami.
Sondaze swoje jak na referendum np. podawali 30% frekwencji, rozsadni ludzie pukali sie w glowe i grali undery.
Skonczylo sie 7%.
Teraz rozsadni ludzie pukaja sie w glowe na wyniki NowoczesnejPo, ale to juz od samego powstania gdy nikt nic o nich nie wiedzial, a juz im pompowali 12% w sondazach.
Placa to im zawyzaja wyniki to chyba oczywiste.
Ci sami ludzie widza tez spadek Kukiza oraz zysk Korwina i od Kukizowcow i teraz przy aktywnym sprzeciwie islamizacji Polski.
Ps. Jesli jakies sondaze mozna w miare traktowac powaznie i ktory nie myli sie az tak bardzo to Mb - http://wybory.millwardbrown.com/
(Chociaz teraz np cos dziwnie nisko maja Pis na 33%, gdy 2-3tyg temu mieli u nich 38%).
 
G 965

gugu

Użytkownik
dziś odbyło się losowanie numerów list - PiS dostało 1, PO 2, myślę że teraz już spokojnie można grać na zwycięstwo PiSu, bo wiemy ile daje jedynka, za to PO ma jedną z gorszych dwójek, pomijaną przy przechodzeniu dalej, jakiś under też można tu próbować uderzać.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
dziś odbyło się losowanie numerów list - PiS dostało 1, PO 2, myślę że teraz już spokojnie można grać na zwycięstwo PiSu
Problem polega tylko na tym, że obecnie to 1,05 u polskich buków. Po odjęciu podatku zamiast zarobić by się straciło bo podatek jest znacznie wyższy niż 1,05 ???? Dla osób mogących grać np w Unibecie można postawić i 10 tyś, ale tam chyba są też limity z 1000zł więc zarobek niewielki.
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
dziwię się temu waszemu graniu na Korwina dla mnie skończy się na poziomie 3,4% max więc do sejmu nie wejdzie.
taka sama sytuacja w przypadku zjednoczonej lewicy bo dla nich próg wyborczy wynosi 8% i nie wierze że uda im się tyle zdobyć .

osobiście zagrałem już dawno kukiz under 10,5% po 1.80
nowoczesna wejdzie do sejmu po 2.05

jeżeli ktoś chce mogę pokazać skan bo zagrani mocno.

na chwilę obecną STS dołożył jeszcze kilka opcji fajną mi się wydaje

PIS (-13%) - PO - kto lepszy ? 2 1.90


wydaje mi się że PiS mimo wszystko będzie tracił i taki handicap na PO biorę w ciemno, jeszcze na sam koniec wyskoczy Jarek walnie z dwie głupoty i róznica wyniesie 8% max.
Tak swoją drogą chyba wiecie że to on będzie premierem a nie Szydło.

kolejnym kuponem który gram jest
KW PiS (41.0) - mniej. po 1.75
KW PiS (38.5 - mniej po 2.35

i na sam koniec najfajniejszy typ

PSL+ZL (16.5) - mniej po 1.75
dajcie spokój nie ma szans żeby tyle zebrali ???? )


powodzenia wszystkim w obstawianiu i w dobrych wyborach przy urnach w pażdzierniku. :razz:
 
samarama 119

samarama

Użytkownik
Parę słów co do Partii KORWIN. ..
Według mnie 5% to minimum co uda się tej partii osiągnąć myślę że wynik zakręci się w okolicach 8% już tłumaczę dlaczego ;)
Lekko ponad 3% to stały elektorat, Braun nie zarejestrował list w całym kraju więc połowa jego wyborców zagłosuje na najbliżej mu poglądami PK czyli jakieś 0,4%, RN już nie istnieje a więc po 1/3 poparcia z wyborów prezydenckich na PK, i Kukiza pozostała część osób inne lub nie zaglosuje. Czyli na starcie mamy już 4% jesli dodamy do tego 1/3 elektoratu Wilka to na pewno jest juź 4%. Teraz najważniejsze : Kukiz miał 20% poparcia ale jego notowania były spowodowane tym że był wtedy najbliżej w sondażach Bronka i Dudy i miał większe szanse od Korwina żeby coś osiągnąć więc część glosów Korwina przeszła właśnie na Kukiza. Według mnie te 20% rozłoży się następująco :
8% Kukiz
5% Pozostali
3% Korwin
Reszta nie zagłosuje.
Czyli do tej pory uzbierałem 7% - co dalej:
Partia ma jasno określone stanowisko co do gorącego ostatnio tematu, czyli tfu uchodźców co powiela się z przekonaniami 85% społeczeństwa (tak, 85%) . Platforma nas zdradziła a PiS tego nie wykorzystał więc tak jakby popiera przyjęcie tfu uchodźców.
Przyjmijmy pesymistyczne wzrost poparcia o 0,5%. Dokładam do tego wzrost poparcia o 0,2% o 18 latków którzy otrzymali prawa wyborcze przez ostatnie pół roku. Kampania dopiero się zaczyna a na pewno czekac nas będą debaty na których będzie można zdobyć jakieś %% , nie muszę też mówić że gdziekolwiek (burka nad i lub tak czy nie )nie pójdzie Przemek to ora swoich przeciwników aż miło.
Z moich wyliczeń wychodzi ok 8% i jestem tu wyborcą PK i myślę nawet o optymistycznym scenariuszu i wyniku 10% ale realistycznie widzę tu mocne 8%. Nawet w pesymistycznym scenariuszu nie wyobrażam sobie żeby partia nie weszła do sejmu a linię 5% w unibecie gram za dwukrotnie wyższą stawkę niż najwyższa zagrana do tej pory ;)
PK &gt; 5%
ÓNI 2,1
Podwójny olin
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Parę słów co do Partii KORWIN. ..
Według mnie 5% to minimum co uda się tej partii osiągnąć myślę że wynik zakręci się w okolicach 8% już tłumaczę dlaczego ;)
Lekko ponad 3% to stały elektorat, Braun nie zarejestrował list w całym kraju więc połowa jego wyborców zagłosuje na najbliżej mu poglądami PK czyli jakieś 0,4%, RN już nie istnieje a więc po 1/3 poparcia z wyborów prezydenckich na PK, i Kukiza pozostała część osób inne lub nie zaglosuje. Czyli na starcie mamy już 4% jesli dodamy do tego 1/3 elektoratu Wilka to na pewno jest juź 4%. Teraz najważniejsze : Kukiz miał 20% poparcia ale jego notowania były spowodowane tym że był wtedy najbliżej w sondażach Bronka i Dudy i miał większe szanse od Korwina żeby coś osiągnąć więc część glosów Korwina przeszła właśnie na Kukiza. Według mnie te 20% rozłoży się następująco :
8% Kukiz
5% Pozostali
3% Korwin
Reszta nie zagłosuje.
Czyli do tej pory uzbierałem 7% - co dalej:
Partia ma jasno określone stanowisko co do gorącego ostatnio tematu, czyli tfu uchodźców co powiela się z przekonaniami 85% społeczeństwa (tak, 85%) . Platforma nas zdradziła a PiS tego nie wykorzystał więc tak jakby popiera przyjęcie tfu uchodźców.
Przyjmijmy pesymistyczne wzrost poparcia o 0,5%. Dokładam do tego wzrost poparcia o 0,2% o 18 latków którzy otrzymali prawa wyborcze przez ostatnie pół roku. Kampania dopiero się zaczyna a na pewno czekac nas będą debaty na których będzie można zdobyć jakieś %% , nie muszę też mówić że gdziekolwiek (burka nad i lub tak czy nie )nie pójdzie Przemek to ora swoich przeciwników aż miło.
Z moich wyliczeń wychodzi ok 8% i jestem tu wyborcą PK i myślę nawet o optymistycznym scenariuszu i wyniku 10% ale realistycznie widzę tu mocne 8%. Nawet w pesymistycznym scenariuszu nie wyobrażam sobie żeby partia nie weszła do sejmu a linię 5% w unibecie gram za dwukrotnie wyższą stawkę niż najwyższa zagrana do tej pory ;)
PK &gt; 5%
ÓNI 2,1
Podwójny olin
Fajna analiza ale np. nie uwzględniłeś pana stonogi którego elektorat jest taki sam co Korwina. Swoją drogą ciekawe ile temu stonoge uda się uzyskać poparcia.
 
Do góry Bottom