>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

samarama 119

samarama

Użytkownik
Fajna analiza ale np. nie uwzględniłeś pana stonogi którego elektorat jest taki sam co Korwina. Swoją drogą ciekawe ile temu stonoge uda się uzyskać poparcia.
Stonoga nie zarejestrował list w całym kraju. Według mnie nie miałby więcej niż 1% gdyby był zarejestrowany w całej Polsce a tak to uzyska może 0,5% ;)
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Stonoga nie zarejestrował list w całym kraju. Według mnie nie miałby więcej niż 1% gdyby był zarejestrowany w całej Polsce a tak to uzyska może 0,5% ;)
Nie żartujcie z tym Stonogą , w skali kraju to nie będzie miał nawet 0,1 %...:grin:
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
osobiście zagrałem już dawno kukiz under 10,5% po 1.80
nowoczesna wejdzie do sejmu po 2.05
Nowoczesna do Sejmu nie wejdzie. Bogatych bankowców w Polsce chyba nie ma 5 %? A niemądrych ludzi sądzących, że Petru to lepsza wersja Platformy, też - mam nadzieję - że nie.

PIS (-13%) - PO - kto lepszy ? 2 1.90
Pis w mojej opinii zdobędzie pomiędzy 35 a 40 procent. Platforma zdobędzie dużo mniej niż pokazują to sondaże. Ja mając bardzo różnych znajomych, w tym takich, którzy głosowali na PO, aktualnie nie mam żadnego, który odda swój głos na tą partię. Nie mam zielonego pojęcia skąd te sondaże.

Tak swoją drogą chyba wiecie że to on będzie premierem a nie Szydło.
A to ciekawe, bardzo ciekawe. Wyborcza tak napisała. Czy TVN ze swoim prześmiesznym Knapikiem tak powiedział? Oczywiście jest to możliwe po jakimś czasie, jeśli potrzebny będzie na trudne czasy silny i charyzmatyczny przywódca, bo powiedzmy sobie szczerze Szydło tych cech nie ma, ale na razie takie sądy są nieuprawnione.

Nie jestem i nie byłem wyborcą ani PiS ani PO. Ale ten post tak pachnie lemingiem Platformy, że nie mogłem się powstzymać żeby zripostować
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja wam powiem - największy (podobno) leming i POlszewik z forum, że ponieważ z dwójki u mnie startuje z PO kompletny cwaniaczek i jeden z &quot;kolesi&quot;, którzy się dorobili na polityce, a był już też zamieszany w jedną z afer, prawdopodobnie w ogóle nie wezmę udział w głosowaniu lub zagłosuję na ZL (ale muszę sprawdzić kto ma jedynkę). Po prostu na tą mordę (tego kandydata z PO) nie zagłosuję bo by mi ręka uschła. Oczywiście PO zrobiła taki zabieg jak w całej Polsce, że na &quot;jedynce&quot; jest osoba w nic nie zamieszana, wcześniej mało się udzielająca, ale wiadomo, że dwa pierwsze miejsca mogą wejść. Po za tym ten skompromitowany człowiek nie miał prawa się znaleźć na listach PO ! Na PiS bym zagłosował, bo jest jedna fajna osoba, która dużo zrobiła dla mojego miasta, ale wiem, że będzie związany dyscypliną partyjną, a program PiS jest niekorzystny dla kraju. Na Nowoczesną, partię banków nie zamierzam głosować, bo co prawda jestem przeciwny dodatkowemu podatkowaniu banków, ale są na tyle silne, że nie potrzebują jeszcze własnej partii ! Jeśli będzie brzydka pogoda na 100% po prostu zostanę w domu i tyle. Piszę to w tym dziale ponieważ macie tu mało zwolenników PO, a myślę, że dużo elektoratu może tak zrobić jak ja, czyli po prostu się wstrzymać. To by sugerowało typy na under na PO i under frekwencyjny, gdyby taka postawa miała być szersza, ewentualnie over dla ZL. Jeśli mam do wyboru kolesi, którzy co prawda umieją rządzić krajem, ale przy okazji na tym nieźle zarabiają i stworzyli sobie z tego dojną krowę tak w sensie dosłownym, ale w wielu innych znaczeniach i amatorów, którzy kompletnie się mylą, ale mają dobre intencje, po prostu nie mam na kogo. Tak może pomyśleć dużo elektoratu PO. W związku z czym należało by chyba wejść w under frekwencyjny.
edit// właśnie sprawdziłem jedynkę ZL i jest to kolejny cwaniaczek i karierowicz na jakiego nie mogę patrzeć tym razem z ZL. W związku z powyższym na 99% nie będę głosować.
 
P 5

phyrz

Użytkownik
Dla ścisłości, chodzi tylko o okręg szczeciński. Na braku rejestracji Stonogi w całym kraju najbardziej skorzysta Korwin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 30

puciaq

Użytkownik
Za jakie stawki na wybory przyjmuje to Betano?
Zależnie od zakładu. Przykładowo na wynik % partii to polecam grać po 200 zł i tak można do 700- 800 zł dojść, potem dwukrotnie zmieniali mi linię.

Wpierw z 5 na 6 %, a teraz z 6 na 5,5 %. Mówię o zakładzie na Nowoczesną.

Z kolei zakład kto będzie trzecią siłą to przy KORWiNie z kursem 20 grać trzea było po 10 zł, bo 50 zł to było dla nich za dużo.

Analizę co do szans itd. przedstawię później. Ot technicznie mówię jak to wygląda :p

Pozdrawiam
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Platforma Obywatelska (tfuuu) under 27,0% @ 1,87 Betano

Dzisiejszy informacja na temat platformy antyobywatelskiej, potwierdzona u jednego z polityków PO
Wewnętrzne sondaże PO wyglądają tak: PiS 48%, PO 17%.
Przypomnę że wewnętrzne sondaże PO się w miarę sprawdzają bo w wyborach prezydenckich też wygrywał Duda po 1 turze z Komorowskim także możemy w tym aspekcie zaufać.
Co do kwestii merytorycznych. Platformie zabierać będzie Nowoczesna, bankstery Petru mają nieograniczone środki finansowe więc do końca będą cisnęli zarówno w akcji bilbordowej, plakatowej czy emisyjnej spotów w TV. Niezadowolone lemingi zagłosują na &quot;NOWE&quot;, a niezdecydowani czy zostać przy PO czy zmienić na .N mogą to kupić. Ponadto Zjednoczona Lewica, elektorat PO to w dużej części lewicowy elektorat także też będzie kąsała z wyniku platformy. Moim zdaniem będzie niezła frekwencja w tych wyborach bo ludzie mają po prostu dość, a to nie będzie sprzyjało PO. Żelaznego sufitu nie przebiją po 8 latach beznadziejnych rządów. Wysoka frekwencja niskie popracie PO. Poza tym PIS na fali także ok 42% mogą zrobić, a to automatycznie spowoduje że PO będzie miała problem z 20% poparciem.
Limit 934 zł i za tyle gram.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Duży elektorat lewicowo- liberalny zagłosuje na lobbystę rotschildów, dość mają starego millera i skompromitowanego winiarza spod biłgoraju a nowoczesna to jest miejsce gdzie się odnajdą- nie socjaliści, ale np. są za zniesieniem finansowania religii- nie z powodów ideowych a finansowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Zachodnio-Warszawski okręg
Kidawa-Błońska 3,00 Unibet

Podobnie jak w Warszawie najprawdopodobniej w tym okręgu wygra PO. W prezydenckich Bronek wygrywał w tych okolicach, poza rejonami Wołomina i Otwocka. Zachodnia część czyli Piaseczno, Grodzisk czy Pruszków za PO.
Kidawa do tej pory startowała z Warszawy ale Ewcia ją wypchnęła. Za rywala ma Błaszczaka bo Piechocińskiego czy Nowickiej nie wliczam - PSL nie ten region, ZL za cienkie.
Na liście PO oprócz Kidawy jest Misiek Kamiński :cool: Reszta oprócz Dziekanowskiego to same nołnejmy dla mnie (nie mieszkam w tym okręgu ale interesuje się polityką). Liczę na efekt Kamińskiego czyli podobnie jak w przypadku Europarlamentu że nie dostanie się. Ludzie nie mają bardzo wyboru, kto ogarnięty to pewnie kogoś znajdzie ale większość ludzi głosuje na tych z telewizji. Kidawa jest marszałkiem, trochę taka nijaka więc w sam raz pasuje. W Warszawie potrafiła ostatnio zebrać 45 tys. mimo że jedynką był Donek.
Największy rywal to Mariusz Błaszczak ???? w PISie na liście oprócz niego są Smirnow i Sasin. Szczególnie ten drugi zabierze sporo głosów Błaszczakowi bo kandydował na prezydenta Warszawy i jest dość popularny w tamtych rejonach. 4 lata temu kandydował z 5. miejsca i dostał prawie 30 tys. głosów. Błaszczak jako jedynka miał 44 tys. (w PO kandydowali Halicki i Rosati i mieli 40 i 59 tys.).
Szykuje się porażka PO w wyborach ale jednak Warszawa i okolice zawsze były platformerskie. Do tego moim zdaniem głosy platformy skupią się na Kidawie, w pisie będą rozrzucone (kto głosuje w ogóle na Błaszczaka? ???? )
Warszawa
Jeśli chodzi o Warszawę to tutaj pojedynek Kaczyński - Kopacz. Na Jarka 2,60. On zbierze prawie wszystkie głosy na PIS, nie ma raczej wątpliwości. W 2011 miał ponad 200 tys.
Kopacz to spadochroniarz, dotąd kandydowała z Radomia ale chciała pojedynku jak Saleta z Adamkiem i oby nie skończyło się to jak w sobotę. Tusk zbierał grubo ponad 350 tys. W PO kandydują jeszcze Halicki, Kluzik, Abgarowicz i inne pokemony (jak Kosecki czy Ligia Krajewska). Bardziej to się rozłoży niż w Pisie, dlatego warto przemyśleć typ na Jarka.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W Unibecie żałosne limity na politykę. Na Kidawę mogłem postawić tylko 42 zł ???? także nie wiem po co oni wystawiają te kursy jak tak nie idzie tego zagrać.
Jeszcze jakby szło ako robić to taki limit rozumiem, ale nie idzie.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Mówiąc bardzo skrótowo, chłodnym okiem, bez sympatii i antypatii:
1) Grać wszelkie undery na PO - powtarzam: partia niesamowicie przeszacowana w sondażach, nikt ze znajomych na nich nie głosuje. Koło 20% pewnie zdobędą.
2) Grać overy ZL - bukmacherzy ich nie doceniają, a ludzie o lewicowych poglądach już na PO jak ostatnio głosować nie będą. Sporo punktów przyniesie im też to, że jak ogłoszono dzisiaj - w cień usuną się Miller i Palikot, a twarzą ma być Nowacka - co by nie mówić, kobieta, którą ceni nawet prawica.
Te 2 opcje polecam. PiS wygra zdecydowanie, PSL się doczłapie, a nie mam jeszcze zdania, czy tym razem uda się to Korwinowi.
 
J 127

jester72

Użytkownik
2) Grać overy ZL - bukmacherzy ich nie doceniają, a ludzie o lewicowych poglądach już na PO jak ostatnio głosować nie będą. Sporo punktów przyniesie im też to, że jak ogłoszono dzisiaj - w cień usuną się Miller i Palikot, a twarzą ma być Nowacka - co by nie mówić, kobieta, którą ceni nawet prawica.
Nie wiem tylko czy ciut nie za późno ????
No i niektórzy młodzi lewacy jak coś &quot;szczelą&quot; to klękajcie narody ????
Co do PO - wynik miedzy 17-22% na dzisiaj można przyjąć za najbardziej wiarygodny. Więc wszystko co poniżej 23-24% PO do gry na spokojnie.
Uwierzyłbym w przywołany powyżej sondaż wewnętrzny, gdyby nie rzekomy wynik PiS - 48%. Imo raczej góra 42%, tyle zresztą daje im &quot;zaprzyjaźniony&quot; z nimi Marcin Palade w swojej prognozie, a za wrzesień średnią mają 40%.


Wynik PO zawyżony lekko przez CBOS.
Petru. Chyba ktoś gdzieś uwierzył że faktycznie N w parlamencie to mniejsze szanse PiSu na samodzielne rządy. Wg mnie nie ale chwilowo N jest &quot;pompowana&quot; bez umiaru w mediach, a to może po pierwsze odebrać nieco głosów Zlewowi, a po drugie zagrozić dosyć tutaj popularnym underom przeciw Petru, w tym i mojemu, już zagranemu.
Koalicja po wyborach. Tutaj sprawa jest jasna - Kaczyński nie zdecyduje się na żadną koalicję czy to z Kukizem czy z Korwinem z jednego prostego powodu - obaj przeze mnie przywołani są mocno niestabilni emocjonalnie, a ostatnią rzeczą jakiej chciałby Prezes to powtórka z lat 2005-2007 czyli jednej gigantycznej kłótni w obozie władzy. O ew. koalicji z PSL nawet nie chce mi się pisać. Prędzej zdecyduje się na rząd mniejszościowy i ew. &quot;wyciąganie&quot; poszczególnych posłów. Oczywiście gdyby nie zdobył samodzielnej większości.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Lublin: E.Kruk @ 2,6 U.nibet
u mnie limit 174zł...
Od razu piszę że nie siedzę w lubelskim klimacie politycznym, ale wystarczyło 15 minut analizy, żeby dojść do wniosku że w tym typie jest mega value - przynajmniej na moje oko.
Na początek, info z Lublina o jakichś tam sondażach:
http://www.kurierlubelski.pl/artykul/8788247,sondaz-wyborczy-kuriera-lubelskiego-pis-wygrywa-w-woj-lubelskim-wideo,id,t.html
PiS - 44 proc.
PO - 13,9 proc.
Zjednoczona Lewica - 4,7 proc.
Przeanalizowałem &#39;historię pojedynków&#39; w regionie w trzech ostatnich wyborach.
2011:
Mucha: 45 568 (PO 25%)
Kruk: 30 048 (PIS 38%)
2007:
Kruk: 53474 (PIS 41%)
Palikot: 44186 (PO 30%)
Mucha: 21028 (PO 30%)
2005:
Palikot: 26275 (PO 17%)
Kruk: 28535 (PIS 25%)

Tak więc, choć 4 lata temu wygrała Mucha to wiadome jaką sobie przez ten czas opinię wyrobiła, podobnie jak PO. W 2007 i 2005 Palikot był głównym konkurentem Kruk, ale ten człowiek również stracił bardzo dużo poparcia w oczach społeczeństwa przez ten czas. Młodzież już na niego nie będzie głosować, wolą Korwina czy Kukiza, także ten kandydat na pewno odpada.
W tamtych poprzednich wyborach różnica między PiSem i PO nie była ani razu tak duża niż zakładają sondaże na aktualne wybory. Oczywiście biorę poprawkę na to, że ten sondaż jest dla całego województwa, a okręg w którym toczy się walka to okręg lubelski, więc Lublin+zachód województwa, zatem w tym przypadku będzie kilka pp mniej różnicy, jednakże uważam że skoro ma być aż taka dominacja PiSu, to jego główna armata powinna sobie poradzić z wyblakłymi gwiazdami sceny politycznej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Frekwencja powinna spokojnie przekroczyc 50%. Ludzie chcą zmian. Jest duża chęć obalenia PO. 47.5% over @2 spokojnie do grania. Over 45.5% to lokata ale jest jedno ale - podatek. Orientuje się ktoś czy inne buki mają ofertę na frekwnce?
 
Do góry Bottom