>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne - POLSKA 2011r.

T 3

tamarind17

Użytkownik
według badań ulicznych z tego co wiem to RPP jest kilka setnych % przed SLD ale wiadomo, że tego nie należy brać aż tak na poważnie, jednak widać pewien trend.
myślę, że PJN osiągnie te 2%. Są jakieś prognozy jaka będzie frekwencja bo przy tych badaniach nigdzie nie widziałem
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jestem na bieżąco z polityką, oglądał, słucham, jednak pomimo tego wątpię, aby Ruch Palikota wygrał z PSL, a nawet żeby wszedł do Sejmu, tyle ode mnie
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
według tych samych sondaży które dają tyle poparcia RPP frekwencja ma wynieść 62 %...mam coś jeszcze dodać?
 
R 13

reward

Użytkownik
według tych samych sondaży które dają tyle poparcia RPP frekwencja ma wynieść 62 %...mam coś jeszcze dodać?
Frekwencja będzie wynosić mniej niż 50%, a Ruch Palikota dostanie powyżej 5%... takie są moje sondaże... wszystko rozstrzygnie się w ostatnich 2-3 dniach przed wyborami... przy frekwencji duży wpływ będzie miała też pogoda w dniu wyborów, ale to nie te same wybory co 4 lata temu w których Polacy wybierali pomiędzy PO a PIS, a wtedy frekwencja wynosiła niecałe 54%, więc teraz będzie minimum kilka % mniej... przy Ruchu Palikota zdecydują głosy obecnej grupy ludzi niezdecydowanych... stały elektorat popierających Palikota to około 2-3%, 1% Palikot weźmie pewnie SLD, 1% PO + głosy niezdecydowanych...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Frekwencja będzie wynosić mniej niż 50%, a Ruch Palikota dostanie powyżej 5%... takie są moje sondaże... wszystko rozstrzygnie się w ostatnich 2-3 dniach przed wyborami... przy frekwencji duży wpływ będzie miała też pogoda w dniu wyborów, ale to nie te same wybory co 4 lata temu w których Polacy wybierali pomiędzy PO a PIS, a wtedy frekwencja wynosiła niecałe 54%, więc teraz będzie minimum kilka % mniej... przy Ruchu Palikota zdecydują głosy obecnej grupy ludzi niezdecydowanych... stały elektorat popierających Palikota to około 2-3%, 1% Palikot weźmie pewnie SLD, 1% PO + głosy niezdecydowanych...
Ja myślę,że frekwencja będzie w ok.40-45% max. 4 lata temu była większa nadzieja wśród ludzi że jak wybiorą PO to będzie lepiej niż za PIS-u.Zwłaszcza wśród młodszych wyborców,którzy nabili frekwencję-moi znajomi nawet za granicą głosowali. A dziś mało kto wierzy że wybory coś zmienią na lepsze,każdy obywatel dba tylko o swój portfel a prosiaczki przy korycie przecież się nie zmienią;) Tak jak mówisz wpływ będzie mieć również pogoda,dlatego ja poczekam ile się da i wtedy zagram jakiś under w kwestii frekwencji.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
co powiecie na skok kursu na PO? jeszcze 5 dni temu był 1.25, a teraz 1.45 w Tobet.. nie jestem na bieżąco, mało interesuje się polityką, ale do tej pory jak grywałem wybory to zawsze bezproblemowo wchodziło.
 
T 3

tamarind17

Użytkownik
szkoda, że nie postawiłem wcześniej na RPP - SLD. Kurs był 7 a teraz w zasadzie obie ekipy są blisko a RPP dalej będzie gonił, tylko pytanie czy dogoni?
Ja bym grał tylko w naziemnych nie umiem tego już znaleźć a sprawdziłem fortune, totomixa i sts
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
szkoda, że nie postawiłem wcześniej na RPP - SLD. Kurs był 7 a teraz w zasadzie obie ekipy są blisko a RPP dalej będzie gonił, tylko pytanie czy dogoni? Ja bym grał tylko w naziemnych nie umiem tego już znaleźć a sprawdziłem fortune, totomixa i sts
ale w co ty wierzysz ? palikot nie ma szans przegonic sld. jesli chodzi o ten typ to bzdura, natomiast łapanie palikota w pojedynku z psl gdzie kurs oscylowal w granicach 4,00 to na ta chwile perelka i ma szanse wejscia. Przeciwnie do pojedynku z sld ;).
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ja bym czekał..do 1.6-1.65 powinno dojść a wtedy dubel z RPP-PJN będzie wyglądał smakowicie na podwojenie
nie można łączyć zakładów niestety...
szkoda, bo SLD z Palikotem + PO dałoby AKO piękne, ale wg mnie i tak warto zagrać to osobno. Zagrożenie praktycznie żadne, a dwie lokaty 40% wyglądają bardzo przyjemnie...

/kilka sondaży na bieżąco...

http://sondaz.wp.pl/?ticaid=1d252
http://serwisy.gazetaprawna.pl/wybory/dzialy/sondaze
http://www.rp.pl/artykul/600135,727245-PO-ciagle-na-czele-PiS-utrzymuje-stale-poparcie.html
wygląda to obiecująco!
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Zazwyczaj takie wydarzenia muszą być grane jako single ale może w unibecie jest inaczej. Oczywiście wybory wyborami i najważniejsze aby każdy kto chce głosował według swego uznania ale można też ciekawie zarobić gram bardzo grubo na RPP będzie miał więcej głosów niż PSL po kursie 2,00 (czyli 1,75 naziemny). Teraz ani specjalnie nie zachęcam bo wydaje mi się to głupie (PSL zawsze ma tych głosów więcej niż sondaże wskazują) ale ja tu widzę sporą szanse dla Palikota bo sporo moich znajomych jeżeli pójdzie zagłosować to właśnie na niego bo jest burdel będzie burdel i może coś się zmieni. Po kursie 2,00 mnie bardzo zachęciło jutro pewnie będą już niższe po 1,80 na obie partie bo jestem pewien, że te głosy Janusz będzie miał szczególnie od ludzi młodych jak i od tych, którzy chcą zmian.
Co do samych sondaży to nigdy nie są miarodajne bo w GW Palikot ma 4% a bodaj w Polskim radiu przed tygodniem 9%. Uważam, że dobrze aby on ten próg przekroczył bo nie jest lubiany przy korycie i dlatego ludzie chcą na niego głosować.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
na unibet kurs na po-pis wynosi 1,25 a na rpp-pjn 1,01
Wyrwałeś się jak guma z majtek.
Nie wiesz, nie pisz. Były kursy jak kolega wpisał, sam chciałem zagrac a tu klops, na moich oczach już po kliknięciu przy zawieraniu zakładu kurs na PO 1,45 -&gt; 1,25
Do usunięcia :-|.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wyrwałeś się jak guma z majtek. Nie wiesz, nie pisz. Były kursy jak kolega wpisał, sam chciałem zagrac a tu klops, na moich oczach już po kliknięciu przy zawieraniu zakładu kurs na PO 1,45 -&gt; 1,25 Do usunięcia .
dzieki ze za mnie wyprostowales kolege.
wybacz... to chyba moje wysokie zagranie tak obnizylo...

gram bardzo grubo na RPP będzie miał więcej głosów niż PSL po kursie 2,00 (czyli 1,75 naziemny). Teraz ani specjalnie nie zachęcam bo wydaje mi się to głupie (PSL zawsze ma tych głosów więcej niż sondaże wskazują) ale ja tu widzę sporą szanse dla Palikota bo sporo moich znajomych jeżeli pójdzie zagłosować to właśnie na niego bo jest burdel będzie burdel i może coś się zmieni. Po kursie 2,00 mnie bardzo zachęciło jutro pewnie będą już niższe po 1,80 na obie partie bo jestem pewien, że te głosy Janusz będzie miał szczególnie od ludzi młodych jak i od tych, którzy chcą zmian.
to ja sie pochwale ze łapałem to po kursie 4,58 z dorzutka rpp-pjn w fortunie ale niestety nie czuje tego jakos i chyba zakontruje po 1,85 na psl.. surebet idealny jak wiekszosc podczas tych wyborow. to samo 1,45 po i 4,25 pis. 7% surebet

EDIT : dorzucam typ do postu
FREKWENCJA OVER 45,5 %
2,00 tobet
Wybory w tym roku stają sie jakies modne, kazdy o nich mowi w kregach w ktorych bym sie nie spodziewal. Moze to dzieki Palikotowi, on na pewno przyciagnie spora liczbe glosujacych, pisowcy musza isc pełną zgrają zeby nawiazac walke z po bo sondaze coraz slabsze. pogoda sprzyja glosowaniu, byle nie padało. mysle ze 45,5 jest do przeskoczenia
 
T 3

tamarind17

Użytkownik
a ja kupon po kursie prawie 9 załapałem na RPP - PSL, RPP - PJN, SLD -12,5% (to co wyprawia Napieralski nawet mnie zaskakuje). Na dzisiaj 100% pewności, że to wejdzie. SLD też przeskoczy, a frekwencja przejdzie jednak 45% bo dużo znajomych idzie głosował na Ruch, to samo słyszę w autobusach więc frekwencja powinna oscylować ok. 50% chociaż nie wiadomo czy inne regiony też będą chętnie głosować na swoje partie.
 
Do góry Bottom