>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne - POLSKA 2011r.

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ruch Poparcia Palikota - Polskie Stronnictwo Ludowe @ 4,3 Totomix

PSL ma swój stały elektorat, im właściwie kampania wyborcza nie jest potrzebna - kto ma na nich zagłosować ten zagłosuje, i ani wyborców nie zyskają ani nie stracą w wyniku kampanii. Myślę, że uzbierają ~ 8% głosów.
Natomiast Palikot po zadyszce jaką złapał po utworzeniu swojego Ruchu, ostatnimi czasy zyskuje, zdecydowanie jest na fali, teraz kwestią nie jest już tak bardzo czy wejdzie do sejmu tylko ilu posłów zdoła tam wprowadzić. Na Ruch Poparcia Palikota zrobiła się swego rodzaju moda, jego postulaty zaspokajają rzeszę ludzi o lewicowych poglądach, szczególnie jeśli chodzi o kwestię obyczajowości. Dodatkowo ma skąd czerpać wyborców - zarówno z rozczarowanych rządami PO jak i niewyraźnego w poglądach i z utraconymi ideałami SLD. Ten typ już teraz wydaje się atrakcyjny, a myślę, że jeszcze zyska na wartości w najbliższych 10 dniach i wieczorem 9 października ujrzymy zbliżone wyniki PSL i RPP. Może zbliżone na tyle że RPP zdobędzie więcej głosów niż PSL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
PO poparcie over 32.99% 1.80 Milenium
Dla mnie dosyć pewny typ. Platforma wygra te wybory, to nie podlega wątpliwości. Linia wystawiona przez bukmachera jak najbardziej do przebicia. Ostatnie sondaże jeszcze bardziej mnie do tego przekonują.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
ludzie podawajcie ako w naziemnych po odliczeniu podatku... te 3,45 to nic nie daje. ako to 3,03 a to zmienia duzo
zagrałem to za 25 zł.
25*0,88*4,30=94,60 zł.
dostanę od tej wygranej 9 zł bonusu czyli łączna wygrana to 103,60 zł.
grając bez podatku dostaniesz 107,50 zł.

po co to piszę
a) różnica wcale nie jest duża
b) idąc twoim tokiem nie wiadomo czy podawać wszystkie korzyści i wady grania w naziemnym (można wygrać wycieczkę i inne bajery, sporo bonusów typu 5,10,20% do wygranej bla bla bla)

krótko: zły pomysł
 
darter 134

darter

Użytkownik
zagrałem to za 25 zł.
25*0,88*4,30=94,60 zł.
dostanę od tej wygranej 9 zł bonusu czyli łączna wygrana to 103,60 zł.
grając bez podatku dostaniesz 107,50 zł.
po co to piszę
a) różnica wcale nie jest duża
b) idąc twoim tokiem nie wiadomo czy podawać wszystkie korzyści i wady grania w naziemnym (można wygrać wycieczkę i inne bajery, sporo bonusów typu 5,10,20% do wygranej bla bla bla)
krótko: zły pomysł
Może ty dostaniesz bonusy jednak większość (chyba zdecydowana) gra w necie i na takie bonusy nie ma co liczyć :p
Takie moje zdanie ????
A co do wyborów to dla mnie jedynym pewnym typem jest PO - PiS 1 @1.35 w tobet. Kurs niski ale do jakiegoś dubla czy coś można dołożyć
 
T 3

tamarind17

Użytkownik
ja stawiam chyba takie coś jutro:
RPP - PJN 1.15 - najpewniejsza lokata na świecie ???? PJN ok. 2% , RPP ok. 7% nie ma szans, że typ nie wejdzie
RPP - PSL 4.58 - jak dla mnie spore value, na miejscu buka ustawiłbym tutaj góra 2,50. RPP szybko goni SLD a PSL według najnowszych sondaży już wyprzedził.
SLD - under 12,5% - 1.80 no tego w sumie nie jestem pewny, ale RPP żeruje na słabości SLD, na jej braku lidera i ciekawego programu.
Razem ako 9.48, po odliczeniu 12% podatku: 8.34
Nie jestem pewny co do wygranej PO, i co do frekwencji (w fortunie próg ustawiony na 45,5%)
na drugim kuponie dam:
RPP over 4,5%
under 45,5% frekwencja
PO - PIS
ako 3.89
 
R 13

reward

Użytkownik
ja stawiam chyba takie coś jutro:
RPP - PJN 1.15 - najpewniejsza lokata na świecie ???? PJN ok. 2% , RPP ok. 7% nie ma szans, że typ nie wejdzie
RPP - PSL 4.58 - jak dla mnie spore value, na miejscu buka ustawiłbym tutaj góra 2,50. RPP szybko goni SLD a PSL według najnowszych sondaży już wyprzedził.
SLD - under 12,5% - 1.80 no tego w sumie nie jestem pewny, ale RPP żeruje na słabości SLD, na jej braku lidera i ciekawego programu.
Razem ako 9.48, po odliczeniu 12% podatku: 8.34
Nie jestem pewny co do wygranej PO, i co do frekwencji (w fortunie próg ustawiony na 45,5%)
na drugim kuponie dam:
RPP over 4,5%
under 45,5% frekwencja
PO - PIS
ako 3.89
Nie namawiam, ale lepiej zagraj w MILENIUM... są lepsze przedziały.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ja stawiam chyba takie coś jutro: RPP - PJN 1.15 - najpewniejsza lokata na świecie PJN ok. 2% , RPP ok. 7% nie ma szans, że typ nie wejdzie RPP - PSL 4.58 - jak dla mnie spore value, na miejscu buka ustawiłbym tutaj góra 2,50. RPP szybko goni SLD a PSL według najnowszych sondaży już wyprzedził. SLD - under 12,5% - 1.80 no tego w sumie nie jestem pewny, ale RPP żeruje na słabości SLD, na jej braku lidera i ciekawego programu. Razem ako 9.48, po odliczeniu 12% podatku: 8.34
od kiedy mozna grac wspierajace sie zdarzenia takie jak rpp-pjn i rpp-psl ?
 
T 3

tamarind17

Użytkownik
teraz widzę, że w totomixie też można fajnie łączyć zdarzenia:
RPP + 5%
SLD - 12,5%
PSL - RPP
RPP - PJN
kurs 13.02
przy stawce: 50zł do wygrania 572.90zł
tylko muszę pojechać do kolektury z 10km bo u mnie w mieście nie ma punktu z tymi zakładami
edit: jednak nie można, sorki za wprowadzenie w błąd
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nawet nie chyba tylko na pewno Ktoś tu się zagalopował
ten tak twierdzilem i chyba jako pierwszy to zauwazylem ale kalkulator fortuny mi nie odrzuca tego dlatego szybko ide za 30minut sprobowac dubelka
RPP-PJN 1 1,15
RPP-PSL 1 4,58
ako 4,63
Na necie po 2,70 a w druga strone 1,40 wiec surebet idealny ;)
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
ten tak twierdzilem i chyba jako pierwszy to zauwazylem ale kalkulator fortuny mi nie odrzuca tego dlatego szybko ide za 30minut sprobowac dubelka
RPP-PJN 1 1,15
RPP-PSL 1 4,58
ako 4,63
Na necie po 2,70 a w druga strone 1,40 wiec surebet idealny ;)
W totomixie odrzucal. Daj znac jakby ci go przyjeli.
 
T 3

tamarind17

Użytkownik
ja stawiam chyba takie coś jutro:
RPP - PJN 1.15 - najpewniejsza lokata na świecie ???? PJN ok. 2% , RPP ok. 7% nie ma szans, że typ nie wejdzie
RPP - PSL 4.58 - jak dla mnie spore value, na miejscu buka ustawiłbym tutaj góra 2,50. RPP szybko goni SLD a PSL według najnowszych sondaży już wyprzedził.
SLD - under 12,5% - 1.80 no tego w sumie nie jestem pewny, ale RPP żeruje na słabości SLD, na jej braku lidera i ciekawego programu.
Razem ako 9.48, po odliczeniu 12% podatku: 8.34
dzisiaj byłem w fortunie i kupon przyjęty
stawka: 50zł
do wygrania: 417.10zł
edit: teraz chyba zablokowali tą możliwość nie da się dać RPP z PSL i PJN w 1 kuponie
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
RPP over 4,5 1,80 - sondaze wskazuja poparcie w granicach 7%. Wiadomo ze akurat ta partia to taki rodzynek i nowosc dla wyborcow i niekotrzy podaja sobie troche dla jaj ze pojda zaglosowac. Jednak nalezy stwierdzic ze szum Palikot zrobil i moze byc ciekawie. Jesli ma wejsc do sejmu to musi osiagnac wiecej jak 4,5%. To samo jak ma byc wyzej niz PSL. Prog mysle ze do przyjecia i warty zagrania na over.
SLD under 12,5 - 1,80. ciezka linia ale biorac pod uwage niestety co wyprawia Napieralski to poparcie powinno spadac. Pcha sie do debat w ktorych nie ma szans ze specjalistami, wypowiedzi rowniez bardzo marne. Zeby tylko nie bylo blamazu i poparcia ponizej dwoch cyfr przed przecinkiem...
PO over 33,5 - 1,75 - w betsafe linia to 36, w sondazach rowniez wysokie poparcie mimo ciaglej krytyki. Jesli dobrze rozloza sie glosy dla nich poparcie powinno wynosic 35% i cos w tych granicach.
PIS over 29,5 % - 1,80. tutaj mozna powiedziec ze koliguje to troche z typem powyzej ale tak nie jest. Jak wiadomo walka jest coraz ciekawsza i pis nadrabia do po. uwazam ze jesli ma byc zacieta walka miedzy tymi dwiema partiami to pis musi miec powyzej 30%. Linia ciagle rosnie.

do tego gralbym jeszcze under 8 PSL ale mam zagrane ze RPP bedzie wyzej niz PSL po kursie 4,50 wiec to mi wystarczy.
ciekawia mnie sondaze obrazujace ze pjn uzyska 4 %. Biorac to pod uwage linia wystawiona na nich under/ober 1,5 % wyglada wysmienicie... natomiast nie pcham sie w ocenianie szans tej partii bo jest dla mnie kompletna niewiadoma a polityce od nich nic ciekawe nie prezentuja i zdziwie sie jesli uzyskaja powyzej 2 %
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ruch Poparcia Palikota - Polskie Stronnictwo Ludowe @ 4,3 Totomix

PSL ma swój stały elektorat, im właściwie kampania wyborcza nie jest potrzebna - kto ma na nich zagłosować ten zagłosuje, i ani wyborców nie zyskają ani nie stracą w wyniku kampanii. Myślę, że uzbierają ~ 8% głosów.
Natomiast Palikot po zadyszce jaką złapał po utworzeniu swojego Ruchu, ostatnimi czasy zyskuje, zdecydowanie jest na fali, teraz kwestią nie jest już tak bardzo czy wejdzie do sejmu tylko ilu posłów zdoła tam wprowadzić. Na Ruch Poparcia Palikota zrobiła się swego rodzaju moda, jego postulaty zaspokajają rzeszę ludzi o lewicowych poglądach, szczególnie jeśli chodzi o kwestię obyczajowości. Dodatkowo ma skąd czerpać wyborców - zarówno z rozczarowanych rządami PO jak i niewyraźnego w poglądach i z utraconymi ideałami SLD. Ten typ już teraz wydaje się atrakcyjny, a myślę, że jeszcze zyska na wartości w najbliższych 10 dniach i wieczorem 9 października ujrzymy zbliżone wyniki PSL i RPP. Może zbliżone na tyle że RPP zdobędzie więcej głosów niż PSL
tego samego dnia kurs spadł do 3,4
w najnowszym sondażu SMG/KRC typ już wchodzi

Na SLD chce dziś głosować 8 proc. pytanych, ale goni go Ruch Poparcia Palikota, który może liczyć na 7-proc. poparcie. Wynik obu partii nie zmienił się w stosunku do poprzedniego badania. Do Sejmu weszłoby dziś jeszcze PSL, które zyskało 1 pkt. proc. i ma teraz 6-proc. poparcie.
 
Do góry Bottom