>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne - POLSKA 2011r.

R 13

reward

Użytkownik
Witam. Chciałbym poznać Waszą opinię na temat typu w Tobet.com :
Zakłady specjalne (Ruch Palikota znajdzie się w Sejmie?)
NIE - kurs 1,65
TAK - kurs 2,10

Kurs na TAK wydaje się atrakcyjny... Co o tym sądzicie ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wydaje się być atrakcyjny. Ostatnie sondaże wyborcze wskazywały, że Ruch Palikota dostanie koło 6% poparcia. Ale jak wiadomo sondaże to tylko sondaże. Tak od siebie to myślę, że Palikot i jego partia mają dość duże szanse na wejście do sejmu. Duża część przede wszystkim młodych osób może na niego głosować :) Ps. reward gdzie na tobet jest ten typ? Przeglądam ich stronę i nie mogę znaleźć. Widzę tylko typy na wygraną ruchu poparcia z psl i z sld.
 
R 13

reward

Użytkownik
Wydaje się być atrakcyjny. Ostatnie sondaże wyborcze wskazywały, że Ruch Palikota dostanie koło 6% poparcia. Ale jak wiadomo sondaże to tylko sondaże. Tak od siebie to myślę, że Palikot i jego partia mają dość duże szanse na wejście do sejmu. Duża część przede wszystkim młodych osób może na niego głosować :) Ps. reward gdzie na tobet jest ten typ? Przeglądam ich stronę i nie mogę znaleźć. Widzę tylko typy na wygraną ruchu poparcia z psl i z sld.
Musisz kliknąć na okienko &quot;wszystko&quot; przy tym pierwszym typie tak w lewym górnym rogu...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzięki. Teraz mam. Ciekawie też wygląda kurs na frekwencje wyborczą. 1.95 na powyżej 47.5%. Jest chyba dość duża szansa, że jednak połowa rodaków będzie głosować.
 
R 13

reward

Użytkownik
Hmm...
Dzięki. Teraz mam. Ciekawie też wygląda kurs na frekwencje wyborczą. 1.95 na powyżej 47.5%. Jest chyba dość duża szansa, że jednak połowa rodaków będzie głosować.
Ja tutaj byłbym ostrożny, ponieważ frekwencja to zależy już od wielu czynników np. pogodny, mobilizacji poszczególnych grup wiekowych itp.
Stawiałbym 60% na poniżej 47,5%, a 40% dla progu powyżej 47,5%
Myślę, że frekwencja może być w przedziale 45-48%
 
T 3

tamarind17

Użytkownik
frekwencja będzie mniejsza niż 47,5%. Szkoda, że w fortunie jest tylko zakład kto wygra wybory. Bo np. w walce SLD-RP postawiłbym na palikota a kurs pewnie byłby fajny
Palikot powinien wejść do sejmu, ponieważ reszta mówiąc delikatnie nie sprawdza się
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
frekwencja będzie mniejsza niż 47,5%. Szkoda, że w fortunie jest tylko zakład kto wygra wybory. Bo np. w walce SLD-RP postawiłbym na palikota a kurs pewnie byłby fajny
Palikot powinien wejść do sejmu, ponieważ reszta mówiąc delikatnie nie sprawdza się
Masz w Tobecie Ruch Palikota z SLD po 7.75 - śmiało pobieraj :grin::grin::grin:
 
R 13

reward

Użytkownik
Według mnie Ruch Palikota wejdzie do sejmu, kiedy to w przynajmniej 3-4 sondażach największych ośrodkach badań opinii na tydzień przed wyborami będzie miał minimum 4% poparcia... wtedy wyborcy się zmobilizują... bo na obecną chwilę Palikot stały elektorat to poparcie na poziomie 2-3%... zadecydują ludzie niezdecydowani oraz mający już dość znudzonych walką partii PO-PIS. To taka moja subiektywna opinia...
 
Baqu 749,6K

Baqu

Forum VIP
ale frekwencja raczej będzie mniejsza niż te 47,5%, ale z tym poczekałbym do ostatnich dni.
Sondaże, eksperci i politycy zgadzają się, że nie zanosi się na powtórkę z 2007 r., gdy zagłosowało prawie 54 proc. Polaków. Będzie tak jak w latach 1997, 2001 i 2005. - Frekwencja poniżej 45 proc., niewykluczona ok. 40 proc. - przewiduje szefowa CBOS prof. Mirosława Grabowska. 42-45 proc. to prognoza socjologa prof. Jacka Raciborskiego.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,10347361,Wybory_2011__Mniejszosc_da_wladze__Bedzie_niska_frekwencja.html
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Mi się wydaje że w linii wystawionej przez Totomix PiS ją spokojnie przekroczy ???? Takie moje zdania. 28% to chyba nie jest duże osiągnięcie jak dla PiS-u.
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Ci co uczęszczają do szkoły jeszcze ... niech zapytają nauczycieli od Wosu lub Historii co myślą o progu 45% jako frekwencji. Mój uważa że będzie poniżej. Ja podzielam jego zdanie.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Jak ktoś rozważa postawienie na typ że Palikot znajdzie się w sejmie ma słabą wiedzę z zakresu polityki ???? więcej wiadomości, mniej zabawy w kasynach ???? pozdrawiam. Typ na NIE jest pewniejszy. Jak nie wejdzie przeleję ci 10zł na konto ???? możesz mi PW wtedy napisać ale jak Palikot się nie dostanie to ty mi przelejesz ???? Mamy wyborców trochę... że głosują wciąż na okradające nas PO , ale aż tak ... żeby na Palika głosować raczej nie będą;)
 
R 13

reward

Użytkownik
Polecam typy
Witam. Polecam w naziemnym Milenium następujące typy:
Ruch Palikota - poparcie powyżej 3,99% - kurs 1,45
Frekwencja - poniżej 49,99% - kurs 1,40
SLD - poparcie poniżej 13,49% - kurs 1,70
AKO: 3,45

Według mnie powyższe kursy są warte gry za minimum 100zł.
Pewnie już popołudniu zaczną spadać
 
Do góry Bottom