>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne 2023

paga 35,3K

paga

Użytkownik
Ja tylko dopowiem, że oczywiście, że było dużo przekrętów za PO PSL, bo PIS rządził 8 lat i wszystko wychodziło na jaw - szkoda tylko, że tylko garstka ludzi siedzi w aresztach :)

Afery PiSu dopiero w najbliższym czasie ujrzą światło dzienne, bo niby kiedy miało to wyjść? Prokuratura pod dyktando Ziobry miała się tym zajmować!? Oni tylko wszystko zamiatali pod dywan, i mam nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy za to odpowiedzą. Już sam Banaś, który sam ma oczywiście za uszami, krył rządzących przez wiele lat, ale w końcu NIK zajął się szmuglami Pisu - mam nadzieję, że każdy z osobna za to odpowie.
Rusz głową i pomyśl, dlaczego garstka ludzi siedzi po aresztach. A Wy się tutaj zabijajcie o partie.
Każda rządząca partia po 89’ ma wiele za uszami! Każda, ale będziecie się jak dzieci przerzucać.
Tak trudno to zrozumieć, że te ścieki w TV ludziom niszczą głowy? Podobnie jak syf w TVP, mamy w TVN, Wyborczej itd. Światem rządzi pieniądz, układy, interesy, znajomości i każdy będzie grał do swojej bramki.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Wiem. Pisałem już o tym i co gorsza to nie tylko w polityce tak jest, ale wszędzie, gdzie ktoś ma władze i dostęp do większej kasy. Kradną wszędzie na potęgę, gdzie się da. Jakby wyrzucić wszystkich i przyszli by zupełnie nowi robili by dokładnie to samo. Taka chyba natura ludzka. To samo wojny komu nie dać broni czy jest większym krajem, bogatszy, silniejszym to atakuje zaraz wszystkich dookoła. My jak byśmy mieli takie możliwości i okazję też pewnie robili byśmy podobnie.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
tomex11 Lewica ma dobre postulaty? hahaha Szczegolnie te : mezczyzna tez moze rodzic dzieci, pozbawic meczyzn prawa do glosowania na 12 lat, wprowadzic zasade domniemanej niewnnnosci... wez Ty sie zastanow... chyba , ze sam jestes z lewej strony. Bo zaden hetero mezczyzna, nie powie ze lewica ma swietny program.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1021
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
portowiecmks Napisałem , że ma dobre poza tymi światopoglądowymi , które właśnie wymieniłeś. Dobre jeśli chodzi o zarobki , prawa pracownicze itp. Nie koniecznie tak musi być jak napisałeś bo idąc tym torem to np żaden gej nigdy nie zagłosował by na konfederacje czy pis , a na pewno są tacy co głosowali, a nawet może zdarzyć się , że jakiś gej jest w Pisie czy Konfie bo nie każdy patrzy na sprawy światopoglądowe które są trzeciorzędne tak naprawdę, tylko na inne kwestie , które są ważniejsze w życiu.

Kurs na to , że nie będzie kwoty wolnej 60 k na sts spadł z 3 na 1,85 mówiłem , że promocja
 
Ostatnia edycja:
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Lewica złożyła obietnice wyborcze wyceniane na 216 mld zł. Wiec ich super program to typowa fantazja, w ktorym budzet jest nieograniczony :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +325
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
portowiecmks Napisałem , że ma dobre poza tymi światopoglądowymi , które właśnie wymieniłeś. Dobre jeśli chodzi o zarobki , prawa pracownicze itp. Nie koniecznie tak musi być jak napisałeś bo idąc tym torem to np żaden gej nigdy nie zagłosował by na konfederacje czy pis , a na pewno są tacy co głosowali, a nawet może zdarzyć się , że jakiś gej jest w Pisie czy Konfie bo nie każdy patrzy na sprawy światopoglądowe które są trzeciorzędne tak naprawdę, tylko na inne kwestie , które są ważniejsze w życiu.

Kurs na to , że nie będzie kwoty wolnej 60 k na sts spadł z 3 na 1,85 mówiłem , że promocja
w Betfanie jest @2,85
 
paga 35,3K

paga

Użytkownik
Ostatni mój post w tym temacie.
Przewinął się podział ministerstw na trzy ugrupowania polityczne.
To będzie będzie najgorszy czas dla Polski od 89’.
Trzeba mieć fantazję by wyobrazić sobie jak to będzie wyglądało przy takiej mieszance z zupełnie innymi poglądami.
Kto nie spał na historii ten wie w jakim okresie Polska była najsłabsza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +696
mikko-makko 2,8K

mikko-makko

Użytkownik
Ostatni mój post w tym temacie.
Przewinął się podział ministerstw na trzy ugrupowania polityczne.
To będzie będzie najgorszy czas dla Polski od 89’.
Trzeba mieć fantazję by wyobrazić sobie jak to będzie wyglądało przy takiej mieszance z zupełnie innymi poglądami.
Kto nie spał na historii ten wie w jakim okresie Polska była najsłabsza.
to ja mogę tylko dodać że najgorsze dla demokracji sa samodzielne rzady co pokazał pis przez 8 lat. Jedyne co oczekuję teraz to rozliczenia tej bandy. O aferach to dopiero usłyszymy jak wypłyna bo teraz przez miesiac w ministerstwach słychać jedynie “ziobro co wy tam palicie”.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
to ja mogę tylko dodać że najgorsze dla demokracji sa samodzielne rzady co pokazał pis przez 8 lat. Jedyne co oczekuję teraz to rozliczenia tej bandy. O aferach to dopiero usłyszymy jak wypłyna bo teraz przez miesiac w ministerstwach słychać jedynie “ziobro co wy tam palicie”.
Jakie rozliczenie? Bo tak ci Tusk powiedzial w TV ? oni sie rozliczaja juz od 20 lay :) a jak ktos serio chce ich rozliczyc to konczy jak Lepper.. byla gadka pod publiczke ze beda rozliczac.. zebys oddal glos, widzisz oddales, nabrales sie i o to im chodzilo :) Politycy mają imunitety to raz, a dwa oni w sejmie sobie klepneli willa plus.. kazdy z nich na tym skorzystal.. a ty chcesz rozliczen haha :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1017
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
kurs na koalicję Pis-Psl z 8 już spadł na 4,25 sts

Trochę się wyjaśni na dniach jak zacznie się spotykać opozycja i ustalać stanowiska plus program czy nie pokłócą się już na początku. Co do rozliczeń to oni się wszyscy znają od lat. Nie wyobrażam sobie koalicji złożonej z tylu ugrupowań. Jakoś nie mogę sobie tego poskładać z sensem....
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jakie rozliczenie? Bo tak ci Tusk powiedzial w TV ? oni sie rozliczaja juz od 20 lay :) a jak ktos serio chce ich rozliczyc to konczy jak Lepper.. byla gadka pod publiczke ze beda rozliczac.. zebys oddal glos, widzisz oddales, nabrales sie i o to im chodzilo :) Politycy mają imunitety to raz, a dwa oni w sejmie sobie klepneli willa plus.. kazdy z nich na tym skorzystal.. a ty chcesz rozliczen haha :)
Mądrego to dobrze jest posłuchać,ale ciemnemu ludowi tego przetłumaczysz że żadnych rozliczeń nie było,nie ma i nie będzie i tak to trwa od Magdalenki!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
psychol32 432,7K

psychol32

Użytkownik
kurs na koalicję Pis-Psl z 8 już spadł na 4,25 sts

Trochę się wyjaśni na dniach jak zacznie się spotykać opozycja i ustalać stanowiska plus program czy nie pokłócą się już na początku. Co do rozliczeń to oni się wszyscy znają od lat. Nie wyobrażam sobie koalicji złożonej z tylu ugrupowań. Jakoś nie mogę sobie tego poskładać z sensem....
Takie spadki nie oznaczają że coś może być na rzeczy. Po prostu albo uznali że wyszli ze zbyt wysokim kursem, albo gracze widzą value więc go zbijają, ew buki same zeszły by zachęcić ludzi do wtopy kasy.
Póki co zarówno z PSL jak i z Pisu dochodzą głosy że nie ma żadnych rozmów więc i spadków nie powinno być.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +214
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Jakie rozliczenie? Bo tak ci Tusk powiedzial w TV ? oni sie rozliczaja juz od 20 lay :) a jak ktos serio chce ich rozliczyc to konczy jak Lepper.. byla gadka pod publiczke ze beda rozliczac.. zebys oddal glos, widzisz oddales, nabrales sie i o to im chodzilo :) Politycy mają imunitety to raz, a dwa oni w sejmie sobie klepneli willa plus.. kazdy z nich na tym skorzystal.. a ty chcesz rozliczen haha :)
[/QU
Akurat tu jest duża szansa na jakieś "rozliczenia". Zaraz będą następne wybory (prezydenckie i samorządowe) i dla wszystkich partii (oprócz PiS) idealnie jest potworzyć komisje i grilować największego przeciwnika. Konfederacja może najwięcej na tym zyskać i dlatego już proponuje pierwszego oskarżonego (Niedzielski). A jeśli chodzi koalicje PiS-PSL to co może zaproponować PSL Kaczyński czego nie może Tusk. Opozycja przy stworzeniu rządu weżmie wszystko co będzie chciała a szacują że w spółkach skarbu państwa jest ok 6000 stołków obsadzonych teraz przez PiS(+znajomi królika). Dodatkowo dla PSL najważniejsze są wybory samorządowe a wszyscy wchodzący w koalicje z PiS( Samoobrona, LPR, Kukiz) zawsze tracili.
Dodatkowo funkcja premiera to teraz "gorący kartofel" bo zadłużenie jest gigantyczne (obsługa kosztuje miesięcznie ponad 4 mld) i trzeba oszczędności szukać.
 
Ostatnia edycja:
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Prezenty od buka już się skończyły, nie szukajcie na siłę wysokich kursów. Wchodzenie PSLu z PiSem w koalicje to political fiction. W obozie PiSu są już pogodzeni z porażką m.in Terlecki udzielił wywiadu dla Rzeczpospolitej w którym mówi, że PiS nie będzie zgraną opozycją, a Jaki na twitterze pisze, że muszą wyciągnąć wnioski z porażki.

PiS 8 lat walił w PSL chcąc przejąć cały wiejski elektorat dla siebie i WKK o tym pamięta. PiS jest na wylocie co pokazała frekwencja i wchodzenie z nimi w koalicje wbrew woli obywateli w celu pomocy w tworzeniu niestabilnego rządu jest jednoznaczne z permamentym zatopieniem partii PSL i prawdopodobnym scenariuszem z 2007 roku (swoją drogą wtedy PSL nie chciał wchodzić z PiSem w koalicje, a owa koalicja złożona z 3 silnie konserwatywnych ugrupowań upadła po 2 latach. To tak na przekór tym teoriom , że koalicja opozycji nie ma prawa trwać bo jest za dużo różnic). PiS ma zerową zdolność koalicyjną.

Jak kończą koalicjanci PiSu to powinniście pamiętać a na pewno pamięta sam WKK. Jeden nie żyje (Lepper), drugi udawał nieprzytomnego przy wjeździe CBA na chatę (Giertych), trzeci wylądował w psychiatryku po rzekomej próbie samobójczej i odsunął się od polityki. (Gowin)

Nikomu nie opłaca się wchodzenie w koalicję z tak słabym w PiSem. Mooże gdyby mieli 210-220 posłów to bym uwierzył w taki scenariusz ale im do większości brakuje 37 posłów. W PSLu jest 33, od kogo wzięliby resztę? Prawdopodobnie od Konfederacji, ale w polityce trwa się lata i nikt nie będzie ryzykować swojej kariery i pozycji swojej partii dla kilku lat pierdzenia w stołek ministralny mając bardzo chwiejną większość.

Jakie rozliczenie? Bo tak ci Tusk powiedzial w TV ? oni sie rozliczaja juz od 20 lay :) a jak ktos serio chce ich rozliczyc to konczy jak Lepper.. byla gadka pod publiczke ze beda rozliczac.. zebys oddal glos, widzisz oddales, nabrales sie i o to im chodzilo :) Politycy mają imunitety to raz, a dwa oni w sejmie sobie klepneli willa plus.. kazdy z nich na tym skorzystal.. a ty chcesz rozliczen haha :)
To jest wpis w którym dosłownie każde zdanie nie ma nic wspolnego z prawdą i o zgrozo dostał bardzo dużo punktów reputacji.

oni sie rozliczaja juz od 20 lay
PiS 8 lat miał samodzielną większość, prezydenta i prokuraturę obsadzoną swoimi. Ciągał Tuska i innych platformiarzy po komisjach i nic na nikogo nie znaleźli. Za Platformy zostało skazanych dwóch ministrów z PiSu, obaj zostali ułaskawieni przez prezydenta Dudę.
PiS będzie rozliczony bo zwyczajnie przegięli pałę, ich działania to był kryminał. Wszyscy kradli, to się zgadza ale skala już została przekroczona.
Ale przypominam, w pierwszych dwóch latach będzie o to ciężko póki urzęduje prezydent z nadania PiS. Nie wiadomo też czy w wyborach za 2 latach wygra kandydat z opozycji. Opozycja nie ma większości 3/5 w Sejmie żeby unikać veta prezydenta w legislacji.

a jak ktos serio chce ich rozliczyc to konczy jak Lepper..
Co ma Lepper do rozliczania polityków? Lepper się zabił bo był politycznie skończony i był zadłużony po uszy. Teorie o służbach "robiących Lepperowi samobójstwo" bo "za dużo wiedzioł" wsadźcie sobie między bajki.

Politycy mają imunitety to raz
Immunitet uchyla Sejm bezwzględna większością głosów. Parę razy robił to PiS w poprzedniej kadencji.

oni w sejmie sobie klepneli willa plus.. kazdy z nich na tym skorzystal
Tu jest już odlot całkowity. Przepisy związane z "Willą plus" zostały przepchnięte wyłącznie głosami klubu PiS w Sejmie, a to była nic innego jak furtka do wyprowadzania pieniędzy z budżetu przez ministerstwo edukacji - Przemysław Czarnek przeznaczył 40 milionów złotych na zakup nieruchomości dla fundacji powiązanych z ludźmi władzy. To organizacje związane z politykami PiS, urzędnikami państwowymi, Kościołem katolickim, harcerstwem, samemu sobie Czarnek przyznał 6 mln złotych.

Z postów w tym temacie wynika, że większość osób nie ma pojęcia o polityce w Polsce. Przeinaczanie faktów jest tutaj standardem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +486
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Co do Leppera to nie rozpędzał bym się tak , że ktoś zabił go na zlecenie Pisu, raczej o ile było to zabójstwo to bardziej ktoś z PO -SLD. Nie tylko Lepper popełnił samobójstwo bądź niby samobójstwo, ale jego prawnik też o którym mówił w ostatnim wystąpieniu w sejmie , że jeśli coś mu się stanie to ktoś inny będzie miał na nich dokumenty na Po Sld. Ostatnio była rocznica śmierci Leppera i Beger i ta druga posłanka z samoobrony w wywiadach mówiły , że to środowisko lewicowo - liberalne go zabiło....

Tu macie ostatnie wystąpienie w sejmie Leppera to sobie posłuchajcie co robił Tusk już wcześnie i Sld, jakoś o Pisie zupełnie nie mówił poza tym , że jaja sobie zrobił w dwóch zdaniach.


kursy dalej lecą na koalicje Pis -Psl już tylko 3,27 , także może nie tylko ludzie zbili z 8 czy źle było wystawione, ale coś jednak może być na rzeczy.... Partia Razem z lewicy mówi, że będą głosować przeciwko , żeby Tusk został premierem , a widzę mają 7 posłów.

Ciekawy jestem co z tarczami na węgiel, prąd , gaz itp bo już coś opozycja mówi, że piniedzy nie ma i że będą myśleć co zrobić , że może jakieś tarcze dla najbiedniejszych bo Pis to dofinansowywał to wszystko , żeby ludzie mieli niższe rachunki, no zobaczymy.... Ja się trochę boję , żeby opozycja nie wpadła na pomysł , żeby majstrować przy ustawie hazardowej bo ostatnim razem Tusk podniósł podatek z 10% na 12 %, , a skoro piniedzy nie ma to i tu mogą szukać i znając ich to znowu podwyższą na 15 % np, ale oby nie, bo sporo do roboty będą mieli to może tego nie zdążą ruszyć....

Armie też już mówi były minister obrony za rządów Po Psl Siemioniak , że 300 tysięcy żołnierzy to nie , a i ministrem obrony może zostać generał Różański od Hołowni, który mówił 500 armatohałbic po co tyle i że większość kontraktów na uzbrojenie trzeba rozwiązać, także tu się nic nie zmienia będzie to samo co za rządów Po Psl . Jedyne co to dobrze, że jest lewica bo może się pokłócą dzięki temu...

Rozmawiam ze znajomą i mówi, że głosowała na Trzecią drogę bo obiecywali, że zrobią dobrowolny zus , a ma działalność. A Psl dwa dni po wyborach usunął tę obietnice ze swojej strony internetowej....
 
Ostatnia edycja:
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Kiedy użytkownik kontonawybory vel. Adamo odniesie się do swojej spektakularnej wtopy w niniejszym dziale, w którym to wychwalał PiS i prosił o merytoryczną dyskusję? Jakoś nie widzę teraz dyskusji, a byłaby ona niezwykle potrzebna aby podsumować kilka interesujących faktów jak np. Co sądzi o zarzutach swojego guru (czlowieka ktory rządził krajem 8 lat!) jakoby jedna z partii została stworzona przez obce służby.
Prosiłbym o szerszą wypowiedź w tym zakresie uwzględniającą cywilizacje pozaziemskie.

Chętnie też dowiem się jak to możliwe że w tych wszystkich formą ociekających wypowiedziach zapomniałeś poruszyć fakt że PiS ma zerową zdolność koalicyjną z kimkolwiek i jaki to ma wpływ na wyniki wyborów. Niewiarygodne jest dla mnie że tak genialny strateg jak Kaczor i Ty z tą Twoja ultra wiedzą nie wpadliście na to , żeby mieć plan B na wypadek nie uzyskania 231 mandatów co jak się okazuje wcale nie było takie niemożliwe.

Z wyrazami szacunku,
Niewdzięczny wyborca
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
bundesmajster Myśleli może o konfederacji , ale , że konfa ,aż tak mało zdobyła to nie mają z kim .... Jestem przerażony znowu Ci sami ludzie są przecieki , że ministrem ma być Bieńkowska ta co mówiła wiele lat temu, że za 6 tysięcy na rękę to może pracować, tylko złodziej albo idiota i broniła złodzieja Nowaka mówiąc, że to bardzo uczciwy człowiek, utalentowany , europejczyk po tym jak wyszło , że nawet na Ukrainie wałów narobił do tego Sienkiewicz , który mówił , że państwo polskie działa , tylko teoretycznie i kazał podpalić budkę pod ambasadą na marszu obwiniając za to uczestników marszu itd, a i lewica może mieć ministerstwo kultury i edukacji no odlot totalny jak dla mnie..... Szkoda , że ludzie dali się nabrać tak jak Lepper mówił w ostatnim wystąpieniu w sejmie , żeby się rozliczyli z Unii Wolności bo oni już nie są UW tylko Platforma Obywatelska i , że dalej tak ludzi będziecie oszukiwać i myślicie , że ludzie dalej się będą na to nabierać i jak widać dalej się nabierają bo Trzecia droga to już nie jest PO i Nowoczesna plus Psl , tylko Trzecia droga i znowu ludzie dali się nabrać ehhh... Niech już Duda powoła ten rząd opozycji bo naprawdę nie ma co przedłużać bo raczej na tę chwilę nic już się nie zmieni, a czym szybciej zaczną tym szybciej się pokłócą, a i ten cyrk chciałbym zobaczyć bo jaja będą niesamowite.... Już szykuję popcorn ;)
 
Ostatnia edycja:
W 0

Wańka Wstańka

Użytkownik
Kiedy użytkownik kontonawybory vel. Adamo odniesie się do swojej spektakularnej wtopy w niniejszym dziale, w którym to wychwalał PiS i prosił o merytoryczną dyskusję? Jakoś nie widzę teraz dyskusji, a byłaby ona niezwykle potrzebna aby podsumować kilka interesujących faktów jak np. Co sądzi o zarzutach swojego guru (czlowieka ktory rządził krajem 8 lat!) jakoby jedna z partii została stworzona przez obce służby.
Prosiłbym o szerszą wypowiedź w tym zakresie uwzględniającą cywilizacje pozaziemskie.

Chętnie też dowiem się jak to możliwe że w tych wszystkich formą ociekających wypowiedziach zapomniałeś poruszyć fakt że PiS ma zerową zdolność koalicyjną z kimkolwiek i jaki to ma wpływ na wyniki wyborów. Niewiarygodne jest dla mnie że tak genialny strateg jak Kaczor i Ty z tą Twoja ultra wiedzą nie wpadliście na to , żeby mieć plan B na wypadek nie uzyskania 231 mandatów co jak się okazuje wcale nie było takie niemożliwe.

Z wyrazami szacunku,
Niewdzięczny wyborca
- Użytkownik Adamo został zbanowany rok temu po 8 latach bycia na forum właśnie za poglądy anty PiS/ anty konfa dokładnie w przededniu wybuchu wojny kiedy pokłócił się ruskim trollem na czacie i bronił Ukrainy, a potem czas pokazał co zrobili ruscy jaką masakrę (randomem, który był kilka miesięcy), którego też na całe szczęście potem zbanowano, więc nie ma jak się odnieść... :)
- Użytkownik Adamo nigdy nie miał jakiegoś konta velwybory
- Użytkownik Adamo zawsze wygrywał na wyborach i tak było teraz, ale z racji bana nie miał jak tu podawać typów :)
- Użytkownik Adamo nigdy nie popierał PiS/Konfederacji i Narodowców :)
- Użytkownika Adamo wyzywano na tym forum od peofili, tęczowej zarazy, idiotów itd itd więc nie ma szansy, żeby kiedykolwiek był za PiS (choć mógł chwalić jakieś pojedyncze działania) :)

Zajrzyj do historii uzytwkonika Adamo i zobaczysz jak 8 lat temu i 4 lata temu ostrzegał przed PiS i jaka na niego spłynęła tutaj fala hejtu. Mimo osobistego maila do aministratora forum z prośbą o odbanowanie nie dostał nigdy żadnej odpowiedzi. I z tego co wiem użytkownik Adamo nie będzie się już więcej tutaj w niczym udzielał... :)

Warto popytać te osoby co 4 i 8 lat temu tak namawiały na PiS czy dalej po tych 8 latach uważają te rządy za najlepsze co się trafiło Polakom :)

I taka moja dobra rada od mojego przyjaciela Adamo: zamiast postawić te 10zł po kursie 4,50 na koalicję PiS-PSL lepiej sobie kupcie loda czy jakąś nutellę bo szkoda tych 10zł. A ci co grają grubiej to raczej nie zagrają tego prezentu dla buka (nie mylić z prezentem OD buka :) ) bo są za bardzo ogarnięci. Nie będzie żadnej koalicji PiS-PSL na dzień dzisiejszy. Pieniądze wyrzucone w błoto.
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
- Użytkownik Adamo został zbanowany rok temu po 8 latach bycia na forum właśnie za poglądy anty PiS/ anty konfa dokładnie w przededniu wybuchu wojny kiedy pokłócił się ruskim trollem na czacie i bronił Ukrainy, a potem czas pokazał co zrobili ruscy jaką masakrę (randomem, który był kilka miesięcy), którego też na całe szczęście potem zbanowano, więc nie ma jak się odnieść... :)
- Użytkownik Adamo nigdy nie miał jakiegoś konta velwybory
- Użytkownik Adamo zawsze wygrywał na wyborach i tak było teraz, ale z racji bana nie miał jak tu podawać typów :)
- Użytkownik Adamo nigdy nie popierał PiS/Konfederacji i Narodowców :)
- Użytkownika Adamo wyzywano na tym forum od peofili, tęczowej zarazy, idiotów itd itd więc nie ma szansy, żeby kiedykolwiek był za PiS (choć mógł chwalić jakieś pojedyncze działania) :)

Zajrzyj do historii uzytwkonika Adamo i zobaczysz jak 8 lat temu i 4 lata temu ostrzegał przed PiS i jaka na niego spłynęła tutaj fala hejtu. Mimo osobistego maila do aministratora forum z prośbą o odbanowanie nie dostał nigdy żadnej odpowiedzi. I z tego co wiem użytkownik Adamo nie będzie się już więcej tutaj w niczym udzielał... :)

Warto popytać te osoby co 4 i 8 lat temu tak namawiały na PiS czy dalej po tych 8 latach uważają te rządy za najlepsze co się trafiło Polakom :)

I taka moja dobra rada od mojego przyjaciela Adamo: zamiast postawić te 10zł po kursie 4,50 na koalicję PiS-PSL lepiej sobie kupcie loda czy jakąś nutellę bo szkoda tych 10zł. A ci co grają grubiej to raczej nie zagrają tego prezentu dla buka (nie mylić z prezentem OD buka :) ) bo są za bardzo ogarnięci. Nie będzie żadnej koalicji PiS-PSL na dzień dzisiejszy. Pieniądze wyrzucone w błoto.
Tak, uważam, że w te 8 lat Polska rozwinęła się dużo bardziej, niż za rządów po i PSL mając dużo więcej kłód pod nogami. Gdyby jeszcze tylko PiS nie dał się zmanipulować covidowej propagandzie i pozwoliłby na wolność słowa + pojedyncze jednostki nie odstawilby takich chorych akcji, jak wybory kopertowe itp to uważał bym, że było nieźle. Nie wiem gdzie trzeba mieć oczy o mózg żeby nie wyklikać kilku prostych rzeczy w internecie. Gospodarka tego kraju pod wieloma względami zyskala bardzo dużo. Teraz ktoś sobie wybrał kolację pro niemiecka i pro rosyjska, bo z tego słynęli od lat lewica, Po i PSL.
Teraz cofamy się do tyłu żeby Tusk ponownie nad podporządkował Niemcom i unii żebyśmy byli w 100% zależni od nich.
Ja tak tylko przypominam, że to w ich interesie było podczas covida aby niezaszczepieni mieli ograniczone prawa.
Teraz nagle ludzie od kiedy skończył się covid otworzyli oczy i uważają, że no jednak Ci "FOLIARZE" to mieli troche racji.
Pełno osób żałuję, że się zaszczepiło i taka jest prawda.
Trzeba w końcu mówić o tym głośno, a nie traktować to dalej jak temat tabu.
W Stanach nawet Cukierberg odważył się powiedzieć, że popełnili błąd cenzurując wszystko co było anty covidowe, bo czas pokazał, że niekoniecznie Ci ludzie się mylili.
 
Do góry Bottom