>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne 2023

ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
STS to sa geniusze. Zamiast dac dopisek, ze glosowanie musi sie odbyc po prostu na tym posiedzeniu sejmu czyli w dniach 16-18 stycznia to oni dali zapisek na 16 stycznia gdzie nie ma to zadnego znaczenia czy glosowanie jest dzisiaj czy jutro i tym oto sposobem zaklady na caly rynek poszly do zwrotu zarowno te o odwolaniu Bosaka jak i te o Sienkiewiczu. Gratuluje STS dobra robota. Nastepnym razem tez dajcie zapisek na jeden konkretny dzien to znowu caly rynek bedzie szedl do zwrotu. A tak poza tym to STS po wyborach obnizyl znacznie limity na polityke. Teraz wszystko nawet grajac w punkcie stancjonarnym leci do recznego zatwierdzenia i albo robia odrzut od razu albo po zatwierdzeniu wala kurs do dolu. Tam doslownie kilkoma stowkami mozna uwalic bardzo mocno kurs.
 
G 5,7K

gabry5

Użytkownik
Posiedzenie sejmu 16.01.2024
Krzysztof Bosak zostanie odwołany ze stanowiska Wicemarszałka Sejmu NIE 1.7 STS zwrot

"Na najbliższym posiedzeniu Sejmu ma być głosowany wniosek nad odwołaniem Krzysztofa Bosaka z funkcji wicemarszałka Sejmu. Z informacji „Rzeczpospolitej” wynika, że polityk Konfederacji prawdopodobnie zachowa funkcję. Kluby parlamentarne partii rządzących nie są już tak chętne do wyrzucenia go z prezydium Sejmu. Oficjalnie decyzje jeszcze nie zapadły, ale jedynym ugrupowaniem, które przejawia determinację w pozbawieniu Bosaka funkcji wicemarszałka, jest Lewica, która złożyła wniosek o pozbawienie go stanowiska. Trzecia Droga nie jest chętna do głosowania przeciwko Bosakowi, podobnie jak część Koalicji Obywatelskiej. – Losy Bosaka zależą od odgórnej decyzji w KO. Ich głosy przesądzą o przyszłości Bosaka – mówi nam jeden z przedstawicieli prezydium Sejmu. Polityk dodaje, że „kurz po sprawie Brauna już opadał”.


Raczej PO wstrzyma się od głosu jak przy jego wyborze. Politycy PO nie będą chcieli aby w prezydium nie było przedstawiciela opozycji byłaby to kolejna pożywka polityczna dla PiS-u. Za odwołaniem na pewno bedzie Lewica i PiS, reszta koalicji wstrzyma się od głosu.

Jeszcze słowa Marszałka Hołowni.
Jako Trzecia Droga widzimy wartość w tym, by Krzysztof Bosak był w Prezydium Sejmu jako przedstawiciel opozycji — powiedział w piątek na antenie TVN24.

Faktycznie były zwroty ja już się z tym pogodziłem w poniedziałek jak zobaczyłem harmonogram prac sejmu i głosowania mają się odbyć w środę. STS zrobił dopisek, że jeżeli głosowanie 16.01 się nie odbędzie to zwrot. Dzisiaj wrzucili powtórnie ofertę i było już 1.5 na Bosaka. Oferta na Sienkiewicza i Brauna też była. Ale to fakt jak się zagra dużą stawką to zakład jest mielony i albo akceptacja albo uwalenie, a potem kurs leci na łep na szyję.
 
R 52,5K

roykeane2.0

Użytkownik
Bodnar – jak twierdzi redakcja – chce przekazać możliwie szybko sprawę w ręce prezydenta. "Super Express" napisał, że najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu na biurko Andrzeja Dudy trafią akta sprawy skazanych byłych ministrów razem ze stanowiskiem Bodnara.

Przychylił się za to do prośby Pałacu Prezydenckiego, aby w tej sprawie nie występować o opinie sądów, co skróci postępowanie.

Nieoficjalnie: minister podjął decyzję w sprawie Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika - Wiadomości (onet.pl)

Poniedziałek, 15 stycznia (21:55

Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Adam Bodnar na antenie TVN24 przekazał, że otrzymał już akta sprawy Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika, a stanowisko w sprawie ewentualnej przerwy w odbywaniu kary przez polityków PiS wyda w ciągu kilku dni. "Przekażę akta ze swoim stanowiskiem, później wszystko w rękach prezydenta" – zapowiedział Bodnar.

Bodnar otrzymał akta Kamińskiego i Wąsika. "Stanowisko w ciągu kilku dni" - RMF 24

Jeśli faktycznie Bodnar tak szybko "uwolni" się od pułapki zastawionej przez Anżeja, to wszelka zwłoka z ułaskawieniem będzie obciążała już tylko i wyłącznie Dudę. Będzie on pod dużą presją, zwłaszcza ze strony żon, którym obiecał szybkie zwolnienie ich mężów z więzienia.

STS Kamiński/Wąsik

obaj opuszczą więzienie najpóźniej 26 stycznia 2024

Tak @2,22
Ale ze stawką radzę nie szaleć, nie wiadomo jak długo będzie chciał obóz pisu politycznie rozgrywać sprawę swoich "męczenników"

Bezpieczniejszy termin 2 lutego 2024, ale kurs rzecz jasna niższy @1,75
 
R 52,5K

roykeane2.0

Użytkownik
Prezydent podjął decyzję ws. M. Kamińskiego i M. Wąsika. "Żeby ich ratować"
Prezydent Andrzej Duda zapowiada ponowne ułaskawienie Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. - Jeżeli może to zostać przerwane tylko i wyłącznie przez to, że ja ich ponownie po prostu ułaskawię, żeby po prostu ich ratować, to to zrobię - mówił prezydent. Nawiązując do strajków głodowych, jakie prowadzą zatrzymani politycy PiS, Andrzej Duda ocenił, że "chciałby, żeby to zostało przerwane". - Ja to zrobię, mając pełną świadomość tragizmu tej sytuacji. Również dla urzędu prezydenta Rzeczypospolitej. Z pełną świadomością - stwierdził prezydent.
Sprawa Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Prezydent podjął decyzję - Wydarzenia w INTERIA.PL

Dzisiaj Mariusz Kamiński jest w bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej, prowadzi cały czas strajk głodowy. Maciej Wąsik także prowadzi strajk głodowy. Chciałbym, żeby to zostało przerwane. Jeżeli może to zostać przerwane tylko i wyłącznie przez to, że ja ich ponownie po prostu ułaskawię, żeby po prostu ich ratować, to to zrobię — powiedział Andrzej Duda.

Wybrana przez prezydenta metoda z 11 stycznia jest dużo dłuższa i wymaga przejścia całej procedury przez ministra oraz odpowiednie sądy. Teraz Andrzej Duda sugeruje zmianę swojej decyzji i chęć skorzystania z zapisów Konstytucji. Jeśli prezydent ułaskawi polityków PiS w ten sposób, to będą mogli oni od razu wyjść z więzienia.

Sprawa Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Prezydent Duda sugeruje ponowne ułaskawienie - Wiadomości (onet.pl)

STS Kamiński/Wąsik

obaj opuszczą więzienie najpóźniej 26 stycznia 2024

Tak - skoczyło do @3.15

obaj opuszczą więzienie najpóźniej 2 lutego 2024

Tak - @1.94
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
R 52,5K

roykeane2.0

Użytkownik
Maciej Wąsik wyszedł na wolność
Polityk PiS przebywał w zakładzie karnym w Przytułach Starych.
Mariusz Kamiński wyszedł na wolność
Polityk PiS przebywał w Areszcie Śledczym w Radomiu

STS Kamiński/Wąsik

obaj opuszczą więzienie najpóźniej 26 stycznia 2024

Tak @2,22 +++

STS Kamiński/Wąsik

obaj opuszczą więzienie najpóźniej 26 stycznia 2024

Tak - skoczyło do @3.15 +++

obaj opuszczą więzienie najpóźniej 2 lutego 2024

Tak - @1.94 +++
Trochę duda namieszał tym wywiadem, ale skończyło się na zielono.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1289
G 5,7K

gabry5

Użytkownik
Prezydent Duda skutecznie ułaskawi Kamińskiego i Wąsika do 21 stycznia 2024. TAK 4,6
Prezydent Duda skutecznie ułaskawi Kamińskiego i Wąsika do 28 stycznia 2024. TAK 3,15
Prezydent Duda skutecznie ułaskawi Kamińskiego i Wąsika do 4 lutego 2024. tAK 2,22
STS


Coś czuję że niedługo bedzie się znęcał PAD nad Wąsikem i Kamińskim
Dziś o 15.00 znowu przemówienie prezydenta Dudy poinformowała Kancelaria prezydenta na twiterze.
Wcześniej były u niego w pałacu prezydenckim żony zatrzymanych po co jak nie o proszenie u ułaskawienie ponowne.
A poza tym Wąsik odbywa swoją karę na oddziale szpitalnym w więzieniu ze względu na swoją głodówkę tak podały media

.
Wreszcie to sts rozliczył, ale trzeba było się upomnieć o swoje. I tak samo na betfanie było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
R 52,5K

roykeane2.0

Użytkownik
gabry5 napisał:
Tak ten zakład mi rozliczyli. A Duda ułaskawił z artykułu 139 ponownie Wąsika i Kamińskiego.
Racja. Zawaliłem sprawę nie grając tego, chociaż było jeszcze po nieco niższym kursie. Zasugerowałem tym, że wszyscy pisali o innej procedurze ułaskawieniowej, tej z kpk. A na końcu i tak przecież wchodził art. 139 Konstytucji. Nie doczytałem. Trudno, może zdarzy się jeszcze jakieś ułaskawienie
 
G 5,7K

gabry5

Użytkownik
Racja. Zawaliłem sprawę nie grając tego, chociaż było jeszcze po nieco niższym kursie. Zasugerowałem tym, że wszyscy pisali o innej procedurze ułaskawieniowej, tej z kpk. A na końcu i tak przecież wchodził art. 139 Konstytucji. Nie doczytałem. Trudno, może zdarzy się jeszcze jakieś ułaskawienie
Tak było jak piszesz. Buk zawinił wystawiając tak przeszacowany kurs, ale na Betfanie i tak nie można zagrać z polityki czy rozrywki za więcej niż 100 zł
A tu piszą o tym ułaskawieniu
 
Do góry Bottom