>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory do Europarlamentu 25.05.2014

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jest jeszcze takie cos jak osoby niezdecydowane. Zanim zaczniesz szczekac to sie podowiaduj bo sam wyjdziesz na pałke
Spróbuję po raz kolejny prosto:
Osoby niezdecydowane nie idą głosować! Każda partia tu powinna mieć nieco więcej.
Jeśli już tak podali, to powinno być uwzględnione jeszcze osobną rubryką (niezdecydowani-17%).
Wybrałeś najbardziej przekłamany sondaż (za mała próba,źle przedstawiony wynik) i na tej podstawie wyciągasz wnioski.
Zawsze się znajdą ludzie twierdzący,że Ziemia jest płaska i żaden argument do nich nie trafi.
Przypuszczam,że i tak Cię nie przekonam.

Dziwne jest to,że niby było ankietowanych 968 osób. Wyniki podano dla grupy 506 a brakuje raptem 17%.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Masz rację, dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu, co masz do mojego nicku, a twój co oznacza, ze jesteś sołtysem? Bo właśnie swoim zachowaniem pokazujesz że do takiego poziomu dorosleś albo nawet nie, i stwierdzenie że jak Korwin doszedłby do wladzy do byłby upadek państwa to już mnie rozwaliło, upadek państwa to głosowanie na bandę czworga będącą obecnie w sejmie, ale skoro tobie tak dobrze za obecnych rządów to ok, nawet nie rozwinąłeś tego jakie bzdury pieprzy Korwin, ani czemu jest psychopatą, liczyłem na konretne argumenty, ale ty potrafisz tylko innych wyzywać, więc dostalem taką odpowiedź jakiej się spodziewałem, bez odbioru
 
J 127

jester72

Użytkownik
I jeszcze jedno - szykuje się piękna niedziela, ludzie zmęczeni ostatnimi ulewami ruszą za miasto - głownie z dużych miast - a więc frekwencja raczej w dół niż w górę, wyjadą wyborcy PO SLD Paligłupa i właśnie korwinka, który ma duże poparcie w Warszawie i w Katowicach. A więc PiS wygrywa, PSL wchodzi na luzie i bije korwinka, a kursy są zachęcające, Paligłup na granicy przekroczenia progu wyborczego.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Masz rację, dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu, co masz do mojego nicku, a twój co oznacza, ze jesteś sołtysem? Bo właśnie swoim zachowaniem pokazujesz że do takiego poziomu dorosleś albo nawet nie, i stwierdzenie że jak Korwin doszedłby do wladzy do byłby upadek państwa to już mnie rozwaliło, upadek państwa to głosowanie na bandę czworga będącą obecnie w sejmie, ale skoro tobie tak dobrze za obecnych rządów to ok, nawet nie rozwinąłeś tego jakie bzdury pieprzy Korwin, ani czemu jest psychopatą, liczyłem na konretne argumenty, ale ty potrafisz tylko innych wyzywać, więc dostalem taką odpowiedź jakiej się spodziewałem, bez odbioru
idz spac bo sie pograzasz.. albo najpierw dofinansuj sts grajac na Zurawia i Adamka bo chyba tylko ich znasz hehe
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
idz spac bo sie pograzasz.. albo najpierw dofinansuj sts grajac na Zurawia i Adamka bo chyba tylko ich znasz hehe
Pogrąża to się ten kto wyzywa inne partie i nie potrafi podać konkretnych argumentow za tym, mówiąc że to psychopaci i idioci, a co tego że Migalski jest mniej znany, to spróbuj zapytać na ulicy zwykłych ludzi kto to jest Adamek i kto to jest Migalski, i porównaj wyniki, o to mi chodziło, może i będzie miał więcej głosów, ale jak ktos nie siedzi w polityce zagłosuje na bardziej medialną postać
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To, że KNP osiągnie 5% jest już więcej niż pewne, a bardzo możliwe, że zakręci się koło 3 wyniku w skali kraju (w zależności od elektoratu SLD). Ja oczekuje około 10% w tych wyborach i jestem święcie przekonany, że KNP spokojnie osiągnie próg 5%.
Pewnie, może jeszcze napisz że wygrają. Sondaże sondażami ale PIS czy SLD mają swój elektorat który obowiązkowo idzie na wybory. KNP ma poparcie duże, ale tylko w Internecie. Pieprzyć o tym że się głosuje na Korwina można wszędzie, czy to jakiś Facebook czy Twitter ale później ruszyć tyłek i iść głosować to jednak coś innego. Moim zdaniem będą mieli ok. 3%, może przekroczą próg wyborczy ale pisanie o ponad 10% to normalne raczej nie jest.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Pewnie, może jeszcze napisz że wygrają. Sondaże sondażami ale PIS czy SLD mają swój elektorat który obowiązkowo idzie na wybory. KNP ma poparcie duże, ale tylko w Internecie. Pieprzyć o tym że się głosuje na Korwina można wszędzie, czy to jakiś Facebook czy Twitter ale później ruszyć tyłek i iść głosować to jednak coś innego. Moim zdaniem będą mieli ok. 3%, może przekroczą próg wyborczy ale pisanie o ponad 10% to normalne raczej nie jest.
Nigdzie nie napisałem, że będą mieć ponad 10%. Napisałem, że spodziewam się wyniku w okolicach 10% - więc mnie nie oczerniaj tylko na przyszłość postaraj przeczytać się coś dwukrotnie.
Wszyscy wiemy jak jest u nas z polityką. Każdy wie lepiej, każdy ma swoje zdanie i ja to szanuje. Nie mam zamiaru tutaj nikogo nawracać na żadną ścieżkę ale wiem co mówię, bo mocno się tym wszystkim interesuje. Nie ma co dłużej prowadzić tutaj tak bezsensownej wymiany zdań więc po prostu odezwę się w niedziele czy poniedziałek i wtedy będziemy sprawdzać kto pisząc to i owo miał racje.
Tak tylko jeszcze przypomniałem sobie, że napisałeś na temat tego, że wyborcy KNP nie pójdą na głosowanie i po prostu dużo mówią, a mało będą robić. Jeśli zadałbyś sobie minimum trudu i przejrzał i przeanalizował sytuacje z tym związaną to dostrzegłbyś, że multum ludzi dopytuje w jaki sposób może głosować poza miejscem zamieszkania czy w obcym kraju. Bardzo dużo ludzi tego rodzaju składa jasne deklaracje, że takie zaświadczenia będą zdobywać i pójdą na głosowanie. Nie wierze, że wyborcy każdej innej partii tak masowo zabiegaliby o różnego rodzaju zaświadczenia, bo po takie rzeczy trzeba przejść się trochę dalej niż do pobliskiej &quot;instytucji&quot; wrzucić kartkę z głosem.
Na każdym wystąpieniu JKM pojawia się multum ludzi, sale wykładowe na uczelniach pękają w szwach, ludzie stoją, bo nie ma dla nich miejsc albo po prostu nie mogą się pomieścić. W trakcie podróży do Wielkiej Brytanii ludzie też nie mogli pomieścić się w zarezerwowanych salach. W prawyborach w szkołach licealnych wśród młodzieży posiadającej prawa wyborcze KNP deklasuje rywali, to samo dzieje się w sondażach uczelni wyższych. Naprawdę uważasz, że Ci wyborcy nie ruszą się na 10min i nie oddadzą swojego głosu na kogoś na kogo tak bardzo liczą i tak licznie przychodzą słuchać jego wystąpień? Jeśli komuś ma się nie chcieć to osobom w podeszłym wieku, które UE obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg. W każdej rozmowie o wyborach przewija się jeden temat i jeden przedstawiciel partii. Ludzie nie chcą oglądać już dłużej mordy Tuska, Kaczyńskiego, Pawlaka, Piechocińskiego, Millera, Palikota i innych polityków - wszystkim to już po prostu się przejadło, a jeśli ktokolwiek dalej wierzy w te osoby to ma problem z rozumowaniem. Bo po co PiS ma wchodzić do PE jeśli popiera traktat lizboński? Elektorat danych partii jest stały i tak zostanie - co nie znaczy, że KNP jest w tych wyborach na straconej pozycji - ba, ja uważam, że bardzo realne jest, że w tych wyborach zostanie 3 siłą w skali kraju.
Kwestia tego, że JESZCZE KNP nie ma pieniędzy na to, żeby promować się w spotach w telewizji gdzie potrzeba naprawdę olbrzymich środków z kasy podatnika (co robi PO i PiS). Dlatego jeśli ktokolwiek nie śledzi poczynań partii na bieżąco i bierze swoje informacje z drugiej ręki lub z telewizji typu TVN nie powinien wypowiadać się na ten temat, ponieważ KNP było i będzie niszczone w telewizji systemowej do momentu aż będą musieli ich pokazywać. Zamiast patrzeć na Wiadomości co wieczór radziłbym odpalić jakąś stronę, poczytać i dowiedzieć się paru rzeczy na dany temat, a nie ślepo wierzyć w to co powie Kraśko czy Olejnik.
I chce tutaj zaznaczyć, że KNP nie ma poparcia tylko i wyłącznie wśród młodych osób, chociaż jest to zdecydowana większość - ale również wśród osób, które zwyczajnie są znudzone obecną sytuacją polityczną w naszym kraju. Czemu Palikot osiągnął tak duży wynik w wyborach? Bo narobił bardzo dużo szumu wśród pewnego rodzaju wyborców, a następni zobaczyli, że ma realne szanse na przekroczenie progu wyborczego. Uważasz, że osoba, która jest skołowana i nie ufa już ani PiS-owi, ani PO nie wybierze innej prawicowej opcji, która w każdym normalnym sondażu notuje wynik powyżej progu wyborczego? Ludzie lubią tego typu zmiany, bo chcą żeby coś się działo - dlatego z pewnością elektorat KNP to nie tylko ludzie młodzi ale też tacy, którzy mają prawicowe poglądy i chcą zmian i wolnego rynku. Gowin może startować z nową partią ale każdy będzie pamiętał jak głosował za czasów PO, a Solidarna Polska ma naprawdę małe szanse na to żeby zdobyć dobry wynik.
Zaobserwujcie jak aktywnie KNP przeprowadziło swoją kampanie wyborczą, do ilu ludzi wyszedł właśnie sam JKM, ile przejechał kilometrów i w ilu stacjach telewizyjnych występował. On zdaje sobie sprawę, że to są te wybory na które czekał od początku swojej aktywności politycznej i daje z siebie maksimum w takim wieku. Tylko czekać jak Korwin-Mikke zjawi się w głównych miastach Polski i w czwartek na wiecu na Rynku w Krakowie zleci się tysiące osób. To samo będzie w Warszawie. Nie pamiętacie ACTA? To byli głównie wyborcy KNP i dzisiejszego Ruchu Narodowego. A jeśli dalej nic nie dało wam do myślenia to już nic wam nie da - ale dajmy przemówić wynikom, które już za niedługo.
I co najważniejsze zdajcie sobie sprawę, że jedna osoba nie świadczy o całej partii. Korwin zawsze będzie miał cięty język i nie będzie trafiał do każdego słuchacza ale za tą partią stoją osoby o których większość z was w życiu nie słyszała, a posiadają naprawdę fajną wiedzę i co najważniejsze są młode, ambitne i mają pomysł na przyszłość dla naszego kraju. Dlatego zamiast non stop mówić o Korwinie proponuje pooglądać w jakim tonie wypowiada się Dziambor czy jak rozwija się kariera polityczna Berkowicza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Na każdym wystąpieniu JKM pojawia się multum ludzi, sale wykładowe na uczelniach pękają w szwach, ludzie stoją, bo nie ma dla nich miejsc albo po prostu nie mogą się pomieścić. W trakcie podróży do Wielkiej Brytanii ludzie też nie mogli pomieścić się w zarezerwowanych salach. W prawyborach w szkołach licealnych wśród młodzieży posiadającej prawa wyborcze KNP deklasuje rywali, to samo dzieje się w sondażach uczelni wyższych. Naprawdę uważasz, że Ci wyborcy nie ruszą się na 10min i nie oddadzą swojego głosu na kogoś na kogo tak bardzo liczą i tak licznie przychodzą słuchać jego wystąpień?
idac do cyrku popatrzec na klauna.
ilez mozna tlumaczyc ze korwin jest modny ??? modny wsrod malolatow ktorzy w niedziele beda albo na kacu i zapomna o wyborach albo wyjada po bedzie pogoda. glosowanie to nie tylko klikanie na fejsie czy twiterze, trzeba jeszcze ruszyc dupe.

I co najważniejsze zdajcie sobie sprawę, że jedna osoba nie świadczy o całej partii.
to mnie powalilo. przeciez ponad polowa deklarujacych ze glosuje na partie korwina nie zna nikogo poza nim w tej partii haha
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
To, że KNP osiągnie 5% jest już więcej niż pewne, a bardzo możliwe, że zakręci się koło 3 wyniku w skali kraju (w zależności od elektoratu SLD). Ja oczekuje około 10% w tych wyborach i jestem święcie przekonany, że KNP spokojnie osiągnie próg 5%.
Pisałem o tym od samego początku istnienia tego tematu, wszyscy starali się szydzić, wyśmiewać, uznawać za ekspertów od wszystkiego (jak zwykle na tym forum) i przegapiliście mega fajny kurs w Unibecie po 1.85. Teraz możecie pograć to wszystko za frytki albo bawić się w to czy Róża Thun będzie lepsza od Legutki ????.
http://polska.newsweek.pl/sondaz-wyborczy-po-wyprzedza-pis-w-wyborach-do-pe-newsweek-pl,artykuly,286438,1.html
Te 10% to chyba w sferze marzeń. :cool:
Na każdym wystąpieniu JKM pojawia się multum ludzi...
To jest jakiś wyznacznik? Sam byłem posłuchać jego wymysłów. A głosować na niego nie zamierzam.
I co najważniejsze zdajcie sobie sprawę, że jedna osoba nie świadczy o całej partii. Korwin zawsze będzie miał cięty język i nie będzie trafiał do każdego słuchacza ale za tą partią stoją osoby o których większość z was w życiu nie słyszała, a posiadają naprawdę fajną wiedzę i co najważniejsze są młode, ambitne i mają pomysł na przyszłość dla naszego kraju. Dlatego zamiast non stop mówić o Korwinie proponuje pooglądać w jakim tonie wypowiada się Dziambor czy jak rozwija się kariera polityczna Berkowicza.
Krzyczysz że ludzie nie znają się na polityce. Uważasz że Ty się znasz, i czy znając się na polityce możesz będąc dorosłym facetem uważać że to nie szef partii steruje tą machiną? I jak Korwin powie to tak ma być, i tak każdy ma mówić? Rozumiem że KNP jest wyjątkowa partia, gdzie dyscyplina partyjna nie jest używana.
Odbiegając, obiektywnie mówiąc to...niestety ale KNP powinien przekroczyć próg wyborczy, jest o nich głośno, dużo się mówi na temat Janusza Korwina-Mikke. A po części jest trochę &quot;bum&quot; na niego, na coś nowego, podobnie jak było z Palikotami przed ostatnimi wyborami. Osobiście trzymam kciuki za poniżej 5 procent, ale większość wskazuje na to że tak, przekroczą ten próg. I tylko ślepy tego nie widzi. Ale mówienie o 10% to chyba żart. I mam nadzieje że nie będę musiał mówić że bardzo się myliłem. Do wyborów już coraz bliżej, fajnie.
 
M 15

matizbetone

Użytkownik
widział ktoś gdzieś w sieci sondaże na kandydatów do Europarlamentu w Wielkopolsce. Bo myślę o pograniu na Siwca
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie skoro mowa o sondażach...
CBOS - zrobił ostatnio sondaż dla TVP i trzecią siłą czy tam czwartą okazał się KNP. Tylko co z tego skoro taki sondaż robiony był na 1000 osób?
Tu wyżej jeden z użytkowników dobrze napisał, kolejny sondaż na 506 osób?
Powiedzcie szczerze jak ma się sondaż na 1000 osób czy tam 500 do rzeczywistej ilości osób uprawnionych do głosowania liczące w 10,20,30 milionach?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pewniaczki pograne wiec czas jeszcze na lucky punche.
Marczuk-Godson 6,13
Nowacka-Kaminski 4,15
Jedrzejczak-Szczuka 2,90
Godson charakterystyczny moze byc czarnym koniem tych wyborow hehe. Marczuk raczej pozytywnie sie nie kojarzy mimo ze to sprawka pisu i ich agenta jednak w pamieci zostaje. Kurs zdecydowanie przesadzony.
Otylka z nr 2 kontra Szczuka z nr 1 i jako bezpartyjna. Jest Rostowski ale z malym poparciem jednak na 3 Otylka ma Zwieffke ktory juz w 2009 byl w Europarlamencie. Moze miec ciezko. Szczuka raczej zbierze duza wiekszosc z glosow Palikota.
Tutaj kurs szalowy. Kaminskim ludzie gardza, najpierw przydupas kaczora, teraz donka. Nikt powazny nie odda glosu na ta choragiewke. Nowacka swoj elektorat ma i tak jak mowia sondaze od jedynki PO moze byc lepsza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
B 0

banan881

Użytkownik
Panowie skoro mowa o sondażach...

CBOS - zrobił ostatnio sondaż dla TVP i trzecią siłą czy tam czwartą okazał się KNP. Tylko co z tego skoro taki sondaż robiony był na 1000 osób?

Tu wyżej jeden z użytkowników dobrze napisał, kolejny sondaż na 506 osób?

Powiedzcie szczerze jak ma się sondaż na 1000 osób czy tam 500 do rzeczywistej ilości osób uprawnionych do głosowania liczące w 10,20,30 milionach?

widać, że nie miałeś demografii na studiach i Prawo Wielkich Liczb nic Ci nie mówi. To są podstawy. Zbadanie 5% zbioru daje dosyć dokładny szacunek na temat całości.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zbadanie 5% zbioru daje dosyć dokładny szacunek na temat całości.
Żeby to chociaż było 5%, przed parlamentarnymi wyborami niektóre sondaże są przeprowadzane na próbie 50.000-200.000 osób.
Uprawnionych do głosowania jest około 30.000.000, więc sondaż na 500-1000 osób to jest na poziomie 0,003%. Do tego ni jak ma się do wyborów gdzie zachód głosuje inaczej, wschód inaczej, ludzie w miastach inaczej, a jeszcze inaczej na wsi.
Po prostu uważam, że bazowanie na tak słabych sondażach i pisanie o &quot;lokatach&quot; jest nie na miejscu. W każdym razie powodzenia z typami.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Panowie skoro mowa o sondażach...
CBOS - zrobił ostatnio sondaż dla TVP i trzecią siłą czy tam czwartą okazał się KNP. Tylko co z tego skoro taki sondaż robiony był na 1000 osób?
Tu wyżej jeden z użytkowników dobrze napisał, kolejny sondaż na 506 osób?
Powiedzcie szczerze jak ma się sondaż na 1000 osób czy tam 500 do rzeczywistej ilości osób uprawnionych do głosowania liczące w 10,20,30 milionach?
nie jest problem w tych 1000 osobach. Problem jest tak naprawdę w tym, że:
- Ludzie do końca nie wiedzą na kogo będą głosować
- Kłamią (klasyczny przykład to wejście do Parlamentu Samoobrony dobrych kilka lat wstecz. Ludzie wstydzili się przyznać do Leppera, ale jednak zagłosowali na jego listy.)
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Jacek Rostowski- Kazimiera Szczuka
Typ: Rostowski
Kurs: 1.33

Były minister finansów pokona i to zdecydowanie lewacką Szczukę a kurs napewno przesadzony. Moim zdaniem powinien być w granicach 1.10-1.15
Anna Fotyga- Janusz Lewandowski
Typ: Lewandowski
Kurs: 1.30

Kolejny typ na kandydata z PO w okręgu I obejmującym województwo pomorskie nie ma szans aby wygrał inny kandydat niż ten który reprezentuje PO . Pomorze jest kolebką PO i nikt nie może im tam zagrozić .
Danuta Hubner - Zdzisław Krasnodębski
Typ: Hubner
Kurs: 1.30

Typ który jest według mnie najpewniejszy ze wszystkich Hubner w wyborach do PE w 2009 uzyskała 311 tys głosów pozostawiając bardzo mocno w tyle pozostałych kandydatów. Michał Kamiński z PIS-u uzyskał 88 tys a Wojciech Olejniczak z SLD 72 tys.
Dla porównania STS wystawił w identycznej parze kurs 1.05 na Hubner i to jest napewno bardziej adekwatny kurs niż ten z Unibetu. Moim zdaniem warto grać ten typ po takim kursie 1.30 i nie ma opcji żeby nie zapisać tu plusa.
Jacek Saryusz-Wolski - Janusz Wojciechowski
Typ: Saryusz-Wolski
Kurs: 1.30

Kolejny typ na kandydata PO który w 2009 roku uzyskał 125 tys głosów , natomiast Wojciechowski 56 tys . W tym roku nic nie powinno się zmienić wygra Wolski może nie aż z taką przewagą ale uważam że przewaga będzie w granicach 50 tys.
Barbara Kudrycka- Karol Karski
Typ: Kudrycka
Kurs: 2.20

Po takim kursie trzeba koniecznie spróbować . Kudrycka 1 z listy PO wywodząca się z Białegostoku ostatnio trochę mniej udzielająca się w regionie ale to przez obowiązki w rządzie. Karski to kolejny spadochroniarz PIS-u do PE w 2009 roku był to Jacek Kurski.
Dlaczego Kudrycka dlatego że jest jedynką z PO owszem Papke może jej zabrać trochę głosów ale napewno więcej straci Karski. Karski ma za swoimi plecami Dariusza Piontkowskiego który może liczyć w Białymstoku i okolicach na sporo głosów , to samo można powiedzieć o Jarosławie Zielińskim który również może podebrać trochę głosów Karskiemu. Dlatego uważam że przynależność do regionu okaże się bardziej skuteczna niż startowanie z innego regionu tylko dla wygranej.

Wszystkie typy z Unibet
Róża Thun - Ryszard Legutko
Typ: Legutko
Kurs: 1.70

Buk: STS
Stawiam na Legutkę ponieważ wszystkie głosy elektoratu PIS-u skupią się właśnie na nim. Owszem startuje tu również Zbigniew Ziobro ale nie powinnien on aż tak bardzo namieszać . Głosy dla Thun może zabrać Bogdan Wenta i dlatego uważam że PIS będzie górą w okręgu X.
Dla porównania Unibet wystawił na Legutkę kurs 1.45 .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom