>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wtorek 16 luty 2010r - 1/8 finału

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

AC MILAN - MANCHESTER UNITED


VS

OLYMPIQUE LYON - REAL MADRYT


Champions League is back! Na pierwszy ogień dwa szlagierowe mecze. Na San Siro przyjeżdza Manchester United. Mając w pamięci poprzednie wizyty Czerwonych Diabłów na włoskich stadionach nie wróży to nic dobrego. Z Milanem na San Siro w ostatnich latach grali dwukrotnie. Oba mecze zakończone porażkami. Pamiętna szczególnie jest ta 0:3 przy padającym deszczu kiedy zostali wyeliminowani z dalszych rozgrywek. Wtedy pierwsze skrzypce w Milanie grał Kaka. Teraz licza na dobrą gre Ronaldinho i Beckhama. Czy pomoże im w tym Pato, ktory walczy z czasem i kontuzją. Elektryzująco zapowiada się rewanż kiedy David Beckham wróci na Old Trafford.

Druga z wtorkowych potyczek na Stade Gerland to również pojedynek znajomych z ostatnich sezonów. Dośc powiedziec że Real tych potyczek miło nie wspomina bo nie zdołał pokonac Lyonu! We Francji przegrywał 0:2 i 0:3! Obecny Lyon wydaje się najsłabszym z ostatnich sezonów. W Ligue1 fatalnie się spisują. Może lepiej pójdzie im w LM gdzie w fazie grupowej zdołali wyeliminowac Liverpool. Real obecnie gra bardzo dobrze. W lidze rywalizuje o prymat z Barceloną. Jednak na Realu ciąży fatum odpadania tuż po fazie grupowej w LM. Czy tym razem przebrną pierwszą runde play off? Wydaje się że ekipe mają silną.

Zachecam do dyskusji i pisania swoich opinii na temat wyżej opisanych meczów ;)
 
S 0

solarex

Użytkownik
AC Milan-Man U typ: under 2,5

Wydaje mi sie, że Ferguson nie będzię forsował bramki w 1 meczu, najważniejsze żeby nie przegrać.Myślę, że bedzie to taktyczny mecz i zwycięstwo Czerwonych Diabłów 0-1 ????

Lyon-Real typ:02

Real przerwie zła passe w LM i awansuje do ćwierćfinału, Lyon nie ma formy i nic nie wskazuje, że we wtorek się przebudzą.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
AC Milan - Manchester United

Mecz to dla mnie to typowy no-bet i w ogóle nie zastanawiam się nad dotykaniem 1x2. Manchester pomimo przedsezonowych ubytków w składzie radzi sobie nadzwyczaj dobrze co pokazują wyniki w Premiership zadziwiając formą strzelecką gdzie w meczach potrafią strzelać 3-5 bramek (dla przykładu 3:1 na Emirates czy 5:0 u siebie z Portsmouth). Milan początek roku miał znakomity wygrywając w cuglach z takimi rywalami jak Sampdoria, Juventus czy Palermo. Gdyby formę utrzymali do teraz to bez wahania bym jakiś typ na nich obstawił, niemniej forma gdzieś się ulotniła i z początku roku tylko Ronaldinho zadziwia.
Ale jak dobrze wiemy liga mistrzów rządzi się swoimi prawami i taka drużyna jak Milan może w każdej chwili zabłysnąć formą.

Co do typów to stawiałbym ewentualnie coś z overem kartkowym.
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
OLYMPIQUE LYON - REAL MADRYT
Czy Lyon po okresie panowania we Francji i braku sukcesów w Europie wreszcie odwróci kartę ??
Niewiele wskazuje by miało się tak stać. Gdy Lyon nie miał sobie równych w krajowym podwórku, to notorycznie zawodził w lidze mistrzów, lecz szukanie pocieszenia w tym, że obecnie w Ligue 1 nie idzie Lyonowi, jest bardzo karkołomne. Dla Benzemy, dziś napastnika RM, będzie to szczególny mecz, podobnie jak dla Królewskich. Gdyby patrzeć wyłącznie na ligowe wyniki Lyon powinien być łatwą przeszkodą, ale warto pamiętać, że w Lidze Mistrzów to będzie trzecia konfrontacja między tymi klubami. W dwóch poprzednich górą byli Francuzi, a Real nie wygrał ani razu. Piłkarsko jest jednak lepszy więc awansuje zaś ekipie Claude&#39;a Puela pozostanie walka przede wszystkim o odzyskanie prymatu we Francji.
Czy spełni się marzenie F. Pereza i Real zagra 22 maja na Santiago Bernabeu w finale LM ?
W 1/8 finału Real Madryt dostał rywala bardzo wygodnego - wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki Lyonu w Ligue 1 ...
Real spisuje się dotychczas zastanawiająco dobrze. Pellegrini potrzebował kilku tygodni eksperymentów by zdecydować się na schemat taktyczny 1+4+3+1+2 .
W tym spotkaniu Real jest zdecydowanie faworytem.
 
M 0

marcin17d

Użytkownik
AC Milan - Manchester United

Analizując poczynania drużyn w LM lepiej wypada ManU który w faze grupową zakończył z bilansem 4:eek:ne:1 z czego 3 zwycięstwa były na wyjeździe Milan z kolej miał bilans 2:3:1 i na swoim stadionie nie wygrał ani jednego meczu i tylko raz zremisował. Tak było jeszcze jesienią. Patrząc na ostatnią formę obu zespołów ManU wypada również znacznie lepiej na 6 meczy wygrał 4 razy a milan tylko 2. Ciężko mi typować zwycięzce w tym ponieważ oba zespoły są bardzo zmotywowane i oba w ostaniach meczach zawsze coś strzelą ManU na ostaniach wyjazdowych meczach zawsze prawie strzelil 1 bramkę tak samo AC Milan u siebie, A Rooney w ostani znakomitej formie i Pato który w meczu z Udines pokzał że jest gotów do gry skłaniają mnie do typu że obie drużyny strzelą gola. Dla odważniejszych można pokusić o typ ze ManU strzeli wiecej niz 1,5 gola w całym meczu.



AC Milan-Manch.Utd. obie druzyny strz.gola Tak@1,67
AC Milan-Manch.Utd. 2.druzyna zdobedzie bramek (1.5) [email protected]
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja rowniez przychylalbym sie do underka 2,5 w meczu Milan-MU. Mysle ze moze to byc podobny mecz jak ten rok temu w Mediolanie, tyle, ze z Interem. Wtedy bylo 0:0 i MU przyjechalo wtedy po taki wlasnie wynik. Tylko ten Dida... on moze w pojedynke zalatwic overa ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja patrzac na kurs skusilbym sie na Milan z handi -1.

W lidze graja jak graja, ale LM zawsze im dobrze szla. pato nei wiadomo czy zagra, ale Borriello czesto sie dobrze sprawdzal z przodu a jak pojdzie totalnie zle to pewnie Super (dobijacz) Pippo wejdzie i ze 3 bramki dobije w ostatnich 10 minutach ;) ;) ;)

oczywiscie kurs bedzie ciekawy ale to LM i do tego handi, nie ma co tu dawac nawet sredniej stawki ????

najwieksze problemy Milan zawsze, moim zdaniem, ma z defensywa jak brakuje zawodnikow, na to spotkanie wszystko zdaje sie byc ok.

Jak juz Robson pisal to ManU ma problemy z Milanem i San Siro takze, zdarzenie warte zagrania moim zdaniem
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
typ Simonsa dośc szalony ???? no ale kazdy ma swoja wizje na ten mecz , moja jest taka ze pieta achillesowa Milanu to obrona , konkretnie skrzydła obrony. Jak wiadomo ostatnimi czasy Nani z Valencia są w bardzo dobrej formie i będą nękac pole karne Milanu a to z lewej a to z prawej strony. W środeku zagrają pewnie Carrick-Scholes-Flatcher i na szpicy Rooney i dlatego bardziej bym był za tym co pisał sandomingo. Under 2.5 lub 0:0 ewentualnie minimalny win jednej z druzyn (mam nadzieję że MU ???? ) Forma ACM to dla mnie spora zagadka. Wystarczy że Ronaldinho będzie miał swój dzień , Beckham mu w tym pomoże i będzie Milan bardzo groźny. Będąc ostatnio na stronie kibiców Milanu i poczytałem troche ich zdań nt meczu. I każdy tam pisał że jeżeli Ronaldinho ,Beckham , Zambrotta , Dida czy Seedorf będą w formie w tym dniu to Manchester wyjedzie z bagażem goli jak to było 3 lata temu. Tylko różnica jest taka że nie wiadomo czy tą forme dnia złapią , za to u Diabłów wszyscy są w formie ostatnio. Kapitalny Rooney , swietny Nani , Carrick , Flatecher Valencia czy Evra. Do składu powinien wrócic Ferdinand co będzie też duzym wzmocnieniem. San Siro jest ciężkim terenem dla MU i sądze że bezbramkowy remis byłby dobrym rezultatem w kontekscie rewanzu. Aczkolwiek chciałbym ładnego widowiska i niech wygra lepszy ????
 
grabazary 2

grabazary

Użytkownik
Pato będzie dostępny.Zabraknie Borriello i Zabrotty to spore osłabienie linii ataku i obrony. Ale Thiago Silva i Nesta powinni dawać rade z tyłu;) Milan w w sezonach 2004/2005 i 2006/2007 wyeliminował czerwone diabły i Mam nadzieje , że teraz będzie podobnie ;) Mój typ : MILAN
Tobet @ 2,70 :spokodfhgfh:
 
vestax7 0

vestax7

Użytkownik
VS

⚽ Olympique Lyonnais vs Real Madrid (0 and -0.5) @1.763 pinnacle​

Bardzo lubię ekipę OL już od paru lat m.in. za grę w LM. Pamiętam ten wspaniały bój z Milanem i wspaniałe mecze właśnie z Królewskimi .
W tym sezonie jednak podopieczni Puela grają fatalnie. Nie zanosi się na to żeby Les Gones powalczyli jeszcze z Bordeaux o mistrza.
Ogólnie Francuzi mają ogromne problemy ze zdobywaniem bramek . W ostatnim czasie pokonali co prawda u siebie 2-1 PSG, ale to taka wygrana ledwo, ledwo. Następnie przytrafił się wyjazdowy remis z Tuluzą 0-0. Tylko dzięki niemocy gospodarzy Les Gones zawdzięczają ten jeden punkt. W tą niedziele natomiast OL pokonało tylko 1-0 beniaminka Lens , który bardzo kiepsko poczyna sobie w meczach wyjazdowych.
Będąc na miejscu pana Aulasa już dawno wyrzuciłbym na zbity pysk Puela. Jak to jest możliwe , że tacy gracze jak Bastos i Gomis sprowadzeni za grubą forsę wchodzą na boisko zazwyczaj z ławki ?
Dlaczego coach OL gra uparcie tylko jednym napadziorem? Tak to sobie mógł trenować Lille , a nie Lyon , który w ostatnich latach przyzwyczajał nas do sporej ilości zdobytych bramek . Przecież osamotniony z przodu Lisandro czy Gomis w pojedynke nie zdziałaja tyle co mogą zrobić razem.
Teraz parę słów o Realu. Królewscy z meczu na mecz zaczynają grac coraz lepiej. Widać , ze Pellegrini wykonuje w tej ekipie solidną robotę. Coraz lepiej wygląda współpraca Ronaldo-Kaka. Cieszy ona zwłaszcza kibiców Królewskich. W meczu w Xerez (3-0) bramki na 2-0 i 3-0 strzelał Ronaldo po podaniach Brazylijczyka.
W ekipie z Madrytu zupełnie nie odczuwają braku Pepego , bo godnie zastępuje go Garay . Coraz lepiej poczyna tez sobie Arbeloa. W ostatnich 8 meczach Casiilas sześciokrotnie zachowywał czyste konto, co dobitnie potwierdza , że defensywa Blancos jest mocna.
Królewscy do Francji przyjadą w najmocniiejszym składzie.

Olympique Lyonnais: Lloris, Vercoutre - Cris, Boumsong, Réveillère, Cissokho, Gassama - Källström, Gonalons, Toulalan, Makoun, Bastos, Pjanic, Ederson, Cesar Delgado, Govou - B.Gomis, Tafer, Lisandro

Nieobecni: Bodmer, Anderson, Clerc.


Real Madrid: Casillas, Adán - Arbeloa, Sergio Ramos, Garay, Marcelo, Albiol - Gago, Diarra, Lass, Kaká, Drenthe, Xabi Alonso, Granero, Mosquera - Raúl, Cristiano Ronaldo, Higuaín, Benzema.

Nieobecni: Pepe, Dudek, Metzelder, Guti, Van der Vaart.

Ktoś może powiedzieć, że na Realu ciąży klątwa 1/8 LM i , że w Lyonie zawsze dostawali becki. Ja jednak i na to mam kontrargumenty.
Real od ponad 10 lat nie był w stanie wygrać w lidze na stadionie w La Corunii z tamtejszym Deportivo . W tym sezonie passa ta została przełamana.
Należy tez pamietać , że w stolicy Hiszpanii mają Benzemę , który swoich byłych kolegów zna
bardzo dobrze.
Wg Real dzisiaj wypracuje sobie zaliczkę przed rewanżem na SB i zdejmie w tym sezonie dwie kolejne klątwy: 1/8 finału i OL.
Francuzi po prostu nie mają żadnych argumentów by wygrać ten dwumecz.
 
ziemolll 6

ziemolll

Użytkownik
moglibyscie podac jakas stronke na ktorej mozna obejrzec milan ? dzis stawiam czysta 1 , ronaldinho sie rozkrecil, pato ostatnio strzelil bramke, dobry znak , jak dzisiaj wyjdzie to moze namieszac
 
r0bert 0

r0bert

Użytkownik
ziemolll - meczenazywo.pl. tutaj masz rozpiskę gdzie (w jakim programie) możesz obejrzeć mecz. Na pewno będzie do Milanu dużo linków. Gdybyś nie wiedział, pisz na prv. Pozdro ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
typ Simonsa dośc szalony no ale kazdy ma swoja wizje na ten mecz , moja jest taka ze pieta achillesowa Milanu to obrona , konkretnie skrzydła obrony.
Szalony owszem, ale nie stawiam LM i raczej szukam niespodzianek i wysokich kursow, bo druzyny sa najwyzszej klasy wiec i 1 sklad jak i rezerwy na poziomie, ciezko moim zdaniem cos tu pewnego znalezc, to kursow dobrych trzeba szukac ????

Co do 0-0 to bardzo watpie, dla mnie to jedyny niemozliwy wynik w meczu. jezeli remis to bedzie moim zdaniem 1-1, jak Milan wygra to jakies 2/3 -0 jak Manu 0-1/2 z tego wynika tez ze wyzsze szanse na under, w zasadzie nawet podoba mi sie typ na under w tym spotkaniu.

Tak jak przegladam wyniki u siebie Milanu w LM to tam 1-1 mi sie zaczyna podobac nawet ????

Reasumujac warto IMO zwrocic uwage na :

Milan (-1) win
under 2.5
DW 1-1
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

AC MILAN - MANCHESTER UNITED​

San Siro to teren nie zdobyty przez ManU. Ba w starciach z Milanem nie udało im się pokonac tam ani razu bramkarza rywali. Co ciekawe zespoły spotykały się aż trykrotnie w pólfinałach i za każdym razem wtedy Milan awansował. Także czwarte starcie również dalej przeszedł Milan. Ogólniy wniosek więc z tych dotychczasowych potyczek pod względem statystycznym to :
-Milan zawsze eliminował United ????
- Milan u siebie wygrywał 4 razy do zera
- ManU na włoskiej ziemi na 16 potyczek wygrało tylko 3 (dwukrotnie z Juve i raz z Romą )
Jeżeli idzie o braki kadrowe to w samolocie lecącym do Włoch zabrakło Vidica, Giggsa, Andersona, O&#39;Shei. Znając ostatnie podejście Fergiego do meczów z wielkimi rywalami zapewne wyjdzie w 4-5-1. Rooney na szpicy i zagęści środek pola. Pod nieobecnośc Andersona spodziewam się że wyjdą Fletcher, Carrick i Scholes. Boki raczej Valencia i Nani chociaż widok Parka także mnie nie zdziwi bo Fergie nie raz już tak zaskakiwal jak chociazby w finale LM kiedy posłał Parka od początku...
Obrona wiadomo Evra, Ferdinand i raczej Evans, a na prawej ktoś z pary Rafael - G.Neville. Bramka van der Sar.
Jak już ktoś to powiedział największą zagadką zostają boki obrony Milanu. Ostatnio może nie zachwycają ale w LM nawet jak nie zachwycai w lidze to grali dobrze. Mowa o poprzednich latach oczywiście, jeszcze za czasów Kaki. Teraz mają Ronaldinho i wierzą że to on poprowadzi ich do wyeliminowania ManU. Pato już wrócił, braknie Boriello. Seedorf bez formy. Poprostu Milan był nieco neiskuteczny w ostatnich meczach jak z Livorno i Bologną. ManU się nie otworzy na tak zdradliwym dla nich terenie, Milan ostro może też nie zaatakowac. Obiektywnie patrząc na ten mecz to niestety widze wygraną Milanu, jakieś 1:0 mi się widzi niestety. Sprawa awansu rozstrzygnie się na Old Trafford. Oby z pierwszego meczu wyjechac z jak najmniejszą stratą bramkową.
W pamieci mam niektóre wizyty ManU w Italii jak chociażby z Romą gdzei tam też im sie ciezko grało. Z Interem przed rokiem mieli przewage optyczną ale też nic nie wpadło. Ten mecz to będzie arcytrudna przeprawa mimo wszystko. Widzę bukmacherzy faworyzują ManU ze względu raczej na ostatnie wyniki obu zespołów. Ja jednak jako kibic United wierze w swój zespół, ale rozum mi mówi że skończy się niestety porażką...
Z punktu widzenia bukmacherskiego widze to tak :

Typy : Milan @ 2,85 Unibet⛔ 2:3
Milan lub Remis @ 1,50 Unibet⛔
Poniżej 2,5gola @ 1,68 Unibet⛔
Oba strzelą? NIE @ 1,80 Unibet ⛔
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Po czesci moge sie z SimonSem zgodzic, po czesci gdyz nie wierze ze Milan to wygra a jesli juz jestem pewny ze bez handi ???? To bedzie trudny mecz dla Milanu, Pato wrocil po kontuzji i co prawda zdobyl gola w spotkaniu z Udine ale widac bylo ze nie jest w formie, w ataku brak Boriello ktory jest moim zdaniem lepszym zawodnikiem od Holendra oraz to o czym pisal juz kolega konrad140 boki obrony Milanu. Abate i Antonini dobrze podlaczaja sie do akcji ofensywnych - szczegolnie ten pierwszy, ale jesli chodzi o powrot i gre w obronie to lipa :p Plusem dla Milanu jest na pewno forma Ronniego, jesli zagra Beckham to bedzie mial wielka motywacje aby utrzec nosa Fergusonowi. Jakis wolny dla Rossoneri i moze byc gol :p Mysle ze Milan bedzie gral wiecej pilka, natomiast Manchester nastawi sie na gre z kontry, a te moga byc bardzo grozne przy szybkosci skrzydlowych United. Typuje ze obie druzyny strzela gola lub under 2.5
Edit: Widze ze Robson tez ma inne zdanie na ten tamat. Jesli chodzi o wygrane Milanu do zera to historia lubi sie powtarzac ale lubi tez od czasu do czasu splatac figla ???? Aha i zeby byla jasnosc to wcale nie mowie ze Man Utd to wygra :p
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Warto też dodac że diabły w sobote grają finał Curling Cup na Wembley z Aston i to też będzie bardzo ważne spotkanie , bo do zgarnięcia pierwsze trofeum w tym sezonie. Dlaczego o tym pisze ? Dlatego że wątpie aby Manchester grał już w pierwszym meczu o pełną pulę. Bezbramkowy remis czy jeszcze lepiej bramkowy mysle ze by SAFA i drużynę w pełni zadowolił. Nie widze tu pewnego zwycięstwa żadnej z drużyn a jak miał bym coś stawiac to under 2.5, x2 i DW 0:1.
Aaaa i jeszcze jak dla kogoś głównym argumentem jest to że MU nie umie grac w Włoszech to jest to dośc słaby argument. Wiem że ktoś na kogoś patent ale bez przesady. Mineło kupe lat , dużo sie pozmieniało tak więc wspominanie tego co było nie ma za bardzo sensu. Real też nie moze przejsc 1/16 a jakos obecnie w rywalizacji z Lyonem każdy widzi awans Realu.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
VS

AC MILAN - MANCHESTER UNITED​
San Siro to teren nie zdobyty przez ManU. Ba w starciach z Milanem nie udało im się pokonac tam ani razu bramkarza rywali. Co ciekawe zespoły spotykały się aż trykrotnie w pólfinałach i za każdym razem wtedy Milan awansował. Także czwarte starcie również dalej przeszedł Milan. Ogólniy wniosek więc z tych dotychczasowych potyczek pod względem statystycznym to :
-Milan zawsze eliminował United ????
- Milan u siebie wygrywał 4 razy do zera
- ManU na włoskiej ziemi na 16 potyczek wygrało tylko 3 (dwukrotnie z Juve i raz z Romą )
Jeżeli idzie o braki kadrowe to w samolocie lecącym do Włoch zabrakło Vidica, Giggsa, Andersona, O&#39;Shei. Znając ostatnie podejście Fergiego do meczów z wielkimi rywalami zapewne wyjdzie w 4-5-1. Rooney na szpicy i zagęści środek pola. Pod nieobecnośc Andersona spodziewam się że wyjdą Fletcher, Carrick i Scholes. Boki raczej Valencia i Nani chociaż widok Parka także mnie nie zdziwi bo Fergie nie raz już tak zaskakiwal jak chociazby w finale LM kiedy posłał Parka od początku...
Obrona wiadomo Evra, Ferdinand i raczej Evans, a na prawej ktoś z pary Rafael - G.Neville. Bramka van der Sar.
Jak już ktoś to powiedział największą zagadką zostają boki obrony Milanu. Ostatnio może nie zachwycają ale w LM nawet jak nie zachwycai w lidze to grali dobrze. Mowa o poprzednich latach oczywiście, jeszcze za czasów Kaki. Teraz mają Ronaldinho i wierzą że to on poprowadzi ich do wyeliminowania ManU. Pato już wrócił, braknie Boriello. Seedorf bez formy. Poprostu Milan był nieco neiskuteczny w ostatnich meczach jak z Livorno i Bologną. ManU się nie otworzy na tak zdradliwym dla nich terenie, Milan ostro może też nie zaatakowac. Obiektywnie patrząc na ten mecz to niestety widze wygraną Milanu, jakieś 1:0 mi się widzi niestety. Sprawa awansu rozstrzygnie się na Old Trafford. Oby z pierwszego meczu wyjechac z jak najmniejszą stratą bramkową.
W pamieci mam niektóre wizyty ManU w Italii jak chociażby z Romą gdzei tam też im sie ciezko grało. Z Interem przed rokiem mieli przewage optyczną ale też nic nie wpadło. Ten mecz to będzie arcytrudna przeprawa mimo wszystko. Widzę bukmacherzy faworyzują ManU ze względu raczej na ostatnie wyniki obu zespołów. Ja jednak jako kibic United wierze w swój zespół, ale rozum mi mówi że skończy się niestety porażką...
Z punktu widzenia bukmacherskiego widze to tak :
Typy : Milan @ 2,85 Unibet
Milan lub Remis @ 1,50 Unibet
Poniżej 2,5gola @ 1,68 Unibet
Oba strzelą? NIE @ 1,80 Unibet
stawiasz na Milan??
Zdrajca! ???? hehe, trzeba wierzyć w nasz ManU , dla mnie ten mecz jest nie do typowania , tylko dla szaleńców ! ;) ale DW mogę puknąć np. 0-1 dla ManU i bramka padnie ze stałego fragmentu gry, obydwie drużyny zamurują bramki , to pewne.
;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
MANCHESTER UNITED dzis przyjedzie nie przegrać na na SAN SIRO. To ich myść priorytetowa. Wydaje mi się że typ X2 jest jak najbardziej na miejscu. Gracze MU nastawią się na kontry z ultradefensywnym podejściem, Dlaczego?Ponieważ jedyna bolączka to brak najlepszego obrońcy MU: Vidica

źródło:
http://devilpage.pl/index/news/

Największym osłabieniem w drużynie Manchesteru United będzie na pewno brak doświadczonego Nemanji Vidica, który w tym roku jeszcze nie zagrał z powodu problemów z nerwem nogi i do Włoch w ogóle nie poleciał.
W jego miejsce zagra Jonny Evans, a może Wes Brown? Nie wiadomo jeszcze. Nie są to słabi obrońcy.

Włoski klub ma w swoim składzie, aż 15 zawodników powyżej 30 roku życia i mówi się, że to główna przyczyna ich niepowodzeń w Serie A. Natomiast Manchester odmłodzony. Grają z zapałem w lidze i ostatnio są głodni gry. Nie graliśmy w ostatni weekend, co pozwoliło nam uzyskać trochę świeżości i to jest właśnie ta znacząca różnica pomiędzy nami a Milanem - zakończył Ferguson.
Spodziewam sie otwartej gry...
Taki fachowiec jak Sir Alex Ferguson wie jak przygotować i ustawić zespół do tak ważnego meczu.

TYP: X2
KURS: 1.43
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Żaden zdrajca, tylko spojrzałem na ten mecz obiektywnie jak tylko się dało i takie coś mi wyszło niestety... Milan to naprawde niewygodny rywal. Już bym wolał aby ManU trafilo na Inter po raz kolejny. I to że tak zaproponowąłem to nie znaczy że tak obstawie bo jeszcze rozważam co dodac na kupon z tego meczu czy w ogóle go odpuścic typersko...
Owszem może i passy sprzed lat nie są ważne ale to jednak pokazuje w pewien sposob jak danemu zespolowi szło na danym stadionie czy w kraju gdzie jest inna specyfika i inny klimat. Można tak mówic że to nie ma znaczenia, ale ja jednak się bym z tym upierał.

konrad140 nie zgodze się zupełnie z faktem że trzeba brac pod uwage to że podczas weekendu jest finał Carling Cup. Tam Fergie zawsze eksperymentuje ze skladem, nawet w finale jak pzred rokiem pzreciwko Tottenhamowi więc dla mnie to żaden argument. Dzisaij nie będzie mowy o oszczędzaniu się. Piszesz ze nie będą grali o pełną pule ,ale zlekceważenie rywala = strata kilku bramek i brak awansu? O tym nie będzie mowy dzisiaj.

Teraz widze że kursy na Milan skoczyły w góre i już oscylują w granicach @2,90.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ale i Ty Robson w tym momencie mnie nie zrozumiałeś ???? mi nie chodziło o to że to będzie kluczowe , tylko warte odnotowania bo jednak finał to finał. I całej jedenastki nie wymieni Fergie. I z tą pełną pulą mnie również nie zrozumiałeś bo miałem na myśli że remis będzie równie świetnym wynikiem. Tak samo jak przed rokiem z Interem 0:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom