>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wtorek 16 luty 2010r - 1/8 finału

Status
Zamknięty.
betheone 188

betheone

Użytkownik
Na tym poziomie w Lidze Mistrzów, w tej fazie, przy takim rywalu się po prostu NIE KALKULUJE. Wystawia się najlepsze co się ma i obojętnie, czy następny mecz jest za 2/3/150 dni. Jestem na 100% przekonany, że nikt w United nie myśli o jakimś tam finale w niedzielę tylko byleby wywieźc dziś korzystny wynik z San Siro.
Jak już pisałem w swoim temacie - Manchester rokrocznie skutecznie egzekwuję taktykę na wyjazdach przy mocnych rywalach typy zamuruj-zakontruj i jestem przekonany, że po kontrze jakaś tam bramka padnie. Z drugiej strony nie mam pewności, czy w ogóle takie kontry będą, bo moim zdaniem Milan na Utd się nie rzuci, bo generalnie nie ma z czym i jak. Oglądałem ten zespół w ostatnich kilku meczach ligi włoskiej i gra pozycyjna wygląda tam co najwyżej średnio. Dlatego przy zagęszczonym środku United tym bardziej nie widzę jakiegoś zdecydowanego ataku na bramkę van der Saara.
X2 - 1.45 ????
DW: 1:1
Under 2,5
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Olympique Lyon - Real Madryt
Po zimowej przerwie rozgrywki wznawiają najważniejsze piłkarskie rozgrywki klubowe, czyli Liga Mistrzów. Ciekawie zapowiada się mecz w Lyonie, gdzie zawita jeden z faworytów obecnej edycji. Gospodarze do 1/8 awansowali z bardzo trudnej grupy, w pokonanym polu zostawili Liverpool. Królewscy z kolei wygrali swoją grupę, wyprzedzając Milan i Marsylię. Gdyby ten dwumecz odbywał się cztery, pięć lat temu szanse obydwu zespołów oceniłbym równo, jednak przez ten okres czasu w obydwu klubach zmieniło się wiele. Francuzi to już zdecydowanie słabsza ekipa, łezka w oku się kręci kiedy przypominają się czasy: Junihno, Benzemy, Abidala. Coupet czy Freda. Najlepsi zawodnicy w ostatnich sezonach regularnie opuszczają zespół ze Stade Gerland. Została też przerwana hegemonia gospodarzy w lidze, tytuł mistrzowski zdobyło Bordeaux. Nie twierdzę, że Lyon nie ma w swoim składzie dobrych zawodników, bo takowych posiada i to nawet kilku. Jednak nie jest to już ta sama ekipa co kilka sezonów temu. Goście w ostatnich sezonach regularnie zawodzą w Lidze Mistrzów, już od pięciu sezonów nie mogą awansować do ćwierćfinału. Trudno to sobie wyobrazić w przypadku tak wielkiego klubu. Wszystko wskazuje jednak na to, że w obecnym sezonie będzie inaczej. W lecie bardzo dużo mówiło się o transferach gości, zresztą całkowicie słusznie, prym w mediach wiedli Kaka i Ronaldo. Jednak według mnie dwa inne nazwiska to największe wzmocnienia Realu przed tym sezonem: Pellegrini i Xabi Alonso. Wielu trenerów nie sprawdziło się na ławce trenerskiej gości w ostatnich latach. Jednak w końcu chyba na Santiago Bernabeu zawitał odpowiedni opiekun. Chilijczyk świetnie poukładał drużynę, nie ma żadnego gwiazdorstwa, wszyscy piłkarze są równi. Świadczy o tym chociażby obecność w wyjściowej jedenastce Granero, który jest po prostu w dobrej dyspozycji i dlatego gra. Przed sezonem po odejściu Xabiego Alonso z Liverpoolu stwierdziłem, że The Reds w tym momencie stracili szansę na mistrzostwo. Przypuszczenia w pełni się sprawdziły, strata niedocenianego Hiszpana okazała się bardzo bolesna. Zyskał natomiast Real, który pozyskał świetnego defensywnego pomocnika. Alonso to prawdziwy król środka pola, zawodnik, który świetnie reguluje tempo akcji. Jest świetny w destrukcji, ale potrafi też świetnie zagrać w ofensywie. Takiego pomocnika w Realu nie było od czasu Makalele. Jednak Hiszpan jak już wspomniałem zdecydowanie lepiej radzi sobie od Francuza w konstruowaniu akcji. Nie można jednak zapominać o największych gwiazdach gości, które ostatnio są w naprawdę świetnej dyspozycji. Real ma ostatnią bardzo łatwą receptę na strzelanie bramek, asystuje Kaka, strzela Ronaldo ???? Portugalczyk jest w wysokiej formie, w dwóch ostatnich meczach zdobył aż cztery bramki, w obecnej edycji Ligi Mistrzów w czterech meczach trafiał sześciokrotnie do bramki rywali. Jednak w bezpośrednich starciach to Francuzi są górą, w sezonie 2005/2006 u siebie pokonali Real 3-0, na wyjeździe było 1-1. Sezon później mieliśmy podobny scenariusz, Lyon na własnym obiekcie wygrał 2-0, na Santiago Bernabeu zremisował 2-2. Jednak ta konfrontacja ma zdecydowanego faworyta i są nimi goście. Mają silniejszy skład, są też w lepszej formie. Na pewno przyjadą podbudowani faktem, że tracą już do Barcelony tylko 2 punkty w lidze. Wśród gości nie zagrają kontuzjowani: Cleber Anderson, Bodmer i Clerc. Real przyjedzie do Francji bez: Dudka, Pepe, Metzeldera, Gutiego i van der Vaarta. Meteorolodzy zapowiadają dzisiaj bardzo trudne warunki do gry: wczoraj padał śnieg, na termometrach było -2 stopnie. Real jest zdecydowanym faworytem tego dwumeczu. Myślę, że losy dwumeczu zostaną rozstrzygnięte już dzisiaj. Real jest w lepszej formie, jest lepszym zespołem i dzisiejszy mecz wygra.
Mój typ:
Real 2,05

 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Manchester nie będzie się oszczędzał przed finałem ligowym, 1/8 Ligi Mistrzów to mimo wszytko priorytet i odpadnięcie diabłów na tym etapie byłoby klęską dla Angoli. To jest team z Premiership, tam tempo jest ogromne, mecze często gra się co 3 dni i nie mozna liczyć że mecz w weekend wpłynie na to co zdarzy się dzisiaj. Przeszkodą może być tylko dobra postawa piłkarzy z Mediolanu.Ja osobiście widziałbym dziś remis i jak już ktoś przewidywał 1-1 może być wynikiem w zasięgu obu zespołów. Niby wiele wody w Wiśle upłynęło, niby personalia się zmieniły, ale ja ciągle pamiętam mecze z 2005 i 2007 roku, kiedy Milan przyspożył spore problemy United i choć bezpośrednio się to może nie przełoży, ale gdzieś w głowach na pewno pozostanie.
 
K 0

karaskov

Użytkownik
W związku z tym, że nie można być sępem i żerować ciągle na innych postanawiam dorzucić coś od siebie... Wiadomo - mowa o dzisiejszych meczach LM pomiedzy: Milanem i ManU, oraz Olympique i Realem. Może zacznę od tego pierwszego, Od paru lat widać coś takiego, że Ferguson, gdy gra z zespołami włoskimi - gra po prostu na 0-0 bo wie, że w rewanżu wpakuje im 4-0 i po sprawie... Stąd mój pierwszy typ - MILAN - MANU -REMIS! . Ew wynik może być 1-0, 0-1, 1-1 -&gt; nie sądzę, że więcej goli padnie. Ktoś już słusznie zauważył - &quot;sam Dida może nam załatwić overek...&quot; jednak pomimo tego uważam, że będzie remis i to zadowoli wszystkich.
Drugi pojedynek to OL - RM. Olympique to nie ten sam zespół co parę lat temu. Odeszła większość najważniejszych zawodników, prymatu w Ligue 1 już nie wiodą. Real z kolei zaczyna w końcu grać. Wielkie gwiazdy zaczynają się dogadywać, współpracować i myśle, że ta współpraca zaowocuje dzisiejszym ich zwycięztwem. Oczywiście to, że OL gra w domu daje im przewagę, ale już nie tak dużą jak kilka sezonów temu. Wynik? Na 90% dla Realu - może 1-3, 0-2 - kto wie ????

OCZYWIŚCIE ANALIZA DO WASZEJ DYSPOZYCJI, ALE NIE OBIECUJĘ, ŻE JA TO BĘDĘ STAWIAŁ NA 100% :p
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
wszystko tak pięknie opisane, gorące dyskusje ale tak naprawdę to Liga Mistrzów . Równie dobrze dzisiaj Lyon może wygrać 2:0 i Manu np 0:2. Myślę, że na pierwszy rzut oka niby wygrana Realu i Milanu którejś z tych drużyn wydaje się byc dla większości rzeczą oczywistą natomiast na tym etapie rozgrywek wydawanie pieniędzy na zakłady na te mecze jest jednak nieostrożnością. A fakt, że Lyon gra słabo i wogóle fatalnie , wcale do mnie nie przemawia. Wręcz przeciwnie , mam wrażenie, że Lyon pokaże zęby a Real się znowu schowa. Oczywiście wcale nie musi tak być ale tak naprawdę mam wrażenie że to loteria i wszystko będzie zależeć od dyspozycji najlepszych graczy tych drużyn.
Jeśli miałbym już koniecznie typować za kasę ( czego raczej nie zrobię) to typowałbym tak :
Lyon - Real --- Typ: Obie strzelą ---- Kurs: 1.73
Milan - Manu ---- Typ: Over 1,5 - Kurs: 1.45
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No i sprawdziło się to że mimo iż Manchester nie potrafi grać z Włoskimi drużynami dziś pokazał klase i wygrał na SS. Do tej pory nawet gola nie strzelili , przy czym stracili 10. Tak więc pisanie że w 2005 czy 2007 było tak i tak nie ma sensu. To jest CL i takich spraw się pod uwagę nie bierze. Co inaczej w lidze. Nie mniej jednak licze na równie świetne widowisko za 2 tyg na OT
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Na San Siro wielkie widowisko, czekam na rewanż, choć Manchester już jedną nogą w ćwierćfinale. A Real mozna poiwedzieć tradycyjnie, Francuzi skazywani na porażkę sprawili niezłą sensację. Ciekawe co na to Pellegrini:razz:
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Czy ja wiem czy sensacyjnie...?! Real w LM nie istnieje juz wielu sezonow, a kazdy rok to kompromitcja zespolu naszpikowanego gwizdami... OL wygral grupe, w ktorej pokazal swietna pilke, ten zespol moze sporo namieszac w LM...;)
 
vestax7 0

vestax7

Użytkownik
Czy ja wiem czy sensacyjnie...?! Real w LM nie istnieje juz wielu sezonow, a kazdy rok to kompromitcja zespolu naszpikowanego gwizdami... OL wygral grupe, w ktorej pokazal swietna pilke, ten zespol moze sporo namieszac w LM...;)
OL grupy nie wygrał , wygrała ją Fiora ???? Z resztą się w zupełności zgadzam ????

Ciekawe co na to Pellegrini:razz:
Tutaj jest wywiad pomeczowy z Pellegrinim ---&gt;http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&amp;id=28530
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Tak chłopaki, niemoc Realu trwa od 2004 roku kiedy to wyeliminowali na tym etapie Bayern. Napisałem niespodzianka mając na myśli ogólne typy dziennikarskie, kursy bukmacherskie i ogólną nagonkę promadrycką. Jakby przejrzeć rózne wypowiedzi to albo ludzie związani z Realem cieszyli się z losowania, albo cieszyli się z powrotu Benzemy na stare śmieci, albo liczyli ile to goli może wbić Ronaldo i na ile odskoczyć w klasyfikacji strzelców.

Swoją drogą Lyon, ekipa co prawda solidna, ale nie czarująca ostatnio w Ligue 1, to moim skromnym zdaniem najłatwiejszy przeciwnik na drodze Realu do 1/4 finału, porównując Francuzów do poprzednich pogromców Realu. Arsenal, Liverpool, Juventus, Roma to były ekipy które po eliminacji Realu często zachodziły całkiem daleko i były większym wyzwaniem, nie wspominajac już o poczynionych letnich transferach.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
mi real skomplikowal o tyle sytuacje ze zagralem na cristiano krola strzelcow, to niesamowite miec 2razy lepszych graczy i nie oddac zadnego swietnego strzalu.to cud ze lyon wygral tylko 1-0 licze ze w rewanzu na suchej nawierzchni bedzie gladkie 2-0 no bo lyon raczej jedzie tam tylko pilke powybijac
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
mi real skomplikowal o tyle sytuacje ze zagralem na cristiano krola strzelcow, to niesamowite miec 2razy lepszych graczy i nie oddac zadnego swietnego strzalu.to cud ze lyon wygral tylko 1-0 licze ze w rewanzu na suchej nawierzchni bedzie gladkie 2-0 no bo lyon raczej jedzie tam tylko pilke powybijac
To tylko po raz enty potwierdza że kasa nie gra na boisku i bardzo dobzre się stało. Bo może da to coś do myślenia dzialaczom Królewskich i zaczną &quot;myślec&quot; a nie kupowac na pałe najbardziej znanych piłkarzy bo widac że to efektu nie przynosi żadnego. Mogliby zacząc brac przykład z Barcelony notabene wroga nr1, ale oni pokazują jak należy wprowadzac mlodych graczy do składu. No ale to już inna historia.

Mówiąc że Lyon pojedize powybijac piłkę na Santiago Bernabeu to troche lekceważenie ich. W poprzednich wizytach miało byc identycznie a nie przegrali meczu. Owszem wiadomo że faworytem rewanżowego meczu będzei Real ale to ciężki mecz się zapowiada. Ronaldo może i pokazaca klase, może i dostac cz.kartke a może i ... popłakac się po tym spotkaniu :p Jak będzie zobaczymy. Już teraz widac że kursy na Real w rewanżu w granicach @1,35 to śmiech na sali i wyraźne lekceważenie Lyonu ???? No ale to dopiero 10 marca.
 
vestax7 0

vestax7

Użytkownik
Skoro kursy na Real są tak śmieszne to może warto spróbować zagrać typ na awans OL ????
Krysia i spółka zapewne ruszą od pierwszych minut do ataku , wystarczy , że choć raz Francuzi udanie ich skontrują i po ptokach ;P
EDIT:Tobet proponuje mnożnik 1.55 na awans Królewskich , na awans OL jest 2.30 ????
 
L 51

legionista880

Użytkownik
do robson i vestax: moze i ja lekcewaze lyon ale wy robicie to samo z realem, prawda jest taka ze skoro smiesznoscia jest kurs real 1,35 to moze robson zagrasz grubo lyon po kursie 10? po meczu kazdy jest cwany i wie wszystko najlepiej. wszyscy wiemy ze real na bernabeu poprostu wygra pytanie czy da mu to awans czy nie. to nie takie proste zrobic na bernabeu realowi kontre no nie osmieszajcie sie drodzy koledzy real ma 11-0-0 u siebie w lidze. jak juz mowilem real u siebie wygra bo sie rzuci ale niewiem ani i wy nie wiecie czy awansuje dalej,szanse 55-45 dla realu przed meczem 10 marca
kursy awans na bwin: real 1,57 lyon 2,25
 
vestax7 0

vestax7

Użytkownik
Nic takiego nie napisałem , zeby można było wywnioskować , ze lekceważe Real. ????
Po prostu wg mnie nie warto ryzykować typu na Real przy tak marnym kursie .
Sam przyznałeś , że szanse na awans oceniasz 55-45 , więc kursy powinny byc w granicach 1.70-1.90, nieprawdaż?
I co z tego , że Real ma bilans 11-0-0 w lidze ? Krajowe podwórko , a LM to dwie różne sprawy. W lidze podwinie ci się noga np w 20 kolejce to masz szanse to nadrobić w co najmniej dziesięciu następnych, a tutaj (czyt. LM) nie masz takiej możliwości, bo decydują tylko dwa spotkania. Presja na wynik jest o wiele większa , zwłaszcza jesli chodzi o Real. We Francji tragedii nie będą robić jeśli OL odpadnie , a w Hiszpanii owszem ????
E: W pinnacle 5 minut temu było 1.8 na real i 2.00 na ol, dosłownie przed momentem zmienili na 1.68 - 2.26
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Legionista...widać ze nie umiesz pogodzić sie z porażką Realu. no cóż ?? byli gorsi i przegrali i Ty też nie bądź że Real wygra bo tego nikt nie wie. Już z Milanem pokazał że Bernabeu jest do zdobycia. A kurs 1.35 jest wręcz żałosny , dlatego po wczorajszym mecze na rewanz najlepszą opcja będzie OL awans. Biorąc oczywiście pod główną uwagę kurs do ryzyka
 
L 51

legionista880

Użytkownik
ja nie jestem kibicem realu zebym nie umial sie pogodzic, co takiego w tym co napisalem jest jakims placzem? na chlodno ocenilem sily zespolow.powtorzyles tylko to co ja ze ciezko powiedziec kto awansuje ja oceniam minimalnie wyzej real bo od 1minuty musza grac do przodu, mowicie ze na real 1,35 zalosny ciezko to okreslic real u siebie WYGRYWA WSZYSTKO to co mieli dac 1,80? lyon byl lepszy i wygral napisalem juz to napewno
edit: BTW ja tez bym niegral po kursie 1,35 bo to nie ma sensu z realem wiaze mnie jedyny zaklad na ronaldo, dla mnie to i odpasc moga jak strzeli 3bramy
konrad ze tak zapytam grasz mocno na ten awans lyonu,jaka jest wg ciebie prognoza kto awansuje, zagrasz mocno czy slabo bo jednak nie jestes pewny awansu? wiecie mecze roznie sie ukladaja, jak real szybko strzeli gola to awansuje ale jesli to lyon otworzy wynik to on ma duzo wieksze szanse, pytanie kto wg was strzeli jako pierwszy bo wg mnie real(co nie znaczy ze awansuje na 100procent powiedzmy ze na 85)
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Tylko że Real cienko gra pod presją. Jak gra bez obciążenia to jest spoko, ale jak musi gonić wynik to efekty są zwykle marne. Jedna bramka u siebie da mu tylko dogrywke, musi strzelić dwa gole by byc pewnym awansu. Szczerze mówiąc marnie widze szanse królewskich.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Tylko że Real cienko gra pod presją. Jak gra bez obciążenia to jest spoko, ale jak musi gonić wynik to efekty są zwykle marne. Jedna bramka u siebie da mu tylko dogrywke, musi strzelić dwa gole by byc pewnym awansu. Szczerze mówiąc marnie widze szanse królewskich.
lyon tez bedzie pod presja, moze gdyby u siebie zremisowal to by we francji wszyscy mowili szkoda trudno moze uda sie powalczyc na wyjezdzie.co innego teraz oni wiedza ze maja awans na wyciagniecie reki i tez niektorym nogi moga zadrzec.
 
S 0

solarex

Użytkownik
Real zmiecie Lyon u siebie z 3-0 nie ma co, Lyon będzie pod dużą presją podobnie Królewscy z tym, że oni u siebie grają wybitnie - awans zagram Realu za grubą kase, bo nie ma co spekulować - bez Realu w tym sezonie LM nie była by LM ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom