>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wtorek 16 luty 2010r - 1/8 finału

Status
Zamknięty.
M 0

mesjasz

Użytkownik
Real zmiecie Lyon u siebie z 3-0 nie ma co, Lyon będzie pod dużą presją podobnie Królewscy z tym, że oni u siebie grają wybitnie - awans zagram Realu za grubą kase, bo nie ma co spekulować - bez Realu w tym sezonie LM nie była by LM ????
życzę Ci abyś tą grubą kasę przegrał. Nie ze złośliwości a dla nauki. Nauczysz się na przyszłość selekcjonować drużyny pod względem klas. Bo jeśli zaliczasz Lyon do takich średniaków hiszpańskich których Real pokonuje &quot;wybitnie&quot; to coś jest nie tak z twoją orientacją w piłce.

Dziwi mnie że wielu tego nie widzi że Real przeciwko mocnym drużynom nie ma wiele do powiedzenia. Większość zespołów liowych które jadą na Bernabeu wychodzą z założenia że najlepiej będzie jak najmniej stracić. I dostają po 2:0 3:0. Lyon do takich nie należy i powalczy. Realowi strzelić bramkę na jego stadionie nie jest jakąś wielką sztuką a już dla klasowych drużyn nie jest to bardzo trudne.

Z Realem będzie jak sezon czy dwa temu co grali z Juve. Juve dawało ciała i już wszyscy że Real wygra w Turynie... 2:1 dla Juventusu... dwa tygodnie potem galaktyczna masówka że Real się zrewanżuje u siebie. Początkowo kursy 1,7 potem spadły nawet do 1,5.... 2:0 dla Juve.

Jeszcze apropo Lyonu... ten zespół nawet za najlepszych lat nie gromił swoich rywali po 4:0 5:0. Wygrywali spokojnie 2:0 1:0 2:1 3:1 itp. a w lidze mistrzów potrafili Werderowi w dwumeczu uwalić 12 bramek. Teraz nieco się zmieniło. Stopniowo siła w lidze osłabła co było skutkiem sprzedaży najlepszych zawodników, w LM też błysk osłabł ale zawsze pokazywali się z dobrej strony i zawsze walczyli. W obecnym sezonie idzie im słabo jak na nich ale od pewnego czasu widać progresję. W tym roku wygrali 4/5 spotkań w lidze. w LM od początku grają dobrze. Kontynuacją dobrych poczynań był mecz z Realem. I ciąg dalszy będzie w Madrycie gdzie przyjadą po awans a nie jak ktoś mówi powybijać piłkę byle dalej (ten ktoś coś bierze chyba). Także ktoś kto mówi że Real zdmuchnie Lyon lub z marszu ogra go 3:0 jest po prostu śmieszny ????
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
oglądałem wczorajszy mecz i powiem krótko:
Real zaczął rozpaczliwie gnać pod bramkę rywali po straconym golu. Wcześniej jakoś nie było widać z ich strony zaangażowania do strzelenia bramki. Lyon pomimo wielu niemiłych niespodzianek w Ligue 1 trzyma poziom w LM i przykłada się do niego ! nie to co poniektóre inne drużyny. Wczorajszy mecz Lyonu to od początku było stopniowe badanie rywala a potem atak. W końcu na początku 2 połowy piękna brameczka a potem stały pressing i konsekwencja w obronie sprawiła , że Real pomimo masowych ataków nie dawał rady znakomicie przygotowanym piłkarzom Lyonu. Dla mnie Real to dziwna drużyna, trudno mi ich określić ale wiem napewno, że nie chciałbym takiej drużyny oglądać w półfinale czy w finale. Wolę oglądać dobra piłkę niż same gwiazdy. Jedyne co Lyon będzie robił od pierwszych minut spotkania na Bernabeu to strzelenie bramki bo wtedy Real będzie już w arcytrudnej sytuacji. I wg mnie piłkarze z Francji nie przyjadą do Madrytu bronic wyniku tylko zaaplikować Casillasowi przynajmniej 1 bramkę.
Pamiętam jak rok temu ale nie pamiętam z kim to było. Lyon wygrał u siebie 4:0 a potem na wyjeździe przypieczętował wygraną 0:2. Tak jakoś utkwiło mi to w pamięci. I pomimo tego , że grał jeszcze Benzema a teraz już nie to Lyon nadal jest drużyną mającą aspirację na granie w półfinale LM i walkę o najwyższe trofeum. Życzę im sukcesów.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Realowi strzelić bramkę na jego stadionie nie jest jakąś wielką sztuką a już dla klasowych drużyn nie jest to bardzo trudne - a ja Tobie na to odpowiem ze strzelanie bramek przeciwko gosciom na Bernabeu jest 3razy latwiejsze i Twoj argument jest za przeproszeniem o kant dupy rozbic, jedno wiadomo napewno lyon ma wynik dobry moze i bardzo dobry ale chyba slabo znasz sie na pilce skoro nie widzisz jak Lyon kompromituje sie we wlasnej lidze. i co i nic nie powiesz na to? z pewnoscia postawiles wiele pieniedzy na to ze lyon wygra u siebie prawda? i teraz napewno swietujesz, juz napisalem kazdy madry po meczu, duzo osob wpada w skrajnosci przed tym meczem ze jedni 3-0 a ze lyon spokojnie sobie poradzi prawda jest taka ze bedzie to mecz do pierwszej bramki i ona da wielki spokoj druzynie na kolejne minuty, Z PEWNOSCIA Real jest faworytem ale faworyci jak wiadomo nie zawsze wygrywaja...
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Realowi strzelić bramkę na jego stadionie nie jest jakąś wielką sztuką a już dla klasowych drużyn nie jest to bardzo trudne - a ja Tobie na to odpowiem ze strzelanie bramek przeciwko gosciom na Bernabeu jest 3razy latwiejsze i Twoj argument jest za przeproszeniem o kant dupy rozbic, jedno wiadomo napewno lyon ma wynik dobry moze i bardzo dobry ale chyba slabo znasz sie na pilce skoro nie widzisz jak Lyon kompromituje sie we wlasnej lidze. i co i nic nie powiesz na to? z pewnoscia postawiles wiele pieniedzy na to ze lyon wygra u siebie prawda? i teraz napewno swietujesz, juz napisalem kazdy madry po meczu, duzo osob wpada w skrajnosci przed tym meczem ze jedni 3-0 a ze lyon spokojnie sobie poradzi prawda jest taka ze bedzie to mecz do pierwszej bramki i ona da wielki spokoj druzynie na kolejne minuty, Z PEWNOSCIA Real jest faworytem ale faworyci jak wiadomo nie zawsze wygrywaja...
Ty wpadasz w skrajność bo całkowicie olewasz siłę Lyonu. A ja potencjału Realu nie olewam tylko mam doświadczenie z kilku ostatnich lat;d Owszem postawiłem sporo na win z Lyonu;d a połowa potencjalnego zysku szła na handi.

Cd tego że strzelanie bramek jest na Bernabeu 3 razy łatwiejsze - zobaczymy jak poradzą sobie z drużyną ze światowej czołówki bo ja do tej Lyon bez wahania zaliczam. Średniakom hiszpańskim to nawet taki Lech mógłby ze dwie bramki włożyć spokojnie (z tym że zapewne też by stracił). A jakoś nie pamiętam aby Real u siebie z kimś bardzo mocnym się u siebie mierzył

Cd gry Lyonu w lidze to napisałem wyżej ślepy jesteś czy co?
Kij z tego że w lidze grają słabo (kompromitują się? - chory jesteś?) jak w LM potrafią mimo wszystko trzymać poziom. Ile razy jeszcze ludzie będą łączyć ligę z pucharami:/
 
L 51

legionista880

Użytkownik
swiatowa czolowka 5-ta we francji brawo, nie mozna nie laczyc ligi z pucharami jak tam graja ci sami ludzie

to moze pokaz swoj swietny kupon jak to wiele postawiles. oj nie pewnie ze nie musisz tego robic

mowisz ze kij z tego jak graja w lidze, z tym ze za rok w LM ich poprostu nie bedzie lille marsylia i bordeaux wejda i tyle wyjdzie z Twojego niestety dziwnego belkotu ze lige mozna zlewac a jedynie puchary wazne, typowy polaczek co kalkuluje
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
To że Lyon nie prowadziw lidze to nie znaczy że się kompromituje...Nie popadajmy w skarajności co już napisał mój przedmówca. Przypomnijmy sobie świetny mecz z Marsylią i 10 bramek po obu stronach. Na Realu ciąży ogromna presja, przeszło 200 mln euro wydanych na transfery, chęć dorównania Barcelonie, finał LM w Madrycie...mają sporo powodów by przejmować się porażką. A Pellegrini zdaje sobie sprawę co stanie się po ewentualnym niepowodzeniu z jego karierą trenerską. Jak mawia porzekadło: &quot;śpieszmy się kochać trenerów Realu, tak szybko odchodzą&quot;. Lyon ma obciążenie jak przed każdym meczem LM. Jeśli przegra media/kibice powiedzą że ulegli gigantowi, nie dali rady, dziękujemy za walke i postawę w pierwszym meczu. Nikt im nie zarzuci wywalenia 200 mln w błoto, złej gospodarności, nieroztropnej polityki transferowej, błędów trenerskich czy też braku zaangażowania...

BTW, czy ktoś pamięta dwumecz kiedy Real przegrał pierwszy mecz a mimo wszytko straty odrobił? Starałem sobie przypomnieć takie wydarzenie, ale za Boga nie potrafię, nawet z tych najlepszych lat. Może coś mi umknęło, więc pytam się forumowiczów czy kiedyś w ostatnich 8-9 sezonach zdarzyła się taka sytuacja?
 
L 51

legionista880

Użytkownik
To że Lyon nie prowadziw lidze to nie znaczy że się kompromituje...Nie popadajmy w skarajności co już napisał mój przedmówca. Przypomnijmy sobie świetny mecz z Marsylią i 10 bramek po obu stronach. Na Realu ciąży ogromna presja, przeszło 200 mln euro wydanych na transfery, chęć dorównania Barcelonie, finał LM w Madrycie...mają sporo powodów by przejmować się porażką. A Pellegrini zdaje sobie sprawę co stanie się po ewentualnym niepowodzeniu z jego karierą trenerską. Jak mawia porzekadło: &quot;śpieszmy się kochać trenerów Realu, tak szybko odchodzą&quot;. Lyon ma obciążenie jak przed każdym meczem LM. Jeśli przegra media/kibice powiedzą że ulegli gigantowi, nie dali rady, dziękujemy za walke i postawę w pierwszym meczu. Nikt im nie zarzuci wywalenia 200 mln w błoto, złej gospodarności, nieroztropnej polityki transferowej, błędów trenerskich czy też braku zaangażowania...

BTW, czy ktoś pamięta dwumecz kiedy Real przegrał pierwszy mecz a mimo wszytko straty odrobił? Starałem sobie przypomnieć takie wydarzenie, ale za Boga nie potrafię, nawet z tych najlepszych lat. Może coś mi umknęło, więc pytam się forumowiczów czy kiedyś w ostatnich 8-9 sezonach zdarzyła się taka sytuacja?
nie ogladacie meczow ligi francuskiej lyon szczegolnie na wyjazdach traci mnostwo punktow, skoro nie kompromituje sie, to nic sie nie dzieje to jest jego maksimum pare punktow na wyjazdach tak? to zdecydujcie sie czy sa znakomici czy jednak nie sa na tyle dobrze zeby chociaz podskoczyc bordeaux
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Lyon masowo wygrywał mistrza Francji, a teraz drugi sezon ligowy z rzędu ma powiedzmy sobie sczerze średni. Moim zdaniem Lyon to zespół dobry, ma dobrych piłkarzy jak Lopez czy Lioris, corocznie gra w LM i to w taki sposób że kibice wstydzić się nie muszą.

Jeżeli przyjmiemy twoją teorię że Lyon to lipa i ogólnie cieniak europejski to poiwedz mi jak wygłąda wtedy galaktyczny real, który nawet dobrej bramkowej okazji wczoraj sobie stworzyć nie potrafił?
 
L 51

legionista880

Użytkownik
lyon to lipa i cieniak europejski? absolutnie, to sredniak poczytaj moje posty wyzej ile daje szans na awans realu i lyonu. czy naprawde jednych uwazam za wielkich a innych za lamusow? poprostu nie mowcie ze jest wielki bo wygral z realem.wlasnie tym pokazujecie jaki real jest wielki.ja nie twierdze ze oni jako druzyna sa swietni.MOJ ZAKLAD JEST NA KROLA STRZELCOW LM CRISTIANO RONALDO A NIE NA TO ZE REAL WYGRA LIGE BADZ LM
 
L 51

legionista880

Użytkownik
to kto wg ciebie jest wielki? wyjedzisz mi z barcelona czy znajdziesz kogos innego.w lidze jedynie 2 pkt i rewanz na bernabeu przypominam nie mowiac ze na camp nou real gral lepiej
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Barcelona, Chelsea, Manchester to są moim zdaniem zespoły obecnie najmocniejsze. Wysil się choć na odrobinę obiektywizmu. Na Camp Nou gral lepiej? Super, ale tym stwiedzeniem mistrzostwa kraju się nie wygrywa, podobnie jak i całego meczu. W zeszłym sezonie na Santiago Bernabeu też mi poiwesz że był lepszy?

Ty widzisz tylko różnicę dwóch punktów. Ja widzę to bardziej przekrojowo. Nie mogę do najsilniejszych drużyn Europy zaliczyć teamu który od 2004 roku nie może przejść 1/8, a w zeszłym sezonie przegrał wszytko co było do przegrania, zupełnie odwrotnie niż Barcelona.
 
S 0

solarex

Użytkownik
życzę Ci abyś tą grubą kasę przegrał. Nie ze złośliwości a dla nauki. Nauczysz się na przyszłość selekcjonować drużyny pod względem klas. Bo jeśli zaliczasz Lyon do takich średniaków hiszpańskich których Real pokonuje &quot;wybitnie&quot; to coś jest nie tak z twoją orientacją w piłce.

Dziwi mnie że wielu tego nie widzi że Real przeciwko mocnym drużynom nie ma wiele do powiedzenia. Większość zespołów liowych które jadą na Bernabeu wychodzą z założenia że najlepiej będzie jak najmniej stracić. I dostają po 2:0 3:0. Lyon do takich nie należy i powalczy. Realowi strzelić bramkę na jego stadionie nie jest jakąś wielką sztuką a już dla klasowych drużyn nie jest to bardzo trudne.

Z Realem będzie jak sezon czy dwa temu co grali z Juve. Juve dawało ciała i już wszyscy że Real wygra w Turynie... 2:1 dla Juventusu... dwa tygodnie potem galaktyczna masówka że Real się zrewanżuje u siebie. Początkowo kursy 1,7 potem spadły nawet do 1,5.... 2:0 dla Juve.

Jeszcze apropo Lyonu... ten zespół nawet za najlepszych lat nie gromił swoich rywali po 4:0 5:0. Wygrywali spokojnie 2:0 1:0 2:1 3:1 itp. a w lidze mistrzów potrafili Werderowi w dwumeczu uwalić 12 bramek. Teraz nieco się zmieniło. Stopniowo siła w lidze osłabła co było skutkiem sprzedaży najlepszych zawodników, w LM też błysk osłabł ale zawsze pokazywali się z dobrej strony i zawsze walczyli. W obecnym sezonie idzie im słabo jak na nich ale od pewnego czasu widać progresję. W tym roku wygrali 4/5 spotkań w lidze. w LM od początku grają dobrze. Kontynuacją dobrych poczynań był mecz z Realem. I ciąg dalszy będzie w Madrycie gdzie przyjadą po awans a nie jak ktoś mówi powybijać piłkę byle dalej (ten ktoś coś bierze chyba). Także ktoś kto mówi że Real zdmuchnie Lyon lub z marszu ogra go 3:0 jest po prostu śmieszny ????

To Ty jesteś zabawny jeśli porównujesz Real w tamtym sezonie do ekipy z tego roku, bo teraz są dużo mocniejsi.Lyon zaś porównujesz do ubiegłorocznej drużyny która była zaś mocniejsza ???? .Widać masz pojęcie :razz:.
 
S 0

solarex

Użytkownik
Barcelona, Chelsea, Manchester to są moim zdaniem zespoły obecnie najmocniejsze. Wysil się choć na odrobinę obiektywizmu. Na Camp Nou gral lepiej? Super, ale tym stwiedzeniem mistrzostwa kraju się nie wygrywa, podobnie jak i całego meczu. W zeszłym sezonie na Santiago Bernabeu też mi poiwesz że był lepszy?

Ty widzisz tylko różnicę dwóch punktów. Ja widzę to bardziej przekrojowo. Nie mogę do najsilniejszych drużyn Europy zaliczyć teamu który od 2004 roku nie może przejść 1/8, a w zeszłym sezonie przegrał wszytko co było do przegrania, zupełnie odwrotnie niż Barcelona.

Real akurat grał dużo lepiej na Camp Nou od Barcy, a nie ma co powracać do ostatniego sezonu - to już było i Barca zgarnęła z tamtego sezonu wszystko i KONIEC.Teraz ligi nie wygra, Champions League też nie, ale to sie jeszcze okaże ???? .Poza tym wszyscy tak na Królewskich najeżdżają, a przecież to JEST DWUMECZ.Wymadrzać bedziesz sie mógł dopiero za 2 tygodnie.:grin:
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Jasne, tu piszemy tylko swoje prognozy, w końcu to serwis bukmacherski. Ja jestem daleki od wskazywania jednoznacznego faworyta.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
mowisz ze mistrzostwa sie nie wygrywa dobra gra na camp nou? to k...czym? zagrali dobrze przegrali trudno, jak powtorza to u siebie to sa faworytem z ta &quot;wielka&quot; barcelona. natomiast jak dobrze napisal solarex Real jest lepszy niz rok temu a lyon z roku na rok slabszy.oczywiscie ten mecz moze pokazal co innego ale mecz meczowi nie rowny, napewno walka w hiszpanii bedzie do konca a w LM naprawde zagrajcie conajmniej po 1500 na awans lyonu no przeciez oni jeszcze na bernabeu wygraja prawda? ale co tam grajcie po kurs 10. tyle cieplych slow mowicie na lyon a oni ciagle w tej francji sie potykaja CIĄGLE.jezeli bralbym pod lupe gre jednego i drugiego zespolu w tym sezonie to real gra zdecydowanie lepiej lyon na tle bordeaux w tym roku to beznadzieja. czekam na kupon mesjasza ktory zagral.juz takich mesjaszy widzialem w zyciu setki oni tez zawsze &quot;wygrywali&quot; tylko niestety wygrywa 5procent graczy, ja pilki nie obstawiam to glupota raczej chociaz zaklad z cristiano wciaz uwazam ze jest dobry, tylko sporty amerykanskie i na tym jest jakis zarobek
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
mowisz ze mistrzostwa sie nie wygrywa dobra gra na camp nou? to k...czym? zagrali dobrze przegrali trudno, jak powtorza to u siebie to sa faworytem z ta &quot;wielka&quot; barcelona. natomiast jak dobrze napisal solarex Real jest lepszy niz rok temu a lyon z roku na rok slabszy.oczywiscie ten mecz moze pokazal co innego ale mecz meczowi nie rowny, napewno walka w hiszpanii bedzie do konca a w LM naprawde zagrajcie conajmniej po 1500 na awans lyonu no przeciez oni jeszcze na bernabeu wygraja prawda? ale co tam grajcie po kurs 10. tyle cieplych slow mowicie na lyon a oni ciagle w tej francji sie potykaja CIĄGLE.jezeli bralbym pod lupe gre jednego i drugiego zespolu w tym sezonie to real gra zdecydowanie lepiej lyon na tle bordeaux w tym roku to beznadzieja. czekam na kupon mesjasza ktory zagral.juz takich mesjaszy widzialem w zyciu setki oni tez zawsze &quot;wygrywali&quot; tylko niestety wygrywa 5procent graczy, ja pilki nie obstawiam to glupota raczej chociaz zaklad z cristiano wciaz uwazam ze jest dobry, tylko sporty amerykanskie i na tym jest jakis zarobek
Pytasz czym? Zdobywa się punktami, raz grając dobrze raz średnio a raz źle, ale tak że ostatecznie 3 pkt się inkasuje. Mówisz, że Real jest lepszy w tym sezonie, a ja czekam na dowody. W zeszłym roku był drugi w lidze i w tym też jest. Dalej zaszedł w Pucharze Króla? Wygrał Grand Derby? Pokonał Milan w fazie grupowej?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom