>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Wielki Szlem: US Open - turniej główny - 31.08.2020-13.09.2020

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Siema ekipa 😀 jak oceniacie szanse Pironkowej z Williams ? Pozdro
Tu pisałem co nieco o meczu:
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Brady-N.Osaka 2 @1.43

Dzis analiza w wersji zlosliwej.
Po zdeklasowaniu Shelby Rogers, w cwiercfinale, gdzie na przestrzeni dwoch setow Osaka wygrala, az 27 punktow wiecej i na swoim 1-szym podaniu oddal ledwo 4 pilki i ktora rzekomo jest w bardzo slabej dyspozycji faworytka jest chyba jedna. Na szczescie Rogers w calym meczu miala zaledwie jedna szanse na przelamienie seriwsu Osaki i to udana, dlatego wynik nie wyglada az tak tragicznie jak dysproporcja w grze na korcie. Tym razem pora na kolejna Amerykanke Jennifer Brady. Brady gra lepiej niz Rogers i nawet pokonala swoja krajanke nie tak dawno, wiec tym razem nie powinno byc takiej roznicy na korcie, ale jednak Osaka grala w turnieju poprzedzjacym USO najlepiej, a ze final oddala walkowerem to bardziej kalkulacja niz uraz w mojej opinii.

Bardzo jednak obawiam sie bilansu h2h bo on wynosi on 1-1 i Brady ograla raz Osake, gdy miala 16 lat i wtedy ani jednego wygranego meczu w tourze WTA. Mysle, ze to moze byc decydujace. A powaznie, Brady to trudniejsza przeszkoda i ona rzeczywiscie jest w gazie. Niemniej jednak dla Osaki cel jest jasny i nie mozna sie zatrzymywac, bo porazka z mnie jrenomowana zawodniczka bedzie dla Osaki zawodem.
Amerykanka Osaka (bo ona co najwyzej gra pod jedyniee pod flaga Japonii) wygrala w swoim zyciu dwa szlemy, a Brady jest w polfinale po raz pierwszy w swojej karierze i to tez jest juz handicap, dlatego stawiam na wygrana mlodszej, ale z duzo wiekszymi sukcesami Amerykanki, przepraszam Amrykanki, grajaca pod japonska flaga.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Siema ekipa 😀 jak oceniacie szanse Pironkowej z Williams ? Pozdro
Po trochu to nawet jestem zaskoczony tym że Serena zameldowała się w ćwierćfinale. Tak spasionej jeszcze nigdy jej nie widziałem. US Open nie oglądam ale widziałem jej oba mecze z poprzedniego turnieju rozgrywanego na tych samych kortach. Umiejętności prawie dalej te same ale wytrzymałość już nie ta. Tam w trzecich setach oddychała rękawami, momentami snuła się po korcie. Możliwe że trochę pograła i to się zmieniło.
 
S 0

stawu95

Użytkownik
Siema!
Panowie pytanie, Azarenka vs Mertens? Co sądzicie? Jakieś zdania podparte argumentami w którą stronę iść?

Niestety Mertens w turnieju nie widziałem a Azarenke oglądałem tylko podczas meczu z Iga, więc nie za wiele wiem jak prezentują się ich obecne formy. Jedyne co mogę stwierdzić że nie zachwyciła mnie Azarenka podczas meczu z Iga.
Myślę czy nie wjechać czystej 2 po kursie 2, ale opieram typ na statystykach. Mertens bez straty seta w tegorocznym US Open gdzie warto zauważyć że ostatni mecz gładkie 2-0 z Kenin, a jak to mawia klasyk 'to nie są leszcze, Stefan'
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Siema!
Panowie pytanie, Azarenka vs Mertens? Co sądzicie? Jakieś zdania podparte argumentami w którą stronę iść?

Niestety Mertens w turnieju nie widziałem a Azarenke oglądałem tylko podczas meczu z Iga, więc nie za wiele wiem jak prezentują się ich obecne formy. Jedyne co mogę stwierdzić że nie zachwyciła mnie Azarenka podczas meczu z Iga.
Myślę czy nie wjechać czystej 2 po kursie 2, ale opieram typ na statystykach. Mertens bez straty seta w tegorocznym US Open gdzie warto zauważyć że ostatni mecz gładkie 2-0 z Kenin, a jak to mawia klasyk 'to nie są leszcze, Stefan'
Typowy no bet. Mecz 50/50. Zadecydują niuanse
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Williams - Azarenka 2 @1.85 Unibet
Azarenka 1.set @ 1.87 Unibet

Patrząc pod przebieg całego turnieju to jakoś nie jestem sobie w stanie wyborazic tego, że Azarenka nie ogra Amerykanki. I już nawet nie chodzi o to że Białorusika zdemolowała Mertens w ostatnim spotkaniu. Serena ostatnie spotkania rozgrywała za każdym razem 3 setowe i praktycznie w każdym z tych spotkań była "murowanym faworytem". Za każdym razem przegrywała pierwszego seta, gdy jeszcze zmęczenie nie dawało się aż tak we znaki jej rywalką, by później odwrócić losy spotkania na swoją korzyść. Trzeba jej przyznać że ma ona mentalność mistrzyni, mimo że w 3cich setach słaniała się już na nogach. I właśnie to wydaje mi się kluczowe w tym nadchodzącym spotkaniu. Serena ma 38lat (!). Ile można rozgrywać takich spotkań, z presją odrabiania strat przeciwko młodszym rywalkom? A dzisiaj po drugiej stronie to już nie będzie słaby kondycyjnie i mentalnie "ogórek". Moim zdaniem ilość spędzonych minut na tych kortach i wiek będzie decydującym czynnikiem i właśnie to pozwoli Azarence przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść.
 
Ostatnia edycja:
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Azarenka z meczu na mecz gra coraz lepiej i pewniej. Już w turnieju poprzedzającym US Open pokazała się z dobrej strony. Problemy osobiste ma już za sobą. W końcu może skupić się na tenisie i już przyniosło to efekty w postać aktualnej dyspozycji Białorusinki. Azarenka jest uśmiechnięta, gra ją cieszy, a Mertens została przez nią wręcz zdemolowana. Natomiast Serena Williams mimo, że doszła do półfinału, to jej gra delikatnie mówiąc nie porywa. To, że zaszła już tak wysoko może zawdzięczać swoim rywalkom. Moim zdaniem Amerykanka nie wytrzyma tego fizycznie, a Azarenka będzie ciągle nacierała i nie ułatwi zadania swojej rywalce.

Azarenka @ 1.82 fortuna
 
Ostatnia edycja:
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Williams - Azarenka najdłuższa wymiana u17,5 uderzeń @1,85
1xbet

Obie Panie grające bardzo ofensywny tenis. Mało jest kalkulacji. Liczy się siła. Azarenka bardzo imponuje mi właśnie mocą zagrywanych piłek i tym że popełnia relatywnie mało błędów. Mecz z Mertens bardzo dobry. Nie pozostawiła złudzeń nawet na moment. Dziś ponownie dojdzie do konfrontacji z Sereną. Bardzo dawno nie spotkały się na tak późnym etapie turnieju. Ostatnio w IW w 2016, gdzie finał wygrała 2:0 Azarenka. Dziś obie mocno zmotywowany bo stawką jest finał WS. Może ostatni w karierze. NIe spodziewam sie dłuższych wymian. Każda krótka piłka bedzie natychmiast atakowana.

pozostałe propozycje
Brady śr. prędkość 1 serwisu u171,5 km/h
Osaka - Brady dwa przełamania pod rząd NIE @2,3
u6,5 przełamań @1,7
set z najmniejszą sumą gemów o8,5 @2,3
najdłuższy gem u8,5 min @1,85

Azarenka +9,5 asa @1,8
S. Williams o7,5 bp @2,1
Serena najszybszy serwis u198,5 km/h @1,85

wszystko 1xbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Witam Serdecznie Wszystkich Ekspertów :)
10 lat nie było mnie na forum :)
Przypadkowo okazało się że konto nie jest usunięte.
Także od czasu do czasu coś podam z różnych dyscyplin !

Jeśli chodzi o typy tenisowe widzę to dziś tak :

N. Osaka J. Brady typ 1
S. Williams V. Azarenka typ: Azarenka Wygra Seta
Kurs Ako 1.75 bukmacher Forbet .

Kilka słów o meczach.

Turniej bardzo dziwny przez szalejący Covid 19 do tego kobiety więc trzeba wziąć poprawkę że może być różnie ale :
Gra Naomi Osaki robi wrażenie jest w pełni skoncentrowana doskonale serwuje mecze są w pełni przez nią kontrolowane. Momentami mam wrażenie że Osaka mogła by grać na równo z 50 zawodnikiem ATP Tour Co do przeciwniczki zgadzam się wygląda nieźle i nie powinien być to mecz do jednej bramki ale jednak różnica jest widoczna. Moim zdaniem przeważy umiejętność gry Osaki w decydujących punktach meczu h2h 1-1 ale ITF z 2014 roku nie biorę pod uwagę to samo Charleston 2018 win Osaki nie ma teraz większego znaczenia

S. Williams V. Azarenka. Mecz z podtekstami Panie spotkały się do tej pory 22 razy 18-4 dla Amerykanki. Co tu gadać będzie ostre bombardowanie. Nie obstawię zawodniczki która na 100 % wygra to spotkanie ale bliżej mi jednak do Azarenki. Gra na pełnym luzie cieszy się pobytem na korcie, do tego jestem przekonany że Williams będzie miała w pewnym momencie meczu kryzys kondycyjny a wtedy Set Azarenki powinien wejść na Spokojnie:cool: Myślę że Białorusinka jest lekką faworytką ale zwycięstwo Sereny 2-1 po długim wyrównanym spotkaniu nie będzie dla mnie niespodzianką Także bezpiecznie biorę Seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Typ: Jennifer Brady wygra US Open
Kurs: 8,00
Bukmacher: Fortuna

Na placu boju pozostały już tylko cztery tenisistki. Są to Naomi Osaka, Serena Williams, Victoria Azarenka oraz Jennifer Brady. Z tej czwórki najmniejsze szanse na końcowy triumf według bukmacherów ma Jennifer Brady. Patrząc na nazwisko to można się z tym zgodzić, bo Brady mocno ustępuje pozostałym trzem zawodniczkom jeśli chodzi o tytuły. Patrząc na dyspozycję tylko w tym turnieju, to sytuacja wygląda już całkiem inaczej.
Jennifer Brady jest w niesamowitym gazie. Ona nie tylko wygrała wszystkie swoje mecze wynikiem 2:0, ale wszystkie sety w tym turnieju wygrała gładko. Najwięcej straconych gemów w secie przez Jennifer Brady to cztery, a było to w drugim secie spotkania z Kerber. We wszystkich pozostałych setach Amerykanka traciła co najwyżej trzy gemy, co jak na tenis kobiecy robi naprawdę duże wrażenie. Jak wiadomo WTA jest dość nieprzewidywalne i prawie każdej tenisistce zdarzają się słabe momenty, ale Jennifer Brady jako jedyna nie miała jeszcze ani jednego takiego momentu. Amerykanka jako jedyna nie straciła jeszcze żadnego seta, a nawet nie była zagrożona w żadnym secie.
Patrząc na grę Jennifer Brady w tegorocznym US Open, to trudno wskazać jakieś jej słabe punkty. Brady solidnie serwuje, mocno uderza, a co najważniejsze jest bardzo regularna, robi mało błędów. Widać też, że jest doskonale przygotowana pod względem fizycznym, a szybko wygrane wcześniejsze mecze powodują, że na tym etapie turnieju Brady dalej jest świeża, nie odczuwa zmęczenia trudami turnieju, mentalnie też wygląda mocno i oby tak było do samego końca.
W półfinale zagra z Osaką, która jest faworytką bukmacherów do końcowego triumfu. Naomi Osaka momentami prezentuje świetną grę, ale miewa też gorsze momenty. Osaka w drodze do półfinału straciła dwa sety, a było to z Doi i Kostyuk. Ogromnym atutem Naomi Osaki jest jej serwis, ale Jennifer Brady bardzo dobrze returnuje, co może okazać się jednym z najważniejszych elementów potrzebnych do pokonania Japonki.
Jeśli Jennifer Brady awansuje do finału, to zagra tam z wygraną z meczu Serena Williams - Victoria Azarenka. Patrząc na grę obu, to groźniejsza wydaje się Azarenka, która od lat nie grała tak dobrze jak teraz, ale w takiej formie w jakiej jest Brady to Amerykanka śmiało może sobie z nią poradzić w finale, no ale najpierw trzeba wyeliminować Naomi Osakę, a dopiero potem skupić się na finale.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Azarenka - Osaka 1 @2.35 sts
Pojawiły sie pierwsze kursy na final US Open. Widzę value, ponieważ po obejrzeniu półfinałów oraz wcześniejszych spotkan Azarenka zaprezentowała się odrobine lepiej. Widac u niej luz. Jesli wytrzymała bombardowanie Sereny to z Osaka tez sobie poradzi
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
N.Osaka-Azarenka 1 @1.65

Naomi jednak jest teoretycznie blizej wygranej. Jest to powtorka meczu finaowego bezposrednio sprzed USO, ktory nie doeszdel do skuku. Azarenka naprawde super wynik to jest, ale przeszkody w postaci Osaki jednak chyba nie przeskoczy. Mysle, o tych meczach w ostatnich dwoch tygodniach, gdzie zawodniczki mialy trudne przeprawy imusialy pokazac w pewny momencie cos wiecej i wychodzi mi tak: Osaka miala problem z Kontaveit i Muchova, Azarenka z Konta i Muchova. Pytanie czy Azarenka od tego turnieju poprzedzajcego start na USO zrobila jeszcze progres. Poza tym jednak mlodosc moze tu miec znaczenie, jezeli mecz pojdzie w dysans. Osaka 22 lata, Azarenka 31 lat. Jest to ciekawy mecz, ale jednak typuje Osake, bo to najtrudniesjza przeszkoda na drodze Bialorusinki.
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
N. Osaka V. Azarenka
Typ N. Osaka
Kurs 1.7
Bukmacher Forbet

Stara zasada tenisowa mówi: finałów się nie obstawia, Finały się ogląda ! :p Ale jednak pokuszę się o wytypowanie zawodniczki która wygra. Oglądałem nocne półfinały. Trzeba przyznać zacne widowiska. Do finału weszły dziewczyny, najlepiej grające, nie ma żadnego przypadku. Moim zdaniem na wyższym poziomie stał jednak 1 półfinał. Kosmiczny Mecz jak na warunki WTA. Osaka przypomina maszynę tenisową, serwis i poruszanie się po korcie po prostu doskonałe. Obie finalistki bardzo mocne mentalnie, ale jednak oceniając poziom tenisa Osaka jest na ten moment zawodniczką kompletną pod każdym względem Jeśli Białorusinka nie będzie miała wysokiego procentu 1 podania to Japonka odrzuci ją od linii końcowej returnem i ułatwi sobie zadanie. Także zdecydowanie zgadzam się z użytkownikiem dx2 w kwestii tego typu. Oczywiście Azarenka jest w stanie to wygrać ale musiała by zagrać perfekcyjnie a przy tym Osaka obniżyć poziom swojej gry na co się nie zanosi.
 
Ostatnia edycja:
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Mecz: Osaka N. - Azarenka V.
Typ: DW: 1-2
Kurs: 5.60 Fortuna

Cóż tu dużo pisać, cały turniej sobie mówiłem że Aza odpadnie tu, Aza odpadnie tam... Ale Azarenka jest w piekielnie mocnej formie. Oglądając mecz Osaki z Brady a potem Azy z Williams muszę powiedzieć, że Azarenka obecnie to taka ulepszona wersja Brady z tamtego meczu. Gram troszkę takiego wariata po kursie wartym ryzyka, bo jeśli Aza ma wygrać to chyba tylko w 3 setowej wojnie. Mam nadzieję że będzie równie skutecznie odpierać ataki Osaki i punktować swoimi kontrami. Tu nie ma większej filozofii. Poprostu widzę value w tym typie.

N nie wiem czemu, ale oglądając mecze Azy miałem wrażenie że im dłuższy mecz tym bardziej nakręcona i przepełniona pozytywną energią była (oglądałem mecz z Williams i Muchovą - swoją drogą mecz z Muchą to chyba był najgorszy mecz Azy na USO). Więc argument o kondycji bo ma 31 lat proponuję każdemu schować w kieszeń bo na korcie zupełnie inaczej to wyglądało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
Czarnuckas 744

Czarnuckas

Użytkownik
2 przełamania z rzędu: NIE @2.55 LVBET❌❌
Moim zdaniem lokata od LV, okej to kobiecy tenis, ale mamy 2 zawodniczki raczej opierające swoje rezultaty na dobrym podaniu. Sam mecz nie powinien obfitować w breaki, a co dopiero na zasadzie Break X->Break Y. Wiadomo, że ewentualnie przy breaku jednej z zawodniczek po jakimś długim gemie jest szansa, że druga się odgryzie, ale to finał i myślę, że będzie nieco więcej kalkulacji, zawodniczki będą nieco redukować siłę, aby unikać podwójnych, a w kryzysowych sytuacjach z reguły Osaka zawsze może liczyć na swoje wyrzucające podanie, a Azarence na ogół sprzyja akcja serve&volley, więc liczę, że unikniemy wielu przełamań samych w sobie, a już tym bardziej następujących kolejno.
 
Ostatnia edycja:
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
Azarenka nabita niczym cibulkowa z kerber w Singapurze :D myślałem że coś skośnooka jeszcze powalczy ale jakaś taka zgaszona bez mocy
 
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
No muszę przyznać że finał kosmos. Osaka jak utrzyma taką dyspozycję to murowane 10 szlemów w swojej karierze zdobędzie. Wygrała ddzisiejszy mecz swoim serwisem i piekielną siłą. Niesamowite, serwisy po 190, winnery z forehandu to pociski. Szacunek dla Azarenki, bo grała świetnie, ale dziś Osaka w 2 ostatnich setach to Serena ze swoich najlepszych czasów.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Przeciez Azarenka pokpila sprawe jak Mladenovic, z 6-1 2-0 40-30... brak koncentracji, jeden gem frajersko oddany jak na poziomie amatorskim. Fakt, nie opinia.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Azarenka z Williams byla tak naladowana energia, biegala , motywowala sie po kazdym punkcie , na returnie pobudzala jak glupia a dzisiaj kompletna odwrotnosc. Nie rozumiem tego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom