>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Wielki Szlem: US Open - turniej główny - 31.08.2020-13.09.2020

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Trzeba mieć ciężko nasrane żeby grać tą Vickery. Być może gdyby nie deszcz to Świątek to przegraniu tie breaka z 5-0 na 7:5 mogłaby w drugim secie psychicznie nie podołać, ale jednak wydaje mi się, że tak, czy siak by to ogarnęła. Jak już spadł ten deszcz i dokończenie dzień później to Kurs 1,65 na Ige to byla promocja.. Amerykanka ledwo się ruszała po korcie w co drugiej akcji. Jak już była dłuższa wymiana to ona oddychała jak po meczu, który trwa już kilka godzin.. Sama statystyka winnerów i nie nie wymuszonych błędów mówi sama za siebie. Po prostu Iga grała, a Vickery odbijała piłeczke w drugą stronę, czasem lepiej czasem gorzej, ale i tak to od Igi zalezalo kto zdobędzie punkt. Jeśli dzisiaj wyeliminuje Tak dużą ilość Nie wymuszonych to może trochę uprzykrzyć życie Azarence, która wkoncu musi mieć jakieś słabsze momenty i miejmy nadzieję, że będzie to w spotkaniu z naszą rodaczką. Tak czy inaczej Forheand Igi naprawdę robi wrażenie i jeśli będzie siedział to wierzę, że po bardzo ciężkim boju może nawet uda się jakimś cudem wyrwać ten mecz. Nie typuje tego bo ogólnie typowanie WTA w wielkim szlemie zaczynam od ćwierćfinałów, może czasem 1/8, ale wcześniej nie ma sensu, bo kobiety grają bardzo różnie i żeby cokolwiek powiedzieć o grze którejś z nich to trzeba jej dać zagrac kilka spotkań. Pewnie gdzies za drobne wrzuce Ige do dubelka ale to z czystej sympatii. Jednak póki co moje faworytki w WTA mnie nie zawodzą bo miałem pograne przed turniejem, że Brady i Kenin zameldują się w 1/4, a narazie są na dobrej drodze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tarki_16 264,7K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Azarenka - Świątek dw 2-0 @1.83 etoto

Kurs promocja. Świątek z Vickery 69 błędów niewymuszonych. Azarenka na fali. Praktycznie bezbłędna. Ogrywa mocne rywalki po 2-0. Tutaj nie bedzie problemów. Świątek powinna sama się wykończyć.
Jak ja słyszę "kurs promocja" w żeńskim tourze, zwłaszcza wynik 2:0 po kursie mniejszym niż @2.00 , to łapie się za głowę. Powodzenia!
 
tedddy2060 10K

tedddy2060

Użytkownik
Trzeba mieć ciężko nasrane żeby grać tą Vickery. Być może gdyby nie deszcz to Świątek to przegraniu tie breaka z 5-0 na 7:5 mogłaby w drugim secie psychicznie nie podołać, ale jednak wydaje mi się, że tak, czy siak by to ogarnęła. Jak już spadł ten deszcz i dokończenie dzień później to Kurs 1,65 na Ige to byla promocja.. Amerykanka ledwo się ruszała po korcie w co drugiej akcji. Jak już była dłuższa wymiana to ona oddychała jak po meczu, który trwa już kilka godzin.. Sama statystyka winnerów i nie nie wymuszonych błędów mówi sama za siebie. Po prostu Iga grała, a Vickery odbijała piłeczke w drugą stronę, czasem lepiej czasem gorzej, ale i tak to od Igi zalezalo kto zdobędzie punkt. Jeśli dzisiaj wyeliminuje Tak dużą ilość Nie wymuszonych to może trochę uprzykrzyć życie Azarence, która wkoncu musi mieć jakieś słabsze momenty i miejmy nadzieję, że będzie to w spotkaniu z naszą rodaczką. Tak czy inaczej Forheand Igi naprawdę robi wrażenie i jeśli będzie siedział to wierzę, że po bardzo ciężkim boju może nawet uda się jakimś cudem wyrwać ten mecz. Nie typuje tego bo ogólnie typowanie WTA w wielkim szlemie zaczynam od ćwierćfinałów, może czasem 1/8, ale wcześniej nie ma sensu, bo kobiety grają bardzo różnie i żeby cokolwiek powiedzieć o grze którejś z nich to trzeba jej dać zagrac kilka spotkań. Pewnie gdzies za drobne wrzuce Ige do dubelka ale to z czystej sympatii. Jednak póki co moje faworytki w WTA mnie nie zawodzą bo miałem pograne przed turniejem, że Brady i Kenin zameldują się w 1/4, a narazie są na dobrej drodze.
Lepiej przegrać na kursie @ 2,5 czy @ 5 niż na @1,15 i ja też grałem że Świątek przegra po @5 i też mam "nasrane"??? Szkoda słów
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Lepiej przegrać na kursie @ 2,5 czy @ 5 niż na @1,15 i ja też grałem że Świątek przegra po @5 i też mam "nasrane"??? Szkoda słów
Gdzie widzisz, że napisałem o kursie 1,15? Nie widziałem wcześniej Vicery w akcji, dopiero po pierwszym secie byłem pewien, że tak czy siak Iga to ugra więc jeśli już mecz miał odbyć się następnego dnia to Kurs 1,60 był naprawdę promocja, bo ta Vickery wygląda na kogoś, kto zamiast bieżni woli iść do McDonalda.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open - WTA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Vekic D. - Pironkowa C.
Typ: Pironkowa zdobędzie seta
Kurs: 1.72 ✅✅✅✅
Bukmacher: Unibet

Bardzo ciekawy kurs na to zdarzenie patrząc na to jak dobrze radzi sobie Bułgarka po powrocie z urlopu macierzyńskiego do kobiecego Tour'u. Bukmacherzy trochę wariują z kursami w jej kierunku, bo faktycznie kobiety nie było 3 lata na kortach i nagle ogrywa rywalki, gdy w obu meczach kurs na nią wynosił ponad 5.00. Wydaje mi się, że w meczu z Vekic ugranie tylko jednego seta jest bardzo możliwe, w damskim tenisie dużo większe faworytki tracą sety z dogami, a patrząc jeszcze na tak ładną gre Bułgarki w USO to wstyd nie barć. Jako ciekawostkę dodam że h2h u tych pań to 3:0 dla Pironkowej (rok 2016), może juz wtedy miała na Vekic jakiś sposób? :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
dx2 255K

dx2

Użytkownik
Vekic-Pironkova 2 @2.6

Pojde krok dalej niz uzytkownik wyzej i sprobuje zagrac na Pironkova. Dlugo jej nie bylo, ale poki co zrobila bardzo dobre wrazenie, pokonujac przekonywujaco dobrze grajaca w ostatnich tygodniach Samsonova i Muguruze. Moze to powrot przez duze P z marszu. Wiadomo, ze powroty zaczyanaj sie zazwyczaj od slabych wynikow, ale sa wyjatki i dwa mecze, a zwlaszcza wygrana nad Muguruza ma swoj wydzwiek.

Pironkova to zawodniczka, ktora ma w CV polfinal Wimbldeonu czy cwiercfinal French Open, na pewno nie boi sie zawodniczek z topu, bo takie tez pokonywala i ogolnie zanotowala w karierze 12 zwyciestw nad zawodniczkami Top 10. Obycie Bulgarka ma nawet z pozniejszymi etapami szlemow, co tez nie jest bez znaczenia.

Vekic czy ja wiem. Tak dobrze jak w ubieglym starcie na USO chyba nie bedzie i jesli nacisnela ja Kristina Pliskova to mysle, ze jesli Pironkova pokaze zblizony tenis do swojego optimum to bedzie szansa na jej wygrana. Biorac watpliwa dyspozycje Vekic i imponujace wejscie w turniej Pironkovej zgadzam sie z przedmowca, ze to moze byc ten mecz, gdzie wygra typowy underdog.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
dx2 255K

dx2

Użytkownik
E.Mertens-Kenin 2 @1.85

Bukmacherzy rozdzielaja szanse mnie jwiecej po rowno, ale mysle ze znaczenie turieju bedzie tu miec ten decydyjacy czynnik na motywacje. Mertens gra bardzo dobrze, co pokazala w turnieju przed USO, ale u Kenin ten potencjal jest jeszcze wiekszy. Czegos niby Amerykance jeszcze brakuje, ale jak wspomialem u niej kazdy mecz dziala na jej korzysc i Kenin sie rozkreca. Taki ecz jak z Jabeur byc moze pozwoli jej wejsc na wyzszy poziom. Mertens nie miala zbytnio przerwy, wczoraj byla w opalach w 1-szym secie z McNally, ktorej jednak brakuje jeszcze doswiadczenia w szlemach. Kenin wciaz wydaje mi sie tutaj faworytka, wiec typuje raz jeszcze w jej kierunku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA
Godzina : 18:00
Spotkanie : Putincewa - Martic
Typ : Putincewa wygra 2:1
Kurs : 5.87
Bukmacher : Totolotek
Analiza : Wydaje mi się że wbrew pozorom to właśnie zawodniczka z Kazachstanu może powalczyć o zwycięstwo. Rozgrywa dobre zawody i mimo że na turniejach poprzedzających US Open grała w kratkę to wygląda na to że na Szlema złapała formę. Ranking nie gra i mimo że Martic jest w nim wyzej to w żadnym wypadku nie skreślał bym Putincewy. Obie są doświadczone, chociaż więcej lat w zawodowym tenisie występuje Martic,dziwnyn trafem nigdy ze sobą nie graly więc tej statystyki nie dołożę do analizy. Typ trochę na przeczucie bo uważam że będzie to zacięty mecz w którym szanse określam 50/50 i liczę na zwyciestwo młodszej z zawodniczek ale ze stratą seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Cornet vs Pironkova @ 2 $1.95

Typ życzeniowy na zawodniczkę która wróciła po długiej przerwie i od razu sprawia niespodziankę w wielkim Szlemie, zwyciężając z Muguruzą czy Vekic. Mam nadzieję, że nie będzie to koniec i przed nami fajna historia Pironkovej, która zrobi tu fajny wynik. Cornet z pewnością jest w jej zasięgu, gdyż w sumie nie wiem co jest jej jakimś wielkim atutem, którym będzie robić różnice. Jak dla mnie w każdym meczu popełnia dużo błędów i mam nadzieję że tak będzie i tym razem. U Pironkovej fajnie funkcjonuje backhend, którym umie po celować i zakończyć akcję. Jeśli reszta elementów również nie zawiedzie i będzie funkcjonować na podobnym poziomie to ten mecz myślę będzie należał do Niej bo ma nieco więcej do zaoferowania i pokazania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Williams - Pironkova
Typ: under 20,5 gema
Kurs: 1,7 w Unibet
Wynik: 4:6 6:3 6:2 = 27 gemów

Jak dla mnie przyjemny kurs zaproponował nam Unibet na ilość gemów w ćwierćfinale pań. Pironkova wróciła do profesjonalnego tenisa po trzyletniej przerwie spowodowanej ciążą i narodzinami syna. W turnieju gra rewelacyjnie, po raz pierwszy zameldowała się w tej fazie US Open. Mimo że bardzo Bułgarkę lubię, to tu nie widzę dla niej większych szans. Przede wszystkim chodzi mi o jej kondycję, w pierwszych rundach wyglądało to świetnie, ale zaczynają wychodzić braki w rywalizacji tenisowej od dłuższego czasu. Wczoraj z Cornet w pierwszym secie wyglądała dobrze, w drugim była blisko wyciągnięcia seta z *2:4 => 6:4, ale przy *5:4 nie wykorzystała piłki meczowej i Francuzka odłamała, żeby znów dać się przełamać. Jednak *6:5 znów okazało się niewystarczające i po TB wyrównał się stan na 1:1. Wchodząc w trzeci set wydawało się, jakby tam na korcie miała Bułgarka zejść. Jakimś sposobem jednak znalazła siły i mimo przegrania serwisu, odłamała i sama przełamała Cornet i wygrała. W wywiadzie pomeczowym przyznała, że nie wie,skąd wzięła siły na trzeciego seta, najchętniej teraz poddałaby się trzygodzinnemu masażowi, a przy pytaniach o czekających w domu męża i syna wzruszyła się, powiedziała, że tęskni bardzo, bo to pierwsza taka rozłąka z synem. Nie widzę więc jej w rywalizacji z Sereną, która też komfortowo jak kiedyś nie niszczy rywalek, ale udało się wczoraj zrewanżować Greczynce Sakkari za porażkę w zeszłym tygodniu i wygrała 2:1. Siłowy tenis proponowany przez Amerykankę złamie (niestety) Tsvetanę i zbyt wiele gemów nie ugra. Biorę pod uwagę nawet set z podwójnym przełamaniem. Nie napalam się jednak za bardzo, nie ma co przesadzać i stawiam na under 20,5 gema. Po jednym przełamaniu Sereny na set i wystarczy, nieważne, która pierwsza będzie serwować.
 
Ostatnia edycja:
dx2 255K

dx2

Użytkownik
N.Osaka (-3,5 gema)-Rogers 1 @1.42

Wydaje mi sie, ze przy takim handicapie powinno wejsc, bo spodziewam sie wygranej Osaki. Jes tona glowna faworytka do koncowego triumfu wedlug bukmacherow i sie z tym zgdzam. Swietnie grala ten turniej poprzedzjacy, mimo ze final oddala walkowerem przy rzekomym tam jakims urazie. Teraz gdy juz dotarla do tego etapu to nie ma odwrotu.

N.Osaka - 1 finalistka @2
Nie bede spcjlanie zaklada konta u buka, ale sts ma w ofercie widzialem na przyklad taki zaklad na finalistke z 1 polowki i to naprawde wydaje mi sie dobry kurs. W tej polowce zostala Brady, Putintseva i Rogers i Osaka jest w stanie wygrac z kada. Ta 2 polowka jest znacznie bardziej nieprzewidywalna, a tu jest kurs 2 na sam final, co jest do osagniecia przez wygranie dwoch meczow, wiec jak ktos tak umie zagrac to bym tak zrobil.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Brady - Putincewa
Typ: tie break w spotkaniu - Tak
Kurs: 4.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Czy Brady jest tak zdecydowanym faworytem jak sugerują to kursy? Powiem szczerze że spodziewam się dość zaciętego meczu i wyrównanej gry w wielu aspektach. Brady jeszcze nie straciła seta na US Open co może robić wrażenie, ona nawet nie była w żadnym meczu bliska stary seta, 23 rakietę świata Angelike Kerber zdominowała tak bardzo że Niemka zdobyła zaledwie 5 gemow. Putincewa mimo że w 2 ostatnich spotkaniach traciła seta to umiała się pozbierać i wygrac, jest niewygodnym przeciwnikiem o czym przekonała się między innymi Petra Martic w ostatnim spotkaniu. To już ćwierćfinał US Open, tutaj już nie ma kalkulacji, trzeba grać swoje. Ani jedna ani druga na tym turnieju jeszcze nie miała tie breaka i poniekąd to również zachęca mnie do pogrania tego zdarzenia a kurs kozak. Liczę na to że obie zawodniczki będą chciały trzymać serwis i mimo że w kobiecym Tenisie tie breaki zdarzają się o wiele rzadziej to idę dziś na przeczucie i pogram ze dziś właśnie będzie miał miejsce.
 
Ostatnia edycja:
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
N.Osaka (-3,5 gema)-Rogers 1 @1.42

Wydaje mi sie, ze przy takim handicapie powinno wejsc, bo spodziewam sie wygranej Osaki. Jes tona glowna faworytka do koncowego triumfu wedlug bukmacherow i sie z tym zgdzam. Swietnie grala ten turniej poprzedzjacy, mimo ze final oddala walkowerem przy rzekomym tam jakims urazie. Teraz gdy juz dotarla do tego etapu to nie ma odwrotu.

N.Osaka - 1 finalistka @2
Nie bede spcjlanie zaklada konta u buka, ale sts ma w ofercie widzialem na przyklad taki zaklad na finalistke z 1 polowki i to naprawde wydaje mi sie dobry kurs. W tej polowce zostala Brady, Putintseva i Rogers i Osaka jest w stanie wygrac z kada. Ta 2 polowka jest znacznie bardziej nieprzewidywalna, a tu jest kurs 2 na sam final, co jest do osagniecia przez wygranie dwoch meczow, wiec jak ktos tak umie zagrac to bym tak zrobil.
Osaka nie jest w najwyższej formie. H2H z Rogers ma w dodatku 0-3, a Amerykanka odprawiła już w poprzedniej rundzie Kvitovą. Po takim kursie moim zdaniem granie w kierunku Japonki jest nie warte świeczki.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Osaka - Rogers(+6.5 gema) 2 @1.56 Unibet

No chyba trochę bukmacherów poniosło z takim handicapem. Ja rozumiem, że Osaka jest w gazie, ale nie gra dzisiaj w nocy z przypadkową juniorka. Handicap w postaci "całego seta" to na prawdę wygląda dobrze i aż ciężko mi uwierzyć żeby Rogers roztrwoniła taką przewagę, w szczególności że jest w stanie podjąć walkę z Japonką o wygraną w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Osaka - Rogers(+6.5 gema) 2 @1.56 Unibet

No chyba trochę bukmacherów poniosło z takim handicapem. Ja rozumiem, że Osaka jest w gazie, ale nie gra dzisiaj w nocy z przypadkową juniorka. Handicap w postaci "całego gemu" to na prawdę wygląda dobrze i aż ciężko mi uwierzyć żeby Rogers roztrwoniła taką przewagę, w szczególności że jest w stanie podjąć walkę z Japonką o wygraną w tym meczu.
całego czego?????
 
arass1 333,5K

arass1

Użytkownik
Japonka w trzech dotychczasowych spotkaniach z Rogers nie ugrała nawet jednego seta. Jeżeli Rogers zagra podobnie jak z Kvitovą, to jest w stanie powalczyć, a nawet sprawić niespodziankę. Osaka lubi mieć przestoje w grze, stąd mój typ:

Rogers wygra przynajmniej jednego seta @ 2.34 fortuna
 
Ostatnia edycja:
dx2 255K

dx2

Użytkownik
Osaka nie jest w najwyższej formie. H2H z Rogers ma w dodatku 0-3, a Amerykanka odprawiła już w poprzedniej rundzie Kvitovą. Po takim kursie moim zdaniem granie w kierunku Japonki jest nie warte świeczki.
Za calym szacunkiem, bo nie chce wyjsc na zadufanego palanta, chociaz tak naprawde wszystko mi jedno co o mnie mysli uzytkownik X czy Y z wirtualnego swiata, ale...
Nikomu szans odbierac nie mozna, bo zawsze moze zdarzyc sie kontuzja, slaby dzien albo czasem tak nieprzewidywalne rzeczy jak wczorajsza dyskwalifkacja, ale majac 3 posty na koncie i probujac poczuac innych uzytkownikow to juz jest prowokacja.
Ty moze najpierw popisz, cos pokaz, a nie cytuj i nie wywoluj ludzi do tablicy.

Przeciez nikt Ci nie zabrania grac w kierunku Rogers, tylko ze napisz do tego wlasna opinie, a nie prowokuj, bo ja rownie dobrze moglbym zadac pytanie "kto ty jestes" chcac umniejszyc Twojej roli na forum.
To naprawde milo, ze napisales ze w bezposrednich pojednykach jest 3-0 na korzysc Rogers, ale mysle ze jakbys wspomnial, ze dwa pojedynki pochodza z meczow ITF z 2013 i 2015 roku, gdy Osaka miala odpowiednio 15 i 17 lat, a ostatni z Charlston 2017, gdzie Rogers mieszka i trenuje to mysle, ze byloby to bardziej wymierne.

Nie omieszkalbym z kolei zauwazyc, ze od tego czasu Osaka wygrala w swoim zyciu 2 szlemy, a Rogers przez 11 lat zawodowstwa osiagnela swoj drugi cwiercfinal na tym poziomie. Mysle, ze to tez bylaby bardziej wymierna uwaga.
Abstrahujac od samego typu, bo tu juz niejeden taki byl, co po jednym typie dostawal orgazmu, a w dluzszym przekroju ginal w niepamieci to popisz troche, pokaz cos, a potem bedziesz sie madrzyc i cytowac innych uzytkownikow. Poki co napisz sobie wlasna analize, bo nikt Ci tego nie zabrania, a jak sie czyms wykazesz, to potem bedziesz sobie cytowac i czynic uwagi wzgledem innych uzytkownikow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom