>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: US Open - turniej główny - 31.08.2020-13.09.2020

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: Nowy Jork, USA
Data rozgrywania: 31.08.2019-13.09-2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Grand Slam (2000 punktów)
Pula nagród: $21,656,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.usopen.org/index.html
Lista Startowa: https://www.usopen.org/en_US/players/index.html?promo=topnav
Drabinka: https://www.usopen.org/en_US/draws/index.html?event=WS&promo=subnav
Plan gier: https://www.usopen.org/en_US/scores/schedule/index.html?promo=subnav
Zwycięzca singla 2019:
Bianca Andreescu
Zwycięzcy debla 2019: Elise Mertens/Aryna Sabalenka


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
US OPEN - NAGRADZAMY ZA AKTYWNOŚĆ
Magical Snap - 2020.08.30 20.30 - 003.png


Wraca tenis w wielkim wydaniu! Dobrze wiemy, że zakłady na US Open będą cieszyć się dużym zainteresowaniem, więc...


BĘDZIEMY NAGRADZAĆ ZA AKTYWNOŚĆ
ZASADY SĄ PROSTE


  • 1. Graj codziennie od 31.08 do 13.09 włącznie zakłady na turniej US Open za co najmniej 14 zł z minimalnym kursem zdarzenia równym 1.4
    2. Nie opuściłeś żadnego dnia? Dostajesz od nas bonus o równowartości 200 zł!
    3. Opuściłeś jeden dzień? Dostajesz od nas bonus o równowartości 100 zł.
    4. Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy 4-krotnie obrócić bonusem, stawiając kupony AKO z minimalnym kursem 2.5.
    5. Przy przenoszeniu środków wygrane mnożymy x10!

Regulamin


1598812555631.png
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Serwujemy emocje na US Open
Magical Snap - 2020.08.30 20.47 - 004.png

Po wielu miesiącach przerwy w końcu będziemy świadkami rywalizacji w Wielkim Szlemie. Na kortach Flushing Meadows startuje US Open. Tenis na najwyższym poziomie rzecz jasna najlepiej jest śledzić LIVE. Na dobry początek nowojorskiego turnieju przygotowaliśmy promocję dla wszystkich fanów zakładów na żywo oraz bonus kursowy zwiększający wygrane na kuponach LIVE AKO. Sprawdź szczegóły poniżej.

TENISOWY PEWNIAK

Zasady promocji:

Oferta: wyłącznie live
Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
Kanały: strona www, aplikacja mobilna
Data: 31.08.2020 - 02.09.2020
Stawka : minimum 20 zł brutto
Warunek: w każdy dzień trwania promocji postaw kupon LIVE zawierający min. 1 zdarzenie związane z tenisem za min. 20 zł, a otrzymasz gwarantowany bonus 20 zł w punktach FKP
Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane.
Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 03.09.2020 do godz. 9:00
Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 03.09.2020 do godz. 23:59
Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.


AKO BONUSY LIVE

Zasady promocji:

bonus kursowy 1.15 - możesz dodać do kuponu LIVE AKO z min. 3 zdarzeniami

bonus kursowy 1.20 - możesz dodać do kuponu LIVE AKO z min. 4 zdarzeniami

bonus kursowy 1.25 - możesz dodać do kuponu LIVE AKO z min. 5 zdarzeniami



Kanały: strona www, aplikacja mobilna i wybrane punkty przyjmowania zakładów
Oferta: wyłącznie live
Typ kuponu: AKO, MAXIKOMBI z minimum 3 zdarzeniami
Minimalny kurs zdarzenia: 1.3
Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”.



forumbuk_970x90.jpg
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Zaczynamy US OPEN 2020, inny niż zwykle, bo w czasach pandemii, bez czołowych zawodników i zawodniczek.

W oko wpadły mi 3 typy,z WTA, które osobiście pograłem, a ktorych nie jestem w 100 % pewny, dlatego prosiłbym o opinie innnych użytkowników.

1. Sevastova - Gauff typ 2 @ 1,50 wynik: 2-1

Pierwszy z nich to wygrana Gauff z Sevastova, Cori Gauff to wielka nadzieja amerykanskiego tenisa, zaledwie 16 letnia dziewczyna, robi wielką furorę w WTA i osiąga bardzo dobre wyniki, mimo młodego wieku, prezentuje bardzo dojrzały tenis, Na AO potrafiła dojść do 1/8 gdzie przegrała z późniejsżą triumfatorką Australian Open Sofia Kenin, po drodze eliminując takie nazwiska jak Venus Williams czy Naomi Osaka, Sevastova mnie nigdy nie przekonywała, na AO zjazd do bazy po pierwszej rundzie, bez spektakularnych wyników w tym sezonie,

2. Van Uytvanck - Giorgi typ 2 @ 1,47 wynik" 1-2

Tutaj gram na Włoszkę, wystarczy że oglądałem ostatnie spotkanie Van Uytvanck, w których wyglądała tragicznie, dodatkowo h2h 3:0 na korzyść Włoszki, Camila pierwsze rundy gra bardzo dobrze na szlemach, więc taki kurs biore w ciemno

3. Vekic - Kr. Pliskova typ 1 @ 1,56 wynik: 2-1

Ostatnie spotkanie, to zwycięstwo Donny nad Kristiną Pliskovą, tego spotkania najbardziej sie obawiam, bo Vekic nie jest najlepszej formie, jednak myślę że się zmobilizuje na szlema, i uda się jej awansować, do nastepnej rundy, według mnie ma większe umiejętności, czas pokaże

kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Zapewne w ostatnich wynikach Clijsters
A od kiedy to krótkie pokazowe spotkania są wyznacznikiem formy? Clijsters ma już 37 lat, prawie 8 lat rozbratu z rozgrywkami WTA i dobrych kilkanaście kilogramów wagi za dużo. Alexandrova powinno to wykorzystać, ale z czystej ciekawości obejrzę sobie mecz obu pań.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open - WTA
Godzina: 23:00
Spotkanie: Kalinskaja - Stojanovic
Typ: Stojanovic zdobędzie seta
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Po odwołaniu meczu Majchrzaka wrzucam mój drugi Typ na dzisiejszy dzień. Uwazam że zbyt duże faworyzowanie zawodniczki z Rosji i jak najbardziej można szukać seta Serbki, bo może tu nawet sprawić niespodziankę. Doskonale pamiętam jej grę z poprzedniego sezonu na twardej. Wygrywala z wysoko notowanymi zawodniczkami przez co awansowała sporo w rankingu i aktualnie plasuje się na 86 miejscu. Kalinskaja jest na podobnym poziomie tensiowym co Stojanovic dlatego spodziewam się tu zaciętego spotkania. Serbka lubi dobrze wchodzić w ważne turnieje co dodatkowo skłania mnie do pogrania w jej stronę.
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
L.Fernandez-Kenin 2 @1.45

Amerykanka powinna to wygrac i stanac na wysokosci zadania. Kenin triumfatorka tegoroczna z Australii, ona jest w topie jak Halep, Andreescu, Williams, Svitolina, Bencic, gdy jest w optymalnej formie. Przed USO w Nwoym Jorku niby porazka z Cornet, ale niektorzy potraktowlai to jako przetrarcie i prawdziwa gra jest tutaj. Niezaleznie od wyniku na ten moment wydaje mi sie to wysoki kurs w pojedynku z tak mloda zawodniczka jak Fenrandez. Rywalka z Kanady to potencjal na bardzo dobra zawodniczke, duze sukcesy w unuiorskim tenisie, ale wedlug mnie tutaj jeszcze potrzebuje kilku szlemow by sie rozwinac a numer 2 Kenin ma dobra drabinke i na pewno planuje cos wiecej. Widac juz tendencje spadkowa i ze kursy co raz bardziej faworyzuja Kenin i ja tez twierdze, ze nie powinna rozczarowac.

Juvan-Kontaveit (-1.5 seta) 2 @1.55
Kontaveit @1.18


Widzialem Estonke i gra swietnie obecnie. Swiertny mecz z Osaka przed szlemem. Przede wszttski Kontaveit czuje sie dobrze w wymianach. W 1 rundzie 3 sety, ale to byl mecz z Collins. Mimo tych 3 setow zwyciestwo Kontaveit jednak przekywujace (5-7 6-2 6-2) i po pierwszym wyrownwym secie to ona rzadzila juz na korcie. Maly kurs, dlatego bylbym sklonny ku propozycji, ze zamknie mecz w dwoch setach.

Muchova-Kalinskaya 1 @1.25
Muchova (-3,5 gema) @1.6


Jezeli wykladnikiem sa swietne mecze z Osaka w turnieju poprzedzjacym USO to niewatpliwie powinien znalezc sie tutaj tez typ na Muchova. Muchova niejako potwierdzila ta forme wygrana z Venus Williams i cokolwiek by nie mowic o wieku Vee to jednak ogranie starszej siostry to wciaz trudna rzecz. Kalinskaya gra na poziomie, jest w dobrej formie, ale jednak ciezko bedzie pokonac Muchova, ktora potwierdza swoje dobre wyniki. Mysle, ze zanizony handicap, gdzie jest wieksza granica bezpieczenstwa, jest tez opcja na wyzszy kurs.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Typ: Iga Świątek wygra czwartą ćwiartkę drabinki (czyli dojdzie do półfinału turnieju)
Kurs: 13,00
Bukmacher: eTOTO

Ja naprawdę wierzę w naszą tenisistkę. Już przed turniejem pograłem jej awans do finału. Teraz jest ciekawy kurs na wygranie ćwiartki przez Igę. Ta część drabinki nie jest łatwa, bo są w niej między innymi: Sofia Kenin, Johanna Konta, Elise Mertens, Victoria Azarenka czy Aryna Sabalenka. Mimo to uważam, że nasza tenisistka ma argumenty, by okazać się najlepsza spośród tych zawodniczek.
Iga Świątek ma to czego brakowało Agnieszce Radwańskiej, czyli naprawdę solidne podanie i duża siła uderzeń. Piłki uderzane przez Igę lecą z naprawdę dużą szybkością jak na tenis kobiecy. Do tego jest to tenisistka, która potrafi myśleć na korcie. Pomimo młodego wieku widać w niej dojrzałość, wystarczy spojrzeć na jej wywiady jak mądrze się wypowiada.
Próbkę swoich możliwości Iga pokazała w tegorocznym Australian Open, gdzie w dobrym stylu doszła do czwartej rundy turnieju. W czwartej rundzie też pokazała się z dobrej strony, bo zaprezentowała kawał dobrej gry w pojedynku z Anett Kontaveit, zwłaszcza w pierwszym secie.
W US Open w pierwszej rundzie Iga pechowo trafiła, bo miała bardzo mocną rywalkę jak na tą część turnieju, a była nią Kudermetova. Świątek poradziła sobie z nią dość łatwo wygrywając w dwóch setach 6:3, 6:3. To pokazuje, że jej forma jest dobra i może namieszać w tym turnieju.
W drugiej rundzie Polka ma rywalkę, z którą to powinna wygrać bez większych problemów, a będzie nią Sachia Vickery.
Ja widzę w Idze Swiątek ogromny potencjał. Droga do półfinału nie będzie łatwa, ale rywalki nie są poza zasięgiem naszej zawodniczki. Druga runda wydaje się formalnością, a przy okazji może powinie się noga którejś z najgroźniejszych rywalek Igi.
 
Ostatnia edycja:
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
W nocy polskiego czasu dojedzie dojdzie do pojedynku dwóch Białorusinek. Panie spotkały się rok temu podczas I rundy US Open i po wspaniałym trzysetowym widowisku zwycięstwo odniosła Sabalenka. Moim zdaniem teraz Azarenka weźmie rewanż za poprzednią porażkę. Victoria dochodzi do wysokiej dyspozycji, co pokazała w turnieju poprzedzającym US Open. Wykazała się wielką wolą walki, ambicją i determinacją. Nawet, gdy traciła swoje podanie, to szybko dążyła do przełamania powrotnego. Na dzień dzisiejszy lepsza forma po stronie starszej z Białorusinek i to jej daję więcej szans na zwycięstwo.

Azarenka @ 1.87 fortuna

Uważam, że warto również postawić na Jabeur. Tunezyjka powinna w swoim stylu porozrzucać po korcie nie najmłodszą już Kanepi i spokojnie zameldować się w kolejnej rundzie turnieju. Urozmaicony tenis Jabeur powinien jej w tym pomóc.

Jabeur @ 1.50 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Linette-Kontaveit (-4,5 gema) 2 @1.7
Kontaveit @1.22


Kontaveit dobrze gra i to juz bedzie prawdodpobnie zbyt wysoka przeszkoda dla polskiej zawodniczki. Ogolnie jako ciekawostke dowiedzialem sie podczas meczu z Kenin, ze Polka trenowala wlasnie z Kenin na prywatnei wynajetym korcie przed USO. Tutaj jednak typ w strone Estonki.

Jabeur- Kenin 2 @1.57

Jednak po meczu Kenin pojde w strone triumfatorki z Australii. Jabeur naprawde bardzo dobrze gra, nei bylem do tego typu przekonany, ale jednak ten strat Kenin przed USO to byl treningowy. Kenin jeszcze moze brakuje, ale ona sie rozkrecac powinna z kazdym meczem. Tunezyjka gra w tym seoznei swoj najlepszy tenis w karierze, ale mimi wszystko mysle, ze wygra Amerykanka.
 
Ostatnia edycja:
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Jednak po meczu Kenin pojde w strone triumfatork iz Australii. Jabeur naprawde bardzo dobrze gra, nei bylem do tego typu przekonany, ale jednak ten strat Kenin przed USO to byl treningowy. Kenin jeszcze moze brakuje, ale ona sie rozkrecac powinna z kazdym meczem. Tunezyjak gra w tym seoznei swoj najlepszy tenis w karierze, ale mimi wszystko mysle, ze wygra Amerykanka.
Argumenty przeciwko typowi. Mnie tu już chyba nic nie zaskoczy. Takie coś chyba powinno być usuwane?
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Przygotowałem kolejne dwa typy. Kursy spore, więc sądzę, że warto zaryzykować.

Pierwszy typ dotyczy spotkania S. Williams - Stephens. Serena ostatnimi czasy męczy się na korcie. Jej gra i wyniki nie napawają zbytnim optymizmem. Jej rywalka również często zawodzi, ale potrafi spiąć się na te najważniejsze turnieje, a takim przecież jest wielkoszlemowy US Open. Stephens lubi grać w amerykańskich turniejach. Liczę, że młodsza z Amerykanek wygra przynajmniej jednego seta, a na pewno jest w stanie to robić, bo Serena często długo wchodzi w mecze i popełnia dużo niewymuszonych błędów. Stephens potrafi zagrać kątowo i precyzyjnie. Jeżeli tak zagra i zmusi rywalkę do biegania, to ma spore szanse na zwycięstwo. Liczę, że Sloane w początkowej fazie spotkania zyska przewagę i zdoła utrzymać ją do końca pierwszego seta. Po cichu liczę, że Stephens wygra cały mecz, ale moim głównym typem jest:

Stephens wygra przynajmniej jednego seta @ 1.91 fortuna nie sądziłem, że tak szybko to pójdzie

Drugi typ dotyczy meczu Garcia - Brady. Francuzka zagrała niezły mecz z Pliskovą, posyłała mocne mocne piłki, grała bardzo agresywnie i walczyła o każdą piłkę. Pierwszy set do całkowita dominacja Garcii. Uważam, że jej dzisiejsza rywalka będzie miała spory problem z taką grą. Według mnie kursy powinny być bardziej zbliżone, ale skoro są takie jakie są, to nie pozostaje nic innego jak spróbować:

C. Garcia wygra przynajmniej jednego seta @ 1.80 fortuna niestety nie udało się, Brady za dobrą na serwisie
 
Ostatnia edycja:
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Sachia Vickery @2,55
10/10

Osobiście mam tą Panią pograną jeszcze przed meczem po prawie @5,00, ale dla tych którzy ją nie pograli to wklejam na forum, żeby choć trochę z tego tortu zjedli. Świątek będzie wygrywać, ale nie dziś, nie teraz, nie z gospodynią. Z 1:0 nie ma szans wyciągnąć.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Sachia Vickery @2,55
10/10

Osobiście mam tą Panią pograną jeszcze przed meczem po prawie @5,00, ale dla tych którzy ją nie pograli to wklejam na forum, żeby choć trochę z tego tortu zjedli. Świątek będzie wygrywać, ale nie dziś, nie teraz, nie z gospodynią. Z 1:0 nie ma szans wyciągnąć.
Ładna wtopa
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Azarenka - Świątek dw 2-0 @1.83 etoto:cry:

Kurs promocja. Świątek z Vickery 69 błędów niewymuszonych. Azarenka na fali. Praktycznie bezbłędna. Ogrywa mocne rywalki po 2-0. Tutaj nie bedzie problemów. Świątek powinna sama się wykończyć.

Edit: gładko 2-0
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom