>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - turniej główny

Status
Zamknięty.
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Tegoroczny Roland Garros już dał nieźle zarobić, jeden z kuponów: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTQ4MzE4NjEwMDr3c1h5ULVkNxFH+oc=&amp;kind=MAIN
jedziemy dalej:
Pod lupę biorę mecz Tsurenko - Rybarikova typ: Rybarikova wygra @ 1.82 fortuna ⛔

edit: jednak słowaczka na mączce to drewno
Słowaczka w mojej ocenie powinna ten mecz wygrać, nie straciła jeszcze seta w tym turnieju, gładko ograła Bencic i Kumkhum, Tsurenko traciła sety z Voegele i Vandeveghe, Rybarikova i Tsurenko spotkały się w tamtym roku na Wimbledonie i gładko wygrała słowaczka 6-2, 6-1, po takim kursie grzechem by bylo nie spróbować
Fajny też kurs na Buzarnescu @ 2.38, ⛔która wyrzuciła Svitolinę, nie wiem czemu buki aż tak faworyzują Keys, jak Rumunka zagra aż tak agresywnie jak ze Svitoliną, to powinna wziąć ten mecz, a kurs zacny... Edit: ten mecz ze Svitolina to chyba byl przypadek bo Buza z Keys nie istniala...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
zworek 174

zworek

Użytkownik
Stephens 1.52 Fortuna ✅
Stephens jest duzo rowniejsza od Giorgi. Giorgi to zawsze dla mnie byl pistolet pokroju Fogniniego. Wejdzie to wejdzie, nie wejdzie to trudno. Taka opinia moja o Giorgi. Stephens dazy do byca no. 1 w amerykanskim tenisie. Duze postepy. Jak dla mnie pewniak. (chociaz pewniaki nie istnieja)

 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Serena według mnie zmiecie dzisiaj Niemkę z kortu w dwóch setach. Uważam, że nie ma takiej możliwości żeby dzisiaj była gorzej dysponowana niż w poprzednim meczu. Ta wygrana potwierdziła jej samej, że dalej to czuje i potrafi z siebie wykrzesać ogień kiedy go potrzebuje. Nie mogę się doczekać dzisiejszego spotkania.
Serena Williams @1.70 iforbet ✅

https://www.iforbet.pl/kupon-kibica/3961913498
 
B 167

borys30

Użytkownik
Widzicie jakieś szanse w graniu dzisiaj na Stosur ?
serwis na dobrym poziomie, forma dość wysoka, dziś ma być chłodniej co też daje jej lekki plus, Może wygrać nie wygra ale mecz powinien byc na min równym poziomie więc jakieś dodatnie hc zdecydowanie warto pograć.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Widzicie jakieś szanse w graniu dzisiaj na Stosur ?
Garbinia już przeżyła dość spotkań, żeby nie paść ze Stosur. Jedyne co można powiedzieć o Stosur pozytywnego to, że ma solidne bicepsy. . jak dla mnie padnie w 2, bo na dobrą sprawę jej styl gry to zajeb i zamknij oczy - wejdzie to fajnie, nie wejdzie to są inne turnieje. Sorry panowie, ale nie wiem gdzie wy widzicie formę u Stosur - okej raczej jej brak u Muguruzy bym się zgodził, ale Stosur? W strasbourgu, gdzie mało kto idzie, jak już dostała kogoś kto przyszedł grać to na ryj 2:0 z Cibulą. W Rzymie na ryj w 3 jak już trafnie podkreślono z drewnem jakim jest van ujtank, w Pradze na pysk z Giorgi, a Madrycie ze Stephens. Ja raczej widzę tu powtórkę z ich ostatniego meczu na Rolandzie, gdzie jakimś cudem Stosur doszła do półfinału xd
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Co to znowu za herezje?
Stosur byla finalistka French Open i trzykrotnie polfinalistka. To jest zdecydowanie jej ulubiony szlem. Przez ostatnie sezony to Stosur zawsze byla jedna z glownych kandydatek to wygrania French Open co roku. Bilans meczow na French Open ma wrecz wyborny 37-14. Wiek jej co prawda nie pomaga i prime time dobiega konca i caly ten sezon wyglada slabo, ale czy z kolei oplaca sie grac Muguruze po kursie rzedu 1.2-1.3.? Hiszpanka co pokazala w tym roku na cegle poki co ? Niezaleznie od wyniku to Muguruzy bym jednak tez nie polecal. Ryzyko wydaje mi sie niewspolmierne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
To po co wy bawicie się w bukmacherke jak twierdzicie,że wszystko co wam nie po drodze to ustawka?Ja graliscie za malolata w nogę na osiedlu,wasza drużyna prowadziła a ostatecznie przegrala,to co,też sprzedaliscie mecz?To jest żałosne,coraz ktoś pisze,że ktoś sprzedał itp
&quot;– Jeden z reprezentantów Polski przyjechał w 2006 roku na turniej do Szczecina audi tt – opowiada Kocyła. – Na miejscu sprzedał ten samochód za 20 tysięcy złotych i postanowił pomnożyć pieniądze. U stacjonarnych bukmacherów obstawił swój mecz, że przegra. Miał dołożyć dwie pozycje, żeby zakład był bez podejrzeń. Dodał wygraną Bayernu Monachium i przegraną innego polskiego tenisisty walczącego w tym szczecińskim turnieju z rywalem, który był faworytem. Wydawało mu się, że będzie łatwy zarobek, bo przegrał swój mecz, Bayern u siebie łatwo zwyciężył, ale... drugi Polak niespodziewanie pokonał faworyta. W ten sposób nasz bohater wrócił do domu bez samochodu i tych 20 tysięcy. I nigdy się nie dowiedział, za ile odpuścił swoje spotkanie faworyt, który w normalnych warunkach nie powinien przegrać.&quot;
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja poszukam value .
Giorgi @2,33 sts⛔⛔ bylo blisko, szkoda

Wloszka potrafi grac świetnie mecze jesli tylko jej humor dopisuje , licze , ze dzis nic nie bedzie jej przeszkadzac a wtedy bedzie w stanie pokonac Stephens , ktora nie grala jeszcze z nikim wymagajacym w poprzednich rundach.
Garcia 1/+18,5 @2,05 Fortuna⛔⛔
Francuzka ma slaba glowe ale w pozniejszych rundach . Licze , ze dzis ogarnie swoja przeciwniczke ale tez watpie , ze zrobi to tak latwo, dlatego over powinien wejsc .
Serena @1,73 Fortuna ✅
Dla mnie Georges to taka kobieta , ktora wystraczy wyprowadzic z rownowagi lub sama sie czyms zdenerwuje i wtedy automatycznie wciska sie wylacznik myslenia i koniec. Gdyby w Belgijka w poprzedniej rundzie miala troche więcej umiejetnosci to ogarnęła by ja po tym jak rozwalila bodjaze drugą rakiete. Serena nawet w sredniej formie powinna ja ograc .
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Witam ponownie! ???? Mialem juz nie pisac analiz, ale na zyczenie kilku osob cos dodam od siebie, a do hejterow - hejtujcie ile wlezie ????
A wiec tak na dzis nie widze nic ciekawego jesli chodzi o ATP wiec rzucam 2900 PLN w tenis kobiet! Zbytnio nie mam czasu wiec krotkie analizy
Sharapova - Pliskova [1] @1.74 ✅
Georges - Williams [2] @1.66✅
bet at home
Pliskova moim zdaniem ma strasznie slaba glowe do tego jest w moich oczach nieco drewniana, Maria to wlasnie odwrotnosc Pliskovej do tego dochodzi mega waleczny charakter, ok wraca do formy dopiero, ale juz troche pograla i gra moim zdaniem z meczu na mecz coraz lepiej. Pliskova bez szans na dzis.
Ogladalem ostatni mecz Georges problem z plecami to raz, cos jej nie wychodzi to zaraz sie denerwuje i traci glupio punkty to dwa, plusem jest ze ma fajne pilki konczace grac potrafi jak zechce ale tutaj tez przegra ze sprytniejsza Sereną, ktora mimo swojej postury jak chce to wygrywa mecze swoja sila i sprytem
Good Luck!

✅✅✅ Pieknie panie przejechaly sie po swoich rywalkach, jednak takie turnieje jak Roland Garros zawodza bardzo rzadko, mam piekne typy na jutro ale musze jeszcze przemyslec je i rano do godziny 10 cos tam wrzuce ???? tymczasem lece po Danielsa, bo dzis zarobilem naprawde duzy hajs, Pozdrawiam!
https://zapodaj.net/d9d30ded272db.jpg.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Angelique Kerber vs. Kiki Bertens - 1 @2.20 forbet ✅
Ja wiem, że Bertens x Mąka. Ja wiem, że pokonała Andżelikę 2 lata temu na Rolandzie. Ale wiem też, że nie przejde obok takiego kursu wystawionego na Kerber, czyli totalny światowy top, former numer 1 przeciwko zawodniczce z pierwszej dwudziestki rankingu. Holenderka pokazała niedawno w Norynbergii, że nie jest aż tak nie do ruszenia na clayu, gdzie padła z Flipkens będąc faworytką po kursie 1.16. To jest Wielki Szlem i Kerber będzie gryźć piach i w mojej opinii, raczej po 3 setówce, awansuje do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wozniacki vs Kasatkina . Wozniacki 1.82 fortuna . Kasa odpaliła i dunka była bezradna.
Wozniacki wrocila w bardzo dobrym stylu. W tym roku wygrana w AO z Halep. Kasatkina nic ciekawego nie grala przed RG, w sumie Karo tez, ale w tym turnieju Wozniacki wyglada dobrze i wg mnie zajdzie tu bardzo daleko .
Buzarnescu vs Keys. Buza 2.38 fortuna . 2:0. Madison chyba odpaliła.. na ziemi ćwierćfinał, tego sie po niej nie spodziewałem przyznaję.
Typowalem z kursem 5.1 vs Svito , no i na jutro tez ją polecam. Jest to zdolna zawodniczka, wrocila po kontuzji , gra ofensywny tenis, Keys to gracz na korty twarde, zaskoczylo mnie ogranie Osaki no ale tutaj Buza to juz polka wyzej , po takim kursie warto sprobowac. Buza to charakterna grajka a takie osiagaja sukcesy. Keys wyglada czasem jakby grala w tenisa za karę.
Kontaveit vs Stephens. Stephens 2.05 fortuna . 2:0 za chwilkę na luziku.
Idę w silniejsza psychicznie grajkę. Kontaveit umiejetnosci ma oraz jest w dobrej formie, ale to amerykanka , zwyciezczyni US Open 2017 jest lepsza mentalnie i wg mnie ogra estonkę.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Angelique Kerber vs. Kiki Bertens - 1 @2.20 forBet
Ja wiem, że Bertens x Mąka. Ja wiem, że pokonała Andżelikę 2 lata temu na Rolandzie. Ale wiem też, że nie przejde obok takiego kursu wystawionego na Kerber, czyli totalny światowy top, former numer 1 przeciw
Mecz będzie ciekawy, ja jednak obstawiam Kiki, myślę, że Norymbergę celowo puściła. Pogoda była chyba deszczowa, turniej przeciągał się. Bez sensu męczyć się przed RG. Gdyby chociaż nie padało, i możnabyło normalnie grać a nie czekać. Ale Paryż to zupełnie co innego, ja liczę na zwycięstwo podobnie jak zrobiła to Mertens w dwóch setach, ale nie tak łatwych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Postawiłem na Bertens, ale naprawde mega szacunek za ten mecz dla Kerber. To co ona tam nabiegala i jakie pilki zagrala inteligentne to majsterczyk. Emocje to juz w ogole nie wspominam. Mecz turnieju u pan jak dotad.
 
gaara-160830 13

gaara-160830

Użytkownik
????Strycova @ 1.55 sts

Mecz powinien być do jednej bramki. H2H 2-0 dla Czeszki. Pokonała mocniejsze przeciwniczki i jest dużo lepszą zawodniczką. W prawdzie nigdy nie wykręciła dobrego wyniku na FO, no ale właśnie ten czas nadszedł i stanie się to podczas tej edycji. Dla jej przeciwniczki już brawo ze jest w tej rundzie co mnie trochę dziwi, może zameldowała sie tutaj dlatego ze pokonała zawsze słabo grająca tu Konte, lub nie przepadających zawodniczek w graniu na clayu Brady i Wang. Warunki ma słabe do grania bo tylko 1,63cm wzrostu, wprawdzie jest to waleczna zawodniczka i wybiegana ale to jej dzisiaj nie pomoże bo wachlarz umiejętności ma po prostu dużo mniejszy.
PS. Mój błąd nie wiem dlaczego myślałem ze Strycova jest dużo wyższa, dzięki za zwrócenie uwagi
????Wozniacki @ 1.82 efortuna

Dziwi mnie tak duży kurs na Dunkę. Wprawdzie H2H ma w tyl 2-1, ale zawodniczka jest dużo lepsza. W tym formie jest w mega gazie, wygrała AO później w prawdzie coś spuściła z tonu ale przyszedł kolejnym WS i jak widać po meczach jest w mega gazie. Obie zawodniczki wygrały swoje dotychczasowe mecze bez problemów, ale w jakim to stylu zrobiła Wozniacki jest imponujące. Wprawdzie nigdy na FO nie osiągnęła lepszego wyniku niż QF, to w tym roku jak teraz patrze na jej dyspozycje i drabinkę to może spokojnie zameldować się w finale a tam już może sięgnąć po kolejnego WS lecz pewnie faworytka by nie była. Tutaj kurs na Wozniacki powinien być według mnie maks 1,5 w czym widzę duże value i nie mogę przejść obojętnie koło zagrania na Dunkę.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Kontaveit - Stephens over 21,5 @1.8 fortuna ????
obie zawodniczki dobrze sie prezentuja na RG obie graja solidnie i równie przy swoim serwisie mecz powinien być na równym poziomie i nawet możliwe że w 2 setach pokryją ten over.
powiem tak tak słabej gry i tak słabej głowy jaką dziś pokazała Estonka to nie widziałem w tv od dawien dawna mecz komedia ???? :headbang:
 
A 63

adachno

Użytkownik
????Warunki ma słabe do grania bo tylko 1,63cm wzrostu, ......
Jak mie to roz...kłada jak ludzie piszą takie pierdy pod typ byle ino było, a kurdwa strycova to ile ma tego wzrostu? z metra80 to ma? a nie sorry ma meter64 - no toż to już warunki wyśmienite do gry w tenis.
Typu nie neguje ale spotykają się dwie waleczne zawodniczki z czego jedna już się prawie żegnała z turniejem, a zwykle takie mecze jak ten z Wang potrafią &quot;dać&quot; zawodnikowi duży power.
Post za jakie pare godzin można usunąć
 
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Strycova-Putintseva @2.5 expekt ✅
Ja poszukam tutaj wygranej teoretycznie underdoga. Putintseva to jest naprawde dobra tenisistka. To jest wlasnie zawodniczka, ktorej nikt tutaj nie docenia, a skoro ona wygrala tutaj juz 3 mecze to jednak powinno sie to robic. Dwa sezony temu Kazaszka zagral przeciez w cwiercfinale French Open i pewnie moglaby jeszcze pograc dalej, gdyby nie przegrala w 3 setach z Serena Williams.
Obydwie zawodniczki raczej nie blysnely przed French Open, ale Putintseva to moim zdaniem jest ten typ, ktory moze zaskoczyc. Nie sadze, by Strycova byla az tak uznana marka na cegle by na nia grac, a kurs w granicy 2.5 wydaje mi sie naprawde zachecajacy, wiec typuje w kierunku Putintsevej.
Jeszcze live mozna pograc by na Keys, ale mecz sie juz rozpoczal, wiec nie zdaze podac otwartego typu. Svitolina beznadziejny mecz przedwczoraj i mam watpliwosci ze dzis Buzarnescu raczej nie da rady Amerykance. Nie bardzo wierze w Buzarnescu.
Edit: Musze wykasowac kursy bo pan moderator znowu ma obiekcje, ale jak ktos przeczyta to latwo wywnioskowac co i jak. Zapomnialem po dwoch tygodniach banicji, ze tutaj przeciez czuwa caly czas Jaruzelski tego forum.Takze pamietajacie to nie sa typy, to tylko dyskusja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Kontaveit A. vs Stephens S. [1] @1.71 7/10 ⛔⛔⛔
Widzę, że kilku forumowiczów idzie w Amerykankę dziś, mnie ona w ogóle nie przekonuje, ok ograła 3 zawodniczki na RG ale powiedzmy sobie szczerze kogo ???? U Sloane coś tak jakby się zacięło od meczu w Rzymie z Garcią wcześniej moim zdaniem prezentowała się dużo lepiej, teraz wygląda nieco wypalona, jakby nie miała chęci do gry, wiem że tutaj może sie zmotywować ale teraz staje na przeciw naprawdę dobrej zawodniczce z silną psychiką. Kontaveit w formie, Sloane moim zdaniem przed porażką w Rzymie grała 2x lepiej niż teraz więc co tu więcej pisać Anett to bierze, dziwi mnie tylko taki duży kurs, no ale jak dają to pobieram! Typ pograny z deblem z Cabalami za 4k.
bet at home
Podsumowanie - Totalna porażka, Estonka została w hotelu wyglądała jakby jak najszybciej chciała skończyć ten mecz jakaś parodia dawno czegoś takiego nie widziałem. Oddać mecz bez jakiejkolwiek walki ???? Straciła Anett w moich oczach wiele, WTA Pozdrawia po raz kolejny...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Buzaenescu @2,28⛔⛔ tragedia . NIe wuem po o Wyszla na kort .
Kontaveit @1,77⛔⛔ dno.
Stsy
Buzarnescu jak zagra na swoim poziomie czyli mocny ofens i nie bedzie wyrzucac to powinna wygrac .
Kontaveit wczoraj pokazla moc z Kvitova i naprawde mi zaimponowala , licze , ze dzis bedzie podobnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom