>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - turniej główny

Status
Zamknięty.
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Słonina Stephens @2.05 fortuna

Jak dla mnie lekko zaskakujące, że Słonina nagle stała się underdogiem. Nie żebym krytykował grę Estonki, ale Petra wczoraj włączyła mentalne gówno, bo prezentów miała w nieskończoność i tak naprawdę Aneta powinna już myśleć o trawie. Amerykanka co prawda miała gorszy dzień wczoraj, ale każdy zawodnik w trakcie szlema liczący się z tym, że ma szansę wygrać będzie miał taki dzień, a najważniejsze że jesteś dalej po takim dniu. Słonina wczoraj spięła pupcię i broniła utrzymania w turnieju na returnie 2-krotnie, a potem cold as ice wzięła 6-8. Mimo wszystko uważam, że dla Słoniny gorszym rywalem była Giorgi, niż dla Kontavajty grająca na stojaka Kvitova. Myślę, że o ile z Petrą można ją agresywnie dojechać, bo wcześniej czy później odpuści bieganie to Stephens ma ciekawą umiejętność przejścia z obrony do ataku i jak tylko Aneta popełni błąd, czy to przez słabsze czy zbyt krótkie uderzenie to w sekundę nagle będzie ledwo ratować piłki, żeby pozostały w grze. Z resztą jak ograć Kontaveit to wystarczy odpalić youtuba, jej mecz z Rzymu przeciwko Svitolinie i tyle. Wyrzucać ją z kortu i grać do backhandu i uważam, że Estonka nie jest jeszcze dość ograna, żeby na tym poziomie wychodzić z momentu gdy jest bita taktyką, a nie siłą uderzeń.

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 87

plmati

Użytkownik
Kontaveit @ 1.8 LVBET ⛔

Odniosę się do słów, które padły wyżej, a mianowicie, że aby wyrzucić Estonkę wystarczy wyrzucać z kortu... Ok.. Może i masz rację... Za to jak wyrzucić z turnieju Słonine? WYstarczy jej grać konsekwentnie na końcową linie... Tak robiła Putinseva, Garcia, Pliskova w Madrycie... Oglądałem wszystkie mecze Słoniny i dla mnie ona dzisiaj leci... Pokonanie Osaki nie jest absolutnie żadnym wyczynem. Ta dziewczyna na ziemi ma tylko jedno uderzenie... Siła razy ramię i po linii... A że w tym turnieju siedziało to dość długo to doszła do tej 3 rundy... Estonka w tym roku na ziemi już pokazała, że potrafi grać z siłowymi zawodniczkami i trzyma piłkę w korcie baaaardzo długo...A grają na najwolniejszych kortach... Nie widzę opcji, że Słonina przeszła Estonkę. I co do meczu z Giorgi... Włoszka przegrała, bo jak wszyscy wiedzą ona w kluczowych momentach się gotuje tak, że aż żal patrzeć... Słonina nie wybroniła się jakimiś fajnymi zagraniami... Przy 5:4 dla Giorgi ta wyrzuciła 3 iłki grane w połowe kortu... Więc jeśli mówimy o szczęściu to ma je Słonina, że jest na tym etapie turnieju
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Wozniacki (-1.5 gema) vs. Kasatkina @1.86 fortuna
Tak wysoki kurs na Caroline jest spowodowany tym, że jakimś cudem przegrała w tym roku dwa razy z Darią po 2-0. Ale raz, to było na hardzie, a dwa Wielki Szlem to całkiem inna para kaloszy. Po bilansie tegorocznego Rolanda w setach so far w wykonaniu Wozniackiej (37-11!) widać jak skupiona jest, żeby odnieść sukces w kolejnym po AO Grand Slamie i myśle, że dzisiaj wykończy Rosjankę, bezpiecznie pokrywając niewielki handicap.
 
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Kerber-C.Garcia

Minimalna faworytka bukmacherow jest rzekomo Francuzka, ale przy takiej linii kursowej nie ma to tutaj znaczenia.
Kerber po prostu mi zaimponowala meczem z Bertens. Sadzilem, ze Angie odpusci troche French Open i wynik bedzie sredni, ale ona po prostu odpuscila Madryt, a w Rzymie trafila na Svitoline dosc wczesnie. Poza tym z Svitolina Kerber zagrala calkiem wyrownany mecz.
To co jednak Kerber zagrala z Bertens to czyni ja w moich oczach faworytke w tym meczu. To co Niemka tam nabiegala i jakie punkty czasem zagrala to naprawde wielki tenis byl. Kerber to jest jedna z nielicznych zawodniczek, ktora tak potrafi wykorzystywac sile rywalek przecwiko nim. Garcia wyniki miala lepsze biorac do kupy zwlaszcza Madryt i Rzym, ale Francuzka mimo wsyztsko jak przychodzi do meczow z juz scisla czolowka jak Halep to praktycznie duza wiekszosc przegrywa. Atutem na pewno sila Garcii, ale szczerze powiedziwaszy to sadze, ze Bertens gra jeszcze bardziej brutalnie niz Francuzka, a Niemka tak wygrala. Kerber po prostu gra duzo bardziej urozmaicony tenis, potrafi zaskoczyc skrotem i na pewno jest lpesza w grze kombinacyjnej.
Tutaj oczywiscie francuska publicznosc bedzie dopingowac bardzo rodaczke, ale ja twierdze, ze to Garcia jest pod wieksza presja jako ostatnia Francuzka w turnieju. Kerber wygrywala szlemy, byla numerem 1 swiatowego tenisa, wiec dla niej presja byla codziennoscia. Wydaje mi sie, ze Kerber po tym co pokazala w poprzedniej rundzie w meczu z Bertens wygra ten mecz.
Typ na Kerber.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Wozniacki (-1.5 gema) vs. Kasatkina @1.86 fortuna
Tak wysoki kurs na Caroline jest spowodowany tym, że jakimś cudem przegrała w tym roku dwa razy z Darią po 2-0. Ale raz, to było na hardzie, a dwa Wielki Szlem to całkiem inna para kaloszy. Po bilansie tegorocznego Rolanda w setach so far w wykonaniu Wozniackiej (37-11!) widać jak skupiona jest, żeby odnieść sukces w kolejnym po AO Grand Slamie i myśle, że dzisiaj wykończy Rosjankę, bezpiecznie pokrywając niewielki handicap.
Może ją również wykończyć nie pokrywając tego handi. Czasem chciwość nie popłaca.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Garcia vs Kerber . Garcia 1.86 fortuna . 2:0 Kerber znow zmiotła.
Kerber dobrze zagrala z Kiki. Garcia czasem pęka w waznych meczach. Liczę , ze bedzie ofensywna Garcia i publika pomoze. Dla tych co kieruja sie rozumem : Kerber.
Szarapova vs Serena. Maria 2.09 fortuna . Zwrot Serena sie scykała dostać lanie od ruskiej i nie wyszla na kort.
A znow w Marie. Serena ograla zenujaca Goerges. Maria po wygraniu Wimbledonu z Serena 14lat temu kolejne 20 meczy w plecy od Williams. Jutro znow moze ja trema wziac . Jednak jest ciut mlodsza , Serena bedzie musiala sporo biegac. Liczę na walkę i pozegnanie Sereny i w koncu zwyciestwo po 14 latach dla Szarapowej.
Halep vs Mertens. Halep 1.26 fortuna . 2:0 . Ciezki mecz bedzie z Kerber w ćwiartce ale wierzę w Simone.
Halep potrafi kaszanic mecze, jednak nie raz w wywiadzie mowila , ze French Open by chciala wygrac najbardziej ze wszystkich czterech szlemow, tak wiec liczę na jej walecznosc z wymagającą Mertens.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Williams - Szarapova 2 @2.1 #fortuna ▶▶▶ zwrot
czarna zadziwiająco jak dla mnie wygrywa te mecze Julka nie wytrzymała psychicznie Barty do momentu oddania brejka w 2s goniła czarną jak chciała potem kupa w majtkach ... Szpara już chyba przyzwyczajona jest do przegrywania meczy z Serena więc raczej psychicznie podejdzie na luzie będzie wszystko bić na siłe na moje oko lepiej trzyma piłkę w korcie bije również mocniej w bieganiu obie do niczego pod siatką obie słabe zadecyduje pewnie to która zrobi mniej błędów. Mecz ciężki do typowania jednak jak nie jutro to kiedy Ruska ma ograć Amerykankę ...
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Williams - Szarapova 2 @2.1 #fortuna
czarna zadziwiająco jak dla mnie wygrywa te mecze Julka nie wytrzymała psychicznie Barty do momentu oddania brejka w 2s goniła czarną jak chciała potem kupa w majtkach ... Szpara już chyba przyzwyczajona jest do przegrywania meczy z Serena więc raczej psychicznie podejdzie na luzie będzie wszystko bić na siłe na moje oko lepiej trzyma piłkę w korcie bije również mocniej w bieganiu obie do niczego pod siatką obie słabe zadecyduje pewnie to która zrobi mniej błędów. Mecz ciężki do typowania jednak jak nie jutro to kiedy Ruska ma ograć Amerykankę ...
Też tak stawiam. Maria lepiej przygotowana przez grę w Madrycie i Rzymie. Na trawie bym nie ryzykował, a tutaj wielka pantera musi pobiegać. Szaropva nauczyła się wykorzystywać skróty i jutro mam nadzieję to wykorzysta. Co by nie mówić to z meczu na mecz w ostatnich tygodniach się rozkręca, a Serena przejechała rywalki doświadczeniem. Co prawda H2H 19/2 dla Amerykanki, lecz po tej przerwie nie odmłodniała..
 
B 56

benjamin-franklin

Użytkownik
Kasatkina vs Wozniacki
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,44 ( bet365 )
Mecz zatrzymany w drugim secie przy stanie 3:3. Pierwszego seta po taju wygrała Daria. Myślę, że Rosjanka ogarnie po raz trzeci w tym roku Caroline i przejdzie do kolejnej rundy co będzie dla niej najlepszym występem we FO. W dwóch poprzednich latach kończyła w trzeciej rundzie. Czas na level wyżej dla wciąż bardzo młodej rosjanki.
:gool:
✅44%
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Ja z kolei wierzę dzisiaj w Serenę. Sharapovej w ciągu 18 meczów nie udało się zatrzymać returnu Williams więc dlaczego miałoby się to dzisiaj udać? Siostry Williams poległy wczoraj w deblu 2-1, ale one nie przyjechały tu wygrać debla. Ich ostatnie spotkanie to ćwierćfinał Australian Open 2016 więc to nie tak dawno. Niech tradycji stanie się za dość.
Williams @ 1.70 STS ZWROT
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Kasatkina vs Wozniacki
Typ: 1
Kurs: 1,44 ( bet365 )
Mecz zatrzymany w drugim secie przy stanie 3:3. Pierwszego seta po taju wygrała Daria. Myślę, że Rosjanka ogarnie po raz trzeci w tym roku Caroline i przejdzie do kolejnej rundy co będzie dla niej najlepszym występem we FO. W dwóch poprzednich latach kończyła w trzeciej rundzie. Czas na level wyżej dla wciąż bardzo młodej rosjanki.
Ja wczoraj trochę popiłem i po wygranym secie przez Kasatkine.. dałem że cały mecz wygra Wozniacki przy kursie 2.95..
Może będzie cud i dziś na kort wyjdzie w lepszej formie Wozniacki.. chociaż ciężko to widzę ????
 
pilka_radom 39,6K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Witam Ekspertów. Pomóżcie mi wybrać coś sensownego z poniższej oferty? Jakieś value/źle oszacowana linia?
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Williams vs Sharapova [1] @1.62 6/10 ZWROT
Spójrzmy na h2h i to by było na tyle (wiem wiem wiem Dawno to było, ale dawno nie znaczy, że się nie wydarzyło)... Dobra a tak na poważnie Serena przyjechała tu grać na poważnie co pokazały ostatnie mecze, ja wiem że Georges i Pliskova oddała jej mecz ale z Barty to była fajna walka. Serwis, serwis i jeszcze raz serwis! Jak zatrzymać tak serwującą Williams w tym turnieju? Myślę, że Sharapova nie da rady, na pewno będzie ciężki mecz może 3 setowy ale widzę tutaj wygraną czarnej. Sharapova ma waleczny charakter na pewno się tutaj nie podda, ale czy Williams ma gorszy? Czekam na meczycho i ASY Willliams!
bet at home
EDIT /// Wyszła na jaw informacja, że Serena ma kontuzje barku nabawiła się go niby po wczorajszym meczu deblowym nie wiadomo czy w ogóle wystąpi w dzisiejszym meczu, jak nawet wystąpi to może być nieciekawie. Kursy lecą w górę na czarną.
Ps. Wozniacki do boju, mam kupę szmalu do wygrania musi zrozumieć by aby wygrać z Ruską wystarczy długo przebijać i ona sama popełnia błędy... Cierpliwości Karolina a dasz rade! ????
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Za długo to nie powalczyła niestety.
no poszło 3,5 koła w siną dal ???? a było 10k do wyjęcia z pograną Brazylią w siatkę przy stanie 1-2 dla USA z kursem 2... oj Karolina dostałaś szkołę jak się gra w tenisa dziś
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Sharapova win 2.1@ sts ZWROT
Nie będę tu nic dodawać, bo już pełno o tym meczu. Ruska po prostu rozbije ją w 2.
Kerber Garcia - 3 sety 2.15@sts ⛔
Typ na czucie Garcia nie wygrywa z oporowymi zawodniczkami w 2 setach, ale też seta zazwyczaj zdobywa.
Witam Ekspertów. Pomóżcie mi wybrać coś sensownego z poniższej oferty? Jakieś value/źle oszacowana linia?
Jak dla mnie value over 10.5 gem Sharapovej po 2.05. To będzie mecz oparty na serwisie i raczej krótkie wymiany,nawet lepsze niż zwycięstwo.
Dodatkowo under na ilość przełamań przez Serenę wydaje się solidny oraz over na podwójne Garcii,bo ona jest flagowym przykładem debilizmu w tenisie.
 
B 56

benjamin-franklin

Użytkownik
#2
Kerber win 1,90 ( bet356 ) ✅
Garcia nie ogarnie mentalnie tego meczu. Andzelika duzo pewniejsze. Dlatego wygra.
#3
Sharapowa win 2.20 ( bet365 ) ZWROT
Maria jest w lepszej dyspozycji. Bezpośredni bilans bardzo niekorzystny, ale na 10 meczy raz z Barceloną potrafi wygrać nawet Levante. Dlatego Maria daję dzisiaj pstryczka Serenie. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Stopa w Eurosporcie 1 przed chwilą podał za francuską telewizją, że Serena ma kontuzję ramienia i może nie wyjść na mecz dziś...
 
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Stopa w Eurosporcie 1 przed chwilą podał za francuską telewizją, że Serena ma kontuzję ramienia i może nie wyjść na mecz dziś...
Już na pewno nie wyjdzie. W transmisji właśnie pojawił się pasek z breaking news ???? Zaraz ma być oficjalna konferencja. W sumie lepiej walkower przed meczem niż gdyby miała wyjść z kontuzją i skreczować w trakcie meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom