>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - WTA Toronto 5.08 - 11.08

Status
Zamknięty.
F 263

fidelio

Użytkownik
Sorana Cirstea - nie poznaję jej, ktoś ją chyba podmienił i wstawił jakiegoś cyborga.
Edit: Ona ma nowego trenera czy co? Przeszła jakąś metamorfozę.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Po pokonaniu 3 zawodniczek z swiatowej czołówki i wielkich marek jakimi napewno są bez wątpienia Wożniacki,Jankovic,Kvitova zrozumiała ze to jest jej chwila i ego rosło z meczu na mecz psychologia ,psychologia...
Pamietam jak wiekszośc zna&quot;F&quot;ców śmiała sie ze mnie gdy widziałem Sorane Cirstea w roli faworytki w meczu z Wozniacki a tu prosze finał tak prestizowego turnieju super
:grin:
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Serena Williams - Agnieszka Radwańska ✅
Typ: Agnieszka Radwańska +6,5 gemów; @2,00
Bet365

&quot;Isia&quot; wydaje się być w dobrej formie podczas ostatnich turniejów na hardzie w Ameryce Północnej - porażki jedynie z tenisistkami, które grały bardzo dobrze w ówczesnych turniejach (Cibulkova, Stosur). Poza tym większość meczów wygranych w dwóch setach. Tutaj w Montrealu wygląda to nawet lepiej niż w poprzednich dwóch tygodniach. Wczoraj Polka ogarnęła nieco patologiczny pierwszy set z Errani, po drodze broniąc chyba piłki setowej. Z drugiej strony siatki stanie Serena, której oczywiście przedstawiać nikomu nie trzeba. Linie handi w poprzednich meczach Amerykanki były podobne jak w meczu z Polką, no ale gdzie Schiavone, Flipkens czy Rybarikowej do Radwańskiej? Bez przesady. Oczywiście Serena potrafi zdemolować nawet Azarenkę czy Sharapovą. Typowanie ujemnego handi na Serenę wydaje się być oczywistym typem w każdym jej meczu, no ale czasami trzeba spróbować typować w drugą stronę, czyli po prostu wyczuć moment. Amerykanka demoluje kolejne rywalki, ale nikt nie jest w stanie wygrywać wysoko non-stop, choć trzeba obiektywnie przyznać, że w tenisie kobiecym wydaje się to być łatwiejsze niż w męskim. Ja w każdym bądź razie przewiduję &quot;podjęcie rękawic&quot; przez Polkę w tym meczu. Linia +6,5 gemów jest wysoka, kurs niezły i myślę, że Polka jest w stanie pokryć to handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Serena Williams - Agnieszka Radwańska 2:0✅
Bet365

Tutaj raczej nie należy się spodziewać spektakularnego zwycięstwa ze strony Polki. Agnieszka nie radzi sobie z rywalkami które mają armatę w dłoni. Agnieszka gra solidnie i nawet podobał mi się jej mecz z S. Errani pomimo nieciekawego drugiego seta. Polka jednak przy długich wymianach sprawiała wrażenie jakby zaraz miała paść na kort przy kolejnym odbiciu. A warto dodać że grała z Sara Errani - zwykłym przebijakiem który siłą uderzeń nie powala. Serena Williams wygląda solidnie w tym turnieju i wszystko wskazuje że chce tutaj wygrać. Jeżeli nie zbagatelizuje Agnieszki i zagra solidnie zobaczymy wynik 2:0. Oczywiście życzę Polce zwycięstwa, ale nawet ugranie seta przez Krakowiankę byłoby sporym wydarzeniem. Agnieszka nie ma pomysłu na silne uderzenia, a takim niestety dysponuje Serena Williams. Sama Polka nie posiada niestety wystarczającej siły uderzenia aby zagrozić rywalce. Jedynie techniczne pomysły Polki mogą przynieść korzystne rozwiązanie sytuacji dla niej. Ale sądzę że to raczej za mało aby ugrać chociażby seta. Potrzebny byłby świetny dzień Polki i średni dzień Williams.


P.S
Tak w ogóle to dzisiaj świętuje równe dwa lata na forum. Mam nadzieję że z tej okazji typ nie zawiedzie nikogo ;-) 10.08.2013
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Widzę, że raczej sceptycznie podchodzicie do meczu Radwanskiej z Williams, ja natomiast poza trzymaniem kciuków za Isię, uważam, że szansa na pokonanie młodszej z sióstr Williams są dziś większe niż kiedykolwiek wcześniej a było tak:
Williams v Radwanska 63 61 [2008 Berlin]
Williams v Radwanska 64 60 [2008 Wimbledon]

Williams v Radwanska 61 57 62 [2012 Wimbledon]
Williams v Radwanska 62 61 [2012 Istanbul]
Williams v Radwanska 60 63 [2013 Miami]
Oczywiście większość atutów pozostaje po stronie Amerykanki, nie ma się co łudzić, że większość, o ile nie wszystko jest w jej rękach...
ALE...​
Mimo, że wszystkie mecze Serena wygrała bez najmniejszego problemu (straciła seta, chociaż, bardziej pasowałoby podarowała go Adze), spójrzmy na okoliczności:
Dwa mecze w 2008, w Berlinie 19 letnia wówczas Polka, bez doświadczenia, pierwszy raz przeciwko legendarnej już dużo wcześniej Amerykanki, wtedy rzeczywiście była bez szans... Tego samego roku na londyńskich trawnikach również nie potrafiła powalczyć a Serena w turnieju uległa dopiero swojej siostrze w finale. Na trawie, nawierzchni najbardziej promującej ofensywny tenis, drobna dziewczyna z Krakowa również nie miała szans.
Po 4 latach ponownie spotkały się na Wimbledonie, w 2012, tym razem w finale. Serena zdominowała pierwszego seta, w drugim kompletnie zgubiła koncentrację, popełniała proste błędy w kluczowych momentach, dzięki czemu ambitnie biegająca Polka zdobyła seta. W trzecim wszystko wróciło do normy i obyło się bez niespodzianki. Był to przełomowy turniej dla Agnieszki, grała świetnie, ale fakt, że to Wimbledon, jej szanse były równie niskie jak 4 lata wcześniej. Pod koniec roku, w kończącym sezon turnieju Masters (hala) Aga znów przegrała bardzo wysoko. Sytuacja analogiczna do spotkań na trawie, ponieważ tam też nawierzchnia była szybka, co premiowało dodatkowo Amerykankę...
W tym roku w Miami Polka 5x przegrała a mecz był zapewne jednym z najkrótszych półfinałów w którym grała. Turniej odbywał się jednak w Miami, znów więc nie mogła liczyć na pomoc rywalki. Warto też dodać, że od tego turnieju Serena zaczęła swoją serię 32 kolejnych zwycięstw, przerwaną niedawno przez Lisicki, natomiast dla Radwanskiej tamten okres (marzec-czerwiec) był zdecydowanie słabszy.

Rozpisałem się a mecz właśnie wystartował ! Aga ! [2:2]
Dlaczego dziś wierze? Bo to nie WIELKI SZLEM, ani nie TRAWA a turniej nie odbywa się w USA. Serena gra pierwszy raz na hard court od wspomnianego Miami. Nie jest to jakiś szczególnie ważny dla niej turniej. Niby to duży event, ale SERENA WILLIAMS w małych już dawno nie występuje. Nie liczę na wpadki gdy gra u &quot;siebie&quot; lub w Wielkim Szlemie, ale akurat Toronto, na kilka tygodni przed USO, to nie miejsce gdzie Serena będzie walczyć do upadłego.
Znając Agę nie odpuści, zwycięstwo może być kolejnym krokiem milowym w jej karierze i ja dziś mocno w to wierze.
Świetny mecz, Williams jednak dała z siebie wszystko, nie można jej nic zarzucić. Wielka szkoda, bo szansa była większa niż kiedykolwiek... Déjà vu ?
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
lekkie podsumowanie turnieju:
Mattek-Sands B. DW 2:0 @1.22 10/10 (pod limit) BetCity.
Glushko J. wygra. @1.60 7/10 PinnacleSports
Riske A. +1.5seta @1.75 1.5/10 Sbobet

Zakopalova K. wygra. @1.66 3/10 PinnacleSports
Flipkens K. wygra. @2.27 2/10 PinnacleSports

Stosur S. DW 2:0 @1.38 6/10 BetCity
Stosur S. 1st. Set -1.5gema @1.33 8/10 MarathonBet

Suarez Navarro C. wygra @3.48 1/10 PinnacleSports
Williams S. -2.5hc st1, set @1.50 4/10 MarathonBet
Na Li wygra @1.48 2/10 Unibet
Williams S. -1.5g. 1.st set @1.30 4/10 MarathonBet
Williams S. -1.5g. 2.st set @1.30 4/10 MarathonBet

Ogólnie rzecz biorąc minus pokroju hc Stosur jak i DW najbardziej boli, bo miała setową na 6:4 i bardzo głupio to oddała po czym pokazała w kolejnych setach, że po prostu dominuje na korcie i jest w stanie zrobić wszystko. Co do typu na Navarro mecz tutaj był mój bład, bo na kurs było value, ale na +1.5 tez sporo płacili i to była okazja w tym spotkaniu. Turniej uważam za zakończony, bo na finał miałem zagraną długoterminówke:
Serena Williams wygra Rogers Cup - Toronto. @1,72 6/10 Bet365
O tyle ile tam pisałem, że przy Li/Stosur będę robił sobie ew. surebeta tak tutaj zrobie teraz zwrot na +1.5 Sorany, gra tu bardzo dobry turniej, nie ma chwili zwątpienia przy swojej grze co wczoraj dobrze pokazała w secie drugim po przełamaniu przez Li. Cały czas konsekwentnie do celu, także jeżeli Iśka, która miała lepsze i gorsze tu spotkania jest w stanie połamać Serenę tak moze i Sorana ugra coś swojego. Ale jak pisałem na poczatku wybiorę +1.5 na zwrot stawki typu długoterminowego.
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Śmiech trochę z kursu na Serene. Jak się zapatrujecie na takie typy? Serena wygra 2:1 @5.00 albo Cirstea wygra 2:1 @19 ? Jeśli Serena wczoraj miała gorszy dzień, dzisiaj wróci do normy, a Cirstea nie spuści z tonu to wg mnie 2:1 dla Sereny prawdopodobne, a kursy ładne.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Serena Williams - Sorana Cirstea ⛔
Typ: Sorana Cirstea +6,5 gemów; @2,00
Bet365

Rumunka w ostatnich tygodniach pokazuje bardzo dobrą formę. Tutaj w Toronto wygrała z kilkoma tenistkami z czołówki. Na przykład w ćwierćfinale ogarnęła dziki drugi set z Kvitovą. Jeśli chodzi o Serenę, to jej poprzedni mecz był wyrównany, Aga zagrała nareszczie dobry tenis w meczu z Amerykanką. Williams w przerwie pomiędzy setami poprosiła chyba o któtką przerwę medyczną, ale to nie było nic groźnego - tak się wydaje. Często tak jest, że po kilku łatwych meczach przychodzi cięższy do kogoś z topu, a następne jest znowu łatwy - taka prawidłowość. Jednak ja myślę, że tutaj będzie inaczej. Cirstea naprawdę tutaj dobrze gra. Linia +6,5 gemów dla mnie do zaakceptowania i tak też typuję.
 
W 10

wilus1

Użytkownik
Zagrała fatalnie, dziwnym dla mnie jest dojść tak wysoko i w meczu o wszystko robić masowe podwójne błędy, nie trafiać w kort i uderzać do porzygu w siatkę.????

Zawiodłem się.:?
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
V.King-K.Mladenovic2
Kurs świetny,za Vania przemawia jedynie to że gra u siebie no i może jeszcze że pokonała Niculescu (ona raczej chyba sama siebie wyeliminowała)
Mladenovic ma przebłyski szczególnie na szybkiej nawierzchni,dysponuje mocnym serwisem i agresywnym stylem gry,niestety jak to czesto bywa w przypadku tego typu tenisitek bardzo żadko francuzka używa mózgu na korcie częsciej siły i bombarduje gdzie sie da i co sie da więc jeśli będzie trafiać to amerykance nie daje szans a jesli nie to wykończy sie samymi błedami ot cała filozofia.Kurs naprawde bardzo zawyżony i grzechem byłoby nie skorzystać.
S.Stephens.-P.Martic 2
P.Martic jest wg mnie lepsza zawodniczka i bardziej napewno zmotywowana od czarnoskórej amerykanki , ktora jesli bedzie grać od niechcenia i za kare tak jak z Radwańska w Toronto to bardzo szybko sie pożegna z tą dyscyplina, na korcie trzeba walczyć i prezentować jakiś poziom a ona tenis traktuje chyba jak jakąś zabawe na baobabie ,jestem bardzo dobrym psychologiem i ogladalem jej spotkanie ostatnie w Toronto i jej jezyk ciała na korcie od pierwszego do ostatniego punktu to było cos naprawde strasznego i ja bym chyba na miejscu matki która siedziała na widowni rozdarł ja na pół albo rzucił o sciane z 2 razy żeby troche sprowadzić do pionu rozkapryszonego bachora.Jestem dzisiaj za chorwatka ,mam nadzieje że wkońcu wraca do swojej optymalnej formy i to bedzie jej dzień ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom